praegune kellaaeg 26.06.2026 16:57:27
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
26.06.2026 11:38:17
Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
|
|
Tehnoloogiaettevõte Apple tõstis neljapäeval järsult iPadide ja MacBookide hindu. Hinnatõusu taga on taga mälukomponentide ja salvestuskiipide kallinemine, mille on põhjustanud massiline tehisintellekti andmekeskuste rajamine.
Muudatus ei puuduta Apple'i peamist tuluallikat, mobiiltelefoni iPhone. Küll aga tõuseb mõni kuu pärast turuletoomist 599-dollarise alghinnaga müügile tulnud sülearvuti Neo hind 699 dollarini.
Mälutootjad, nagu Micron, on viimastel kuudel seadnud prioriteediks tehisintellekti kiipide tootjate, näiteks Nvidia tellimused. See on aidanud neil teenida rekordkasumit, kuid jätnud vähe kaupa elektroonikatootjatele, kes on sunnitud nüüd hindu tõstma.
Loe edasi: https://www.err.ee/1610063137/apple-tostis-jarsult-sule-ja-tahvelarvutite-hindu
https://www.cnbc.com/2026/06/25/apple-macbook-ipad-price-hike-memory.html
| tsitaat: |
Here are the latest changes from Apple:
MacBook Neo entry $599 increasing to $699
MacBook Air 512GB $1099 increasing to $1299
MacBook Pro 1T $1699 increasing to $1999
iPad Air 128GB $599 increasing to $749
iPad Pro Wifi 256GB $999 increasing to $1199 |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 26.06.2026 12:10:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
26.06.2026 12:09:05
|
|
|
Pealkirjas näpuviga (või on tähemärkide arv täis saanud )
Siia lisaks selline nupuke
A M5 Max MacBook Pro Owner Saved Nearly $3,000 On The Maxed-Out Configuration By Biting The Upgrade Bullet A Week Before Apple Raised Prices
wccftech
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.06.2026 14:02:24
|
|
|
| Mulle isiklikult meeldib see, et nüüd äkki mõned inimesed mõtlevad, kas on ikka vaja iga aasta järgmine tonnine telefon hankida. Samuti ettevõtetes ollakse harjunud on-prem serverikola viie aastaga amortima - aga äkki saab selle venitada paar aastat vähemalt edasi? Tööjaamadest rääkimata, korralik äriklassi läpakas peab rahulikult vähemalt 5 aastat, pessukate maailmas op.süsi mõttes ka 10 ning rohkemgi (õuna puhul on see nii ja naa, ca 7 aastat saab ikka).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
26.06.2026 14:14:01
|
|
|
muudatus ei puuduta ju su tonnist telefoni..
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
26.06.2026 15:05:18
|
|
|
Kaldun arvama, et varem või hiljem tõstetakse ka telefonide hindu (seda kusjuures brändiüleselt). Saame näha jälle tavapäraselt neljakohalise hinnalipikuga baastelefone nii nagu 90-ndate keskpaiku hinnad olid.
Vahe ainult selles, et tol ajal olid hinnad kroonides, nüüd aga eurodes. Kui eurohindu kroonidesse ümber arvutada, on telefon sama kallis, kui 80-ndatel ja 90-ndate alguses personaalarvuti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|