Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 15.04.2018 17:07:33 vasta tsitaadiga

napoleon, pean tõdema - hetkel tunnen küll, et maksin oma eelneva http://www.prometeus.net/site/ vps eest rohkem ja sain vähem. icon_biggrin.gif

Samuti ei oska Contabo 7€ paketi kohta midagi arvata. Kasutan seda 9€ ssd paketti.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 29.04.2018 10:29:01 vasta tsitaadiga

Keegi Wavecom-ist teab midagi rääkida?
_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2018 19:24:21 vasta tsitaadiga

Henry, aastaid juba üks väiksem site seal istunud ja toimib täitsa viisakalt. Pole midagi halba öelda. (hostingu osa poolest siis)
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 11:37:19 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
napoleon, pean tõdema - hetkel tunnen küll, et maksin oma eelneva http://www.prometeus.net/site/ vps eest rohkem ja sain vähem. icon_biggrin.gif

Samuti ei oska Contabo 7€ paketi kohta midagi arvata. Kasutan seda 9€ ssd paketti.



Ma langesin ka pakkumise ohvriks mis tundub liiga hea et tõsi olla. Ilmselt ongi. 18H möödas tellimuse tegemisest, makse teostamisest, ning null vastust. Saatsin eile õhtul otse meili suppordile - mingit vastust tulnud, nüüd avasin lihtsalt ticketi tund aega tagasi - ning ma ei ole meili saanud isegi mitte ticketi avamisest.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 13:08:52 vasta tsitaadiga

SirShark, kas junk maili kausta ikka vaatasid? Siis kui mina seal konto tegin, tuli peale maksmist info loetud minutitega postkasti ehk tõenäoliselt inimene kuskil nuppu vajutama ei pea, et teenus aktiveeruks.
Muidugi võib ka olla, et neil seal midagi katki oli ja maili ei saadetudki vms. Aga huiariks ma contabot ei nimetaks, olen juba pikemat aega kasutanud ja selle aja jooksul pole ühtegi probleemi olnud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 13:36:23 vasta tsitaadiga

Eiei, ei pidanud silmas contabot, prometeus.net i icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 15:10:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma langesin ka pakkumise ohvriks mis tundub liiga hea et tõsi olla.

Mis näitajatega masinat vajad ja mis riigis ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 17:44:19 vasta tsitaadiga

Riik pole oluline, ketast võiks olla paarkümmend giga, vähemalt üks tuum ja giga mälu (vahet pole kas SSD või HDD)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2018 13:45:24 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu Amazoni t2.micro, kui pidevat CPU koormust ei tekita.
Esimene aasta on mõistliku kasutamise puhul tasuta kusjuures (t2.microd ainult, võid ka mitu).

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.05.2018 13:58:38 vasta tsitaadiga

Mina kasutan ARM varianti

https://www.online.net/en/dedicated-cloud#scw-armv8

ARM64-2GB 2 ARM cores 2 GB 200 Mbit/s 50 GB SSD
€2.99 /month

https://www.online.net/en/dedicated-cloud#scw-starter

x86 baasil sama.

VC1S 2 x86 cores 2 GB 200 Mbit/s 50 GB SSD
€2.99 /month

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011




sõnum 04.05.2018 15:44:17 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks panen siia. Hertzneril nüüd Soomes ka serverid olnud mõni aeg. https://www.hetzner.com/cloud Telia ühendusega Tallinnast 3ms. Samas linxtelecomi ühendus läheb läbi Rootsi ~8ms. Eks see peeringust oleneb.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2018 17:01:51 vasta tsitaadiga

Sai siis minu saaga prometeus.net-iga lõpule. Kuna ootamine käis mulle lõpuks liialt pinda, ja ma olen pigem kärsitu kui kannatlik - siis otsustasin lepingust taganeda ja refundi nõuda. Päev pärast refundi soovimist, kustutati minu konto seal. Nüüdseks on refund käes, ja tagastati naljakal kombel rohkem kui maksin.

Frippar, näed, saad idee omale legiitiimseks businessiks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 16.05.2018 04:14:40 vasta tsitaadiga

Prometeus teeb oma sünnipäeva puhul alet:
tsitaat:

SpamExpert Antispam domain with 75% discount!
Thanks to our partnership with SpamExpert we have a limited number of domains that we can sell with a massive 75% discount! Also if you need outgoing antispam filtering we can enable it for free (just file a ticket after your account is active). Please use this coupon code on ANTISPAM75OFF, order here

21% discount on everything: services, VPS, iwStack account and iwCredits ! Just use the coupon code 21FOR21 on checkout!

All coupons expire at the end of the month.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 20.05.2018 14:22:39 vasta tsitaadiga

Paistab, et minu 13 aastane koostöö Radicenter.ee (netpoint, serverimaailm jne nimedega olnud) saab lähiajal otsa. Mõni kuu tagasi tutvustasid nad cpanel nimelist uuendust, mille tõttu pidin kodulehel päris palju asju ringi muutma(tasuline teenus kodulehe tegija poolt), et leht edasi toimiks. Lisaks muudeti nende poolt ühepoolselt ära paljud tingimused, olgugi et aastamaks oli pikalt ette tasutud. Läks mõni nädal mööda ja algasid teated -
Recource Limit is Reached
Lähemal uurimisel seletas Radicenter, et laptopid.ee domeeni rünnatakse ja kui veel täpsem olla, siis "ründajaks" on otsingu bot yandex, mis indekseeris kodulehte ja seetõttu läks koduleht offline. Mul ei ole mingit vajadust end yandexis kuvada ja uurisin, et mida ma nüüd selle vastu teha saaksin, öeldi, et blokeerige IP ära, aga yandex muudab oma IP-sid tihti ning egas sellest väga kasu polegi. Tehnilise poole pealt oli piiranguks Entry processid, mida oli lubatud kõigest 10tk korraga. Öeldi, et lisage robots.txt-i keelud peale, aga robots on nagunii soovituslik ning kui yandex ei taha neist lugu pidada, siis ta ei pea ka.
Mõni aeg hiljem tuli teade, et viimase 7 päeva jooksul ületati 20 concurrent connectionite arv ning seetõttu 439x ei olnud koduleht saadaval.
Ja mõni aeg hiljem tuli teade, et 786MB RAM-i sai täis korduvalt ning seetõttu 1497x polnud koduleht saadaval. Olen ise jälginud RAM kasutust ning pole kunagi näinud, et üle 200MB see üldse läheks, isegi siis kui teen 15tk erinevaid suuremahulisi andmeid nõudvaid aknaid lahti.
Samal ajal on nädalas 2000-2500 külastust kokku üldse google analyticu andmetel.
Jõledalt haiseb selle järgi, et Radicenter on pannud külge erinevad piirangud, kuid nende enda süsteemid loevad andmeid valesti ning kiirelt tõmbavad kodulehe maha, kui miski ei meeldi. Eelkõige käib see erinevate otsingu botide kohta, kelle tegevust ei saa kuidagi vältida. Google adwords on saatnud juba mitu teadet, et see ja see reklaam ei toimi, sest link ei tööta. Lingile vajutades minul avaneb leht kenasti, aga ju siis google bot on liiga kiirelt päringuid esitanud radicentri serverisse ning kodulehe maha tõmmanud.
Lisame siia veel korduvad kodulehe aeglustused, mida enne uuele süsteemile minemist ei esinenud.
Lahenduseks pakuvad, et suurenda paketi ja maksa rohkem. Egas see 10€ nüüd kuus lisaks ei tapaks, samas ütlesid nad ka kohe ära, et isegi kõige võimsamal paketil on piirangud peal ning mul pole mingit kindlust, et nad paari kuu pärast uut cpaneli vms asja välja ei mõtle ja ühepoolselt tingimusi ei muuda.
Millist serverit soovitaksite, rahaline ja ajaline kahju on sellise firmaga koostööd teha?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2018 14:25:23 vasta tsitaadiga

eestis peale zone üldse kedagi kasutada tasub kui äri jaoks toimivat lehte vaja hoida?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 20.05.2018 14:38:57 vasta tsitaadiga

Veebimajutus.ee on ka täitsa hea ju. Minul mõlemaga positiivsed kogemused.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2018 15:30:44 vasta tsitaadiga

wirx, Yandex ja ka kõik muud suuremad botid jälgivad robots.txt sisu täitsa kenasti. Ainult päris kodukootud botid ja/või päris ründajad ei tee seda.

Saab ette anda ka Crawl-Delay parameetri, et bot liiga kiirelt ei tegutseks: https://yandex.com/support/webmaster/controlling-robot/robots-txt.html#crawl-delay

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2018 16:40:34 vasta tsitaadiga

Ma pole sellesse väga süübinud, aga kas robots.txt abil saab nii öelda, et yandex ei käiks kaevamas ja näiteks google käiks kui ainult yandexis kuvamist ei soovita?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2018 16:47:30 vasta tsitaadiga

LKits, veebimajutus domeenidega ei trikitanud? (Võib-olla mul valesti meeles, kes)
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2018 16:59:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ma pole sellesse väga süübinud, aga kas robots.txt abil saab nii öelda, et yandex ei käiks kaevamas ja näiteks google käiks kui ainult yandexis kuvamist ei soovita?
täpselt nii
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 20.05.2018 17:54:37 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
LKits, veebimajutus domeenidega ei trikitanud? (Võib-olla mul valesti meeles, kes)
Ei, ei - kõik läheb täiesti 100% registreerija nimele, Elkdata jääb registripidajaks, aga domeenikirjetes on registreerija andmed.
Mingi ettevõte "vahendas" jah domeenide registreerimist. See vägagi riskantne, ühel hetkel võib öelda "Osta nüüd domeen ära" ja sul pole midagi erilist teha...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 20.05.2018 20:37:36 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
jnt kirjutas:
LKits, veebimajutus domeenidega ei trikitanud? (Võib-olla mul valesti meeles, kes)
Ei, ei - kõik läheb täiesti 100% registreerija nimele, Elkdata jääb registripidajaks, aga domeenikirjetes on registreerija andmed.
Mingi ettevõte "vahendas" jah domeenide registreerimist. See vägagi riskantne, ühel hetkel võib öelda "Osta nüüd domeen ära" ja sul pole midagi erilist teha...


Beehosting on see tore ettevõte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 20.05.2018 21:25:57 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Paistab, et minu 13 aastane koostöö Radicenter.ee (netpoint, serverimaailm jne nimedega olnud) saab lähiajal otsa.

Tee Zonesse ja veebimajutusse konto, lase loader.io test peale ja vali kiireim, anna siia ka teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2018 09:50:36 vasta tsitaadiga

Olen nüüdseks umbes aasta kasutanud Hostensi kõige odavamat virtuaalserverit ja ei ole kordagi olnud probleeme ega märganud, et leht oleks maas või aeglane. Live chat on alati vastanud, kui mingeid küsimusi on olnud. thumbs_up.gif

www.hostens.com

Minu refferal link, kui keegi soovib: https://billing.hostens.com/?affid=458


viimati muutis Sixten 22.05.2018 10:32:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.05.2018 09:52:00 vasta tsitaadiga

Ma võin sümboolse tasu eest enda serverisse kuskile nurgakese teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.