Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ekselis väike arvutus "kuipalju ma iga kuu neti eest maksan" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2022 13:58:11 ekselis väike arvutus "kuipalju ma iga kuu neti eest maksan" vasta tsitaadiga

st esimene lahter, 5/1 (on kiirus) teises lahter hind, aga nüüd oleks vaja, et ta arvutaks automaatselt kõik hinnad, arvestuslikult, et järgmine kiirus on 10/2, siis 40/4 jne
ja muidugi saab sinna suvaliselt kiirust ka muuta, et näiteks 0,2/0,1 või veelgi väiksem kiirus. näiteks kui ma tahan kiirust gigabitt, siis 5/1 arvestuse juures tuleb kuutasu 16384, mille ma ka kõhklemata ära maksan. (vbl teeb telia väikese sooduka)

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 24.07.2022 14:20:53 vasta tsitaadiga

Kuutasu on ju üks, aga alloleva softiga saab kogu neti statistika kätte:
BitMeter II
Networx
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2022 14:45:09 vasta tsitaadiga

Kui sa tahad nüüd väita, et 5/1 hind peaks olema täpselt pool 10/2 hinnast, siis on see sama tark väide kui ühetoalise korteri hind peab olema pool kahetoalise hinnast.
Iseenesest lihtne arvutus, aga ei viitsi selle nonsensiga tegeleda kuna mingit kasulikku infot selline numbrite väänamine ei anna.
Muide, neti hinda oleks õige mõõta hoopis €/MB ja võttes arvesse reaalselt tarbitud mahu mitte teoreetilise maksimumi mis pakett võimaldab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2022 09:12:11 vasta tsitaadiga

Ma tean et sa napoleon ei saa siiani aru hajaasustuse igikestvast netimurest, seega ei ole sa kõige parem inimene vastama, ja see ei ole oluline, mida ma tahan väita, vaid mulle on tähtis, et ma saan erinevate nr kombineerides automaatsed tulemused. neid numbreid on vaja näitlikustamiseks 26 ndal, ehk juba homme algava uue kino jaoks, sest see tuleb üks vägevamaid kinosid üldse.

Et sa saaks aru kui head kino ma teen, siis praegu on mul netiaeglus 200/100kbps ja ma maksan selle eest suts üle 18 tuhande euro. (diili 21 sajandi piiratud kiirusel nett)

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2022 16:23:26 vasta tsitaadiga

No ilmselt eeldad, et gigane nett on inimõigus ja miskit sellist eeldatavalt tahad
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PnAPYCgfSF9YNFhd65o2qKmAmLfvIirHZVLtVN1VGN0/edit?usp=sharing
aga selline arvutus on umbluu, mingit kasulikku infot need numbrid ei anna
lihtsuse mõttes on üks kiirus, mul pole aimugi kuidas sel kujul numbreid väänates võrrelda näiteks 5/1 ja 5/5 paketti või 5/1 100/100 paketti
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2022 21:24:35 vasta tsitaadiga

noh ülesande püstitus on küll selline, et see arvestab gigabitiga (sest see on ju ometi paljudes kohtades olemas) ja kui tahta endale ka morse kohtadesse gigabitti, siis kui palju see maksma läheks, ja ka teisipidi arvutus, et kui gigabitt maksab ütleme 50 euri, siis kuipalju ma peaks morseneti eest maksma, juhul morseneti kiirus on näiteks üks megabitt
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 26.07.2022 04:26:26 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Ma tean et sa napoleon ei saa siiani aru hajaasustuse igikestvast netimurest, seega ei ole sa kõige parem inimene vastama, ja see ei ole oluline, mida ma tahan väita, vaid mulle on tähtis, et ma saan erinevate nr kombineerides automaatsed tulemused. neid numbreid on vaja näitlikustamiseks 26 ndal, ehk juba homme algava uue kino jaoks, sest see tuleb üks vägevamaid kinosid üldse.
Et sa saaks aru kui head kino ma teen, siis praegu on mul netiaeglus 200/100kbps ja ma maksan selle eest suts üle 18 tuhande euro. (diili 21 sajandi piiratud kiirusel nett)

Oli ka kahel korral anloogne probleem-lihtsalt lõpetasin pulganeti lepingud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2022 10:37:34 vasta tsitaadiga

Nonsense teemapüstitus jeps.
Mega pealt plekid 90k. Korruta see 5, 10 jt numbritega läbi.

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ekselis väike arvutus "kuipalju ma iga kuu neti eest maksan"
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.