Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Subnautica märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.02.2018 17:45:57 Subnautica vasta tsitaadiga

link :: https://unknownworlds.com/subnautica/

üllataval kombel pole veel HV-s tekkinud Subnautica teemat. igatahes ükski otsing mulle küll midagi ei andnud.


Link


tegu siis craftimise-avastamise-ellujäämise mänguga, kus põhiline rõhk veealuse maailma avastamisel. Oma olemuselt täitsa unikaalne ja väga kiiduväärt. Subnautica oli väga pikalt (üle 2 aasta kindlasti) steami early accessis, aga alles selle aasta jaanuaris tuldi ametliku Launchina.

Kes veel AHV-idest seda mängib?
kuidas progress ja kui kaugel keeg on?

Kuna mängus on väga vähe "käehoidmist", siis tekib päris tihtis "aga mis ma nüüd siis tegema pean". Ma ise olen enamvähem samas situatsioonis, kus Cyclops tehtud, paar upgrade sellele juba olemas, aga edasi on tume maa.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 11.02.2018 19:27:28 vasta tsitaadiga

Ma mängisin story osa läbi, isegi natuke liiga pikalt läks kuna ma ei tabanud ära seda, et neid locatione saab hiljem tagasi tekitada. Ma kogemata kaotasin ära selle 500m sügavuses oleva baasi kust saab kollase võtme. Oi ma otsisin seda mälujärgi 8-9 mängutundi taga:D
Kahte viimast asja mina lahti ei saanud, mul ei õnnestunud leida raketi blueprinti ehk siis Go Among the Stars ja ka Leave Only Time Capsules. See pidi bugi olema.

Muidu väga ilus graafika, taevas võiks ka olla midagi uhkemat kui väljavenitatud gif. 20 euro eest väga mõnus mäng, kuigi seda veealust baasi ehitama ei peagi kui tahta niisama läbimängida. Kola võib päästekapsi juures olevale laiule heita, nad ei kao sealt ära.
Ma ei teagi kui palju seal träni on mida avastada, mul õnnestus leida suit mis genereerib ise veepakke.

Nad võiks storyt edasi teha või siis majandamist, siis jätkuks seda mängu kauemaks.

Cyclops on natuke mõttetu asi, ta on suur ja raskesti juhitav. Ma üritasin temaga alla "põrgusse" sõita, aga ajasin ta kinni ja enam välja ei saagi. Akud on nõrgad, aga ioonakud saad alles mängu lõpus teha või mina leidsin 5 suur ioonakut kusagilt kastidest, aga natuke Cyclops sõita ja akud on kohe tühjad.


viimati muutis karumaru 11.02.2018 19:40:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.02.2018 19:42:47 vasta tsitaadiga

raketi blueprint on vist kapteni ruumis Auroral, aga see on koodiga lukus
Spoiler Spoiler Spoiler


ma leidsin just selle esimese alieni baasi ära, aga tühja, sest ühtegi tabletit kaasas polnud. tuli ennast tagasi baasi ära pakkida ja tagasi tulla. raibe ghost leviathan ja kaheksajalg tulid koos kallale ja no nii lollisti augu ees olid, eks ma pean kuidagi tagasi hiilima.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 11.02.2018 21:34:24 vasta tsitaadiga

Tänud, et ütlesid, ma unustasin seda consooli kapteni ruumis uurida, saingi selle raketi asja kätte thumbs_up.gif
Ma üritasin kaardist välja sõita, läksin põhja, 1600 meetri sügavusele ja tuligi põhi ette, aga see suur kala tappis mu ära. Ju see ongi sedasi tehtud, kaardist välja minek lõppeb surmaga

edit: tegin raketi ära ja panin ajakapslisse ensüümide topsi, seda on kindlasti kõige tüütum mängus teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 11.02.2018 23:30:06 vasta tsitaadiga

proovisin ka seda mängu vahepeal .. esmalt oculus dk2'ga, vr sickness hakkas jube kiirelt kollitama icon_lol.gif aga kui see pisiasi välja arvata, siis päris äge tundub, aga kuna pikalt polnud aega näppida ja lõpuks ujusid muud mängud välja, siis see jäi tahaplaanile. tutorial jms on küll väga kesine, peab ikka paljusid asju ise nupitama, aga eks nii ongi huvitavam icon_razz.gif peab millalgi selle uuesti ette võtma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 12.02.2018 00:11:33 vasta tsitaadiga

Oli pikka aega Steam'is kõige kõrgemalt hinnatud mäng üldse. Ning seda EA ajal. Mingi 30k reviewed ning 98% positiivne kui mälu ei peta. Nüüd on hinne alla kukkunud, sest rahval ajud puuduvad ning hindavad mängu alla, kuna Dev lasi mingi soundi mehe lahti vms. Like who gives a shit, ei puutu mängu. Siiski, ikka veel 92%. Seega thumbs_up.gif .

Ise vist mingi 100h sisse matnud. Lõpu vaatasin ära, aga chillin sandboxi teha. Otsustasin terve kaardi täis ehitada. Sest why not. Ehitasin endale mingi 5 Cyclops'i ning hetkel mingi 400m pikkune ühendus kahe baasi vahel tehtud. Mõnus chillida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 12.02.2018 14:09:29 vasta tsitaadiga

ma ei usu seda töötaja vallandamist kui põhjust, vaid hoopis seda bugi, mis mängu lõpus tekib. ma lendasin nüüd ka ise kosmosesse ja nägin tiitrid ära, aga see ei lähe kirja.
steamis ikkagi näitab 2 viimase achievementi puudumist. selle üle on palju nurisetud.

äkki see ajakapsli värk polegi bugi vaid meelega kinni keeratud. kui sajad tuhanded mängijad saadavad järgmistele mängijatele ajakapsli, lisavad sinna veel 6 asjalikku vahendit, kas siis ühel hetkel terve merepõhi ongi kaetud ajakapslitega? icon_lol.gif

aga peaks ehitama jaama päästekapslist laava jugadeni, nii sügavale kui kannatab, siis saaks kuiva jalaga ringi trampida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.02.2018 15:44:49 vasta tsitaadiga

eile õhtul mõtlesin thermal planti otsima minna, kittisin oma cyclopsi ära. tutkit. tulid korraga mitu crapsquidi ja 2 ghost leviathani ja oligi see laev pihtas-põhjas.
tuleb ikka teist teed minema. see 500m degasi/disease facility tee paistis küll veidi kitsas, aga vähemalt mitte nii ohtlik. tuleb teist taktikat kasutada ja mech üles upitada.

mõtlen teha selle cove tree juurde süvavee vahebaasi, sealt alates on hea mugav laavani minna. thermal planti cyclopsile veel teha ei saa (vajab kyanite'i, mida pole veel näinud, see pidavat vaid laavas ehk väga sügaval leidma) ja powercellidega on pisut kitsas (ei viitsi väga farmida ka).

sinna puu juurde saab veel seamothiga annab tulla ja seega vajadusel saab põhibaasi ja süvaka vahel kiiresti liikuda.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 12.02.2018 17:26:50 vasta tsitaadiga

aga tee prawn, põhijupid leiad auroralt. sellega on päris mugav ringi rallida, aga torpeedod on tal natuke jamad.
pmst kõik vrakid tuusti läbi, paranda aurora reaktor ära, sedasi kaob kiirgus ja saad paremat maski kasutada.

igatahes nikli ja selle kollaste sulfurite vms oli nii, kui datat ei leia, siis neid lihtsalt polegi. kui data leiad, on neid palju.
mul jaamas on kaks kapitäit kyaniti ja seda kollast sulfurit, rubiine ka kaks kapitäit, aga põhivajadus on siiski titaan

huvitav, kas neid nutripakke saab mingi masinaga ise teha? see oleks mugav. muidu peab pidevalt taimi närima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 13.02.2018 11:09:06 vasta tsitaadiga

võtsin julguse kokku, "kolisin" 900m (tehniliselt 875, et seamothiga saaks turvaliselt sisse) sügavusele ja tegin baasi suure Tree Cove äärde kohe Lost River äärele. Ohtlikke elukaid seal pole.
Ümber puu on kamaluga seeni, mida bioreaktorisse panna. Muud materjali on ka jalaga segada, nii sinistes kui rohelistes jõgedes on igasugu väärt kraami (kilodes magnetit, niklit jt) ja igal pool vedelevad ka muud suured deposiidid. Sain oma prawni ilusti mk1 sügavusele, jump upgrade ja drilli ära teha. Laavamaad on otse ees paarist järgmisest servast alla. nüüd on veel final deep push teha.

kui kolisin, siis tegin nii, et mech oli kükloobis, aga võtsin ka seamothi kaasa (n.ö vaheldumisi kord ühega, kord teisega), 300m suurega ette, siis tagasi ujudes väikse järele, sellega 300m ette ja jälle tagasi cyclopsi järele jne. nüüd on seamoth mulle n.ö kiirlift pinnale, kui vaja midagi elavat korjata. Siis ei pea suure kolakaga kitsastest torudest enam navigeerima. Peangi korra üles minema, sest unustasin benzene'i tuua ja selleta ei saa grapplet teha. natuke muud taimemanti ka vaja, mida nii sügaval võtta pole.

500m baasi ümber tiirutavad kaheksajalad on ulpiv ajalugu, need nägid minu stasist ja termonuga. üllatavalt nõrgad oli.

btw, kas Ghost Leviathani saab üldse maha võtta? savesin enne ära ja läksin temaga võitlema, niisama kõvamehe pärast. 5-6 korda lasin stassisega näkku ja nüsisin nagu loom. sai julgelt 40-50 noalaksu aga ikka ujus edasi. või nüsisin vähe?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.02.2018 11:55:55 vasta tsitaadiga

ma pole proovinud elukaid tappa, isegi relvi pole teinud veel, aga proovin ära. ühest seamothi ma jäin ise sedasi ilma, parkisin samamoodi 895 meetri sügavusele, aga see kala müksas paati ja paat lagunes ära. loomulikult ma uppusin ära icon_lol.gif

aga ma ehitan nüüd suure tunneli alieni saarele (umbes sealt algse päästekapsi kandist, aga maad tuleb 1800m). teen toru hästi vee lähedale, äkki need kalad ei ründa nii madalas vees. aga sealt edasi üritan ka sügavikku minna oma elamisega. peab neid vaheuksi ka tegema, mul ühekorra terve baas läks vett täis kuna tugevndusi ei teinud.
mul on tuumareaktoreid 4 tükki icon_lol.gif ma ei teagi kas neid nii palju vaja ongi. uurisin natuke vikit, mingi tulnukate relv oleks ka nagu easter egg mängus.

taimed on mul kõik korjatud ja baasilähedale istutatud. ensüümide jaoks on X taimi vaja ja iga taim on enamvähem erinevas kaardi nurgas. ma kohe mängu alguses hakkasin taimi koguma ja kappidesse panema.
pärast istutasin mulda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 13.02.2018 14:42:59 vasta tsitaadiga

Power'i jaoks soovitav teha Thermal Reactorid ja Solar Panelid, kus võimalik. Kõik muu on jama tegelt. Sest kõike muud peab millegagi toitma. Ehk lähed baasist liiga kauaks eemale, tuled tagasi, power otsas ning uut peale ei tule ka. Hakka siis jebima, et tuumakale craftida või bio'le toitu anda. Thermali viskad püsti ning stabiilselt infinite power tiksub.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2018 16:19:16 vasta tsitaadiga

Sai ka mängitud seda ja kui release tuli sain lõpuks raketi valmis ehitada.
Muide, kui saad kusgil surma, siis su varandus jääb sinna hõljuma, kui hiljem tagasi lähed, siis su asjad on alles icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.12.2020 11:27:27 vasta tsitaadiga

Below Zero on päris hea. Kuidagi parem kui eelmine. Ehk sellepärast, et tean mida vaja teha. Kuigi tegevus arktilises kliimas. On veemaailm veelgi rikkalikum kui ellmise osa troopilises kliimas.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2021 23:02:28 vasta tsitaadiga

igati huvitav ja hea mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007



Online

sõnum 04.09.2023 13:02:07 vasta tsitaadiga

Teenimatult vähe see mäng on tähelepanu siin Eestis saanud.
Võtsin nüüd lõpuks ette ja 20h sees. Tõsiselt hea elamus.
Olen üritanud täielikult vältida igasuguseid spoilereid ja asju. Paar korda olen google it kasutanud, kui juhe koos on, a la kuidas ja kuhu peab solar power planti panema vmt. Aga jah stoorit ei spoilerda, tundub ikka väga huvitavalt hetkel arenemas.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Subnautica
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.