Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Adsense CPC hüpe - kahtlane? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 17.07.2022 11:32:40 Adsense CPC hüpe - kahtlane? vasta tsitaadiga

Avastasin imeliku asja. Adsense CPC, mis normaalselt peaks olema umbes 60 sendi kanti, hüppas täna esimese 4 tunni jooksul (Adsense arvestab päeva algust idaranniku aja järgi) 1.60 peale. Ja seda kahel erineval veebilehel korraga. Seejuures peaks enamus külastajatest üldse magama ja mitte saitidel klikkimas käima. Mul on kahtlane tunne, et keegi soovib mul Adsense konto blokki ajada, jättes mulje, otsekui oleksin mingi skeemi organiseerinud. Mida teha?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2022 14:27:48 vasta tsitaadiga

Võta Google Analytics lahti ja vaata, mis kellaajal sinu lehe külastajad aktiivsed on. Suvisel ajal on üsna keeruline ennustada külastajate käitumist. Kuu lõpus võib Google tulemusi ka korrigeerida. Selliseid kõrgeid (2-4x) CPC numbreid olen vahel ise ka kohanud. Anomaaliaid võib üsna tihti sisse sattuda.

PS! https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=571948 - HVF on ka AdSense/Ads üldteema, võiks seal edasi arutada.

PS! Mis valdkonnas sul keskmine CPC 0,60€?
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 01.08.2022 18:27:58 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Võta Google Analytics lahti ja vaata, mis kellaajal sinu lehe külastajad aktiivsed on. Suvisel ajal on üsna keeruline ennustada külastajate käitumist. Kuu lõpus võib Google tulemusi ka korrigeerida. Selliseid kõrgeid (2-4x) CPC numbreid olen vahel ise ka kohanud. Anomaaliaid võib üsna tihti sisse sattuda.

PS! https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=571948 - HVF on ka AdSense/Ads üldteema, võiks seal edasi arutada.

PS! Mis valdkonnas sul keskmine CPC 0,60€?


Et siis minu ameerklastest külastajad on reisil ja neil ei ole sihtkohas mitte midagi muud teha, kui veebis istuda? Tore ju kui nii on. Ainult, et sihtkohas peaks ju olema kohalik IP ja see peaks tooma kaasa madalama CPC, mitte vastupidi.
0,6 eur kandis on klikk tavaliselt vanaaegsete lasteraamatute copy-paste saidil. Teine, mis samuti analoogse tõusu tegi, on hoopis erinev - metafüüsilise sisuga (kus on klikk muidugi kallim). Ei saa kuidagi olla, et samad inimesed mõlemat külastasid. Minu meelest on kaks võimalust: kas Google ise tõusutab ja mõõnatab ühe tegija saite korraga või siis on kellegi näpp mängus.


EDIT: Igastahes Adsense finisheeris tubli 10% kasvuga ja raha on kenasti ootel, et kuu lõpus Iirimaalt pangakontole potsatada. Ilmselt hakkasin paanitsema eimillegi pärast.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Adsense CPC hüpe - kahtlane?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.