Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 282, 283, 284  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
esukk
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.05.2019




sõnum 12.05.2019 18:08:19 vasta tsitaadiga

Ma olen vihane Omniva peale!
Saatsin eile hommikul Omniva pakiautomaadiga paki ja pidid tühjendama pakiautomaati kl. 15:30 (nende kodulehel on kirjas), aga ei tühjendanud ja nüüd kliendile viibib paki saamine 1 päev!
Mida teha et nad tühjendaksid pakiautomaate ka laupäeval? Kuhu kaevata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2019 18:10:24 vasta tsitaadiga

esukk, riigiettevõte ju. Kedagi ei huvita icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
esukk
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.05.2019




sõnum 12.05.2019 18:19:03 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
esukk, riigiettevõte ju. Kedagi ei huvita icon_lol.gif


No miks ei huvita? 19 Aprill ma saatsin ka õhtul ja 20 Aprill(ka laupäev) samuti omniva pakiautomaati ei tühjendatud. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Mida siis teha? Saata ainult Smartpostiga laupäeval või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2019 21:13:37 vasta tsitaadiga

esukk kirjutas:
Renka kirjutas:
esukk, riigiettevõte ju. Kedagi ei huvita icon_lol.gif


No miks ei huvita? 19 Aprill ma saatsin ka õhtul ja 20 Aprill(ka laupäev) samuti omniva pakiautomaati ei tühjendatud. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Mida siis teha? Saata ainult Smartpostiga laupäeval või?

See on ju teada värk, et kui reedel ära ei jõua saata siis enne teisipäeva pakk kohale ei jõua. Ma laupäev-pühapäev kunagi saatmisega ei kiirusta. Rahulikult võib paki esmaspäev posti panna. Iseeneses täitsa õige ka. Antakse inimestele vabad päevad. See orja elu ei kõlba kuhugi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 01:01:10 vasta tsitaadiga

Ega esukk ottegon pole? Moded/adminid võiks kontrollida, ise pakun 50-50 icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 01:09:25 vasta tsitaadiga

on jah icon_lol.gif

sulgesin kasutaja

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 13.05.2019 02:36:53 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
on jah icon_lol.gif

sulgesin kasutaja

Ott, järgmiseks kasutajanimeks võtta “suka” icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 09:29:33 vasta tsitaadiga

esukk kirjutas:
...ja 20 Aprill(ka laupäev) samuti omniva pakiautomaati ei tühjendatud.

Miks arvad, et ei tühjendatud? Võib ju isegi olla, et tühjendati, lihtsalt ülejäänud tegevused jäid tööpäeva ootama. Või seisid pakiautomaadi kõrval valves?
 


viimati muutis A.S. 13.05.2019 09:32:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 09:32:48 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kuidas Omnivas on, aga eelmise aasta lõpus, kui SmartPosti helistasin seoses vabade kappide puudumisega, siis nad ütlesid, et see tühjendamise aega on vägagi ligikaudne. Sõltub sellest, kuidas kuller jõuab. Võib juhtuda, et tühjendatakse üldse mitu tundi hiljem ettenähtud ajast.
Arvestades Omniva niigi kaootilist kullerite liikumisgraafikut, siis võib neil see samamoodi olla.
Kommentaarid: 687 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.05.2019 10:50:53 vasta tsitaadiga

Kui tühjendamine on ette nähtud, siis on kohustus ka tühjendada. Tadub pretensioon ikkagi esitada, kui asjsolud sellised on. Kuller saab kindlasti sellise omavoli eest nahutada. Kuid tasub tähele panna, et laupäevased pakid liiguvad sorteerimise alles pühspäeva öösel. Kui saladus pole, võid pakikoodi jagada. Vaataks isegi huvi pärast.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 10:54:29 vasta tsitaadiga

Tapal mingi omniva kuller istub alati autos kui ma grossi poodi kõnnin hommikul. Vist ootab õiget kellaaega, et kappi täita/tühjendada?
Ma 8.45 paiku kõnnin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"

Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 11:16:17 vasta tsitaadiga

Täna hommikul helistati, et mu pakk on seal soovitud automaadis ja ma võin järgi minna. Samas mingit SMSi ei ole tulnud. Kas see nüüd tähendab, et see pakk on seal tegelikult olnud laupäevast saadik ja see vahepealne info oli pullikaka?

EDIT: trackingut saab ju ka vaadata. Aga krt see teeb asja veel segasemaks. On see siis nüüd seal automaadis või ei ole? icon_eek.gif icon_mad.gif
Omniva klienditeenindaja väidab, et on . Tracking väidab, et ei ole. Saabunud SMSid väidavad, et toimunud sündmuseed on hoopis midagi muud kui see mis trackingus kirjas.
On alles süsteem icon_eek.gif eusa_wall.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Igal juhul eks õhtul saab selguse - siis nagunii sinna asja.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 13.05.2019 11:43:35 vasta tsitaadiga

4ndal mail tuli sms, et üks hiinast tellitud pakk on automaati jõudnud. Kuna ma ei asunud see hetk Eestis, siis ei saanud kohe järgi minna. 8ndal tuli kordussõnum milles oli kirjas et 18.05'ni hoitakse seda automaadis.
Käisin eile järgi ja peale koodi sisestamist tuli ekraanile kiri :"Pakk on veel ladustamata".
No mida see veel peaks tähendama??
Ei saanud eile helistada ka omnivasse kuna nad olid juba oma infoliini sulgenud ...

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit, helistasin infoliinile. Väidetavalt on nii, et pakke hoitakse automaadis 7 päeva, 15 päeva on siis kui pakk läheb postkontorisse. Sõnumis on segamini aetud pakiautomaadi ja postkontori ajad, ehk siiski omniva poolne kala. Lubati see ära parandada.

Minu pakk igatahes viidi juba tagasi sorteerimiskeskusse, loodan, et saan ikka selle kätte. Samuti väideti, et kuna hoiustamisperiood on läbi, siis tuleb maksta paki ümbersuunamise ja taasladustamise eest. Sellega ma nõus ei olnud, kuna tegu on siiski nendepoolse veaga.
Eks paistab kui ma paki kätte saan.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.05.2019 13:09:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tapal mingi omniva kuller istub alati autos kui ma grossi poodi kõnnin hommikul. Vist ootab õiget kellaaega, et kappi täita/tühjendada?
Ma 8.45 paiku kõnnin

Täitmisel ikka põhimõte: mida varem, seda parem. Pigem ootas kaupluse avanemist, et pakk üle anda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2019 15:51:39 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Täna hommikul helistati, et mu pakk on seal soovitud automaadis ja ma võin järgi minna. Samas mingit SMSi ei ole tulnud. Kas see nüüd tähendab, et see pakk on seal tegelikult olnud laupäevast saadik ja see vahepealne info oli pullikaka?

EDIT: trackingut saab ju ka vaadata. Aga krt see teeb asja veel segasemaks. On see siis nüüd seal automaadis või ei ole? icon_eek.gif icon_mad.gif
Omniva klienditeenindaja väidab, et on . Tracking väidab, et ei ole. Saabunud SMSid väidavad, et toimunud sündmuseed on hoopis midagi muud kui see mis trackingus kirjas.
On alles süsteem icon_eek.gif eusa_wall.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Igal juhul eks õhtul saab selguse - siis nagunii sinna asja.


Ja saingi kätte.
Trackingus aga näitab endiselt, et pakk oli kullerpunktis + nüüd lisandus, et sain kätte.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 20.05.2019 16:48:12 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-post-muub-uute-pakiautomaatide-ostmiseks-osa-olemasolevaid-maha?id=86267055
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 21.05.2019 15:27:10 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
4ndal mail tuli sms, et üks hiinast tellitud pakk on automaati jõudnud. Kuna ma ei asunud see hetk Eestis, siis ei saanud kohe järgi minna. 8ndal tuli kordussõnum milles oli kirjas et 18.05'ni hoitakse seda automaadis.
Käisin eile järgi ja peale koodi sisestamist tuli ekraanile kiri :"Pakk on veel ladustamata".
No mida see veel peaks tähendama??
Ei saanud eile helistada ka omnivasse kuna nad olid juba oma infoliini sulgenud ...

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit, helistasin infoliinile. Väidetavalt on nii, et pakke hoitakse automaadis 7 päeva, 15 päeva on siis kui pakk läheb postkontorisse. Sõnumis on segamini aetud pakiautomaadi ja postkontori ajad, ehk siiski omniva poolne kala. Lubati see ära parandada.

Minu pakk igatahes viidi juba tagasi sorteerimiskeskusse, loodan, et saan ikka selle kätte. Samuti väideti, et kuna hoiustamisperiood on läbi, siis tuleb maksta paki ümbersuunamise ja taasladustamise eest. Sellega ma nõus ei olnud, kuna tegu on siiski nendepoolse veaga.
Eks paistab kui ma paki kätte saan.


väike uuendus, omniva saatis mulle mingi tundmatu paki, paar tundi hiljem helistasid mulle ja ütlesid et tegemist on selle kaotsi läinud pakiga. Mulle muidugi öeldi eelmine nädal, et see liikus tagasi hiinamaale...
Aga noh, lõpp hea- kõik hea.

Muidugi nende sms süsteemis on ikka viga. Kui keegi saab kordussõnumi siis arvestage, et see kuupäev seal on vale.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 22.05.2019 10:58:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, kuidas see maal välja nägema hakkab, kas saadetakse telnumbriga pakk 20+km automaatselt kaugusele pakiautomaati või saab elukohajärgsest kaupluses olevast postipunktist kätte. Ja kas kullerteenus säilib.
https://www.err.ee/943745/omniva-suunab-juulist-koik-pakid-automaati-eraklientide-andmebaas-valmib-jouluks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 12:14:56 vasta tsitaadiga

Ju siis ei tohi edaspidi enam pakile telefoninumbrit kirjutada, muidu äkki saadki paarisaja kilomeetri kaugusele paki järele sõita. Täiesti ajuvaba värk tundub olevat.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 22.05.2019 12:52:58 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ju siis ei tohi edaspidi enam pakile telefoninumbrit kirjutada, muidu äkki saadki paarisaja kilomeetri kaugusele paki järele sõita. Täiesti ajuvaba värk tundub olevat.
selle vastu on ju omnival ammuilma tegutsemismall olemas - klienti "ei saada kätte" ja lõpuks saadetakse pakk tagasi kust tuli icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 13:12:28 vasta tsitaadiga

Pea iga kord pakk erinevas pakiautomaadis või postkontoris. Vähemalt on viimased kuud pakid kusagile kohale jõudnud, et saab järgi minna. Parem variant kui see, et lihtsalt haihtuvad õhku. Hetkel vaid üks pakk kusagile maandumata. icon_rolleyes.gif

viimati muutis ninzor 22.05.2019 13:13:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 178
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 13:15:13 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
A.S. kirjutas:
Ju siis ei tohi edaspidi enam pakile telefoninumbrit kirjutada, muidu äkki saadki paarisaja kilomeetri kaugusele paki järele sõita. Täiesti ajuvaba värk tundub olevat.
selle vastu on ju omnival ammuilma tegutsemismall olemas - klienti "ei saada kätte" ja lõpuks saadetakse pakk tagasi kust tuli icon_wink.gif

Klienti ei peagi "kätte saama", tuleb paberkandjal teade postkasti, et pakk asub postkontoris. Või hakkavad nüüd saatma teateid, et pakk asub teises Eesti otsas pakiautomaadis?
Õnneks riigisiseselt probleemi pole, kullerfirmasid on piisavalt, väljamaalt tulevate pakkidega saab pahasti olema. Aga ju siis saadavad tagasi kui pakkide normaalne kohaletoimetamine üle jõu käib.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 13:54:13 vasta tsitaadiga

Hiinast tulevad lihtsaadetised tellin pakiautomaati. Viimased kaks on läinud pakiautomaadi asemel postkontorisse. icon_rolleyes.gif

Telefoni nr. on pakil peal ning paki postkontorisse jõudmisest on teavitatud SMS kaudu.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 178
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 14:49:48 vasta tsitaadiga

Tahaks juulis seda pulli kohe näha kui kõik pakid suunatakse pakiautomaati. Tundub, et inimene kes lahenduse välja reklaamis pole ise pakiautomaati kasutanud või istub omaette kabinetis, omamata infot kui täis kapid tegelikult on.
Esialgu jälgin siis kuidas pakid liiguvad ja kui hakkab venimine pihta siis tuleb oma number paki pealt ära korjata.

Eelmine nädal oli juhus, et tuli SMS, läksin postkontorisse. Teenindaja ulatas paki ja vaatasin, et see polnud üldse mulle. Teise inimese andmed kenasti loetavad. Elab ainult teises linnas. No kuidas sai mulle SMS tulla teise inimese saadetise kohta. Postkontoris on see hea, et üks lüli on ikka juures kes kontrollib saadetise õigsust. Pakiautomaadil kontrollitav lüli puudub.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2019 15:13:41 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
jägaja kirjutas:
Saab ebayst ka. Paned aadressi ja lähebki adressaadile. Mille poolest su kodune aadress pakiautomaadi omast tehniliselt erinema peaks?

Ei saanud aru.
Osad asjad tulevad postkasti, osad automaati ja mingi osa pakiautomaati. Panen Sõle rimi aadressi ja loodan parimat?
aadresiks läheb pakiautomaadi nimi ja sihtnumbriks anrud pakiautomaadi sihtnumber ja simple as that. Mõlemad leitavad omniva kodulehelt.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 282, 283, 284  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.