Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuhu viia garantiisse ASUS Strix 3070? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 14:16:36 vasta tsitaadiga

Oli masinas, millega õhtuti kolle tapeti, vahel mitu tundi järjest. Ühel hetkel pilditu, ss arvutis rumal, ei pea ise oskama, soome tööle läinud sõber seslt töi aga ta ei tule enne kevadet..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 19:54:51 vasta tsitaadiga

laurx, thumbs_up.gif beer_yum.gif

Ma ei hakkagi üldse neid koormama oma meili saatmisega www.etsc.ee-le, kuigi seal esilehel ASUS toodete all GPU-si polegi + tööd ette regada, siis vist ka ei saa. Samas, kui Arvutitarga tüüp pakkus ise selle koha välja, ju siis teab (üks noorem sell, kes seal salongis ka on, ei teadnud mõhkugi). See, kes ETSC-d mulle soovitas paistab kõige gurum neist. Ma pidevalt sealt käinud igast nänni kaevurile ostmas. Alguses rõõmsalt, soni kuklas, nägu naerul, värvilisi ventikaid jne. Alates 16 sep. - ETH Merge-st edasi, seda enam müts silmil, kapuuts peas. Viimane kord kui SSD ostsin andis lohutuseks tasuta SATA kaabli peale. Nüüd kui veel lemmik valge Strix pekkis, siis sain koordinaadid remondiks, see mees pole mäda icon_smile.gif

Uuel nädalal võtan taas kaardi kaenlasse ja teise linna otsa seiklema. Peaks selle Jimmis arve ka kaasa võtma, nagu garantiiks nõutud icon_wink.gif kuigi see rohkem tekitab kui vastab küsimustele.
See, et seal on 2 eri kuupäeva, on erand, sest siin eespool näidatud kaas-foorumlase Jimmis arvel oli üks kuupäev + niipalju veel hammustasin läbi, et arve vasakul poolel (kust teine siin näidatud Jimmis arve oli soditud) on vist ostja andmed. Mul seal keegi Tuomas Ahonen + tema kohalik, põdra tel. nr. - tema oli siis originaal ostja... vb lihtsalt kohaliku nimele tellitud kaart ka, kuna Jimmis kaevandus-buumi ajal olevat eelistanud kohalikele kaarte müüa, mitte Virosse.

Vahepeal kaardil 4+ omanikku ainult olnud icon_lol.gif Secondhand kaart ei kõla isegi juba mõne jaoks hästi. Mis ma siis ütlen, et Tuomas oli sõbra boss, kes mulle kaardi tellis ja no teda ma ei tea, aga sõber tõi defitsiitse kaarti ise ära. Kile selkadki olid peal, ei see kaart pole ühti ringi hooranud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 21:01:07 vasta tsitaadiga

Üks on tellimise kuupäev teine arve kuupäev. Kui saada polnud kaarte võiski tellimus paar kuud üleval olla.

Aga sellist jura nagu esimeses postituses "et kaevanud kaarti lahti kruvides ta lähebki ise katki" seda pole ma veel kuulnud icon_biggrin.gif
Vähegi adekvaatne ei tohiks sellist juttu toota icon_biggrin.gif

_________________
Müüa läpakaid ja geimeri PC-sid, 35euriseid netimasinaid jne
Kohapeal olemas, kõige kohta kuulutust ei jaksa panna ...
Kommentaarid: 1482 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1035
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2022 12:01:30 vasta tsitaadiga

Miccer, nii ta olla võib, et 3. sep. 2021 ostis ja 27 det. 2021 sai kätte, trükiti arve. icon_idea.gif
Ma algul mõtlesin, et üks äkki ostu kuupäev ja teine maksetähtaeg, aga see oleks olnud siis nii nädal vahet, seega esimene variant arvan.

Lahtivõtmisel ja puhastamisel võib kaart siis läbi minna, kui ta nii äärepeal oli, et oleks varsti niikuinii otsad andnud. Tolmukaga tõmbasin ka radika vahelt, aga särtsu ei käinud. Samas kunagi puudutasin töötava SUPRIM X-i tagaplaati, nii, et käis ilge särakas, kuid midagi ei juhtunud...

Kõige suurem põrutus oli see, kui kaart oli püsti laiema otsa peal ning siis vajus plärtsti lapiti SUPRIM X-i hiirematil, kui teda kruvisin, vb piisas...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2022 12:15:40 vasta tsitaadiga

Tulmuimejaga ei minda elektroonika juurde.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.12.2022 02:23:00 vasta tsitaadiga

Ma loen ja imestan, et ikka ja jälle minnakse tolmikuga elektroonika kallale icon_eek.gif
Suruõhust pole vist kuulnudki. Isegi arvutikauged inimesed teavad, et suruõhuga puhastatakse kallimaid elektroonikaid. Lisaks veel kukub lauale plärtsti jne. Kui ise ei ole käpp puhastamisel, siis see oli hea õppetund - andku asjatundjale kui endal pole oskusi või ei tea kuidas ohutult puhastada.
Ma olen ise lahti ja kokku kruvinud oma elu ajal sadu kaarte ja läpakaid, mitte kunagi pole miskit ära surnud peale puhastamist või millegi vahetamist. Iga töö peab olema tehtud keskendumisega eriti videokaartidega.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2022 13:36:38 vasta tsitaadiga

Tean, et tolmukas on vähe ohtlik tehnikale staatika tõttu, seepärast toru otsa päris vastu ei panegi ning enne tehnikalt imemist maandan ka tolmuka staatikast näiteks radikat puudutades. icon_idea.gif
Olen muidu imejaga tehnikat puhastanud aegade algusest saati, kunagi pole midagi juhtunud + ka seekord, vaevalt, et tolmuka pärast kaart nahka läks, seda arvas ka Raalimeister...

Suruõhku mul pole, vajaks teda haru-harva, seega pole kompressorit kogu kupatusega soetama hakanudki + mulle meeldib tolmu kotti koguda, mitte teda laiali puhuda. icon_wink.gif

Olen jah selline vigurvänt, elan üldse vähe vabamalt kui keskmine arvutinohik, noja ulakamas rütmis juhtub ka rohkem äpardusi icon_biggrin.gif Mõni lihtsalt muretseb, põeb asjade pärast vähem kui teine, kes on rohkem pedant. Mõni võtab seaduseidki nii rohkem soovituslikumana. icon_lol.gif

Kuid ei õigusta ennast, teil on täielik õigus, et kui muresi ei soovi, ole hoolas icon_exclaim.gif Nüüd ongi mulle hea õppetund, sest muidu polekski võimalust kogeda kõike seda garantii-janti ning siis öelda pärast, mis sai icon_smile.gif

Samas, ega ka need pole paremad inimesed, kes järgi parastavad, et paras sellisele hooletule! Pea ees vette hüppajad murdkugi oma kaelad, sest muidu poleks ju muretsejatel õigustust muretsemiseks, kui kellelgi hooletumal midagi vahest valesti ei läheks icon_biggrin.gif

Relax kaas-kasutajad, mõnel juhtub rohkem ja tihedamini, siis saavadki need hoolikad inimesed ennast paremini tunda, et ise olen tubli ja siis läheb hästi, ei juhtu jamasi, sest mis kasu oleks muidu hoolikusel ja vaeval. Kogu see krüpto bisnees ja ka elu üldse on üks suur risk.

Saan nüüd olla ka see, kes omal nahal kogu selle kaarti saaga läbi teeb ning siis siia kirjutada kuidas läks. icon_razz.gif

Pühade ajal soovin kõigile head ja vähem seda eestlaslikku stiili, et ühe eestlase toit on teine eestlane. Ära hõiska enne õhtut + kes viimasena naerab, naerab paremini jne. suhtumist.
Kahju kui mõni ärritub ka ainult seetõttu, et mõni elab rohkem YOLO elu ning pole õppinud kõike pelgama...

Mul 10x 3070 kaarti veel alles, mis lähevad kõik uuest aastast puhkusele, kuigi aasta tagasi lootsin, et jätan kaardid kühveldama naabripoisi hoole alla ning saan ise hoopis kaevandustuludega troopikasse puhkama sättida, kus leidub rohkem omasugusi, vähem muretuid inimesi. icon_rolleyes.gif

Peace + häid pühi!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.12.2022 15:18:45 vasta tsitaadiga

Häid pühi ka sulle! Minu postitus pole ei parastamine ega teise eestlase probleemi üle rõõmustamine vaid eesmärk on ehk teisedki, kes teemat loevad võtavad teadmiseks, kuidas asju ei tohiks teha või kas ise üldse teha. See oli point. Suruõhu balloonid ei maksa suurt midagi ja enamustel on kodus miskit elektroonikat mis vaja aeg ajalt puhastamist. Ja osad õpivad enda vigadest, nii see elu on. Peace
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 25.12.2022 16:12:51 vasta tsitaadiga

Mille poolest surutav õhk on imetavast õhust ohtlikum, kas imetav õhk tekitab staatilise elektrilöögi ohu aga puhutav õhk mitte, või kas õhk ise teab üldse olenevalt vaatepunktist kas teda imetakse või puhutakse icon_rolleyes.gif
Sirka 25 aastat tolmuimejaga oma tehnikat tolmust puhastanud, pole senini ükski seetõttu hinge heitnud - seega enda kogemusele tuginedes ei pea ohtlikuks.
Viimased aastad teen suuremaid puhastusi õues, kus kärcher wd3 imejal saab toru ühendada ka puhumiseks - ehk torust õhku välja suruma ehk suruõhuks - kas sel juhul tolmuimeja kvalifitseerub ekspertide jaoks "suruõhuga puhastamiseks". Küll tundub puhutava õhuga puhastamine olema labaselt tõhusam..
Vanasti seletati, kuidas elektroonika asju puutudes on tark üks käsi hoida seadme metallist korpusel-raamil-osal kuhu jupid tavaliselt maandatud on ning see hoidvat ära staatilise tekkimise teise käe ja komponendi vahel - kas see on linnalegend-lorajutt või mitte aga tundub loogiline ja olen seda ka järginud.

Profid kasutavad suruõhku ja amatöörid kodustes oludes tolmuimeja imiõhku aga et just imetav õhk põhjustab rikke aga puhutav õhk mitte võib põhjuslik seos sootuks puududa. Isegi õhu puhumisel võib kuskil komponentide vahel tekkida alarõhk ehk tekib kõrvalt võetava õhu imemine.. kas õhuga pihta saav komponent teab, et tuleb rikneda, sest oli parasjagu imetava õhuga tegemist.
Erinevus võib olla mujal, kus professionaalid on koolitatud-õpetatud elektroonikaga ümber käima, antistaatilised alused ja käevõrud jm meetmed.

Meenub ühest telesarjast, kus üks elektroonika restauraator pesi elektroonikaplaate (80-90-ndate tehnika) tavalises kraanikausis kraanivee all harjates puhtaks, ise seletamas kaamerasse, et vaatepilt on šokeeriv ent nii pidavat olema kõige kiirem-tõhusam puhastada ja vesi ei olevat ohtlik elektroonika ahelatele-komponentidele, mis ei ole pingestatud ega voolu all - keeruline vastu vaielda icon_smile.gif

_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.12.2022 16:32:45 vasta tsitaadiga

Mitmeid "surnud" kaarte sooja seebiveega kraani all pestud ja siis ahjutatud. Nii mõnigi on ellu ärganud.
Aga tolmuimejaga võib tekkida staatiline kui otsiku harjased seda tekitavad. Elektroonika puhastamiseks on tegelikult olemas ka täitsa spetsiaalsed antistaatilised tolmuimeja otsikud.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2022 16:33:53 vasta tsitaadiga

järgmine kord kui ma venna hiltiga 7m londiga mingit kraami imema satun, kutsun su voolikut hoidma. staatiline, mis sinna tekib lööb ca 5 cm pealt üle. ilma kinnasteta on nagu pistaks käed sipelgapessa.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 25.12.2022 17:39:23 vasta tsitaadiga

Ma olen saanud laksu tööstusliku tolmuimeja 75 cm läbimõõduga torust; sädelahendus oli kaugele näha ja kuulda. Nagu välguga oleks pihta saanud. Ei soovitaks vaenlasele kah mitte sellist asja kogeda.
Ja muide, elektroonika võib rikkuda juba selline staatiline laeng (õigemini küll selle lahendus, maakeeli säde) mida inimene üldse ei tunnegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 25.12.2022 19:29:32 vasta tsitaadiga

see tekib vist sellest vooliku ja toru materjalist, mis imemisel tekkivast tolmuga kokku puutel tekitab staatilise. Selline puhas hõõrdumise asi, kui toru ja voolik on paremad siis ei teki seda staatilist ka nii ruttu. Ehitusel saanud kümneid kordi staatilise lööki tolmuimeja voolikult või torult. Kodu kasutuse riistadega pole siiani seda saanud. Aga ja eks iga üks teab millega ja kuidas.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2023 20:45:51 vasta tsitaadiga

Labasemat elektroonikat võib jah vee all pesta, aga vesi ei tohi rammus olla, ehk häda tekitavad vees lahustunud soolad (metallid) - see osa, mis veekannus katlakivi tekitab. Kui on destilleeritud vesi, ehk ainult H2O, ilma mineraalideta, siis on teoorias ohutu pesta.
Puhas kraanivesi, vähe mineraale, seda parem tehnikale... samas halvem joomiseks, kui mineraale pole. Värska vesi keeraks tehnika pekki kergemalt icon_biggrin.gif

Kui oma tolmuimeja toru katsun masinapoolsest (plastikust tehtud) otsast, on kerget staatikat tunda küll. Kuid imemise augu otsast, mis on metallist ja kuhu otsikud käivad, seal pole kunagi staatilist tunnet ega ka särtsu käinud imemisel + alati enne tehnika lähedale panemist olen selle otsaga mõnd metallist asja puudutanud, et ohtu vähendada. Ohutu pole, aga mitte ka väga ohtlik. icon_cool.gif

See, et ennast maandada ühe käega metallist hoides, on vanakooli nipp. Nüüd pidevalt tehnikat näppivad elektroonikud kasutavad spetz metallist käepaela, millel on juhe küljes, (seda müüakse), ning siis selle juhtmega maandatakse käepael + seda kandev inimene nii, et juhtme kinnitad selle otsas olevate metallist näppidega kuhugi suurema metall-maanduse külge - nii saab maandantult mõlemad käed vabad toimetada. thumbs_up.gif

Kui tuleb uus kaevandus-buum, siis peaks ka selle maandusega käepaela + mingi suruõhu või spetsiaalse antistaatilise tolmuimeja otsiku sebima, või siis nagu ühele õigele eestlasele kombekohaselt öeldes, - muretsema. icon_biggrin.gif

Jupi kaupa olen kaevurit + seda teenindavat travaari soetanud. Alguses, kui alustasin polnud ei vente ega isegi molu, mida kaevurile aeg-ajalt ühendada tarvis + osta oli vaja igasugu nänni, kasvõi nipukaid + mini kruvikate komplekt jne. Kui pole vanast ajast midagi järel ega ka korralikku garaaži siis varumist oli kuni puhastus-lappideni välja.

Nüüd on seis niru, sest just kui enam-vähem põhiline soetatud sai, kukkus krüpto kaevamise tulusus miinusesse thumbs_down.gif
Krüpto karuturg, ega ka elektri hind, kumbki paranemist ei näita... ning nüüd tuleb 10x 3070 kaevur kinni panna, mis on palju halvem kui see 11s põdur kaart! eusa_think.gif

edit: Teadmiseks teistele, et ma sain Arvutitargast vale infot icon_exclaim.gif thumbs_down.gif Käisin lõpuks seal Pärnu mnt. 139c/2 ehk https://www.etsc.ee/ee remondis ära, ja seal kohapeal öeldi, et nemad küll videokaarte ei paranda, ASUS-e lappar.gif või telefone remondivad ainult kopp.gif
Kuna Raalimeistrid, adre: Paide tn. 7, jäi täpselt tagasiteel teepeale, siis viisin lõpuks kaardi sinna diagnosti - 15€. Võtavad lahti ja kleepsu maha, aga vähemalt saab teada mis viga on lõppude-lõpuks... kui saab ikka icon_smile.gif
Kuna teistel eespool teemas, olla ka olnud ASUS-e garantiiga, va kürviga probleeme olnud, siis hoian kaas-foorumlasi kursis oma saagaga...

edit2: Raalimeistrid tegid Strix-i 80€-ga korda ära icon_exclaim.gif thumbs_up.gif Mikroskeemil olla seestpoolt 2 takistit kõveraks läinud (tõenäoliselt seetõttu, et kruvikas võis kruvimisel pesast välja hüpata ning seejärel räuhti otse mikroskeemi künda kapitaalse koristuse ajal... doh.gif icon_idea.gif icon_razz.gif
Garantii alla poleks selline vigastus kuidagi mahtunud... + isegi hea, et garantii kohta ei leidnud icon_biggrin.gif või veel hullem, jännata poleks viitsinud ja kaardi võiku hinna eest maha müünud thumbs_up.gif
Raalimeistrid panid täna ööseks GPU eri koormustestide alla, ning kui homseks jääb kõik see jootmine (vist mitte tinutamine) pidama, siis lähen toon kaardi koju ära ning kaevur ongi järgmiseks hooajaks taas 11x3070 võimsuse peal tagasi! thumbs_up.gif
Mõtlesin vb mõned 3070-ned A4000 vastu vahetada või siis 3x3070 eest Arvutitargast üks tutikas 4070 Ti Suprim X 1089€-ga soetada... see juba tuleviku teemad.

Selleks korraks tundub, et valge Strix-i saaga lõppes ikkagi õnnelikult thumbs_up.gif Rohkem igatahes ma neid Strixe lahti ei kaku + kruvikale andsid Meistrid ühe püsimagneti tasuta kaasa juba eelmine kord, et ma saaks need 4x esiplaati seestpoolt kinni hoidvad kruvid garantii jaoks kinni kruvida. thumbs_up.gif
Oleks võinud korraga Raalimeistrite kätte kaardi jätta, kuid samas siis ma praegu ei teaks, et Servisa ICT enam Eestis ei tegutse ja Läti haru kaartidele garantii-remonte ei tee, vaid soovitas ikka nende põtrade juurde Jimmisse pöörduda, kes mu igati viisakatele kirjadele ei vastanud üldse. thumbs_down.gif Panin Google maps-is neile 1 tärnise review icon_evil.gif (minu kogemus osutus kahjuks selliseks), nüüd tagantjärele teades võib öelda, et hea isegi, et ei pidand nende porodega jändama ning tulutult kaarti kuhu teab kurat saatma thumbs_up.gif Sellest Jimmis poest ostetud kaarte enam ei osta ka icon_exclaim.gif Ning last, but not least, sain teada ka seda, et Pärnu mnt. 139C/2 võid oma ASUS-e lappar.gif või telo garantiisse viia, aga GPU-si nad üldse ei seedi kordasid ühehäälselt. icon_idea.gif

Tänud kõigile kaasa elamast bow.gif ning ka oma 2 senti teemasse lisamast icon_exclaim.gif See oli hariv saaga siiani icon_arrow.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif bounce.gif onfire.gif boss.gif banana_dance.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuhu viia garantiisse ASUS Strix 3070? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.