Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 282, 283, 284  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 21.03.2004 19:51:14 vasta tsitaadiga

Jah aga samas on ka öeldud, et ELS paki väljastamisel tehakse ÜKS väljastuskatse (tuuakse pakk saajale koju). Ebaõnnestunud katse korral jätekase adressaadile teatis saadetise kättesaamise kohta lähimast postiasutusest.
Ühesõnaga kui sa pakki vastu võtta ei saa või kulleri telefonile ka ei vasta, siis jookse postkontorisse.

_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 21.03.2004 20:04:57 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif krdi els, ma pidin ka ise postkontorisse ronima, kuigi nad oleks pidanud mulle selle koju tooma
icon_confused.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 21.03.2004 22:32:37 vasta tsitaadiga

Ma kaldun arvama, et viga pole mitte ELS-s kui teenuses vaid kullerites(osades neist, mulle toovad pakke alati väga meeldivad töötajad.. isegi kui mind kodus hetkel ei ole, toovad nad selle õhtupoole ära thumbs_up.gif), kes ei taha/viitsi oma tööd korralikult teha.
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2004 00:51:56 vasta tsitaadiga

Kas eestis pole mingit seadust (nagu usas on pitsaga - kuller jääb hiljaks, raha ei pea maksma) , krt mul on mitu korda olnud tln-s et kell 14.00 on viimane aeg , aga tuleb kell 15.00 ja hiljem. Viimane kord oli asi küll õigel ajal aga postikana helistab maja eest ja teatab, et pakk kaalub 31kg ja tulgu ma tassigu ise see tuppa (5 korrus koos liftiga) tema ei jõua seda tõsta , no mida ? maksan 100 eeku et ise tassida saaks?
NB! kõikidel kulleritel on telefonid, pange SAAJA nr kasti peale ja nad kindlalt helistavad ette, enne kui kohale tulevad. Ja sellise möla kohta, et D2D teenusele pead ise postkontorisse järgi minema, peaks iga paki saaja kulleri koos Eesti Postiga P****E saatma!
Kommentaarid: 1356 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1038
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 22.03.2004 01:05:09 vasta tsitaadiga

endal ELS ainult positiivsed kogemused, tartust, tallinnast, rakverest , pärnust tiab kus kohast mulle ELS kaupa tulnud ja pole yhtegi halba sõna öelda, ykski asi pole katki kah läinud.... (Hiiumaale siis) Ise saatnud kah, ja pole kah tagasisidet tulnud et midagi katki ja ei tööta... Ilusti koju kätte kah kauba toonud ..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 22.03.2004 03:57:35 vasta tsitaadiga

nüüd on terve ilm ELS vihakajaid täis tänu sellele teemale icon_razz.gif icon_wink.gif kuid paistab, et mõni ikka ka rahule jäänud. thumbs_up.gif endal antud teenuse kohta ka kaevata pole.. kuid alati saab paremini icon_wink.gif
_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2004 10:24:05 vasta tsitaadiga

siiani alati rahule jäänud.
alati koju ja ka helistatud on.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2004 13:15:49 vasta tsitaadiga

Niivõrd suures ettevõttes on võimatu teada iga töötaja sobilikkust. Alati leidub neid, kes mingit käkki teevad või enda töösse ükskõikselt suhtuvad. Kui aga konkreetselt kellegi peale kaevata, siis kindlasti seda asja ka uuritakse icon_exclaim.gif Teeninduse parandamine hakkab ikka klientide soovidest/ettepanekutest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2004 13:19:41 vasta tsitaadiga

ise olen (oleme) aastaid els-i kasutanud ning pole veel probleeme olnud. mingit sellist asja, nagu veatut firmat, polegi olemas. kõikidel juhtub icon_smile.gif mõnel juhtub seda lihtsalt rohkem ja ma ei arva, et els mingi jama nüüd on
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003




sõnum 25.03.2004 00:08:28 vasta tsitaadiga

link :: link

minul oli täna hommikul pakis selline üllatus icon_rolleyes.gif icon_evil.gif [/url]
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003




sõnum 25.03.2004 00:10:26 vasta tsitaadiga

muidugi kaupa lubati kella 2-ks päeval, aga jõudis kohale kell 9 hommikul, äkki siis postimees kihutas kõvasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 25.03.2004 01:05:10 vasta tsitaadiga

auch icon_mad.gif
see on ju puhas pr0n mis nad teinud selle kastiga on,

ei tea, olen saatnud dokumente, need panti küll mu silamde all ilusti turvaümbrisse (mingid paksud papid ümber ja mis kõik veel ),kohale jõudes oli ka kõik korras.
ELS'ga saadetud isegi suuri traktori kumme, iseenest olen siiani täiesti rahul, kullerid ka, näevad, et tuled oma autoga neile, vastu, vilgutavad tuledega, ja saad kauba keset tänavat kätte, viisakad on nad ka.
(kuig jah, ühte sai kunagi koolitatud, kuidas uksest siseneda, ja ennast tutvustada, ja kus asub rokla, paki transportimiseks,)
järgmisel korral oli kohe hoopis viisakam ja korralikum. (pastakas oli ka endal järgmine kord olemas) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 26.03.2004 20:24:21 vasta tsitaadiga

link :: ka välismaal võib postiga üllatusi saada

Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 26.03.2004 20:50:35 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik, et kaart karbis, pehmenduste sees pooleks murdub, nagu seal pildil juhtunud oli... Asi on ju väga tugevast materjalist, mul läks puuriga ja saega tükk aega, kuni asja lõhki sain. Asi oleks nagu käinud väga külmas ruumis ja siis hetkega kuuma tuppa tõstetud...


Võimalus on ka, et see pakk oli abisaadetis, mis visati lennukist välja kuid millel langevari ei avanenud icon_lol.gif
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.03.2004 20:53:16 vasta tsitaadiga

praetor kirjutas:
Kuidas on võimalik, et kaart karbis, pehmenduste sees pooleks murdub, nagu seal pildil juhtunud oli... Asi on ju väga tugevast materjalist, mul läks puuriga ja saega tükk aega, kuni asja lõhki sain. Asi oleks nagu käinud väga külmas ruumis ja siis hetkega kuuma tuppa tõstetud...


Võimalus on ka, et see pakk oli abisaadetis, mis visati lennukist välja kuid millel langevari ei avanenud icon_lol.gif


kui saadeti lennu postiga siis lennu ajal äkki läks külmaks ning siis kusagil autos sõitnud (põrutanud jne) ja siis postkontoris ka veel kukkus postimees trepi peal maha.

Aga jah, kuidas sellist pakki vastu võtta sai? icon_biggrin.gif Posti töötajatel peaks isegi sitt nägu peas olema kui selliseid asju transpordivad..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.03.2004 20:25:43 vasta tsitaadiga

Omalt poolt kah rahul selle teenusega siiani. Kord oli ka juhus, et polnud ise kodus kell 21.00 ja kuller oli sama kella aeg järgmine päev ukse taga.

Korra oli ka ukse nr segi aetud saadetisel kuid kuller peilis ka selle õige kuidagi välja...tegelt pole ka suur maja, 5 korrust ja 4 trepikoda...mul savi kuidas ta minu ülesse leidis kuid pakki sain igaljuhul kätte. Pakki saatis muide ORDI pood ja mina olin aadressi õieti pannud neile...viga nende poolne.

Ühesõnaga, tegijal juhtub ikka ning mina olen siiski rahul teenusega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2004 08:42:44 vasta tsitaadiga

praetor kirjutas:
Kuidas on võimalik, et kaart karbis, pehmenduste sees pooleks murdub, nagu seal pildil juhtunud oli... Asi on ju väga tugevast materjalist, mul läks puuriga ja saega tükk aega, kuni asja lõhki sain. Asi oleks nagu käinud väga külmas ruumis ja siis hetkega kuuma tuppa tõstetud...

Võimalus on ka, et see pakk oli abisaadetis, mis visati lennukist välja kuid millel langevari ei avanenud icon_lol.gif

Tundub kahtlaselt "lavastatud" variandi moodi olevat.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 29.03.2004 10:42:59 vasta tsitaadiga

Njah... sellest kaardist on kui maasturiga üle sõidetud...
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 05.04.2004 01:02:13 vasta tsitaadiga

saatnud nii cargobus-iga kui ka ELs-iga , siiamaani meeldim rohkem ELS kuna teenindamine on viisakam. ükskord juhtus nii et ELS-i auto oli koos pakiga maja ees 4 tundi varem juba kohal , kuid mul polnud sularaha kodus (vastuvõtja maksab) ja siis autojuht oli tore mees ja käisime lähimas pangaautomaadis ära . tema sai oma raha +5 eeku jootraha ja mina sain oma paki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 10.04.2004 13:01:38 vasta tsitaadiga

Theum kirjutas:
Töötan ise kaupluses ja kasutame ka koostöös oma hankijatega aktiivselt Eesti Posti kullerteenust. On ka juhtunud, et pakid on väga tugevalt kannatada saanud. Kuna aga pakil ei olnud märget "ettevaatlikult", ei ole meil mitte midagi vaidlustada. Paki saatja peab 100% kindlustama paki säilumise transportimisel. Loll lugu küll, aga Eesti Post asja eest vastutata ei kavatse.


et siis lasen monitori tossama, löön haamgiga kineka pooleks, kirjutan pakile "ettevaatlikult" ja pärast kaeban meeste peale ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sa00
HV kasutaja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 10.04.2004 14:19:09 vasta tsitaadiga

mida te nutate.....olge õnnelikud et sellist teenust saate.....

näide selline: Pakk jaapanist EMS-ga Tallinna stiilis 360 eeq
sama raske pakk Tallinnast Jaapani EMS-ga 800 eek...

loogiline järeldus: ilmselt on üks ots pikem kui teine
loogiline järeldus nr 2: kuna tee on pikem icon_rolleyes.gif siis Eesti Post ei võta hiiglasliku vaheltkasu icon_biggrin.gif

_________________
to accomplish great things, we must dream as well as act
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 15.06.2004 16:34:14 vasta tsitaadiga

Probleeme ei ole olnud, aga nöörivad icon_evil.gif Konkurentsi oleks vaja neile. On olnud juhuseid kus transport läheb kallimaks kui paki sisu.
Pealigi, kui HV's äri ajada siis minu puhul ei tasu see tihtipeale äragi: Tallinnas müüte käest-kätte, mina pean müügihinnale veel 25-30.- juurde keerama. Samas kui mina midagi müün ja keegi eemalt osta soovib, siis läheb minu pakutud asi temale samuti Tammsaare võrra kallimaks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 15.06.2004 16:54:36 vasta tsitaadiga

Kas siin oma kola müünud ja ostnud, ise pakke saatnud ja mullegi ELSiga saadetud, aga koju ei ole mulle kordagi pakki toodud. Alati on postkontorisse jäetud.
Kiruks veel DHLi ka. Siin vahepeal jooksid reklaamid kus Lembit Ulfsaki hääl ülioptimistlikult teatas, et naabrimees ja tema koer on nüüd rõõmsad, sest DHL veab kõik koju kätte, nagu kratt. Tellisin siis mina Hong-Kongist miskise arvutijubina ning kuna saatmisvalikute seas oli ka DHL, siis mõtlesin, et lasen ka selle paki kalli raha eest DHLiga saata ning magan muretult. Läks kõvasti aega mööda, rohkem kui lubatud, pakki ei kusgil. Ükspäev tuli aga telefonikõne DHL tibilt, kes teatas, et:"Meil Läänemaal seda teenust ei ole, saatsime teie paki Cargobussiga Haapsalusse". Nojah, tore, ainult mul Haapsalusse ligi 60 km. kõmpida.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 18.06.2004 09:35:43 vasta tsitaadiga

sa00 kirjutas:
mida te nutate.....olge õnnelikud et sellist teenust saate.....

näide selline: Pakk jaapanist EMS-ga Tallinna stiilis 360 eeq
sama raske pakk Tallinnast Jaapani EMS-ga 800 eek...

loogiline järeldus: ilmselt on üks ots pikem kui teine
loogiline järeldus nr 2: kuna tee on pikem icon_rolleyes.gif siis Eesti Post ei võta hiiglasliku vaheltkasu icon_biggrin.gif


Ühed transpordivad üle Venemaa, teised üle Ameerika thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 19.08.2004 09:40:23 vasta tsitaadiga

Elagu tõesti thumbs_up.gif

Läksin eelmine laupäev Kanepi sidesse. Jõudsin pool üks sinna, side pandi kaks kinni. Vabandati, et ei saa täna monitori vastu võtta, ega ära saata- neil on jube kiire. OK..

Läksin Teisipäev uuesti. Kahjuks, ei saa me seda monitori vastu võtta, sest kast on liiga noor. no kust krt ma võtan monitorile erilise tugeva kasti ? icon_evil.gif

Täna varahommikul Võrus Gargos : Kuna pakk läheb Hiiumaale, siis postikulu 230kr.

thumbs_down.gif

edit: Monitor 15 kilo


viimati muutis Format 19.08.2004 10:05:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 282, 283, 284  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.