Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 31.01.2018 09:28:25 vasta tsitaadiga

Rix, kuulasin enne tellimist natuke maad aga kõik reviewd ja mainimised mis leida suutsin olid positiivse alatooniga.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.01.2018 11:57:51 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Rix, kuulasin enne tellimist natuke maad aga kõik reviewd ja mainimised mis leida suutsin olid positiivse alatooniga.
Kui viitsid, ole hea viska mingi benchmark seal käima, vaata, mis tulemused kuvatakse. Videokaardi võid julgelt välja jätta, aga peamiselt huvitab protsessori, kõvaketta ja mälude kirjutamise/lugemise kiirus.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 31.01.2018 12:47:08 vasta tsitaadiga

Üle lombi andmeside kiirused ei ole just kõige paremad. Vähemalt võrreldes minu eelmise serveriga.

wget freevps.us/downloads/bench.sh -O - -o /dev/null|bash
Spoiler Spoiler Spoiler


dd if=/dev/zero bs=1M count=1024 | md5sum
Spoiler Spoiler Spoiler


dd bs=1M count=4096 if=/dev/zero of=test conv=fdatasync
Spoiler Spoiler Spoiler


sysbench --test=cpu --num-threads=4 --cpu-max-prime=9999 run
Spoiler Spoiler Spoiler


sysbench --test=fileio --file-total-size=5G --file-test-mode=rndrw --init-rng=on --max-time=300 --max-requests=0 run
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.01.2018 13:25:39 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Üle lombi andmeside kiirused ei ole just kõige paremad. Vähemalt võrreldes minu eelmise serveriga.

wget freevps.us/downloads/bench.sh -O - -o /dev/null|bash
Spoiler Spoiler Spoiler


dd if=/dev/zero bs=1M count=1024 | md5sum
Spoiler Spoiler Spoiler


dd bs=1M count=4096 if=/dev/zero of=test conv=fdatasync
Spoiler Spoiler Spoiler


sysbench --test=cpu --num-threads=4 --cpu-max-prime=9999 run
Spoiler Spoiler Spoiler


sysbench --test=fileio --file-total-size=5G --file-test-mode=rndrw --init-rng=on --max-time=300 --max-requests=0 run
Spoiler Spoiler Spoiler
Ookei - vägagi üllatavalt head tulemused... nüüd jääb vaid üle küsida - kuidas kurat nad seda teenust nii odavalt pakuvad, kui konkurendid on enam, kui 3x kallimad...
Aga tänud! Vaatasin veebiarhiivi ajaloost ning hinnad pole ka läbi aegade muutunud ehk äkki ei tule "järsku" midagi üllatavat.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2018 14:24:36 vasta tsitaadiga

LKits, performance osas see contabo ei hiilga. Mul on seal muidugi see kõige odavam pakett kuna kasutan seda peamiselt backupi tegemiseks või siis kui on vaja mõnda välise ip otsas linuxi purki, millega võib vabalt kõke katsetda(loe: vahel ka piixu keerata) ilma et keegi kurjaks saaks. Aga kasvõi ubuntu uuendusi peale lastes on ikka näha, et jookseb kuidagi väga uimaselt. Ehk lühidalt mingi mees&koer OÜ veebi ja mailid võib seal majutada, lihtsalt hobikorras katsetamiseks sobib ka, aga midagi tõsisemat seal pigem ei jooksutaks.
Positiivse külje pealt võib öelda, et mul on see konto juba rohkem 2 aastat seal olnud ja uptime on väga hea, ühtegi nii pikka katkestust pole olnud, et oleksin seda märganud ja kuna backup jookseb sinna iga 20 minuti tagant, siis märkaksin suht ruttu.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 23.02.2018 20:44:10 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Zone hakkab jõudsalt Soome laienema oma .fi domeeniga? icon_biggrin.gif
_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2018 13:11:30 vasta tsitaadiga

mul on ka contabos juba hea mitu aastat see kõige odavam.
Lihtsa wordpressi lehe jaoks piisab, ubuntut suudab ka jooksutada ning rusti serveri jooksutamisega kus sees 20 inimest ei jäänud ka hätta icon_lol.gif Ütleme nii, et selle 7€ eest kuus ikka päris hea diil, lisaks 500gb kettapinda, saab natukene asju hoida backupiks seal + uptime ei mäleta küll, et maas oleks käinud ja hoolduste puhul on ette teada antud kenasti ku peaks maas olema.
Enne seda sai igasugu x asju proovitud samas hinnaklassis ja no kui seal ei suuda 10mb failigi ilma 15x FTP ühendust katkestamata ära uploadida siis oleks palju lotoa et üldse miskit suudab icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 25.02.2018 18:12:21 vasta tsitaadiga

Esialgu olen oma Contaboga jätkuvalt rahul. Jooksutan seal nänni, mis regulaarselt prose kõik tuumad 100% peale veab (neural networking) ja ei ole ühtegi kitsaskohta täheldanud.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 01.03.2018 15:10:49 vasta tsitaadiga

Beehosting alates eile õhtust 20:00 maas. Enda lehe said päeval alles üles, kliendite asjad ikka maas, k.a. minu omad. Üle visanud - neil katkestusi ikka üle mõistuse palju.

Kuna mitu korda kolida ei ole plaanis, siis soovitage kelle poole pöörduda? 2 domeeni (üks foorum SMF baasil, üks lihtne e-pood Prestashopi peal). Mingit suurt liiklust ei toimu ning muid eritingimusi samuti ei ole. Kas Zone kõige lollikindlam valik Eestis?

P.S. Ega juhuslikult ei oska soovitada kindlat teenusepakkujat kes pakuks ühekordset tasuta nõustamist/abi kolimise osas?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 15:20:48 vasta tsitaadiga

zone ja radicenter on jah kindla peale minek kui Eesti pakkujaid otsid.
Tasuta abi osas ei oska öelda kas pakuvad. Aga see kolimine ei tohiks mingi eriline raketiteadus olla, viskad baasi üle, kopeerid failid üle, muudad DNS kirjed ära ja siis on tõenäoliselt mõlemal konfifail, kus pead andmebaasi, document root jms. asjad seadistama. Kui ise kohe ei tea/oska, siis mõlemad on sul ju levinud asjad ehk peaks olema lihtsasti googeldatav kus ja mida muuta. Või kui kohe üldse ise sellega tegeleda ei taha, siis võid töövahenduse foorumisse soovi üles visata, sealt ikka mõne abivalmis AHV-i leiad, kes 1-2 6-paki eest selle ära teha aitab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.03.2018 15:26:11 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
Beehosting alates eile õhtust 20:00 maas. Enda lehe said päeval alles üles, kliendite asjad ikka maas, k.a. minu omad. Üle visanud - neil katkestusi ikka üle mõistuse palju.

Kuna mitu korda kolida ei ole plaanis, siis soovitage kelle poole pöörduda? 2 domeeni (üks foorum SMF baasil, üks lihtne e-pood Prestashopi peal). Mingit suurt liiklust ei toimu ning muid eritingimusi samuti ei ole. Kas Zone kõige lollikindlam valik Eestis?

P.S. Ega juhuslikult ei oska soovitada kindlat teenusepakkujat kes pakuks ühekordset tasuta nõustamist/abi kolimise osas?
Kui juba ei ole, siis soovitan domeeni registripidaja ning veebimajutaja eraldi hoida.
Mina soovitan Elkdata-t, veebimajutus.ee

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 01.03.2018 15:56:55 vasta tsitaadiga

Mõni spetsiifiline põhjus miks registripidaja ja majutaja eraldi peaks olema?

EDIT: Veebimajutus.ee pakub ka sobivalt tasuta kolimise teenust. Üldiselt Google ja vastavate foorumite abiga olen ise ka asjad üles seadnud, kuid kolimine võiks toimuda ilma omakorda suurema "down time-ta" ning vältides tundidepikkuseid troubleshootimise saagasid icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 16:01:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kui juba ei ole, siis soovitan domeeni registripidaja ning veebimajutaja eraldi hoida.

Mis põhjusel?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 16:14:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
LKits kirjutas:
Kui juba ei ole, siis soovitan domeeni registripidaja ning veebimajutaja eraldi hoida.

Mis põhjusel?


Väidetavalt juhuks kui hostingupakkuja huiama peaks hakkama. Sisust on lihtne backupi hoida ja see vajadusel mõne teise pakkuja juurde üles riputada, aga domeeni kättesaamine on keerukam kui registripidaja kohe üldse koostööaldis pole..... lõpuks saab muidugi kätte, aga asjaajamine võib päris pikalt venida ja kogu selle aja on sul leht maas.
Mina olen selle väite koha pealt suht kõhkleval seisukohal. Kui domeen mujal on, siis võib see mujal olev registripidaja hoopis huiama hakata ja on ikka sama jama..... ainult et siis on kaks teenusepakkujat ja ükskõik kummaga probleeme tekib, on leht niikaua maas kui teise lahenduse leiad.
Btw, kas kellelgi on näitena mõni reaalne Eestis toimunud pretsedent tuua, kus hostingupakkuja huiama hakkab. Mõtlen siis seda, kui tõesti hostingupakkuja huiab mitte seda kui klient ise huiab ehk jätab arved maksmata ja õigust jääb veel ülegi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.03.2018 18:23:24 vasta tsitaadiga

Selles ongi asi, et kui domeen ja hosting on sama teenusepakkuja juures, siis hostingu teenusepakkujat saab üpris lihtsasti vahetada, aga tõenäoliselt on haldusliidesele ligipääs piiratud ning ei saa ka nimeservereid vahetada ja seetõttu oleks leht üpris pikalt maas.

Aga jah, üldjuhul põhjuseks on iseenda reeglitevastane tegevus.

EDIT: Pretsedent Netpoint kohapealt - mul kliendil pandi konto päevapealt kinni, kuna olid mõned erootilise sisuga pildid. Jah, lepingutingimuste rikkumine, kuid see oli ainult üks osa tema teenustest (aktifotograaf). Ja leht oli maas 4 päeva, klienditeenindus ei saanud asjaga hakkama. Domeen oli ka nende valduses ja ei saanud nimeservereid muuta.
Oleks domeen mujal olnud, oleks tõenäoliselt tundide küsimus (backup lahendused olid teenusepakkujast sõltumatud).

Eks igaühele oma ning lõpuks baseerub ikkagist isiklikele kogemustele.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 01.03.2018 18:28:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 18:23:39 vasta tsitaadiga

Mina elkdatat ei soovita.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 01.03.2018 20:29:38 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
Mina elkdatat ei soovita.


Põhjus?

Ise olen ~4 aastat Veebimajutuse teenuseid kasutanud ja olen vägagi rahul. Isegi kui on mingi probleem olnud, saab lahenduse kiirelt telefoni teel aetud (kui on kerge viga), aga kui keerukam, siis neil admin vaatab üle ja fikseerinud vead automaatselt ise ning ka teavitanud sellest.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 20:58:56 vasta tsitaadiga

Räägid nagu oleks probleemide (ma ei tea küll mida sa nende all mõtled täpselt) eksisteerimine teenuses täiesti normaalne igapäevane asi. Olen vist Zone pakutava stabiilse teenusega liialt ära harjunud, et seda normaalseks pidada?

Ma ei kujuta ette kui nende kümnekonna virtuaalserveri mida enamvähem aktiivselt haldan ja paarikümne mille probleemide puhul mulle teada antaks puhul peaks veel miski teenusepakkuja vigadega tegelema hakkama kas telefoni otsas või muul moel.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 01.03.2018 21:11:20 vasta tsitaadiga

Probleemide all pean silmas, midagi mis on läbi minu käe tekkinud, mitte nende poolne.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 21.03.2018 15:28:17 vasta tsitaadiga

Küsimus laiale ringile - kas keegi teab kedagi kes oleks Beehosting OÜ-ga seotud? Tundub rohkem ühe mehe firma olema (Igor Šats või Shats), aga ehk on mingit lähemat kontakti. Nendega tõsine probleem ning enne eskaleerimist uuriks tausta ja olukorda kui kuskil tuttava tuttav istub ja infot saab jagada olukorra kohta riigis. Seniks aga ei soovita MITTE kellelgil antud ettevõttega tegemist teha.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2018 16:03:48 vasta tsitaadiga

Mis mureks on kui saladus pole ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 21.03.2018 16:09:20 vasta tsitaadiga

Hetkel veel avalikult ei arendaks teemat, loodan veel mõistlikule lõpplahendusele. Võin täpsemalt kirjutada PS-i, kui oled seotud või saad aidata Beehostingu osas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2018 16:39:55 vasta tsitaadiga

Ei ole seotud kuidagi. Puht huvi vaid.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.03.2018 21:46:10 vasta tsitaadiga

Sellega seoses?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=729028

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 22.03.2018 08:02:05 vasta tsitaadiga

See juba vana teema. Hetkel on domeenivaidluse küsimus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.