Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas sooviksid kasutada hilinemisäppi, et oma aega turvata?
JAH, see on hea idee
10%
 10%  [ 4 ]
EI, idee on tobe
84%
 84%  [ 32 ]
JAH ja EI: idee on hea, kuid inimesed ei hakkaks pandimaksega nõustuma
5%
 5%  [ 2 ]
hääli kokku : 38

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.01.2024 14:01:19 vasta tsitaadiga

julmu kirjutas:
Aga kuidas selline äpp seda üldse kontrolliks, kumma osapoole tõttu kohtumine ära jäi, kui mõlemad väidavad, et süüdi on teine?

Ilma GPS-i ja kellata see äpp ei töötagi.. minu nuputelefonis tööle ei hakka.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 14:04:37 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul maksad sina trahvi, kliendi kohustus on äpi tõrgeteta töö tagada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.01.2024 14:13:03 vasta tsitaadiga

See äpp sobib kohtingu äpiks ainult, et kui partner kohale ei ilmu saad tema tagatisraha. Ettemaks peab olema tehtud, siis kohting toimub. Ja kui kõik korras, Siis mingi protsent äpi arendajale, sidekulule .jne ja saadakse raha tagasi, järgmisele kohtingule kui vaja.

Varsti vajab inimkond veel tagumikuäppi, et keegi laksu ei saaks, kui maksad, ei saa laksu. Kui ei maksa, siis kohe saad laksu..

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2024 14:13:19 vasta tsitaadiga

Sa mõtled kohtingu all prosti tellimist?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 14:14:41 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
...et kui partner kohale ei ilmu saad tema tagatisraha.

Aga see peab olema siis nii suur, et selle eest saaks prostituudi tellida. Äpi kaudu muidugi.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.01.2024 14:16:37 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sa mõtled kohtingu all prosti tellimist?

monkey.gif yawn.gif Seda ma ei mõtle. Kohting kuulsa kirjanikuga näiteks. Ettemaksuga.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2024 14:17:49 vasta tsitaadiga

Kas see kuulus kirjanik on prostituut? Või miks ta peaks raha eest kohtingule tulema?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.01.2024 14:21:12 vasta tsitaadiga

Teema algataja on ka ise üks kuulus kirjanik - amazoni kirjanik, äkki tahab kohtingule minna?
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 14:40:49 vasta tsitaadiga

videvlane kirjutas:
Ei poolda mingit sihukest äppi. Olen laisk inimene, tööd teen nii vähe kui võimalik ja vaba aega on mul küllalt, seega pole probleem, kui teenus hilineb. Ootamise ajaks on piisavalt muud tegevust, millega seda aega sisustada. Ise reeglina palju ei hiline, max 10 minutit ehk, aga nagu öeldud, pole ma eriti hõivatud inimene. Ei pane pahaks, kui teistel ei õnnestu alati minutipealt jõuda. Hullem variant on, kui üldse ei tulda, aga seda on vähemalt minul siiani üsna harva juhtunud.


Just sulle see äpp siis kasulik oleks. Ilmselt ei teeks sa üldse tööd, kui kuidagi muud moodi leiva lauale ja katuse pea kohale saaks.
Oled kuulnud ütlemist, et tasuta lõunaid ei ole? Selle äpiga oleks küll. Lased AI-l ilma, liiklusolude jms. põhjal ennustada millal kuller suure tõenäosusega hiljaks jääb ja tellid siis omale lõuna koju. Mingi hetk hammustavad kullerid muidugi läbi, et sinu puhul peab alati peale maksma ja ei taha enam tulla. Aga selle vastu on rohtu - annad nad diskrimineerimise eest kohtusse. Hiljem lased AI-l oma raskest elust raamatu kirjutada(selle lased tal mõistagi ära unustada, et ise selle skeemi punusid) ja passiivne tulu tiksub.

/s
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 14:48:56 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
perenoel kirjutas:
Mina rääkisin ju hoopis sellest, et hinnastus peaks olema väärtuspõhine ja töö tegemise pealt

Mida see "väärtuspõhine" tähendab? Mis selle töö väärtus sinu jaoks on või palju töö tegemiseks kuluv aeg ja materjalid töömehe jaoks väärt on? Ja kui summa erineb kordades, kes vahe kinni maksab? Töömees? Mis sa arvad, millist näppu töömees säherduse soovi peale sulle näitab?

 


Väärtuspõhine tähendab valmistoote väärtust lõpptarbijale. See väärtus on seejuures mitte ainult objektiivne, vaid ka subjektiiivne, sõltuddes sellest, mida kõige enam on keegi nõus valmisprodukti eest maksma. Näiteks, kui Viertnamis masinõmmeldud kvaliteetsest kangast ülikond on müügis 500 euro eest, ei huvita kedagi, kui rätsep tuleb jutuga, et õmbles oma pakutu käsitsi, kulutas töö peale kaks nädalat ja sooviks nüüd kaks ja pool tuhat. Samas, kui kaubaga tuleks kaasa sertifikaat, et õmbleja oli mõni kuninglik perekond, oleks ilmselt võimalik ka kümme korda suurem hind. Ehk siis, lihtsalt kellegi kulutatud aeg ei oma väärtust, kui see on raisatud ebaotstarbekalt. Oluline on lõpptulemuse väärtus - ning see väärtus võib sageli olla subjektiivne.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 28.01.2024 14:56:00 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
julmu kirjutas:
Aga kuidas selline äpp seda üldse kontrolliks, kumma osapoole tõttu kohtumine ära jäi, kui mõlemad väidavad, et süüdi on teine?

Ilma GPS-i ja kellata see äpp ei töötagi.. minu nuputelefonis tööle ei hakka.

GPS täpsus on u 5 meetrit, nii et kui üks inimene on esimesel ja teine teisel korrusel, siis kuidas äpp kontrollib, kumb neist valel korrusel oli?
Kui keegi tuleb õigel ajal õigesse kohta ja lahkub siis väites, et helistas uksekella aga ust ei avatud, siis kuidas äpp kontrollib, kas tegelikult uksekella helistati?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 15:02:00 vasta tsitaadiga

Telefonil on ju olemas kaamera ja mikrofon, äpp kasutabki neid. Suunad kaamera uksele, millel on korterinumber (selle olemasolu eest vastutab tellija) ja annad kella.

perenoel kirjutas:
Näiteks, kui Viertnamis masinõmmeldud kvaliteetsest kangast ülikond on müügis 500 euro eest...

Ja tellidki enda uhke äpi kaudu Vietnamist ülikonna? Täpselt õhtusöögi ajaks? Tubli, nii teegi.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 15:04:40 vasta tsitaadiga

julmu, Äpp võiks lugeda telefoni kohalejõudmiseks ka kauguse 30 meetrit. Probleem on ju isikutes, kes jalutavad kokkulepitud ajal miilide kaugusel.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 15:12:19 vasta tsitaadiga

Ja 30m kaugusel oleva isiku korral probleemi pole, kuigi töö jääb tegemata? Mina küll käiks terve päev ringi ja kasseeriks 30m kaugusel olles klientidelt raha sisse.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.01.2024 15:16:53 vasta tsitaadiga

sinihammas võtab oma 20 meetrit ikka ära.. kui kaks sinihammast kinnitavad, et nende kliendid on jälle koos, siis on OK.
Vanasti oli lasteaia kasvataja see, kes luges oma tibud üle.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 15:20:14 vasta tsitaadiga

A.S., Äpp ei kasseeriks töö eest raha, vaid kõigest trahviks hilinejat. Töö ei puutu üldse asjasse. Sõbraga kohtudes ilmselt ei kasutataks, kuid ärikohtumisel küll. Küsimuseks oleks muidugi, mida teha, kui kohtumisest osavõtjaid (ja äpi kasutajaid) on rohkem kui kaks? Kompenseeritud peaksid ju kõik saama, kui pandiraha on hilinejal vaid üks ja kui see jagada kolme-nelja vahel ära, ei jäägi suurt midagi järele. Mõttekohti on.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 15:23:34 vasta tsitaadiga

Ei no kui sa tellid juba neli inimest endale, maksad ju ka neljakordse pandiraha. Aga hilineja sõlmis kokkuleppe vaid sinuga, temal pole suuremat pandiraha vaja maksta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 15:25:47 vasta tsitaadiga

A.S., Mis tähendab, et "tellid neli inimest"? Ega see bordelliäpp ei ole. Kõik äpi kasutajad on võrdselt võtnud üksteise ees kohustuse kindlaksmääratud ajal kohal olla ja kui selle vastu eksitakse, maksavad hilinejad/mitteilmujad teistele nende aja eest hüvitist.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2024 15:29:03 vasta tsitaadiga

On sul mingi idee ka, millised inimesed seda kasutada tahaksid? Nagu miks peaks keegi sellisel tingimusel üldse tahtma mingit kohtumis korraldada?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 15:29:58 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Ega see bordelliäpp ei ole.

Kahjuks on jäänud mulje, et sellega just tegemist on. Sest prostituut on üks vähestest, kes teab kauaks klient ta tellis ehk millal ta lõpetab ja järgmisesse kohta jõuab.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 15:49:22 vasta tsitaadiga

Kui maksta mitu korda üle turuhinna, siis küll leiduks ilma äpita ka neid, kes on valmis kõik oma muud tegemised pooleli jätma ja ummisjalu kliendi juurde tormama.
Kuni selleni välja, et keegi ei keela palgata omale isiklikku torumeest, kokka, koristajat, autojuhti jne. kes vaikselt nurgas pöidlaid keerutab ja on valmis sõrmenipsu peale koheselt reageerima.
Teemaalgataja paistab arvavat, et tema aeg on see kõige väärtuslikum ja teiste aeg ei maksa midagi ja samas pole ta ise teab mis väärtuslik klient/äripartner ehk tavaline onu Heino, kes tahab saada kõike nüüd ja kohe ning seda suvalise vasja poolt küsitud tavahinnaga.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 16:14:20 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
On sul mingi idee ka, millised inimesed seda kasutada tahaksid? Nagu miks peaks keegi sellisel tingimusel üldse tahtma mingit kohtumis korraldada?


Kõik, kes oma aega hindavad ja kellel on "kopp ees" sellest, et neile selles osas sülitatakse. Ilmselt oleksid kõik ettevõtluse ja äriga tegelevad inimesed esmajoones huvitatud.

napoleon, Et siis tsiviliseeritult õigeks ajaks jõudmine peaks tähendama muinasjutulist ülekuldamist? Süüdistades mind oma aja teistes üleväärtustamises unustad ära, et mina pakun äppi VÕRDSENA kõigile kasutajatele. Ehk siis, kui hoopis mina hiljaks jään, maksan ju mina. See ei oleks mitte töötegija trahv tellijale, vaid ka vastupidi. Pealegi, nagu juba mainisin, töö ei puutu asjasse. Oma alguspostituses tõn kaks näidet: torumehe ja üürnikukandidaadi. See, et ainult esimesest kinni hakati, on nnede kinnihakkajate probleem ja ei puutu minusse mitte kuidagi.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2024 16:20:09 vasta tsitaadiga

Ja kas sa tõesti arvad, et leiaksid selle äpiga tõsiseltvõetava teise osapoole? Valdav enamus saadab selle klouni pikalt, kes tuleb mingist sellisest äpist jaurama. Torumeestel ja muudel taolistel teenusepakkujatel tööd nii palju, et sa ei saagi siis jutule kui sellist jura hakkama ajad. Ärikohtumised jms jääksid ka ilmselt ära kuna sellega avaldad oma arvamust nende usaldusväärsuse suhtes, ehk siis pole mõtet sellisega tegelda.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 16:22:06 vasta tsitaadiga

See, et tellija äpist huvitatud on, sellest saan mina täiesti aru. Aru ma aga ei saa sellest, miks keegi, keda tellitakse, peaks säherdusest mõttetust jamast huvitatud olema. Tema aeg ei ole oluline?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 16:33:13 vasta tsitaadiga

A.S., Kui tellijat ei ole kokkulepitud kellaajal kohal, maksab ju tema niisamuti hüvitist. Tellimuse täitja aeg oleks kaitstud täpselt samadel alustel. Äpi seisukohalt poleks üldse oluline, mis asjus inimesed kokku saavad. Äpi kasutaja X ja äpi kasutaja Y pevad kolmapäeval kell 12:30 olema punktis Z. Äpp tuvastab, et kasutaja X on 12:30 selles asukkohas, kuid Y ei ole. Äpp asub olukorda jälgima ja tehes kindlaks, et Y ei jõudnud punkti ka 10-15 minutit hiljem, kannab automaatselt Y pandiraha X-i kontole üle. Kui olukord oleks ümberpöördult, oleks ka rahade kanne teistpidine. Kui mõlemad on kohal, siis rahad ei liigu. Kui mitte kumbagi ei ole kohal, ka siis rahad ei liigu, sest kumbki ei kulutanud teise aega.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.