Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuhu viia garantiisse ASUS Strix 3070? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 20:15:23 Kuhu viia garantiisse ASUS Strix 3070? vasta tsitaadiga

Kruvisin kaardi lahti ja puhastasin tolmust hoolikalt ning vahetasin välja ühe kerge võdinaga vendi. Panin kokku ja enam ei tööta. Käisin siis Raalimeistrite jutul, nemad mulle garantiid soovitasidki, sest muidu nad keeravad ka kleepsuga kruvi lahti ja garantii kaob icon_sad.gif + öeldi ka, et üsna tihti kaevur-kaardid minevatki lahti kruvides katki icon_rolleyes.gif - no ikkagi asjatundja, praktiku jutt... ning tihti olla põhjuseks vigane mälu (mida nemad ei paranda) Viimasel ajal ollagi uus tehnika nõrguke, seda olen ka kuulnud kaasfoorumlaselt, kes pidevalt uusi Suprime just sellesamuse katkise mälu tõttu hulgi garantiisse viinud...
Käesolev kaart on üldse veidi kahtlase ajalooga, kui järele mõelda. Soetasin ta selle a. aprillis ühe HV kasutaja käest 800€-ga, kes mõned päevad varem ostis selle 850€-ga teise HV-lase käest, kuid müüs mulle edasi kuna värv ei meeldinud icon_rolleyes.gif - tegu valge Strix-ga. Sellega oleks pidanud kaasa saama ka Strix sõrmuse, mida ma siis küsisin selle kasutaja käest kes seda esimesena müüs siin. Tema ei teadnud üldse, et sõrmus kaasa käib, olevat ise selle samuti äsja ostnud icon_biggrin.gif
Ühesõnaga, mul on ostuarve, et kaart on ostetud 27 det. 2021 Soomes Jimmis poest. Kuid tegu on v1 ehk NON-LHR GPU-ga, kuigi alates 17 mai 2021 tulid kõik LHR-d. Arvestades, et tol ajal läksid kaardid kiiremini kui soojad saiad, siis vaevalt üks NON-LHR kaart üle poole aasta kuskil riiulis seisis, seega hakkasin mõtlema, et vb hoopis mingi teise Strix-i chek copytud kaasa... uurisin veidi selle tüübi tausta, kahtlane pokkerimängur, ostsin talt varem veel ühe 1660S-i, mis pidavat olema märts 2022 ostetud, kuid cheki polnud ja kui nüüd kaarti esimest korda win arvutisse panin, näitas GPU-Z, et 2019 a. kaart hoopis, aga suva see, 1660S-d ei maksa eriti üle ~130€ nagunii.
Seega Raalimeistrid Jimmis poe poole pigem pöörduda ei soovitanud, et need seal eestlasi ei usaldavat, et isegi kaupa Eestisse eriti ei pidanud üldiselt saatma tahtvat + ütles veel, et ma kindlalt ei mainiks, et tegu kaevur-kaardiga + isegi seda mitte, et puhastuseks lahti kruvisin, kuna kaarti lahti kruvida igaüks ei tohtivatki, et puhastada, venti või termopatju vahetada võivat ainult kohtades nagu nemad on näiteks...
Seda kuhu täpselt selle Valge Strixiga pöörduda Eestis, ka ma teada ei saanud, et vb mõni lahke arvutifirma on nõus garantiisse saatma, sest üle 3me a. vana ta ju pole... ainuke jant on, et esimese hooga ma pole kinni saanud keerata 4ja kruvi, mis hoiavad esimest kaant paigas, Strixidel käivad esi-kaane kruvid seestpoolt ning üsna raske ligi pääseda. Anti kaasa magnet, et ma paneks selle pisikese kruvika külge ja prooviks nii, kuna muidu kruvid lihtsalt kukuvad ära ja jännis...
Sai veits pikk ja segane lugu vb nagu selle kaardi saaga siianigi, aga äkki leidub siin lahkeid ASUS-e garantii teadja-mehi. Kui keegi teab midagi kosta, kuhu pöörduda oleks super. thumbs_up.gif
Mõtlesin kohalikku Arvutitarga salongi minna kaart kaenlas, seal tore tüüp tööl tihti icon_biggrin.gif kuid äkki saab siingi targemaks...
Tänud ette!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 20:33:32 vasta tsitaadiga

Asus on selline kürv, kes saadab edasimüüja juurde. See kaart ilmselt läheb tehasesse rma le aga paberid peavad korras olema.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 20:41:21 vasta tsitaadiga

Jälg. Huvitab kuidas see teema laheneb. Garantiis ütle muidugi et kaarti kasutas vanaema ja seda ka ainult pühapäeviti Postimehe lugemiseks. icon_lol.gif
_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 21:08:34 vasta tsitaadiga

Kui mingit modd biost peal pole..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 21:16:39 vasta tsitaadiga

Proovi cervisa ITC poole pöörduda, nad äkki oskavad aidata, sest mingi piirkonna teema oli, kust nad vastu võtavad ja garantiiga abistavad. ainuke asi on selles, et kui sul see kaart läheb refund alla, siis peab tõesti paber korras olema, mille alusel jimmsist raha tagasi saab. keeruline värk, aga usun et äkki saad asenduskaardi, kuna suht värske kaart siisiki.


kunagi saatsin samamoodi emaplaadi, ja kuna sama mudelit polnud, siis pakuti asenduseks teist sarnast mudelit, mis mulle ei sobinu, ja väljastati kreedit arve, mida ma pärast jõuga kohalikust arvutipoest välja peksin icon_smile.gif

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 22:09:31 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud veel, et kui originaal karbis kaart üle anda, siis tagasi tulevat mingis inetus karbis icon_neutral.gif
Raalimeister ütles, et nad vaevalt seda väga testivad, aga kruvi pead peaks vähemalt mitte kulunud välja nägema...
Dreamlover, Panin cervisa ITC otsingusse ja guugle soovitas hoopis Servisa ITC + leidsin 10a. vana HV teema ASUSE garantiist icon_smile.gif - ka määnegi võroke: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7193230
Otsisin sjo põdra keelsi papre välla (kõneliva küll, et Võrokese ka mõistvat Suomit, aga ei mõista kuigi icon_sad.gif )
Ma loodan, et on ok arve pilt panna... mul jooksis kuul täitsa kinni, sest seal on 2 kuupäeva ja guugle translate annab sama vastuse mõlemile)
Spoiler Spoiler Spoiler
- ei tea kas kõlbab, parem äär on udune, kuid seal on 03.09.2021 kuupäev ka (siis võis olla vast v1 veel), aga aru mai saa mida need sõnad seal kuupäevade ees tähendavad, keegi oskab põdra keelest tõlkida?
Raalimeister arvas, et vb pole parim mõte sinna Jimmis e-mail-le see pilt saata ja garantiid küsida icon_confused.gif Põtra sõita küll ei tahaks, see seiklus läheks kulukamaks kui kaart...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 22:14:52 vasta tsitaadiga

Märk maha. Omal Taanist ostetud Asus, millel tehasegarantii kehtib, aga ostuarvet pole (eestis poleks sellest kasu vist nkn). Hetkel tundub, et tehasegarantiid võib parimal juhul vetsus pühkimiseks kasutada kui just USAs või Kanadas ei ela.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 22:23:50 vasta tsitaadiga

Asuse puhul küll.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 22:49:36 vasta tsitaadiga

MSI ja EVGA hakkavad mulle ASUS-st aina rohkem meeldima GPU-de osas, mitmetel põhjustel.
Igatahes 10a tagasi lahenes viidatud HV teemas ka ilma papreta, petta saanud wõrokese lugu nii: läbi ak keskuse sis sai garattiis käidud. kaart kääs ja korras .kaart tehti poolas korda, kahjuks uut ei saanud.aega võttis 1 kuu. maksma läks 12euri +postikulud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 23:38:47 vasta tsitaadiga

Asusega on lood nii, et tehase garantiisse pole pöörduda kuskile. Asus otse jutule ei võta ja ühtegi ametlikku vahendajat ka pole Eestis.
Servisa ITC on eestis uksed sulgenud. Äriregistrist Kustutatud (08.01.2020).
Ainuke varant on viia sinna kust ostsid. Kui arvet ei ole, siis pole ka garantiid/tehasegarantiid.

Kui enne lahti võtmist kõik toimis, siis väga suur tõenäosus, et kasutaja viga/kahjustus. Sellisel juhul tuleb ka garantiis sama jutuga tagasi.

See mälu jutt on muidugi kena aga see mälu ei sure sul, kui kaart ei tööta.
Rtx 3070 vigase mälukiibiga näitab veel pilti ja boodib windowsisse. Su jutust ainult ei loe välja, milles see mitte toimimine avaldub.

Kui enne lahti võttes toimis ja nüüd on täitsa pime, siis võin 90% öelda, et kuskil mehaaniline vigastus kaardil, kuigi arvestades, et sa ainult plastiku pealt ära võtsid, siis seal väga väike võimalus, PCBle haiget teha.

Ja garantii kleebise puudumine kaardil ei katkesta garantiid. See on tootjate BS. Ja kui ikka väga peab see garantii kleebis seal olema, kui lahti võtad, siis alati saab Alist uue tellida.
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 00:08:53 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Ja garantii kleebise puudumine kaardil ei katkesta garantiid. See on tootjate BS. Ja kui ikka väga peab see garantii kleebis seal olema, kui lahti võtad, siis alati saab Alist uue tellida.


Kui kaart lahti võtta just puhastamise ja parema termopasta-patjade eesmärgil, kas vahetatud pasta-patjadega võetakse ka garantiis jutule? 3a nö suletud keskkonnas mängurikaart ilma hoolduseta tundub üsna karm kaardile icon_biggrin.gif Mu jaoks termpoasta nagu auto mootoriõli- kord aasta-paari tagant võiks vahetada icon_biggrin.gif

Teema algatajale: ma ilmselt detsembris Soome. Ei tea veel, kas laeva v lennukiga. Aga laeva korral võin selle pakiautomaati panna Soomes icon_biggrin.gif Vbla näevad siis soodsamalt seda garantiiasja.

_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 00:09:31 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam oleks otsida keegi, kes Turus töötab ja liigub vahest Eesti. Annad kaasa ja saab sinna kohapeale viia.
Veider kuupäeva märge seal jah, minu omal ainult ostu kuupäev.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 08:02:44 vasta tsitaadiga

Nahka tehtud arve ehk. Eks kohapeal saab teada.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 28.11.2022 08:28:11 vasta tsitaadiga

Aga võta kirjuta Asusele saad teada. Ise kunagi kirjutasin nendega kui arvuti pidevalt bsode tegi. Nemad neti teel enam aidata ei osanud ja saatsid andmed, et kuidas ma neile saata saan emaplaadi. Mul vähemalt ok kogemus toega nende poolt. Samas võta uuesti lahti ja proovi uuesti kokku panna, et äkki läks midagi viltu.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 09:28:17 vasta tsitaadiga

Isegi. Ma aegade jooksul olen proovinud erinevate tootjatega otse rma d teha, asus saatis korduvalt müüja juurde. Uurisin, loobusin.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 09:32:00 vasta tsitaadiga

Saada neile meiliga arve ja küsi kas on neilt ostetud. Sn kirjuta ka kaardi oma, neil omad andmebaasid
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 09:41:38 vasta tsitaadiga

Asuse lehel sai SN päringuga teada, kuskohast ostetud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2022 16:35:23 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile hulga soovituste eest!

Harmoonia, kaardi mittetoimimine väljendub selles, et kui arvuti tööle panna on pilt must. Kaardi LED-d põlevad (ainult üks kord kui katsetasin, siis need ka ei põlenud icon_rolleyes.gif ), kuid ventikad ei stardi (olen kuulnud, et tihti ventikad just max kiirusega hakkavad tööle kui GPU surnud...)
Samas kui see kleebis ei loe, siis ma võin Raalimeistritel ta lahti lasta võtta, ütlesid, et kui kaart nahkas, siis tuleb 15€ maksta ainult testimise eest icon_idea.gif Vb saab kleebise remondi ajaks kuuma fööniga ära võtta ja tagasi ka panna, kuigi siis jääb ta pisut räsitud ikka välja nägema...
Esimese hooga kaarti müüa ei tahaks, kuna mulle välimuselt ta meeldib ja on teine 3070, mille ostsin peale TUF-i, armasaks saanud ning toas on ka soojem kui ta juurde panna mining RIG-le.

Raalimeistrid pakkusid ka toite viga ning alguses vastasid mu kirjale nii oma praktika põhjal:

Tere,

Alati tore kuulda kui kusagilt soovitatakse icon_smile.gif

Kaevurite kaartidega oleme näinud sarnaseid olukordi küll, kus on korralikult kuumutatud ja peale avamist lakkavad töötamast, enamus sellistel juhtudel on teoreetiliseks mureks olnud üks mäludest, mille vahetamise pädevust meie ei oma, viimasel ajal märgatavalt elektroonika kvaliteet üldiselt langenud ka.. Tolmuimeja kasutamist väga probleemi tekitajaks uskuda siiski ei taha
Aga üle vaataks igal juhul, ehk veab ja on midagi toite poolt ikkagi, kuid ajaliselt hetkel peaks selleks arvestama vähemalt 2 nädalat

Selles suhtes, et kuuma sai see kaart kõigist kõige rohkem, sest panin ta kõige viimaseks kaardiks (arvasin, et Strix parima jahutusega, kuid nüüd tean, et MSI SUPRIM ja isegi Gaming Trio-d jahutavad paremini) ehk siis kui esimene kaart imeb kenasti värsket õhku, siis viimase kaardi vendid saavad kõigi tema ees olevate kaartide kuumust sisse imeda...

Kuumalaine ajal olid vendid ikka fixed ~75% ja GPU temp ~50°C , samas core oli fixed vaid 1100MHz (ega sellega GPU tuliseks lähegi), mälu oli aga +2600 ja mälu tempi GDDR6 ei näita, aga lahti võttes termopadjad sulanud polnud, (ühel teisel kaardil ajasid need padjad mingit vedelat blöga välja...) +2600 mem esimesed mitu kuud mitte ühtegi invalid shari polnud, siis hakkasid mõned tulema ja panin +2550 ning enam ei tulnud. Kui suvel kuumalaine oli ja toa temp koos ~1800W jagu kaartidega ~33°C oli (siis polnud veel kaartide vahed suureks tehtud, nagu praegu) võis suts kuum olla, aga backplate sai ikka käega katsuda, kuigi oli kuum.
The_Boss, Sisestasin serial nr.-i, kuid ostukohta ei näita. Näitab vaid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Servisa ICT lehel sai valida Eesti ka, kuigi esindus jah neil Lätis ja Leedus, aga ma täitsin ära ja siis võtavad vist ühendust, vb tuleb kuller järele... mul on 4 kruvi lahti, mida siiani kinni pole ainult saanud kaardil icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Servisa andis korvi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sain nii, et panin magneti kruvika külge, kõik kruvid kinni thumbs_up.gif
Jama on see, et kaardi ülaosas on LED-de juhtmed pisut sulanud ning kuluvad iga liigutusega, vajaksid juba teipimist:
Spoiler Spoiler Spoiler
- kes teab palju see kaart eelmiste omanike käes kuuma sai + kuumus koguneb sinna kaardi ülaossa kus juhtmed on, kui hoida kaarti nii, nagu kaevutitel ta on: püsti...

Vb peakski siis proovima sinna Jimmis poodi maili saatma + arve pildi eusa_think.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 29.11.2022 21:18:09 vasta tsitaadiga

Pff ulme ikka kui juba led juhtmed ka sulavad. Ja kaevurid kiitlevad siin kuidas nende kaardid on niiiii korras ja hästi hoitud. Hea, et ta sul siis üldse töötas.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2022 13:53:44 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Saada neile meiliga arve ja küsi kas on neilt ostetud. Sn kirjuta ka kaardi oma, neil omad andmebaasid


29. nov. Saatsin Jimmis poodi meili. Manusesse panin arve, pildi kaardist koos seeria nr.-ga + ASUS Warranty lehe screenshoti, et garantii kehtib + vastuse Servisa ICT-lt, kes soovitas müüja poole pöörduda ehk siis Jimmis ikka, mitte HV-lase poole, kellelt ostetud icon_biggrin.gif
Aga vastust - ei midä...
Ma veel ootan, siis kirjutan uuesti, et kas invoice oigele? Samas pagan teab, eusa_think.gif vb põdrad seal on üldse talveunne sättinud - valgust seal vaevalt viis tundi, hommik ja kohe õhtu, päeva polegi või lihtsalt jõle aeglased... kopp.gif
Kui siis ka vastust ei tule, viin Raalimeistrite diagnosti või vb mõni kaas-foorumlane valmis remontima. Täitsa mahakandmiseks liiga kõbus veel, pakun + mul on tellitud ka 4s vent, kuna üks minimaalselt võdiseb, ainult jah, Strix-i sõrmus on lost in action. icon_neutral.gif

edit: 8. det. saatsin veel ühe kirja - asiakaspalvelu@jimms.fi - küsisin, et palun öelge vähemalt kas invoice on correct... ei mingit vastust kummagi kirja puhul, pergäla porod thumbs_down.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 15.12.2022 17:12:51 vasta tsitaadiga

Eks nad vaata sama moodi, et piixu virolaiset või midagi nii. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2022 17:50:27 vasta tsitaadiga

https://www.jimms.fi/fi/Forms/Rma

Aga seal on see probleem, et tahavad Soome aadressi icon_sad.gif
Helista ja proovi englishiga hakkama saada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2022 21:52:45 vasta tsitaadiga

Ei taha ma nendega jännata enam, viin uuel aastal kaardi Raalimeistritele, las võtavad lahti, vb kannatab parandada.

edit:
Kohalik Arvutitarga mees ütles, et nemad viivad oma ASUS-e GPU-d Eestis: Tallinn, Pärnu mnt. 139 - https://www.etsc.ee/ee

Plaan oleks garantiisse kõigepealt sokutada, kuigi katkise garantiilise ASUS-e kaevanduskaardiga, Põdras tehtud paberi koopiaga, oled siin Eestis nagu lits lapsega. Kui Pärnu mnt. ei taha, siis Paide tänava Raali-poisid jäävad samasse kanti. Seal võtavad klepsu ära, kuid 15€ eest ütlevad vähemalt, mis kaarti vaevab, ehk kas oli nii kuuma saanud, et lahti võttes pudenes mälu laiali...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 23.12.2022 08:00:30 vasta tsitaadiga

n3wb0y kirjutas:
https://www.jimms.fi/fi/Forms/Rma

Aga seal on see probleem, et tahavad Soome aadressi icon_sad.gif
Helista ja proovi englishiga hakkama saada.


Jimms üks tingimus siis, google translate :
Spoiler Spoiler Spoiler




Endal igati head kogemused selle poega.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 11:50:33 vasta tsitaadiga

haldz, tänud tõlke eest!

Ainult pole ma veel aru saanud, kui suur pätlus see kaevandamine garantii jaoks on icon_question.gif
Raalimeistrites öeldi küll, et ära sa seda kindlalt kõssa, et kaevanduskaart on, kuigi neid labidameestest kaarte peaks ju omajagu palju nagunii olema. icon_confused.gif
Raalimeister midagi pika jutu sees rääkis ka, et siis kui LHR-d tulid ja kaevandamise vastu võitlema hakati, siis olevat mingid tootjad midagi väikeses kirjas kuhugi kirja pannud, et kaevandamine olla patt, aga kuhu ja mida, seda ei teadnud täpselt...

Kui ma nüüd sinna Pärnu mnt. 139C lähen, siis ma ei taha hakata rääkima, et vanaema pühapäeviti luges Delfit selle GPU-ga, kui lahti võttes on näha, et LED-de valguse juhe ülevalt kergelt kuuma saanud on.. kuigi kuulsin ka, et kõik garantiid ei pidavat üldsegi kaarti hoolikalt uurima icon_rolleyes.gif
Ise pakun, et on ikka kuuma saanud ja vb näiteks mälu microskeem muutus hapraks ning pudenes puhastuseks lahtivõtmise väikestest põrutustest ja termopatjade liimist lahti tõmbamise käigus mõranes vb mikroskoopiliselt midagi lahti + olen kuulnud ka, et paljud SUPRIM X-d just mälu jamadega garantiisse satuvad, tehakse viimasel ajal sellised õrnakesed need kaardid icon_neutral.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuhu viia garantiisse ASUS Strix 3070? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.