Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Tehisintellektiga suhtlemine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas AI-ga suheldes tuleks olla viisakas?
JAH, muidu muutume ise matsideks
48%
 48%  [ 36 ]
Põhimõtteliselt JAH, kuid kõrvalseisjale võib see tunduda veider
17%
 17%  [ 13 ]
EI, suundan pärisinimese ja arvuti vahel alati vahet teha
28%
 28%  [ 21 ]
EI, viisakus ongi iganenud asi ja parem on kui kaob.
6%
 6%  [ 5 ]
hääli kokku : 75

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2024 17:09:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kusjuures ma tahangi, et näiteks Selver, Rimi ja muud toidupoed näiteks mu ostmisharjumusi jälgiks ning neid isikustaks. Ma olen nende klient, ma käin nende poes, ostan 99% ajast ainult neid tooteid ja tootegruppe, mis mulle meeldivad. Seega minu ootus poodidele ongi, et nad teeksid mulle just nendele personaalseid allahindluseid. Aeg-ajalt võetakse sortimenti uusi tooteid ja seal võiks samuti näiteks tutvumishindu teha, et mind neid ostma meelitada.

Amazoni puhul võiksid nad juba ammu AI kasutusele võtta. Kui ostan neilt akutrelli, siis ilmselgelt pole mulle pärast seda suurt mõtet näidata mitu nädalat akutrellide ostusoovitusi. Pigem võiks AI siin olemas olla, mis pakuks sellele konkreetsele akutrellile lisavarustust - akud, hoidikud, otsikud, kruvid jne. Palju mõttekam ja kasumlikum.
Meenub üks nali elust enesest, kus tüüp ostis prill-laua Amazonist ja siis pikka aega iga kord Amazoni sisse logides soovitati talle prill-laudu icon_lol.gif


Su kodupood muidugi teab su ostuharjumusi kui sa neid just sihilikult ei varja.
Su kodupank teab su rahaasjadest ka päris palju.
Aga ilmselt seda sa siiski ei sooviks, et nad seda infot kolmandate osapooltega jagaks ja sul pole vähimatki kontrolli, kelle kätte see info satub.

Need reklaami algoritmid ilmselt ei oskagi arvestada asjaoluga, et kui täna sööme kommi, homme sööme kommi, siis võib eeldada et ülehomme võiks ka isu kommi järele olla, aga kui täna ostsin prill-laua, siis ilmselt homme ega isegi ülehomme pole prill-lauda vaja.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 07.01.2024 20:20:06 vasta tsitaadiga

napoleon, Aga prill-laudu on ju erinevaid. Täna ostsid tavalise, homme saad teada, et soojendusega on palju parem. Ülehomme vahetad soojendusega prill-laua bidee lisaga prill-laua vastu välja. Ja nii see läheb, kuni jõuad juba tõsisemate tegijate (ja hindadeni):

(Kui video hakkab mängima algusest, keri ajani 11:59)

Link


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



* * *

EDIT: Rääkisime GPT4-ga Tootsi väitest, et Kentucky Lõvi olla 12 "punanahaga" võidelnud. Tuli välja, et Henry Clay, keda küll kutsuti Kentucky Lõviks, oli advokaat ja senaator ning üldse mitte löömamees, kes oleks kusagil piike ristanud mujal kui poodiumil ja lõugadega. Huvitav, kas punanahkadega võitlemise mõtles Toots välja, või oli see Lutsu ilustus?

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.01.2024 22:48:26 vasta tsitaadiga

Bardi

USA presidendi valimisennustus:
Spoiler Spoiler Spoiler


F1 ennustus:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.01.2024 15:06:53 vasta tsitaadiga

ChatGPT-4 võimaldab nüüd luua isiklikke GPT mudeleid: millele mudel spetsialiseerub, kuidas suhtleb, üles saab laadida faile, milles sisalduvat infot ta kasutab. Mudelil on looja pandud nimi ja avatar. Valmis mudeli võib jätta vaid enda kasutusse või teha avalikuks.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.01.2024 15:40:00 vasta tsitaadiga

Bardi Viking Lotto numbrite ennustus:
Spoiler Spoiler Spoiler

Minu arust on asi vale..
Natuke parandust..
Spoiler Spoiler Spoiler


Veel...
Spoiler Spoiler Spoiler


ChatGPT:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2024 17:18:42 vasta tsitaadiga

Loto numbrite ennustamist on paljud erineva algoritmiga proovinud. Edukas pole neist ükski olnud
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.01.2024 17:32:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Loto numbrite ennustamist on paljud erineva algoritmiga proovinud. Edukas pole neist ükski olnud

Ainult süsteemi mängu on mõttekas genereerida:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.01.2024 18:03:38 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Loto numbrite ennustamist on paljud erineva algoritmiga proovinud. Edukas pole neist ükski olnud

LHV foorumis oli üks vaimuhaige, kes väitis et tal on lollikindel süsteem, börsi liikumiste ja loto numbrite ennustamiseks. Otsis investoreid, süsteem pidi peaaegu valmis olema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.01.2024 18:08:09 vasta tsitaadiga

sukelduja, "Lollikindel" on seal ilmselt sõna-sõnalt: loll on kindel.

EDIT:

Kes usuvad, et lotomunbreid võiks saada ette ennustada, ei anna endale aru, et pelgalt selle võimaluse olemasolu tähendaks sellist determinismi, kus oleks siis ju ka samamoodi võimalik ette ennustada võitjat ennast. Aga kui võitja on ette teada, milleks siis võidu nimel sehkendada? Lihtne loogika, mis neile pähe ei mahu.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard


viimati muutis perenoel 08.01.2024 18:46:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2024 18:12:27 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
napoleon kirjutas:
Loto numbrite ennustamist on paljud erineva algoritmiga proovinud. Edukas pole neist ükski olnud

LHV foorumis oli üks vaimuhaige, kes väitis et tal on lollikindel süsteem, börsi liikumiste ja loto numbrite ennustamiseks. Otsis investoreid, süsteem pidi peaaegu valmis olema. icon_smile.gif


No kui ma oleks väga kindel, et algoritm töötab, siis ei otsiks ma ühtegi investorit. Võtaks kasvõi SMS laenu et asi valmis saada ja ei jagaks seda kellegagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.01.2024 19:11:19 vasta tsitaadiga

Sel naisel on õigus:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul oli eesti lotos oma valitud numbrid ja nendega ma võitsin iga nädal, kuid mis tegi eesti loto? Uuendas oma lehte ja kaotas kõik mu numbrid ära.
Nüüd läheb mul mõnda aega, et jälle hooaja parimad numbrid saada.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2024 22:30:37 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/ashbeauchamp/status/1748034519104450874 icon_lol.gif
https://www.theguardian.com/technology/2024/jan/20/dpd-ai-chatbot-swears-calls-itself-useless-and-criticises-firm
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 22.01.2024 16:35:37 vasta tsitaadiga

Üldiselt tuleb hirm peale kui kõike usaldatakse AI peale. Pigem kasutage AI abi programeerimiseks, kuid valmis tootele ei peaks AI-d ise üldse külge pookima.

Microsoft paneb nüüd juba Notepad-ile ka tehisintellekti külge.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 22.01.2024 17:01:18 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Microsoft paneb nüüd juba Notepad-ile ka tehisintellekti külge.

Eks AI nende "Killer app" võikski ju olla, vähemalt seda nad loodavad. Ega siis ilmaaegu miljardeid AI arendusse ei maetud. MS on aastaid tehnoloogiabussile järgi jooksnud ja otsinud põhjusi sellest ette minemiseks. Korralikult töötav laiatarbe AI võiks ju selleks olla aga keegi ei tea ikka veel kus seda täpselt vaja oleks. Seepärast topitaksegi seda igale poole ja vaadatakse, mis külge jääb!

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 22.01.2024 17:05:15 vasta tsitaadiga

Vähemalt on microsofti toodetel mingid piirangud, mis AI-le kehtestatakse.
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 03.02.2024 14:59:20 vasta tsitaadiga

Samm lähemale .. Tea kas vastupidi ka see implantaat toimima hakkab, elik siis sinu aju eest otsuseid tegema icon_biggrin.gif
https://www.npr.org/2024/01/30/1227850900/elon-musk-neuralink-implant-clinical-trial
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 03.02.2024 23:45:03 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Samm lähemale .. Tea kas vastupidi ka see implantaat toimima hakkab, elik siis sinu aju eest otsuseid tegema icon_biggrin.gif


Ega sellisest võimalusest keegi rääkima hakka. Aga arvestades seda, kuidas kaasinimeste allutamine on inimühiskondade üks peamisi tunnusjooni, oleks väga kummaline, kui selliseid võimalusi ei kaalutaks esmajoones - enne kõike muud.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.02.2024 12:42:52 vasta tsitaadiga

See on hea, näiteks nende raskete haiguste puhul, mida nähakse krampide all ja suu vahtu minemisel..
Kui see "tuju" tuleb peale on juba kiip seda ennetanud ja manustab seadmete kaudu- keha küljes krambivastast rohtu või
mingeid lõõgastus impulsse.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.02.2024 12:55:07 vasta tsitaadiga

mina634, Väga suurepäraseid kasutusvaldkondi leiab, päris kindlasti. Ilmselt kuuleme nendest kõikidest lähiajal üsna palju. Aga kõige selle taustal siseneb ka võimalus manustada mingeid impulsse, kui suu hakkab valitsusvastast juttu ajama või koguni streiki planeerib. Maksuametit pole varsti võibolla üldse vaja, sest inimene saab impulsi peale leivakoorukese ostmist kõik ülejäänu riigile ära anda. Reisile mineku asemel vaatad videosid ja uue auto asemel ronid bussi, nägu saadud impulssidest rahulolu täis.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 04.02.2024 13:11:03 vasta tsitaadiga

Kunagi kauges tulevikus on see kindlasti mingi teema aga ilmselt meie seda ei näe. Keegi vägisi ju neid kive kellegi pähe toppima ei hakka ja ega keegi ei tahagi ilma mõjuva põhjuseta. Kõigepealt tuleb inimesed sellist kiipi tahtma panna ja alles peale enamiku populatsiooni kiibistamist saab seda kasutajavaenulikult kasutama hakata.

Samas kui uskuda vandenõuteoreetikuid, siis see kiip on koroonavaktsiiniga juba mul olemas ja Musk on väga ajast maha jäänud.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.02.2024 13:21:25 vasta tsitaadiga

woox2k, Tahtma panna on lihtne, sest kahtlemata muudab selline kiip elu väga paljudes valdkondades ülimalt lihtsaks, inimene ise efektiivseks, võibolla supermanile lähedaseks. Ühest hetkest võib olla ka sedasi, et inimene on fakti ees: kas lõpetab puiklemise ja laseb lõpuks kiibi panna, või ainus töö, milles konkurentsivõimeline on, on tänavalt pudelite korjamine.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 04.02.2024 13:31:07 vasta tsitaadiga

Jah, aga selleks peab see tehnoloogia ikka arenema natuke kaugemale pealiskaudsete ajusignaalide püüdmisest, et mehaanilised jäsemed tööle panna. Kui juba ilma silmade abita pilt ajusse suudetakse saata on kasud meeletud. Sinna jõudmiseks peab see tehnoloogia ikka väga palju edasi arenema ja lähiaastatel kahtlen, et sellist asja tuleb.
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 04.02.2024 13:47:22 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Kõigepealt tuleb inimesed sellist kiipi tahtma panna ja alles peale enamiku populatsiooni kiibistamist saab seda kasutajavaenulikult kasutama hakata.

Sa pole siis näinud järjekordi, kui uus Aiföön välja tuleb ? icon_biggrin.gif
Ilma ID kaardita ei oska näiteks eestlane enam eladagi, kui muu maailm veel selle vastu võitleb.
Kõik sõltub ikka sellest, kuidas see toode sulle maha müüakse või peale sunnitakse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.02.2024 14:32:54 vasta tsitaadiga

Lähed poodi, ostad näiteks klaverimängu oskuste implantaadi ja mängid klaverit minust kindlasti paremini.. thumbs_up.gif
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2024 15:40:17 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
mina634, Väga suurepäraseid kasutusvaldkondi leiab, päris kindlasti. Ilmselt kuuleme nendest kõikidest lähiajal üsna palju. Aga kõige selle taustal siseneb ka võimalus manustada mingeid impulsse, kui suu hakkab valitsusvastast juttu ajama või koguni streiki planeerib. Maksuametit pole varsti võibolla üldse vaja, sest inimene saab impulsi peale leivakoorukese ostmist kõik ülejäänu riigile ära anda. Reisile mineku asemel vaatad videosid ja uue auto asemel ronid bussi, nägu saadud impulssidest rahulolu täis.


Aga tegelikult võib-olla polegi paha kui kiip annab signaali, et tegelikult pole meil kõike seda träni üldse vaja mis kokku ostame, et naabrist parem olla.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Tehisintellektiga suhtlemine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.