Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia sulgeb järgmisel aastal oma 3G võrgu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 15:36:47 vasta tsitaadiga

VoLTE on üldse üks erakordselt värdjalik üllitis.
Maailmas on ca 200 riiki. Tagasihoidlikult võib öelda, et vähemalt 500 mobiilioperaatorit kuigi arvan, et see number on siiski suurem.
Mobiilitootjaid on ka kindlasti mitukümmend ja igal tootjal mitu kuni palju mudelit. Ja igale mudelile peab tootja softi iga operaatori jaoks mingi erikonfi lisama. Ei kõla kohe miskit pidi mõistlikult.
Vähemalt neli mõistlikumat lahendust kargab pähe, need siis mõistlikuse järjekorras:
1. lepitakse kokku mingi ühtne standard. 2G ja 3G puhul töötavad kõned ju out of the box
2. analoogselt SMSC ja APN konfile saadab operaator selle konfi automaatselt kui telefoni esimest korda võrku ühendad
3. on mingi avalik register, kuhu operaatorid oma VoLTE konfi lisavad ja seade võib sealt automaatselt konfi küsida
4. vanakooli moodi ehk operaator jagab kodulehel infot mis seadistus peaks olema ja kasutaja teeb selle manuaalselt. Ja seda siis nii, et tõesti telefoni menüüs on see konfi võimalus ilma igasuguse häkkimiseta olemas ja info kuidas konfida tuleb ka operaatori enda poolt mitte ei pea kuskilt häkkerite foorumitest otsima.

Edit: aga need minu pakutud lahendused pole ju midagi täiesti uut ja originaalset, mille peale keegi ise ei tule. Kõlab natuke nagu kartell, et operaator saaks öelda mis tootja telefoni ma kasutama pean
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 15:46:47 vasta tsitaadiga

Elisa saatis ka mõni päev tagasi kirja, mis pani esimese asjana muigega mõtlema, et muditakse suunda 3G kola mastist maha korjamiseks:


Akut säästa mai äss...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 15:50:06 vasta tsitaadiga

Võib säästa küll. Kui kõned on 2G/3G kaudu, siis peab telefon ju mitut võrku korraga kuulama.
Iseasi kui suur see sääst on, see 2G/3G idles istumine ei ole tänapäeva nutitelefoni puhul ilmselt märkimisväärne osa kogu energiakulust.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 16:09:51 vasta tsitaadiga

Oleks siis ka mõni normaalse suurusega telefon neil pakkuda, millega neid moodsamaid võrke tarbida. Kõik mingid masendavad labidad.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 17:08:45 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
ise ma jään vajadusel, kuni vähegi võimalik, kompaktset netipulka kasutama
(kui kaablit pole parajasti kasutada vastavas kohas kus arvutisse netti soovin)

Ma olen moblanetti kasutanud suht selle algusest saati - dialup, GPRS, EDGE jne ja ka kõik klientseadme etapid läbi käinud. Nokia 2110i näiteks datakaabliga läpaka küljes. Nokia 6110i üle IR-i läpaka, Palm'i, Pocket PC küljes. Nokia 6310i juba uhkelt GPRS-i ja BT-ga, vahepeal PCMCIA ja USB modemid ja viimasel ajal peamiselt hotspot telefonist (mälu järgi hakkas seda enamvähem mugavalt teha saama Nokia E51 peale installitud Joikuspotiga) või siis SIM statsionaarsemas või kantavas (hetkel kasutuses Netgear M1) ruuteris. Täna USB modemit küll taga ei igatse. Samsa tahvilisse saan ka vajadusel SIM-i sisse lükata, enamjaolt aga kuskil liikvel olles pigem hotspot.

Dijital, mida hetkel kasutad, et teaks, millega võrrelda?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 17:17:50 vasta tsitaadiga

Hetkel LG Optimus L7 II P710
https://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_ii_p710-5275.php

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 17:33:26 vasta tsitaadiga

rex, noh mul pole seda mobiilset netti nii hädasti vaja olnud, aga alates dialup kuni tänapäevaste lahendusteni olen ka peaaegu kõik need samad sammud läbi käinud.
Kui hetkel peaks olema vajadus kuskil pikemat aega ainult oma ühe läpakaga mobiilse neti otsas istuda, siis vist eelistaks ka USB pulka. Telefoni aku väga kaua ei pea kui sellega pikemat aega hotspoti teha. Peaks telefoni ikka juhtmega arvuti külge panema olenemata sellest, kas netti jagab see siis sama kaabli kaudu või hotspotiga. Tüütu. Kui on mingi taskuruuter, siis põmst sama teema, et mingi asi tolgendab juhtmega masina küljes. Ehk oma nišš neil USB pulkadel siiski on kuigi ise hetkel ühtegi ei oma.... on taskuruuter kui on vaja lühemaks ajaks net tekitada, päris ruuter kui on vaja kuskilt mitu päeva mobiilse neti otsas olla ja korraks käib telefoni hotspot ka. Aga nagu ütlesin, ei saa nii kitsalt oma mätta otsast vaadata
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 18:01:25 vasta tsitaadiga

Dijital, njah, mul on ka veel Samsa S2 kuskil sahtlis. Nunnult pisike küll, aga tänaseks ikkagi elule tugevalt jalgu jäänud. iPhone 12/13 Mini-st väiksemat mainstream seadet vist tänapäeval pole.

napoleon, eks oleneb kohast ja olukorrast. Autos istudes saad näiteks telefoni laadimas hoida, laua taga olles samuti. Pigem tuleb kaaluda, kas reaalses kasutuses on otstarbeks mitut SIM pidada. Mõnikord tõesti on nii rahaliselt kui levi poolest. Kusjuures samas kohas võib olla ühel operaatoril väga ok 2G ja/või 3G levi kõnesideks, 4G aga null, teisel vastupidi.

VoLTE on, noh... nagu ta on. Ma olen paar korda aastas vist ikka proovinud sisse lülitada, et siis jälle välja lükata. Kord ei tule kõned sisse, kord katkevad, kord mingid kajaefektid jne. Arendatagu veel.


viimati muutis rex 20.04.2022 18:08:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.04.2022 18:07:51 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Pixelid on TELIA võrgus endiselt VoLTE toeta? icon_lol.gif

Mhmh. VoLTE on whitelisted. See fake 5G on ka whitelisted. Ma oma eksootilise (ehkki 5G'd toetava) lutsuga jään varsti teenuseta. Eks helistan 2G peal edasi siis.

Pixel on siiski sama eksootiline Telia jaoks, nagu Telia kliendid endiselt ütlevad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.04.2022 18:14:47 vasta tsitaadiga

Telia jaoks võib see olla isegi mitte eksootiline aga kui seadme tootja nagu Google või LG oma telefone eestis ei müü ja ei suppordi, ei ole Telial ka mingeid kokkuleppeid võimalik teha mingite teenuste aktiviseerimiseks.
Ehk et eksootiline on Eesti, hoopis seadme tootja vaates.

Isegi Applega pidi igasuguseid pabereid kastide kaupa ajama ja väga pikka aega enne kui 4G lahti sai, volte käima ja ka vowifi jms. Samuti Apple Watchile multisim. Ometigi on ümmarguselt pool eesti turgu Apple seadmeid täis. Ikka oleme kärbes maailma mastaabis.

Regionaalsed erinevused on olnud ja jäävad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.04.2022 19:00:09 vasta tsitaadiga

kärss kärnas ja maa külmand. sain aru, et neil on suurrrr rahvusvaheline korporatsioon...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 19:49:38 vasta tsitaadiga

Muidu on sellest 3G-st sitt või moos aga eestis on endiselt küll ja veel kohti kus 4G ripub väga äärepeal või puudub sootuks, samas 3G mühiseb kenasti ja saab netti tänu sellele tarbida... Kuigi 80% inimestest ilmselt taolistesse kohtadesse never ei satu aga siiski. Kui 3G välja lükatakse siis 2G otsas baite liigutada... Jääb vaid loota, et 5G suudab levida

Kõnest mul jumala ükskama üle millise võrgu ta käib. Nagunii enamus kõnedest käib messengeri kaudu seega igasugu volted ja muud asjad ei paku pinget.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 19:51:02 vasta tsitaadiga

Kui 3G välja lükatakse, läheb sama sagedus 4G-ga kasutusse. Ehk 4G võimelise seadme puhul ma ei muretseks. Iseasi kui on mingi vana 3G seade ja selle väljavahetamine on mingil põhjusel kallis/keerukas.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 20:26:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Dijital, njah, mul on ka veel Samsa S2 kuskil sahtlis. Nunnult pisike küll, aga tänaseks ikkagi elule tugevalt jalgu jäänud. iPhone 12/13 Mini-st väiksemat mainstream seadet vist tänapäeval pole.

napoleon, eks oleneb kohast ja olukorrast. Autos istudes saad näiteks telefoni laadimas hoida, laua taga olles samuti. Pigem tuleb kaaluda, kas reaalses kasutuses on otstarbeks mitut SIM pidada. Mõnikord tõesti on nii rahaliselt kui levi poolest. Kusjuures samas kohas võib olla ühel operaatoril väga ok 2G ja/või 3G levi kõnesideks, 4G aga null, teisel vastupidi.

VoLTE on, noh... nagu ta on. Ma olen paar korda aastas vist ikka proovinud sisse lülitada, et siis jälle välja lükata. Kord ei tule kõned sisse, kord katkevad, kord mingid kajaefektid jne. Arendatagu veel.


Mis operaatoriga VoLTEga nii kehvasti?
Telia puhul ei mäleta, et probleeme oleks olnud 3+ aastat kindlasti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2022 07:50:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Muidu on sellest 3G-st sitt või moos aga eestis on endiselt küll ja veel kohti kus 4G ripub väga äärepeal või puudub sootuks, samas 3G mühiseb kenasti ja saab netti tänu sellele tarbida... Kuigi 80% inimestest ilmselt taolistesse kohtadesse never ei satu aga siiski. Kui 3G välja lükatakse siis 2G otsas baite liigutada... Jääb vaid loota, et 5G suudab levida

Kõnest mul jumala ükskama üle millise võrgu ta käib. Nagunii enamus kõnedest käib messengeri kaudu seega igasugu volted ja muud asjad ei paku pinget.


Ei 5g sulle kohe kindlasti levima ei hakka. 3g enda netisuutulikus on ju ka pmst 20/5, ehk veidike kiirem kui morse, ma oleks selle ammu kinni pannud. kõned käivad muidugi üle 2g, nokia kas 6210, või midagi sinnakanti. miks ma peaks mingi lollaka nutikaga helistama, mille aku kestab vaid päeva?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.04.2022 08:53:36 vasta tsitaadiga

Okei. VoLTE on nüüd minujaoks arusaadav, niiöelda unobtainium, aga kas kui see päris 5G tuleb, saan loota et mul taskus olev tellis saab hakata ka seda uut bändi kasutama? Seadmeks siis xt2071-4
Peaksin opekat vahetama või ongi tänapäeval juba nii perses et teenuse tarbimiseks tuleb valida operaatori poest kolme tootja poolt mingi enamvähem sobiv luts?

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 21.04.2022 09:11:32 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Okei. VoLTE on nüüd minujaoks arusaadav, niiöelda unobtainium, aga kas kui see päris 5G tuleb, saan loota et mul taskus olev tellis saab hakata ka seda uut bändi kasutama? Seadmeks siis xt2071-4
Peaksin opekat vahetama või ongi tänapäeval juba nii perses et teenuse tarbimiseks tuleb valida operaatori poest kolme tootja poolt mingi enamvähem sobiv luts?


Kui sul täna 5G töötab siis töötab ka tulevikus kui su telefon toetab 5G band n78 thumbs_up.gif

GSMarena järgi on Motorola Razr 5G-l n78 tugi olemas: https://www.gsmarena.com/motorola_razr_5g-10410.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.04.2022 09:25:44 vasta tsitaadiga

Traadita toru endiselt ainult 2G võimeline, ei mingeid tillu-lillusid ja nii ka jääb, kasutan lauatelefoni kaabli küljes isegi rohkem. icon_smile.gif

Sülearvutis siis sisemist 3G modemit või teenust vahetada, kui see vajadus peaks tekkima.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.04.2022 19:53:14 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
siinus kirjutas:
Okei. VoLTE on nüüd minujaoks arusaadav, niiöelda unobtainium, aga kas kui see päris 5G tuleb, saan loota et mul taskus olev tellis saab hakata ka seda uut bändi kasutama? Seadmeks siis xt2071-4
Peaksin opekat vahetama või ongi tänapäeval juba nii perses et teenuse tarbimiseks tuleb valida operaatori poest kolme tootja poolt mingi enamvähem sobiv luts?


Kui sul täna 5G töötab siis töötab ka tulevikus kui su telefon toetab 5G band n78 thumbs_up.gif

GSMarena järgi on Motorola Razr 5G-l n78 tugi olemas: https://www.gsmarena.com/motorola_razr_5g-10410.php

Täna ei saa ma selle telefoniga mingit 5G'd. Telial pole plaanis seda mudelit toetama hakata.

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2022 00:14:08 vasta tsitaadiga

Siit saaks mingi suure kohtukeisi üles kiskuda. Võrdõiguslikkus pluss kartellikokkulepe, võibolla miskit veel.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2022 09:26:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Siit saaks mingi suure kohtukeisi üles kiskuda. Võrdõiguslikkus pluss kartellikokkulepe, võibolla miskit veel.


Igapäevane asi , vaata näiteks telia ja tele2 reklaame, kus keegi ei taha ilma jääda ja kuidas netti jagub kõigile ja kõigeks - no halloo, tegelikkuses on seda 30%, kui sedagi

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 01.05.2022 13:55:27 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Pixelid on TELIA võrgus endiselt VoLTE toeta? icon_lol.gif

Mhmh. VoLTE on whitelisted. See fake 5G on ka whitelisted. Ma oma eksootilise (ehkki 5G'd toetava) lutsuga jään varsti teenuseta. Eks helistan 2G peal edasi siis.


Telia poolt on ainult VoLTE whitelisti all. 5G DSS on Google poolt keelatud seadmetel millel puudub ee Telia conf (kui natukene mudid (mitte Pixel 6ga) saab ilusti käima, aga VoLTE mitte kuna Telia ütleb võõrale telefonile ise ei)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2022 17:51:26 vasta tsitaadiga

Võib tulla EU direktiiv, et kui CE märge peal, tuleb ka toetada. Muidu võimeka seadme kunstlik välistamine pole kuskilt otsast vaba konkurentsi, prügi vähendamise jms teenistuses.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2022 20:08:18 vasta tsitaadiga

Jahimeeste vanad rajakaamerad kolivad teise 3G teenusepakkuja juurde?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2022 07:51:08 vasta tsitaadiga

Kõik 3G rajakaamerad toetavad ka 2G sagedusi aga jah pildi failide saatmine läbi 2G võrgu saab olema aeganõudev ja kaamera kulutab rohkem energiat.

Tehniliselt 2G kaamera edastab 60-90Kb suuruse pildi faili.
3G kaamera edastab 250-300Kb pildi faili. Ehk 3-4 korda suurema faili.

Muidugi 3G kaamera saab seadistada ka madalama kvaliteediga pilti edastama aga vaevalt seda tehakse. Hetkel on ka metsades mõned 2G kaamerad mis edastavad pilte probleemide vabalt, et päris lootusetu ei ole.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia sulgeb järgmisel aastal oma 3G võrgu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.