Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Rover arvutisalong märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
leopard
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003




sõnum 11.02.2004 16:45:52 Rover arvutisalong vasta tsitaadiga

link :: Rover Arvutisalong

Juhtusin paar päeva tagasi sellisesse kohta nagu Rover arvutisalong... Kui väärt koh see on, äkki kellelgi on kogemusi??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 11.02.2004 16:55:23 vasta tsitaadiga

Mõtled siis Rover Arvutisalong OÜ. Firmaga kogemused puuduvad ja läksin siis huvi pärast nende kodulehele www.rover.ee ja mult nõuti kasutajatunnust ja parooli. Ilmselt on võrguleht neil alles lapsekingades või on mingid muud probleemid. Kel huvi siis poel on kolm müügiesindust Tallinnas: Pärnu mnt. 67b,
Punane 52 (Meka Kaubanduskeskus) ja Peterburi tee 62a (Maksimarket). Või sa leopard mõtled hoopis sellist firmat nagu RoverScan?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 11.02.2004 17:00:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... läksid valele aadressile, lisasin teemaalgataja postile lingi ...

Hm aga selle lingi http://www.roverscan.ee/ostukohad/ järgi, Tallinna esindusi vaadates pakutakse küll Rover.ee Ning Roverscan on üldse monitoride tootja, mitte arvutisalong. Nende edasimüüja on Rover Arvutisalong OÜ, mis on arvutisalong. Seega kahtlen lingi õigsuses või siis sain lihtsalt valesti aru?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leopard
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003




sõnum 11.02.2004 17:04:21 vasta tsitaadiga

Taavi_789 kirjutas:
Mõtled siis Rover Arvutisalong OÜ. Firmaga kogemused puuduvad ja läksin siis huvi pärast nende kodulehele www.rover.ee ja mult nõuti kasutajatunnust ja parooli. Ilmselt on võrguleht neil alles lapsekingades või on mingid muud probleemid. Kel huvi siis poel on kolm müügiesindust Tallinnas: Pärnu mnt. 67b,
Punane 52 (Meka Kaubanduskeskus) ja Peterburi tee 62a (Maksimarket). Või sa leopard mõtled hoopis sellist firmat nagu RoverScan?


Mõtlesin just Rover Arvutisalongi, jah, just Pärnu mnt. ma käisingi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2004 17:54:22 vasta tsitaadiga

... ilmselt Sul õigus, tundus nagu edasmüüja või miskit sellist ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leopard
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003




sõnum 11.02.2004 18:17:30 vasta tsitaadiga

et siis nagu ma aru sain keegi ei oska midagi +/- öelda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMax
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.02.2004 14:18:02 vasta tsitaadiga

Mind huvitax selle teema alustaja mõte - et mis sa selle ...mis see väärt on ....mis sa selle all mõtled ...ma ka nagu teadlik sellest kohast suht koht hästi ja ...ma ehk oskaks midagi lisada või kommida ..... icon_smile.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leopard
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003




sõnum 17.02.2004 17:23:18 vasta tsitaadiga

Rover Arvutisalong....see selleks, kuid minu teada Roveril on päris palju huvitavaid asju pakkuda, kuid teie salongis nägin ainult monitore....kas midagi targemat ka pakkuda on??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMax
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2004 16:35:54 vasta tsitaadiga

Pakkuda - nu palju on pakkuda ...siit mõni näide siis :
www.roverbook.ee
www.roverscan.ee
www.rover.ee

To: leopard - sa käisid hetkel järelikult kui kaupa veel polnud saabunud. Nüüdsex on siis nii monitorid (PS! sel hetkel olid ka digikad olemas letis juba ainult sa vist ei märganud neid icon_razz.gif ) et siis digikad samamoodi ja ka lapakad ROVER i omad on nüüdseks väljas.
Pakume ka teiste esindajate kaupa näiteks HP, IBM , Toshiba jne aga nendega on tellimiste teema.

Samas oleme me ju lahti - seega astu ikka aegajalt läbi thumbs_up.gif

PS! Kõrval saab beer_yum.gif ka juua icon_lol.gif

...ja see ka veel .....me oleme kolmes kohas avatud - Pärnu mnt. ; Meka keskuses ja ; Maksimarketis - kolmepeale kokku peaks saama palju erinevat ja huvitavat icon_smile.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dropp
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 26.02.2004 13:56:41 vasta tsitaadiga

Mis te mehed reklaami teete, rääkige parem Roverbookide headest ja halbadest külgedest.
On tooted ka kvaliteetsed, kuidas akud vastu peavad. jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMax
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2004 14:41:57 vasta tsitaadiga

Lapakate enda garantii on 1 - 3 aastat. PS! Mitte juurdeostes ainult vaid ka kohe pakutakse 3 aastat - järeldused tee ise.

Akudele antakse Tootja poolt garantii 6 kuud. Sest ei tea iial kuidas keegi hoiab seda akut ja palju järgitakse selle laadimisreziime - kontrollida ka ei saa - seega rohkem ei saa pakkuda.

To : dropp - mis sa heada tahad - mine saidile - sealt saad ju näitajad ja kui aus olla siis lapakatel ei saa olle head ja halvad küljed erinevalt - on see kuidas nad on kokku pandud ja on see kes millisest tehasest endale juppe tellis - millise rahaga ja mismoodi neid kasutatakse ja käsitletakse . Pealegi - siin ma sulle neid asju nagunii selgex ei suudaks ja vb. ka viicix teha ( pikax venib ) - tule kohale ja vaatame mis pillid on ( loe : lapakad ) - siis teed omad järeldused ja ehk siis kirjutad ka siia - peale sõimu midagi muudki - elame näeme. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dropp
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 26.02.2004 15:37:07 vasta tsitaadiga

Saatsin meili esmase päringuga salong@rover.ee mingi poolteist tundi tagasi. Eks kui see vastus tuleb siis vaatan, millal läbi astun.
Edit: Ma oma postis sõimu küll kuskil ei näe! Uudishimu ainult sealt paistab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2004 12:50:39 vasta tsitaadiga

ostsin sealt mingi 1 aasta tagasi monitori ja mingi 1 kuu tagasi läks p*rsse ja siiamaani
on garantiis .... mulle aitab ... varsti hakkan neid ähvardama ajakirjanikega thumbs_down.gif
Kommentaarid: 327 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.03.2004 13:44:22 vasta tsitaadiga

Kui esimene Roveri salong avati 1-2 kuud tagasi siis kuidas kodanik un3v3n sealt aasta tagasi monitori ostis?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ussimuna
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 06.03.2004 20:57:33 vasta tsitaadiga

Muideks, kas mitte nendes samades kohtades PCPoint enne ei tegutsenud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2004 21:04:18 vasta tsitaadiga

jep Pcpoint muutis oma nime Roveriks ... minuteada
vähemalt mina viisin samasse kohta kust ostsin ..samad töötajad olid ainult nimi teine ...
Kommentaarid: 327 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluee
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 02.04.2004 12:33:54 vasta tsitaadiga

Ostsin sealt omale ddram mälu ja olen hetkel küll rahul. Üks vähestest kohtadest, kus veel odavaid mälusid müügil on. Mujal on kodulehtedel on küll näidatud, et on olemas, aga tegelikult mitte midagi. Jutt MEKA kaubanduskeskuse Roverist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobbes
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2003




sõnum 05.04.2004 14:30:29 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu sai neilt palutud RoverBook hindade kohta. Mõne päeva pärast sain meili kus taheti, et täpsustan milliste parameetritega sülearvutit soovin. Kirjutasin küllalt täpsed minimaalsed näitajad, vastust ootasin mõned kuud, siis tüdinesin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
downclocke
HV vaatleja
downclocke

liitunud: 06.04.2004




sõnum 02.05.2004 16:40:08 vasta tsitaadiga

Mina ei tia mina ostsin sealt kuvari ja mina ei oodanud midagi ja k2ituti normaalselt minuga. icon_confused.gif
_________________
SHIT DOESN`T HAPPEN SHIT TAKES TIME!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jonas
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.05.2004 14:47:54 vasta tsitaadiga

Ostsin täna Pärnu mnt olevast salongist lapaka RoverBook Voyager D512. Oli soov vahetada HDD suurema vastu-tehti ära kohapeal, hind läks muidugi kallimaks, teenindus oli igati meeldiv. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 06.05.2004 13:37:20 vasta tsitaadiga

Esma mulje poest kui sellisest (Pärnu mnt) täitsa ok, kuid kas neil kõigil kolmel müüjal on tööd ka seal ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 26.10.2004 15:43:56 vasta tsitaadiga

helistasin sinna, kysisin konkreetselt yhe läpaka hinda... slaav ütles et peab otsima inimese, kes teab... siis oli tykk aega kadunud (mina toru otsas)... kuskilt kostus vene mingi ... jaaa pärast minutilist ootamist teatati et nad ei oska hinda öelda. kysisin et kuima emaili peal selgelt ära seletan, mis masin ja milliste juppidega, kas siis oskate hinda öelda? jah siis saab.

nüüd ootan juba vähemalt nädal.

thumbs_down.gif toores.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inx
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 12.06.2005 16:47:23 vasta tsitaadiga

Kodukas tundub küll kirjavigadest kubisev olevat. Kas neil siis tõesti kedagi pole, kes suudaks eesti keelt korralikult kirjutada? Usaldust igatahes ei ärata. Võib-olla olen ise liiga noriv, aga see kodukas küll selline pole, et nendelt midagi ostma hakkaksin. Samas kaubavalik tundub huvitav olevat ja info kauba kohta ka ilusti olemas - mitte niimoodi, et näidatakse ainult keskmisest paremaid omadusi ja keskmisest viletsamad omadused oleks maha vaikitud. Läpakate kaal näiteks üks selline omadus, millega pidevalt hämatakse. Toodetest fotod ka ilusti olemas. Siit siis soovitus - laske mõnel korrektoril oma kodukas ära parandada ja aegajalt õigekirja kontrollida - tõlkebürood minu teada sellist teenust osutavad thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2005 13:14:36 vasta tsitaadiga

heh, telefoni kui ka MSN-i teel neid ju võimatu kätte saada.
üks annab kinnist tooni ja teine ei accept'i mind. icon_confused.gif

jääte praegu kliendist ilma nii icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 17.07.2005 18:04:27 vasta tsitaadiga

emaplaat juba kuu aega garantiis icon_evil.gif võibolla tuleb järgmisel nädalal icon_rolleyes.gif .kohati on ikka keeleprobleeme ka esinend.
üks näide minu mälu järgi:
emaplaat läks p..se ja helistasin siis sinna salongi.ütlesin et see ja see emaplaat,mida tegama pean(ma ei ela tallinnas).sellepeale öeldi,et oodake ma helistan teile tagasi(rääkis mingi meesterahvas).10 minuti pärast helistatiki,rääkis mingi naisterahvas.küsis mult mis ruuter mul katki oli? icon_lol.gif sellepeale selgitasin,et emaplaat ikka .kästi siis postiga tallinna saata ja kui korras siis lubati tagasi saata.

kas seal salongis töötavadki ainult vene rahvusest isikud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Rover arvutisalong mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.