Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 282, 283, 284  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.03.2004 13:36:43 Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu vasta tsitaadiga

link :: Omiva / Eesti Post

oeh.. pidin täna shoki saama.. saatsime yhe paki ELS'iga Tallinnast Sauele. Oleme ennegi ELS'iga saatnud asju, ka samale aadressile. Pakiks oli siis korralik pakend markeerimiskleebiseid, a4 formaadis jätkulehtedel maatriksprinteri jaoks. Need on juba Rootsist tulles korraliku kilepakendi sees. Me panime ta omakorda jõupaberist ümbriku sisse. igati korralik ja kena pakk oli. kordan veel, A4 pakend oli, übrike tähis vist on C4.

kohale jõudis asi aga sellisena:

PILT
PILT
PILT
PILT
pildi muutis linkideks DigeBeni

ühesõnaga.. hinnavaatlejad (sealhulgas ka mina), millega teie oma elektroonikat edaspidi saadate?
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT by Tanel: 5. mail toimub esimene ONLINE-intervjuu Omnivaga.
Esita oma küsimus siin teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=674200


viimati muutis Dijital 08.07.2014 19:05:40, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.03.2004 13:38:25 vasta tsitaadiga

Ehm icon_rolleyes.gif

väga kahetsusväärne lugu aga noh juhtub ka paremates peredes ja sellepärast veel üldistama hakata ei ole vast mõtet.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N/A
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 17.03.2004 13:49:12 vasta tsitaadiga

postiauto käis üle kaela äkki poole tee peal icon_smile.gif

kas nad ise ka kommenteerisid seda kuidagi?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 17.03.2004 13:49:27 vasta tsitaadiga

ELS on üldse mingi jama - nad ei taha eriti kaupa otse minu juurde konkreetselt toimetada üldse, kuigi peaks, sokutavad oma paberilipaka mulle postkasti ja siis ma ronin ise postkontorisse järele... kui seda ei teeks, siis läheks veel mitu päeva aega, enne kui asja kätte saaks, sest nende väidete kohaselt neil mingi masin, mis asju laiali veab, üldse mitte iga päev ringi ei sõida, ja seepärast asjad lihtalt postkontoris seisavad, kuni auto millalgi tulla suvatseb ja ümbruskonna elanikele välja jagab. kuigi teoreetiliselt heas usus mina või mulle saatja maksame nagu selle eest, et asi ikkagi otse kätte ära toimetataks. kõige viimane juhtum oli paar nädalat tagasi, kui laupäeva pärastlõunal pandi jälle postkasti teade, et "teile on saabunud ELS" - helistasin postkontorisse ja küsisin, et kas nad toovad selle ise ära, öeldi, et noh, autot pole praegu ja vist enne esmaspäeva igatahes ei saa... jälle jooksin ise järgi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 14.06.2002




sõnum 17.03.2004 13:55:28 vasta tsitaadiga

sa saad siinkohal konkreetselt välja nõuda kõik kahjud, mida nad kokku tekitanud on. ehk siis terve see pakk neid pabareid, mis rikutud on.

nii et ära asja sinna paika koht kindlasti jäta. ja kui neil on midagi kobiseda, ära viivita ja kobi kohe tarbijakaitsesse.
asjal pole teab mis materiaalset väärtust,aga minu silmis on tähtsam põhimõte.

nii et anna aga valu neile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 17.03.2004 13:56:21 vasta tsitaadiga

kuis nii et ise lähed järgi??? kui on tegemist uksest ukseni saadetisega siis peab see ka sinu ukse taha jõudma! ELS'ga peaks see pakk hiljemalt 48tunni jooksul sinuni jõudma...kui seda ei juhtu siis on kindlasti võimalik Eesti POstiga midagi ette võtta...näiteks saatmiskulud tagasi nõuda jne....pakk peab ka olema esialgsel kujul!

Kui Eesti Post m*nni paneb siis saab ka talle m*nni panna....näiteks hüvitised....üldjuhul ärge kunagi usaldage posti!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.03.2004 14:15:22 vasta tsitaadiga

väärtuseks (ilma käibeta) on umbes k-salongi arvuti nimega Carmen masina hind (koos käibega)
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 29.05.2002




sõnum 17.03.2004 14:30:28 vasta tsitaadiga

Ise elan maakolkas...ja ei saa ELSi tegevuse üle kurta...pakid kõik siiani ilusti kohale tulnud, terved ja korras thumbs_up.gif
Ainult et pakivedajal pole huumorisoont... thumbs_down.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2004 14:54:23 vasta tsitaadiga

ei saa ka midagi kurta ,kõik pakid on siiamaani ilusti kohale jõudnud.
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.03.2004 14:59:57 vasta tsitaadiga

ega omal pole kah varem mingeid juhtumisi ette tulnud.. aga et kohe nii jõhkralt...
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2004 15:06:08 vasta tsitaadiga

... tjah, 10 aastat tagasi poleks selline juhtum kulmugi kergitama pannud, kuid praegusel ajal on seda lausa raske uskuda. Ise postitan peamiselt Cargobus'i vahendusel, ELS'iga vähem. Õnneks pole kummagi teenusepakkuja poolt veel ühtegi negatiivset kogemust.
Antud juhtumi puhul, poleks mina pakki vastugi võtnud, kui see oleks minuni säärasel kujul jõudnud, siis on neil kohustus see kohalikku postkontorisse toimetada ja alles seal oleks sotid selgeks rääkinud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 17.03.2004 15:34:41 vasta tsitaadiga

Ise sain kétta mis poole tunni pärast lakkas tõõtamast, ja algusest peale kettas oli nii kuum,et ma ei imesta kui see vahepeal kuskil sulas.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 17.03.2004 15:35:06 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
sa saad siinkohal konkreetselt välja nõuda kõik kahjud, mida nad kokku tekitanud on. ehk siis terve see pakk neid pabareid, mis rikutud on.

nii et ära asja sinna paika koht kindlasti jäta. ja kui neil on midagi kobiseda, ära viivita ja kobi kohe tarbijakaitsesse.
asjal pole teab mis materiaalset väärtust,aga minu silmis on tähtsam põhimõte.

nii et anna aga valu neile thumbs_up.gif


Väljavõte ELS Ekspressi tüüptingimustest:

Kullerposti saadetis peab saatja poolt olema pakitud ja kinnitatud vastavalt sisule, kaalule, kujule transportimise viisile. Transportimise viisid on auto,- lennu- ja meretransport. Pakend ja saadetise kinnitus peavad sisu kaitsma nii, et see ei saaks vigastada järgneval töötlemisel ja transportimisel, et sisule ei oleks võimalik juurde pääseda ilma pakendit kahjustamata, jätmata seejuures ilmselgeid jälgi. Kullerposti saadetis tuleb pakkida ja kinnitada selliselt, et see ei ohustaks postitöötajate tervist ega tekitaks kahjustusi teistele saadetistele ega postiasutusele.

Kui saatja ei täida eelnevas lõigus toodud nõudeid, ei vastuta postiasutused kullerposti saadetise sisu võimalike vigastuste eest, mis võivad tekkida saadetise transpordil.

ELS Ekspress Tüüptingimused

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2004 15:40:13 vasta tsitaadiga

Theum, neid pilte üldse vaatasid ? See väljavõte oleks omal kohal, kui vaid ääred oleks tiba nügida saanud, kuid käesoleval juhul on asi ikka märksa hullem. Kuskil pole kirjas, et A4 paberipakk peab olema teraspakendis, et selle vorm transpordi käigus säiliks, täiesti ilmselt, on pakki veo käigus rohkem mõjutatud, kui see normaalne oleks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 17.03.2004 15:49:03 vasta tsitaadiga

Töötan ise kaupluses ja kasutame ka koostöös oma hankijatega aktiivselt Eesti Posti kullerteenust. On ka juhtunud, et pakid on väga tugevalt kannatada saanud. Kuna aga pakil ei olnud märget "ettevaatlikult", ei ole meil mitte midagi vaidlustada. Paki saatja peab 100% kindlustama paki säilumise transportimisel. Loll lugu küll, aga Eesti Post asja eest vastutata ei kavatse.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2004 15:57:14 vasta tsitaadiga

... tjah, kahjuks nii see on, kui asutus omab kasvõi kaduv-väikest monopoli turu üle, siis astutakse kliendile igal teisel juhul pähe, selline see kartulikoorevabariik juba kord on thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 24.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2004 16:30:57 vasta tsitaadiga

Minul lõhkus ELS korra postis monitori ära, nimelt oli asi ilmselgelt vähemalt ühe kõva paugu saanud, nii et kineskoobi tagumine ots oli murdunud. Ja kusjuures pakil oli just nimelt see "Ettevaatlikult" lisateenus! Sai küll tükk aega jännatud ja protsessitud, aga mingit tulemust see ei andnud... Eesti Post väitis, et see pole lihtsalt võimalik, et asi nendel transportimisel oleks kannatada saanud, ja ei vastuta mitte millegi eest. Monitor ise oli küll õnneks vana ja väärtust ainult mõnisada krooni, nii et kahju polnud suur.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2004 18:04:44 vasta tsitaadiga

Ise kasutan eelkõige ELSi, Cargot ei taha pärast seda, kui nägin kuidas üks bussijuht viskas bussist pakid kärusse, millega vastu oli tuldud...

Siiamaani asjad terved püsinud, Lisateenuseid (ettevaatlikult, kindlustus) ostnud ei ole.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 17.03.2004 18:51:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisateenuseid (ettevaatlikult, kindlustus) ostnud ei ole.

kusjuures jah - see on väga tore teenus - "ettevaatlikult". icon_smile.gif kui seda teenust pole ostetud, siis võib suvalt pakke loopida. ma arvan, et eesti post peaks sisse viima ka sellise teenuse nagu "kuivalt" (pakk jõuab kohale kuivalt, ei jäeta vihma kätte näiteks pealelaadimise ajaks)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 17.03.2004 18:51:56 vasta tsitaadiga

[offtopic] , kui asjal on ikkagi suurem väärtus ja oht katki minna/puruneda siis http://www.srk.ee/kuller_tutvustus.htm vea kasvõi teemante.
Kes ikka koerasaba kergitab kui mitte ise icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 17.03.2004 19:45:14 vasta tsitaadiga

Mul läks Cargoga saates kõvaketas peesse.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 20.06.2002




sõnum 17.03.2004 20:04:45 vasta tsitaadiga

clocker kirjutas:
Mul läks Cargoga saates kõvaketas peesse.


kuidas
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 17.03.2004 20:09:59 vasta tsitaadiga

FunkyZone kirjutas:
clocker kirjutas:
Mul läks Cargoga saates kõvaketas peesse.


kuidas

Pakendasin ilusti hoolega ära, ja kui kohale jõudis töötas 1h ja läks ülikuumaks ja surr, BIOS ka ei leia ülesse (6,4GB Fujitsu) aga see Fujitsu ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 17.03.2004 20:17:45 vasta tsitaadiga

Esialgu tundub asi uskumatuna. Kuid kui ma kuulsin sellel nädalavahetusel, milline tüüp Eesti Postis töötas .....
Pole siin midagi imestada. Sest eks selliseid ole veelgi. Kes postiauto/kullerauto kongis oma sõprasid veavad (kes siis muuseas teiste posti loevad jne), kaugemaid otsi sõita ei viitsi jne jne

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dragut
HV kasutaja
dragut

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.03.2004 01:59:14 vasta tsitaadiga

Olen oma arvutit saatnud Tallinnast Hiiumaale (Hiiumaalt Tallinna olen oma arvuti tutvustega siiamaani saanud) ja siiamaani probleeme ei ole olnud. Mingeid lisateenuseid ka ei ole ostnud. Siinsete kommentaaride järgi vist poleks ka sügavat mõtet olnud icon_rolleyes.gif Aga asja juurde. Keegi siin mainis, et asi peaks 48 tunniga minuni jõudma??? Ma maksan selle eest neile vastavat hinda, et see järgmine päev hiljemalt vastavas teenuses märgitud kellaajaks minu käes oleks!!! Ja kui ei ole siis - mille eest ma maksan? Erandid on muidki riigipühad ja pühapäeval vist ka ei tooda.

Teine imelik asi mille üle olen ma juba ammu mõelnud, on see, et kuskilt oleks nagu silma jäänud, et AS Eesti Post reklaamib oma ELS ekspressi teenust kui uksest ukseni teenust - Uurisin just natuke Eesti Posti lehte , et kindlaks teha, et kas see on mul mingi vale mälestus, ja leidsin selle kohe esilehelt:
tsitaat:

Vabariigisisene ekspressteenus kirjade, pakkide ja aluste saatmiseks uksest-ukseni üle Eesti.


No lubage naerda - see on vist ka ainus koht kus seda mainitakse. Hinnakirja ja info lehel räägitakse juba kulleri koju kutsumise tasust, mis maksab ka üle 40 krooni. Ja kahjuks olen mina seda ka pidanud maksma, sest lihtsalt Tallinnas ei ole mul muud varianti kogu oma arvuti komplekti postkontorisse sikutada (Syncmaster 700IFT monitor koos kastiga on ise juba paras mölakas + vähemalt arvuti enda kast - õnneks pakendamisega probleeme ei ole, lähevad alati orig. pakenditesse korralikult - just in case).

Üldiselt - kuidas saab reklaamida teenust kui uksest ukseni teenust, kui ma pean oma kodinad ikka ise postkontorisse vedima? Või siis kulleri kutsumise peale veel lisa 40.- eeku kulutama?

Õnneks ei ole koju toomisega siiamaani probleeme olnud - tavaliselt isegi juba hommikul enne 11 kohal (ELS-14) aga ilmselt on süüdi ka see, et tegemist on Hiiumaaga ja Kärdlaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele 1, 2, 3 ... 282, 283, 284  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.