Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.03.2018 08:43:26 vasta tsitaadiga

Domeenivaidlus ehk ei anna domeeni kätte, kui soovid ümber tõsta? Räägi veidi lähemalt, proovi emotsioonitult.

Mida soovid sina?
Mida soovivad nemad?
Mis takistuseks on?

Sest kui on domeeni ümbertõstmisega probleemi, siis seda saab üpris lihtsasti lahendatud. Vaata, kes on domeeni registripidaja (minu andmetel Beehostingul ei ole seda õigust) ning võta nendega ühendust.
Seda muidugi eeldusel, et sina (või juriidilise keha esindajana) oled domeeni "omanik".

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 22.03.2018 09:00:46 vasta tsitaadiga

Paari aasta tagusest ajast meenub, et Beehosting vist registreeribki kõik domeenid enda nimele ja siis "liisib" neid Sulle.

Ei pretendeeri absoluutsele tõele, võin valesti mäletada.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 22.03.2018 10:25:16 vasta tsitaadiga

Raitl tabas naelapea pihta siinkohal!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 10:57:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paari aasta tagusest ajast meenub, et Beehosting vist registreeribki kõik domeenid enda nimele ja siis "liisib" neid Sulle.

Mis see on mingi nali või icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 12:24:16 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud, et mõni välismaine hostingupakkuja teeb ka sama sigadust ja kui ära minna tahad, on jube keberniit domeen kätte saada.
Eks seliste sigatsejate pärast vist soovitatakse domeen ja hosting erinevate teenusepakkujate juures hoida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.03.2018 12:29:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Olen kuulnud, et mõni välismaine hostingupakkuja teeb ka sama sigadust ja kui ära minna tahad, on jube keberniit domeen kätte saada.
Eks seliste sigatsejate pärast vist soovitatakse domeen ja hosting erinevate teenusepakkujate juures hoida.
BS põhjendus, sama probleem oleks, kui vaid domeeni sellise juures hoida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.03.2018 18:17:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
napoleon kirjutas:
Olen kuulnud, et mõni välismaine hostingupakkuja teeb ka sama sigadust ja kui ära minna tahad, on jube keberniit domeen kätte saada.
Eks seliste sigatsejate pärast vist soovitatakse domeen ja hosting erinevate teenusepakkujate juures hoida.
BS põhjendus, sama probleem oleks, kui vaid domeeni sellise juures hoida.
Nii ja naa.
Pigem registreerin domeeni usaldusväärse, kuid mitte kõige soodsama registripidaja juures ning veebimajutuse võtan siis kuhu iganes soovin.

Siiski, haldamise mõttes mõningaselt keerulisem, aga mitte üleliia kaootiline.

Kokkuvõtvalt, igaühele oma - mul lihtsalt kogemus räägib minu kasuks ning ei leia, et oleks liiga keeruline registreerida domeen näiteks Elkdata või Zone ja siis veebimajutus kusagil mujal.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 18:23:59 vasta tsitaadiga

Miks peaks veebimajutuse võtma kusagil mujal kui Zones? Hind või? Zones pole ju hinda ollagi.

Miks peaks elu keeruliseks tegema?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.03.2018 18:28:53 vasta tsitaadiga

Oleneb, mida soovid - mulle meeldib cPanel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 18:30:45 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_redface.gif

Ei kannata seda silmaotsaski.

Kogemused on küll aastatetegused. Seega päris tõsiselt ei tasu mu arvamust võtta.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 20:22:24 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Miks peaks veebimajutuse võtma kusagil mujal kui Zones? Hind või? Zones pole ju hinda ollagi.

Miks peaks elu keeruliseks tegema?


Zone VPS pole just kõige soodsam kui on vaja lihtsalt katsetamiseks. Minul ongi domeen zones ja VPS contabos.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 22:40:55 vasta tsitaadiga

VPSi jaoks on AWS hea lahendus. Katsetada asju on hea soodne - maksad ainult selle aja eest millal boksi üleval hoiad.

AWS platvormi omale selgeks tegemine on ka igati mõistlik tegevus tuleviku tööde/projektide jaoks.

Zones ise kasutan virtuaalservereid ainult.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 11:50:16 vasta tsitaadiga

AWS-is aasta(?) väikesed serverid tasuta ka thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 23.03.2018 16:18:40 vasta tsitaadiga

Mul on mõned domeenid Namesilos ja mulle täitsa meeldib.
Registreerimis "koridor" on puhas ja kiire. Lisaks whoiskaitse tasuta.
Ma sain isegi ühe domeeni pärast ära regamist canceldada sh rahatagastusega. thumbs_up.gif

_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 23.03.2018 16:28:44 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
icon_lol.gif icon_redface.gif
Ei kannata seda silmaotsaski.
Kogemused on küll aastatetegused. Seega päris tõsiselt ei tasu mu arvamust võtta.

cPanel on sellistest valmis lahendustest ikka väga mugav (oluliselt parem kui Parallelsi lahendused). Kuid olles välja kasvanud skript kiddi staatusest sai hoopis olulisemaks ssh ligipääs.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 20:46:52 vasta tsitaadiga

zones saab ju hakkaja vana ise endale halduspaneeli treida - kena api on selleks
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2018 11:11:05 vasta tsitaadiga

Kas zones enam planet.ee'le alias domeene lisada ei saa?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 29.03.2018 21:32:12 vasta tsitaadiga

Tunnen, et mul on kodanikukohustus jagada oma lugu ja seda kuidas ma Beehostingu-st oma domeeni ära proovisin kolida. Eks igaüks teeb ise omad järeldused. Arusaadavalt on tegemist puhtalt minu poolse vaatega sündmustele, aga proovin jääda võimalikult palju faktide juurde.

Ca 2012a leidsin Beehostingu ilusa kodulehe ning arvasin, et minu elus esimene domeen peaks just sinna saama ning vastav serveriteenus ka nende poolt. Ühtlasi pakuti 1a tasuta .EE domeeni registreerimist teatud paketiga. Mõeldud tehtud.
Fast forward 5a edasi ning aeg-ajalt on ikka probleeme oma lehele ligi saamisega. Seda siis mitmest seadmest mitme ühenduse tagant. Aeg-ajalt pärisin järgi, et kas minu lehe konfis viga või mis. Vastuseid eriti ei saanud ning kui järjekorselt oli leht nt. õhtusel tippajal maas siis päevasel ajal ei olnud ka kedagi telefonile vastamas tavaliselt.
Kuna teenuse iga aastane uuendamine oli ka tulemas, siis võtsin ca 2 kuud ennem juba nendega e-maili teel ühendust, et uurida kas nad soovivad üle vaadata ja lahendada olukorda, kus teenus on pidevalt häiritud. Samuti ütlesin, et olen kaalunud kolimist uue teenusepakkuja juurde. Vastust ei saanud.
Siis tuli nende poolt ca 32h järjest täielik katkestus, milles süüdistati kõiki teisi peale iseenda. Tol hetkel oli asi selge ning niipea kui olukord taastus, siis tegin kiire backupi omale ning küsisin neilt autoriseerimiskoodi, et vahetada teenusepakkujat. Selleks kulus paari päeva jooksul mitu e-kirja, et see kood saada.

Viimane e-kiri oli: Soovin teenuse lõpetada ning ära kolida, ootan selleks autoriseerimiskoodi. Selles tulemus oli olukord kus saadeti autoriseerimiskood ning ca 2min hiljem oli kõik maas ja kinni - leht maas, cpanel maas, ftp õigused eemaldatud jne. St. faiile ja andmebaasi kätte ei saa ning leht on hetkega kättesaamatu. Uuesti pärides mõne aja pärast vastati, et ise soovisin teenuse lõpetada ning nemad tegid kõik õigesti (tol hetkel oli makstud serveri ja domeeni eest veel ca 30 päeva jäänud kasutada). Võttis veel mõned e-kirjad ning järgmine päev "taastati" varundusest mu andmed uuele serverile ning veel paar e-kirja paari päeva jooksul taastasid ka cPanel õigused, et saaksin hakata toimetama.

See selleks, mõtlesin siis, et kiiremas korras tuleb ära kolida. Võtsin uue teenusepakkujaga ühendust, saatsin autoriseerimiskoodid, ostsin uue teenuse ning jäin ootama. Ainuke vastus uue teenusepakkuja poolt oli lihtne: ei saa soovitud domeeni kolida, sest see on registreeritud Igor Šats ning Beehosting OÜ nimele. Ehk siis minu poolt loodud ja arendatud leht 5-6 aasta jooksul mille eest nii serveri teenuse kui domeeni registreerimise tasu olin iga aasta maksnud oli juriidiliselt regatud Beehosting OÜ nimele ning mul õigust sellega midagi teha tegelikult ei olnud.

Selge, tegin loovutamise taotluse, täitsin kõik väljad ära ning lisasin enda allkirja ja saatsin Beehostingule palvega allkirjastada dokument, et saaksin kolimisega edasi minna. Pärast seda läks alles huvitavaks. Ca kahe nädala jooksul lubati mulle Beehostingu poolt, et:
1) Juhatuse liikmed on ärireisil ning tagasi tulevad järgmine nädal
2) E-mailiga on mulle saadetud allkirjastatud dokument
3) E-mailiga on veel korra mulle saadetud sama dokument, et ma vaadaku spämm üle
4) Sama tegevus veel korra
5) Lubati, et 10 min jooksul saadetakse Beehosting Ticketi kaudu sama dokument

Mida ei olnud oli vajalik dokument. Sealjuures ticketisse ei ilmunud vastust, kõik teised e-mailid Beehostingu poolt samal ajal tulid läbi korduvalt (arvete maksmise meeldetuletused automaatsüsteemi poolt, et ma ikka nende juures edasi oleks) ning neid kätte saada telefoni teel oli praktiliselt võimatu. St. kui ikka tööpäeva jooksul 7 korda proovid helistada ning vastu ei võeta support numbril on hapu. Kusjuures kui teiselt numbrilt helistasin, siis paari hetke pärast tuli mobiili pealt kõne tagasi, et kuidas saan teid aidata icon_smile.gif

Selle kahe nädala jooksul sai erinevaid asju tehtud ja uuritud.
1) Tarbijakaitseametisse pöördutud - pärast menetlemist öeldi, et perspektiivitu vaidlus, sest a) Beehosting on JUBA mustas nimekirjas ning b) sundi nad ei saa rakendada. Soovitati kohtusse pöörduda ainukese lahendusena.
2) Politsei leidis, et tõestada midagi on raske, sest meili peale mulle tol hetkel liitumise käigus teenuselepingu ei saadetud. Kusjuures sama on ka praeguste teenusepakkujate juures - paned linnukese et nõustud ja kõik. Koopiat teisele poolele ei jää!
3) JuristAitab.ee vaatas olukorra üle ning samuti nentis, et kohtuvaidlus ainuke variant
4) EIS ehk Interneti Sihtasutuse jurist ütles, et ehk TKA aitab, kui ei, siis kohtu. Samuti sain teada vahepeal, et EIS-i juures ei ole Beehosting OÜ akrediteeritud registripidaja, vaid ainult vahendab domeene. Samas kodulehelt ühtegi viidet selle kohta ei leidu.

Viimase võimalusena saatsin pärast kahte nädalat eelnevalt kirjutatud saagat e-kirja, kus mainisin ära tähtaja ning kirjutasin rea tegevusi mis teen kui selleks tähtajaks lahendust ei ole. Sellepeale tuli 1.5h hiljem Ticketi ja e-kiri kus manuses digiallkirjastatud loovutamise taotlus (allkirjastamise aeg paar minutit enne seda).

Eks igaüks teeb omad järeldused, kuid kes on laisk ja pikemalt lugeda ei viitsinud, siis:
Soovitan Beehostingust kaarega mööda hoida
Igor Šats on minu jaoks igavesti mustas nimekirjas, samuti on Beehosting OÜ TKA mustas nimekirjas https://takis.tarbijakaitseamet.ee/avalik/otsused/mustnimekiri otsing "Beehosting". Otsus ka manuses mida ei täidetud.
Krediidiinfo ütleb, et Igor tegeleb ka mitmete teiste ettevõtetega. Viimati vaadates oli ka makseprobleeme.

Kes Beehosting support telefonilt kedagi kätte ei saa, siis tundub, et Igori enda mobiil on 56701150
FB profiil: https://www.facebook.com/igor.shats.56

Mõned mõtted veel mis jätaks siia rippuma:
1) EIS mitteametlik info telefoni teel oli, et pole esimene kord kui on vaja Beehostinguga seotud probleeme lahendada. Samas ei ole nende lehel ühtegi hoiatust ega viidet selle kohta, kuigi TKA ametlik otsus on olemas, avalik ning võiks nagu alus JA avalik huvi olla seda info EIS lehel jagada. Sealjuures leidsin tõenäoliselt minuga samas situatsioonis olevaid ettevõtteid veel - kelle domeeni omanikuks on Beehosting märgitud, kuid mingit muud seost ei leidnud. Võimalik, et eksin loomulikult. Kuna mul EIS lehel otsingut registreerija järgi ei ole võimalik teha, siis ülevaade puudub.
2) Google otsinguga EI TULE Tarbijakaitseameti TAKIS süsteemist otsingud välja. St. pead käsitsi minema nende teenuse lehele ning sealt otsima võimalike probleemseid ettevõtteid.
3) Ka ettevõte kes Beehostingu eest registripidajat mängib võiks mõelda koostööpartnerite valiku peale. Öeldakse, et raha ei haise, aga Eesti on väike ja hais levib kaugele.

Parimat,
Bjorn
Manus

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2018 22:09:08 vasta tsitaadiga

Kas sa ise selle 5a jooksul tõesti kordagi internet.ee pealt domeeni kuuluvuse päringut tegema ei juhtunud?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.03.2018 23:53:17 vasta tsitaadiga

Ja täpselt sellepärast soovitangi registreerida domeen ise, otse registripidaja juures... Ning alles siis otsida veebimajutus, selle võid võtta lambika, kesiganes sobib.

Aga tõepoolest kurb seik - hea, et lahendatud sai. Igor oleks võinud täiesti vabalt öelda, et müüb sulle domeeni ning sa ei oleks saanud mitte midagi sinna teha.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 30.03.2018 15:12:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kas sa ise selle 5a jooksul tõesti kordagi internet.ee pealt domeeni kuuluvuse päringut tegema ei juhtunud?


Pärast regamist ilmselt vaatasin kuid siis ei saanud arvatavasti aru et omanik=registreerija. Ilmselt panin kokku et registreerija = registripidaja.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2018 12:25:27 vasta tsitaadiga

raitl, kas Contabo osas oled jätkuvalt rahul, nüüd kui natuke rohkem aega seal olnud? Vaja endal Time4VPS pakett välja vahetada millegi vastu, kus saaks Dockerit jooksutada, aga samal teenusepakkujal saab 10€ eest vaid 2 tuuma ja 4GB rami...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2018 12:54:02 vasta tsitaadiga

Rix, performance osas contabo ei hiilga ehk saad selle mille eest maksad st. otse öeldes ei pruugi rohkem CPU tuumasid contabos sulle reaalselt paremat jõudlust anda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 15.04.2018 16:11:11 vasta tsitaadiga

napoleon, mina ei saa aru milles Sina vps’i jõudlust mõõdad ja hindad. Ülalpool tõin konkreetsed mõõtetulemused välja.

Rix, jätkuvalt ülirahul.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2018 16:23:44 vasta tsitaadiga

raitl, konkreetselt pole mõõtmisi teinud, lihtsalt haldan üht serverit, kus virtualboxis päris mitu virutaalmasinat jookseb ja seal liiguvad asjad nobedamalt kui contabos..... aga kuna ainult haldan st. see pole minu oma, siis sinna ei taha väga oma asju toppida kuna see pole viisakas. Ega ma üldiselt contabo üle ei kurda, 7€ kuus VPS koos 500GB storagega pole üldse paha, kuid annan endale siiski aru, et saan seda mille eest maksan kuna juhul kui paneks ise sarnaste parameetritega kasti 7x24 nurka tiksuma, teeks see tõenäoliselt juba elektriarvet kuus rohkem kui see contabo küsitud 7€ icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.