Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa Liidu uus plaan: kasutajad peavad saama telefonil ise akut vahetada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 18:20:18 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Mnator kirjutas:
Usun, et mitmed moblad võiksid pikemalt töötada, kui inimene saab ise kergesti akut vahetada.

Ei tea midagi, tarkvarauuendused ja telefonide uimasus on ikka probleemiks.
Endal 2 viimast odava otsa Xiaomit kaotasid peaaegu päevapealt kui 2a kasutust täis sai aku vastupidavuse ja kiiruse. Ikka kohe täitsa uimaseks läks ja factory reset seda ka kuidagi ei parandanud. Nüüd juba arvestangi sellega, et need telefonid kestavad täpselt 2a ja siis tuleb minema visata. Nende üliodav hind isegi õigustab seda, kuna rauda on nendel nagu 2x kallimal "normaalse" firma telefonil ja need ju ei kesta ka 4+a. Kas selline tarbimine nüüd mõistlik on, see on juba omaette küsimus...


Prob on peamiselt siis kui süsteemi uuendused peale lased. Tegelikult kivi tootja kapsaaeda - peaks enne testima ja kui raud ikka uue versiooniga mõistlikult ei tööta, siis mitte seda uuendust pakkuda. Rollback on telefoni puhul ju üsna problemaatiline ehk tavakasutaja peale uuenduse installimist vana enam tagasi ei saa.
Samas ei välista, et see ongi taotluslik süsteem uimaseks muuta et sa uue ostaks.... kuigi noh, hiinakas pole muidugi mingi õun mille puhul järgmise kindlalt samalt tootjalt võtad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 30.12.2022 18:36:41 vasta tsitaadiga

Uuendusi polnud need kumbki juba ammu saanud. Xiaomi sisulised uuendused tunduvad lõppevat kuskil aastaga. Hiljem veel mõni security patch tuleb aga need tööd väga ei mõjuta.

Sama ei pruugi tõesti võtta aga tihti seda siiski tehakse, eriti Xiaomi puhul. Nende hinna ja raua võimsuse suhe on ikka uskumatu. Kuskilt peab see raha tagasi tulema ju kui omahinna piiril asju müüakse.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 18:54:49 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Uuendusi polnud need kumbki juba ammu saanud. Xiaomi sisulised uuendused tunduvad lõppevat kuskil aastaga. Hiljem veel mõni security patch tuleb aga need tööd väga ei mõjuta.


Imelik. Sama soft ja sama raud peaks töötama üsna sama jõudlusega kui miskit ei näpi ja raud katki ei lähe. Kas võib olla, et ei jäänudki aeglasemaks vaid lihtsalt ise tõstsid lati kõrgemale? icon_wink.gif
Või noh, see võib ka olla, et kuigi OS on sama, siis rakendused ise muutusid ressursinõudlikumaks, neid ju ikka uuendad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 30.12.2022 19:03:06 vasta tsitaadiga

Rakenduste uuendused võivad küll olla aga latti kindlasti suvaliselt ei tõstnud. Muutus toimus nii äkki ja lihtsalt karjus silma kohe. Kõik äpid avanesid mingi sekundi kahe asemel 5 sekundi ringis ja isegi multitaskides äppe vahetades kulus iga äpi ette manamiseks üle sekundi. Seda ka peale tehase seadete taastamist siis. Veebi browsida oli ülse peaaegu võimatu, peale selle, et chrome ise avanes mingi 5+sekki oli iga lehe laadimine veel pikem sellest. Seda siis ka varem kasutatud wifi võrkudes ja adekvaatses mobiililevi piirkonnas.

Nagu jutuks enne oli on see juba 2 telefoniga juhtunud ja imelikult täpselt siis, kui kasutusest 2a möödas oli. Esimesel viskas ka aku esimest korda 30% peal pildi tasku päevapealt 2a ostukuupäevast. Peale seda pidigi harjuma sellega, et 30% = 0 ja ka ainult mingi pool tundi päevas kõnesi tehes pidi iga päev laadima varasema 3 päeva tagant. Teisel telefonil aku nii äkki ei läinud läbi ja korras akust igapäevasele laadimisele üleminek oli hajutatud mingi 2 kuu peale. Softi aeglaseks jäämisega oli vastupidi, teisel telefonil oli üks päev ärgates soft nii aeglane, et kasutada ei kannatanud enam. Esimesel käis see kuidagi sujuvamalt aga oli väga lähedal ajaliselt aku läbiminemisele.
PS. Kuskilt otsast ei piina ma neid telefone ka, et lihtsalt füüsiliselt peaksid 2a jooksul otsa saama. Mänge ma telefonis ei mängi, youtubet vahest vaatan õhtuti koikus 15min ringis ja päevasel ajal loen mõne emaili ja sirvin erri uudiseid. IM äpid ka aga ka neid tarbin ainult siis kui arvuti taga ei ole. Kõnedest ei maksa rääkida, hea päev on kui tund aega telefoni otsas istun icon_biggrin.gif Võiks ju arvata, et minu kasutuse juures võiks vabsee kõige odavama droidiga hakkama saada. Eks saaks ka aga pole olemas sõnu kirjeldamaks kuidas ma vihkan aeglast kasutajaliidest ja eriti odavate puhul ei pääse sellest üle ega ümber.

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 30.12.2022 19:19:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.12.2022 19:06:53 vasta tsitaadiga

Laadisin elukaaslase vana Nokia 920 ära, äge aparaat icon_lol.gif
aku jätkuvalt elus icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 19:22:51 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Rakenduste uuendused võivad küll olla aga latti kindlasti suvaliselt ei tõstnud. Muutus toimus nii äkki ja lihtsalt karjus silma kohe. Kõik äpid avanesid mingi sekundi kahe asemel 5 sekundi ringis ja isegi multitaskides äppe vahetades kulus iga äpi ette manamiseks üle sekundi. Seda ka peale tehase seadete taastamist siis. Veebi browsida oli ülse peaaegu võimatu, peale selle, et chrome ise avanes mingi 5+sekki oli iga lehe laadimine veel pikem sellest. Seda siis ka varem kasutatud wifi võrkudes ja adekvaatses mobiililevi piirkonnas.

Nagu jutuks enne oli on see juba 2 telefoniga juhtunud ja imelikult täpselt siis, kui kasutusest 2a möödas oli. Esimesel viskas ka aku esimest korda 30% peal pildi tasku päevapealt 2a ostukuupäevast. Peale seda pidigi harjuma sellega, et 30% = 0 ja ka ainult mingi pool tundi päevas kõnesi tehes pidi iga päev laadima varasema 3 päeva tagant. Teisel telefonil aku nii äkki ei läinud läbi ja korras akust igapäevasele laadimisele üleminek oli hajutatud mingi 2 kuu peale. Softi aeglaseks jäämisega oli vastupidi, teisel telefonil oli üks päev ärgates soft nii aeglane, et kasutada ei kannatanud enam. Esimesel käis see kuidagi sujuvamalt aga oli väga lähedal ajaliselt aku läbiminemisele.
PS. Kuskilt otsast ei piina ma neid telefone ka, et lihtsalt füüsiliselt peaksid 2a jooksul otsa saama. Mänge ma telefonis ei mängi, youtubet vahest vaatan õhtuti koikus 15min ringis ja päevasel ajal loen mõne emaili ja sirvin erri uudiseid. IM äpid ka aga ka neid tarbin ainult siis kui arvuti taga ei ole. Kõnedest ei maksa rääkida, hea päev on kui tund aega telefoni otsas istun icon_biggrin.gif Võiks ju arvata, et minu kasutuse juures võiks vabsee kõige odavama droidiga hakkama saada. Eks saaks ka aga pole olemas sõnu kirjeldamaks kuidas ma vihkan aeglast kasutajaliidest ja eriti odavate puhul ei pääse sellest üle ega ümber.


Imelik. Üks väga puusalt tulistatud oletus - see storage seal sees hakkas vaikselt surema ja sellest kogu uimasus.
Teine puusalt tulistatud oletus - kui aku hakkas surema, siis mingil põhjusel draiver liigselt erutus ja hakkas ressurssi õgima.
Ja noh kolmas ongi mingi vandenõu ehk oli mingi ajapomm sisse kirjutatud, et 2 aasta pärast mingi do nothing loop kuskil aktiveerub.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 20:18:54 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Uuendusi polnud need kumbki juba ammu saanud. Xiaomi sisulised uuendused tunduvad lõppevat kuskil aastaga. Hiljem veel mõni security patch tuleb aga need tööd väga ei mõjuta.

Sama ei pruugi tõesti võtta aga tihti seda siiski tehakse, eriti Xiaomi puhul. Nende hinna ja raua võimsuse suhe on ikka uskumatu. Kuskilt peab see raha tagasi tulema ju kui omahinna piiril asju müüakse.

Ule 2 aasta vana Xiaomi mul siin, saab siiani uuendusi.
Aga aku enam tervet paeva vastu ei pea thumbs_down.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 30.12.2022 20:33:26 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ule 2 aasta vana Xiaomi mul siin, saab siiani uuendusi.

Hinnaklassi teema siis? Ise olen pruukinud ainult 150-200 ringis olevaid Xiaomisi. (Redmi 5A, Redmi 8 ja hetkel Note 11)

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.12.2022 21:39:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Paar korda järjest omasin enne Samsungide peale kolimist 5800XM-i, see oli päris hea telefon ning aku oli ka vahetatav.
https://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php


Nokia C6 oli parem. Suur füüsiline qwerty klaviatuur.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 22:02:17 vasta tsitaadiga

Mu mi a1 toimib täitsa kenasti veel. Kohati lihtsalt uimane. Eks aastaid omajagu ka juba sellest hetkest kui välja tuli ja äpid ka vast vähe nõudlikumaks muutunud ning veebilehed rohkem vilkuvat rämpsu täis icon_rolleyes.gif Aku ka täitsa peab. Päeva saab hakkama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 22:23:38 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
SKG kirjutas:
Ule 2 aasta vana Xiaomi mul siin, saab siiani uuendusi.

Hinnaklassi teema siis? Ise olen pruukinud ainult 150-200 ringis olevaid Xiaomisi. (Redmi 5A, Redmi 8 ja hetkel Note 11)

Võimalik küll. Mul tolle hetke tippmudel, Xiaomi Mi 10T Pro.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 31.12.2022 00:18:19 vasta tsitaadiga

Xiaomi Mi 9T, hinnaklass 300+ €, veebruaris saab 3 aastat vanaks.
Aku on jäänud märgatavalt nõrgemaks, kuid mina saan oma kasutuse juures üldjuhul kenasti päeva hakkama.
Uimasust tekkinud ei ole, töötab endiselt keskklassi telefoni võimete piirides sujuvalt ja piisavalt kiiresti.

Akude isevahetamise võimalus tundub ehk esialgu hea mõte, kuid olen samuti kindel, et praeguseid tehnoloogiaid kasutades kasvaks nii telefoni paksus kui ka kaal.
Veekindlus minu jaoks oluline ei tundu, seda praegusel telefonil ka pole ja väikest vihmahoogu kannatab sellest hoolimata.

Teisest küljest - kui mu praegusel Xiaomil peaks aku päris ära väsima, siis telefoni vanust ja hinnaklassi arvestades on tõepoolest lihtsam uus osta, kui vanal akut vahetama hakata.
Kuulun nende hulka, kes vahetavad telefoni pigem võimalikult harva, sest kõik on oma käe järgi ja mugavalt ära sätitud (seaded, äpid, launcher jne).
Telefoni vahetus tähendaks julgelt päev otsa näppimist ja seadistamist, et oleks taas harjumuspärane kasutada.
Samas ma pole just väga kindel, kas sooviksin lihtsa akuvahetamise nimel igapäevaselt raskemat ja paksemat telefoni kasutada icon_smile.gif

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 31.12.2022 01:58:42 vasta tsitaadiga

Euroopa Liidus müüdavatel telefonidel peavad kasutajad saama tulevikus taas akut lihtsasti ka ise vahetada - selle asemel, et seade lahti võtmiseks teenindusse viia või üldse ära visata.
Mina eelistaksin, et selline nõue oleks kõigil kaasas katavatel IT seadmetel thumbs_up.gif , sest sellisel (mitteeemaldatava akuga seadmel) konstruktiivsel lahendusel on mitmeid puudusi. Akut saab tavakodanik vahetada ainult teenindus keskuses ja pikale reisile või loodusesse/mets minnes ei saa varuakut kaasa võtta või tassi kaasa akupankasid. Lisaks ei saa telefoni või sülearvuti pikaajalisel ladustamisel ilma laadimiseta seda seadme küljest lahti ühendada, et vältida kriitilist tühjenemist. Selle tõttu valin alati eemaldatava akuga mudeli - lisaks on sellel valikul veel kaks eelist, aku saab 3-5 aasta möödudes asendada odavama analoogiga ja vajadusel saab alati kasutada varuakut kui läheduses pole laadijat või pistikupesa. Minul on näiteks lapakal juba teine aku ja telefonil kolmas aku.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 31.12.2022 10:03:24 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
Euroopa Liidus müüdavatel telefonidel peavad kasutajad saama tulevikus taas akut lihtsasti ka ise vahetada - selle asemel, et seade lahti võtmiseks teenindusse viia või üldse ära visata.
Mina eelistaksin, et selline nõue oleks kõigil kaasas katavatel IT seadmetel thumbs_up.gif , sest sellisel (mitteeemaldatava akuga seadmel) konstruktiivsel lahendusel on mitmeid puudusi. Akut saab tavakodanik vahetada ainult teenindus keskuses ja pikale reisile või loodusesse/mets minnes ei saa varuakut kaasa võtta või tassi kaasa akupankasid. Lisaks ei saa telefoni või sülearvuti pikaajalisel ladustamisel ilma laadimiseta seda seadme küljest lahti ühendada, et vältida kriitilist tühjenemist. Selle tõttu valin alati eemaldatava akuga mudeli - lisaks on sellel valikul veel kaks eelist, aku saab 3-5 aasta möödudes asendada odavama analoogiga ja vajadusel saab alati kasutada varuakut kui läheduses pole laadijat või pistikupesa. Minul on näiteks lapakal juba teine aku ja telefonil kolmas aku.
akupank on kah (varu)aku icon_wink.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.12.2022 11:52:45 vasta tsitaadiga

Mnator, paar grammi raskem ja paar millimeetrit paksem vahetatava akuga telefon on suur probleem, aga tagavaraaku asemel kaasa tassitav poolekilone akupank ei ole? icon_wink.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.12.2022 11:54:51 vasta tsitaadiga

Makita adapteriga akupank kaasa, see äss diil icon_lol.gif
Seda nii 40V kui 18V akule.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.12.2022 12:01:14 vasta tsitaadiga

Jah, akupank töötab ainult siis kui need on telefoniga ühes käes koos kasutusel.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 31.12.2022 12:02:38 vasta tsitaadiga

Vondur, seda aruta Bilderbergiga icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
mõlemad te teete sama loogikavea
see paar grammi lisaelektroonikat akupangas pole nimetamisväärt, ikkagi on mõlemad (varu)akud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.12.2022 12:05:29 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Mnator, paar grammi raskem ja paar millimeetrit paksem vahetatava akuga telefon on suur probleem, aga tagavaraaku asemel kaasa tassitav poolekilone akupank ei ole? icon_wink.gif
ot:
Jah, sest esiteks ei ole see ainult paar grammi raskem, vaid ikka mõnikümmend ning akupangaga saab laadida palju rohkemat, kui ainult ühte telefoni.
Kui näiteks mootorrattaga sõitmas käin, siis akupangast laadin telefone, sideseadmeid, nutikellasid, vahel harva ka tahvelarvutit. Lisaks saab akupanka eraldiseisvalt laadima jätta (näiteks motika peal eraldiseisev laadimispesa või ööbimiskohta). Samuti on paljudel akupankadel mitu väljundpesa ehk saab samal ajal laadida mitut seadet.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2022 13:32:45 vasta tsitaadiga

Seejuures võiks akupankadel olla ka vahetatavad elemendid. St. asi võiks olla laiem, kuluosad võiksid olla ikka vahetatavad kui asjal elu veel sees.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.12.2022 13:35:49 vasta tsitaadiga

LKits, telefoni kompaktsus on ülioluline, aga telefoni teenindamiseks kaasavõetava perifeeria kompaktsus mitte... Selge. icon_biggrin.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.12.2022 13:38:00 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Seejuures võiks akupankadel olla ka vahetatavad elemendid. St. asi võiks olla laiem, kuluosad võiksid olla ikka vahetatavad kui asjal elu veel sees.

Aga on ka ju. Mul on selline akupank.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2022 13:47:53 vasta tsitaadiga

Lihtsam on teha mitte vahetatav, sest debiilikud tellivad sinna alist 10000mAh FIREPRO pulgad ja põletavad maja maha.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2022 13:52:50 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
rmc kirjutas:
Seejuures võiks akupankadel olla ka vahetatavad elemendid. St. asi võiks olla laiem, kuluosad võiksid olla ikka vahetatavad kui asjal elu veel sees.

Aga on ka ju. Mul on selline akupank.


Mul ka, ent uuemat asendust väga lihtne leida pole.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2022 13:54:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Lihtsam on teha mitte vahetatav, sest debiilikud tellivad sinna alist 10000mAh FIREPRO pulgad ja põletavad maja maha.

Akupanga suhtes olen nõus, võetakse kõige odavamad 10000mah (mida pole olemas) 18650 akud ja topitakse sisse ampritest jne ei teata hallgi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa Liidu uus plaan: kasutajad peavad saama telefonil ise akut vahetada mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.