Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Android vs iOS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2022 21:07:53 vasta tsitaadiga

Seda on kõrvalt huvitav vaadata, kuidas mõnel on jah kogu aeg häda och viletsus, ei sobi üks asi ja teine, käib rusikas taskus ja nägu vingus ringi. Äkki kasutaks asju selleks, milleks nad mõeldud on? Et kui tahta töömehe tunkesid, mille taskud laduda tööriistu täis nii, et püksid on rebadel ja persepragu paistab, siis ei lähe ju ometi Suitupi virisema, et miks teil on nõmedad riided ja Makitat ka pole?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 01.02.2022 21:13:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Using an iPhone made me realize why I love Android
https://www.xda-developers.com/using-iphone-made-me-realize-android-love/

icon_lol.gif
Ta ainus probleem on suruda Google teenused Apple telefoni. Need töötavad tegelikult isegi suhteliselt hästi.
Prooviks teistpidi - Apple teenused mõnda Google telefoni. Ma arvan, et see on palju keerulisem ja seetõttu on Android palju halvem, et ta ei taha üldse võõras ökosüsteemis mängida?
Ära osta haamrit, kui sul on vaja maad kaevata.
Ja siis ta toob lollid näiteid nagu Youtube Vanced, millega lihtsalt varastatakse teenust? Mina kasutan iOS originaal Youtube äppi ja ei ole väga ammu mitte ühtegi reklaami näinud. Ei tasu selline rott olla. Kõik Androidimehed sellised? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.02.2022 22:08:10 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Kae oma konnatiigist välja…

Pilk peeglisse?
Üldiselt on erinevates Apple teemades silma jäänud “käputäis” kasutajaid, kellel on pidevalt mingid jamad - reeglina klassikaline “tihendi” probleem thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 01.02.2022 22:35:29 vasta tsitaadiga

eks jahh, Apple ei ole nõrkadele icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 02:16:01 vasta tsitaadiga

~5a tagasi anti töötelefoniks iPhone. Mäletan, et tollal ei saanud klaviatuuril numbririda pidevalt nähtavaks panna ja emaili äppis sai fotosid ainult ükshaaval attachida. On siiani taolised piirangud või asjalood paremad?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 02.02.2022 06:51:08 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Märt. kirjutas:
raxz, Apple seadmte piires toimetades on lihtne nii öelda. Kae oma konnatiigist välja ja ühilda neid nii Windowsi ja Androidiga ja pahenda tõrkeid. Selge on, et selle ühilduvusega pühib Android Applega põrandat.

Mul pole aastaid vajadust olnud telefoni arvutiga ühendada icon_rolleyes.gif
Eks oleneb, mis tööd teed.
Minu arust täitsa mugav, kui töötad kontoris, siis isegi võimalus "käed-vaba" lahendust kasutada. Küll aga ilmselgelt ei pea see olema ühendatud läbi arvuti, vaid võib olla otse BT ühenduses telefoniga.
Siiski nii mõnelgi korral saadan SMS läbi arvuti, kiirem kirjutada. Ja ära hakka küsima, miks SMS saadan - see on kliendi otsus, mina täidan tema vajadusi.

Viskaks pigem õhku ühe huvitava funktsiooni, mis Androidil olemas, iPhone puudub.

Töölaua režiim (Desktop mode)

Nähes lähitulevikku ehk tavakasutaja lihtnõudmised muutuvad aina lihtsamaks ja "pilvepõhisemaks", siis über-võimsaid masinaid laua peale on aina vähem ja vähem vaja.
Kas tulevik võiks olla näiteks see, et kui töötad kontoris, siis lähed hommikul tööle, ühendad telefoni dokiga (või juba juhtmevaba ühendus?) ning avaneb telefonis / suurel ekraanil töölauarežiim?
Ligipääs kõikidele kontaktidele, e-kirjad automaatselt olemas, veebilehitseja ajalugu, kõik failid, rakendused samad, mis telefonis, aga lihtsalt suur ekraan, "start menüü" ja värki.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 07:17:56 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Viskaks pigem õhku ühe huvitava funktsiooni, mis Androidil olemas, iPhone puudub.

Töölaua režiim (Desktop mode)

Nähes lähitulevikku ehk tavakasutaja lihtnõudmised muutuvad aina lihtsamaks ja "pilvepõhisemaks", siis über-võimsaid masinaid laua peale on aina vähem ja vähem vaja.
Kas tulevik võiks olla näiteks see, et kui töötad kontoris, siis lähed hommikul tööle, ühendad telefoni dokiga (või juba juhtmevaba ühendus?) ning avaneb telefonis / suurel ekraanil töölauarežiim?
Ligipääs kõikidele kontaktidele, e-kirjad automaatselt olemas, veebilehitseja ajalugu, kõik failid, rakendused samad, mis telefonis, aga lihtsalt suur ekraan, "start menüü" ja värki.
See on selline tore mõte, mis on nagu "2022 is year of linux on desktop". Juba paarkümmend aastat on nii, kogu aeg räägitakse, kui vinge linux töölaual on, aga ometi seda keegi ei kasuta.

Samsungi Dex natukene midagi selles suunas isegi on, st et viska USB-C'ga monitor jms sodi järgi ja kasuta suure monitori, hiire, klaveriga.. Aga kui üritada seda päriselt kasutada (ma tegin seda kokku ikka tunde ja tunde, S10e'ga + 27'' 4k@60 USB-C), siis selgus miljon piirangut ja veidrust. Näiteks klaviatuur läks kohe inglise keele peale, hiire tundlikkuse muutmine ei õnnestunud hästi, moblarakendused suurel ekraanil olid parimal juhul "napilt kasutatavad" ja üldse optimeerimata. Enam detaile ei mäleta, aga äkki tuli moblast kas 1440p või isegi vaid fullHD välja, ekraani võimalusi ei kasutatud ära. Ning üldse kõik oli kole - see pole isegi argument, aga oli hullem killustatus, kui linuxi desktop paarkümmend aastat tagasi.

Ning me räägime tehnoloogiast, mis on 5 aastat turul olnud. Ilmselgelt sellele pole väga arenudsaega ja prioriteeti pandud, st midagi on tehtud, aga tulemus on lipa-lopa.

------------------

iOS ja macOS on muidu kenasti süngis, handoff'iga liigutad brauserisodi ja rakendusi ekraanide vahel lõdva randmega. Ei ole jah see, et viskad suure monitori kaabliga külge. Ma kahtlustan, et ega Apple seda ei tee ka, kuna tahab ikka müüa käe peale kella, taskusse mobla ja laua peale suure monitori külge läpaka :). Mitte, et et viskad viis sotti letti (on vist odavaim SE midagi sellist) ja nüüd ongi kõik, muu raha viid teistesse butiikidesse.

Aga mis tahtsin veel iOS, macOS, tvOS, watchOS kohta ütelda - midagi, mida androidil pole, on see, et igatepidi nad omavahel ühenduvad ikka kohe päris hästi. Nagu tegelikult ka. Pane veel kõrvaklapid ka külge ning on üks kiht olemas. Mul polnud veel hiljuti probleemi ka androidi kasutada, saan kõik tehtud, väga hea op.süsteem on. Aga no on Apple tagunud 15 aaastaga raha sellesse, et asjad lihtsalt töötaksid... jah, selle nimel on ka tehtud ohverdusi, tunke-vendadele ei sobi. Ei peagi. Igaühele oma.

See on OT, aga selline hea lihtne asi mäki arvutitel nagu Time Machine. Ehk siis varukoopia soft on kohe kaasas, lülitad sisse, suunad NASi või välisele kettale ja töötab. Jälle - asi, lihtsalt, töötab. Õnneks MS on ka nüüd oma pilvevärgi arvutitele kaasa pannud, muidu oli õunavendadel iCloud see, mis... jälle, lihtsalt, töötas.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 02.02.2022 10:24:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
~5a tagasi anti töötelefoniks iPhone. Mäletan, et tollal ei saanud klaviatuuril numbririda pidevalt nähtavaks panna ja emaili äppis sai fotosid ainult ükshaaval attachida. On siiani taolised piirangud või asjalood paremad?
Numbririda on näiteks Wazes aadressit trükkides pidevalt olemas. Ilmselt oleneb äpi arendajast. Klaviatuur muutub sellega päris suureks. Fotosid saad lisada palju tahad.

Ja arvutiga saab saata SMSe, selleks ei pea telefon arvutiga ühendatud olema. Samuti on kõrvaklapid ühendatud korraga nii arvuti kui telefoni külge. Kõnesid saan ka arvutiga teha. Selleks ei pea ühtegi rakendust käivitama.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 02.02.2022 11:17:59 vasta tsitaadiga

Ise Androidi sõber, samas pere naisliikmed kellel varasemalt odavamad androidikad, oli pidev virin, et üks asi ei tööta või jõnksutab - pärast nende iPhone-le kolimist pole enam ühtegi häda icon_smile.gif

iOS-i puhul on häbiasi, et neil kasutajaliideses eesti keelt ei ole nende aastatega suudetud teha, samas ka enamus suvalistel androidikatel on see ammuilma olemas.
Veider, et meie keeleseadus lubab sellist võõrkeelset seadet üldse meil müüa, muidu vist nõuti eesti keelset juhendit lambipirnile ka - kuigi juhend vs seadme keel on eriasjad.
Samas wolt-ide jm võõrkeelne toidukuller olevat suur probleem ja oht meie keelele-kultuurile ja rahvusele tervikuna, aga lapsed kasvavad meil inglise keelse iSeadmega.
Veel veidram on, kuidas paljud padupatriootilised eestluse eest vehkijad, valivad külma kõhuga umbkeelse Apple seadme aga mitte eesti keelse Androidi - kui patrioodid nad tegelikult ikkagi on.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.02.2022 11:20:02 vasta tsitaadiga

Mul isa topib kõik eesti keelseks. Ürita teda siis aidata. Pole vahet kas arvutis või mobiilis.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 02.02.2022 11:37:37 vasta tsitaadiga

Eestikeelne telefon ja arvuti on kohutavad keelevägistamised. Ei taha ühtegi eestikeelset seadet näha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 02.02.2022 11:37:38 vasta tsitaadiga

No tegelikult sa võrdled ju võrreldamatut. Üks on firma ja teine on operatsioonisüsteem.
Näiteks kui ostad kõik Huawei seadmed, siis ongi umbes, nagu Appli seadmete puhul. Omavahel selles Huawei seadmete kompotis käib kõik kenasti. Sina aga tahaksid, et ostad Xiaomi telefoni, Samsungi kella, Lenovo läpaka, HP monitori ja siis kõik käiks, nagu ühe firma toodete puhul.
See ei ole kuidagi sama asja võrdlemine sama asjaga.

[quote="Dirty Harry"]
LKits kirjutas:

Aga mis tahtsin veel iOS, macOS, tvOS, watchOS kohta ütelda - midagi, mida androidil pole, on see, et igatepidi nad omavahel ühenduvad ikka kohe päris hästi. Nagu tegelikult ka. Pane veel kõrvaklapid ka külge ning on üks kiht olemas. Mul polnud veel hiljuti probleemi ka androidi kasutada, saan kõik tehtud, väga hea op.süsteem on. Aga no on Apple tagunud 15 aaastaga raha sellesse, et asjad lihtsalt töötaksid... jah, selle nimel on ka tehtud ohverdusi, tunke-vendadele ei sobi. Ei peagi. Igaühele oma.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 02.02.2022 12:13:15 vasta tsitaadiga

[quote="triu"]No tegelikult sa võrdled ju võrreldamatut. Üks on firma ja teine on operatsioonisüsteem.
Näiteks kui ostad kõik Huawei seadmed, siis ongi umbes, nagu Appli seadmete puhul. Omavahel selles Huawei seadmete kompotis käib kõik kenasti. Sina aga tahaksid, et ostad Xiaomi telefoni, Samsungi kella, Lenovo läpaka, HP monitori ja siis kõik käiks, nagu ühe firma toodete puhul.
See ei ole kuidagi sama asja võrdlemine sama asjaga.

Dirty Harry kirjutas:
LKits kirjutas:

Aga mis tahtsin veel iOS, macOS, tvOS, watchOS kohta ütelda - midagi, mida androidil pole, on see, et igatepidi nad omavahel ühenduvad ikka kohe päris hästi. Nagu tegelikult ka. Pane veel kõrvaklapid ka külge ning on üks kiht olemas. Mul polnud veel hiljuti probleemi ka androidi kasutada, saan kõik tehtud, väga hea op.süsteem on. Aga no on Apple tagunud 15 aaastaga raha sellesse, et asjad lihtsalt töötaksid... jah, selle nimel on ka tehtud ohverdusi, tunke-vendadele ei sobi. Ei peagi. Igaühele oma.

ei ole midagi nii võrreldamatu vaid win maailma reaalsus aastakümneid juba
mõtle kui paljudel eri seadmetel ja täiesti segamini win on kogu aeg töötanud icon_wink.gif
probleeme muidugi on olnud ja ilmselt on ka tulevikus aga ikkagi töötavad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 16:30:15 vasta tsitaadiga

Mnator, mitte et ma mingi õuna fänn oleks, tegelikult ei kasuta ma ühtegi õuna seadet, aga M$ leivanumber ongi PC-le mõeldud windows. Nende katsetused telefonide ja muude seadmetega pole eriti edukad olnud, tänapäeval vist enam ei saagi windowsiga telefoni, telekat või nutikella. Kahe viimase puhul pole ma kindel, kas neid üldse kunagi on olnud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 02.02.2022 18:41:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mnator, mitte et ma mingi õuna fänn oleks, tegelikult ei kasuta ma ühtegi õuna seadet, aga M$ leivanumber ongi PC-le mõeldud windows. Nende katsetused telefonide ja muude seadmetega pole eriti edukad olnud, tänapäeval vist enam ei saagi windowsiga telefoni, telekat või nutikella. Kahe viimase puhul pole ma kindel, kas neid üldse kunagi on olnud.
sa ei saanud mu mõttest korralikult aru
ma pidasin teise kasutaja punaseks tehtud lause kriitikas simas seda ülikirjut seadmeteparki eri tootjatelt mida win risti-rästi kombinatsioonides kasutada suudab
lisaks win tahvelarvutid - surface - on olemas
telefonidega on jah minevik, aga seda mitte ühilduvusprobleemide vaid mingitel arusaamatutel põhjustel loobumine
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 02.02.2022 18:49:58 vasta tsitaadiga

Paraleelis võiks Õuna ja Androidsüsteemi võrrelda MS versus Linux. Et ise õuna ei ole kasutanud, võibolla isegi viletsama valikuga, aga maksta mugavuse eest on paljud sellest loobuma. Et Linuxi kasutajana võin kasutada ikka suht ronti veebis lehitsemiseks, võibolla teatud ebamugavustega, siis MS iga 5 aastased uued tehnilised nõudmised on teise grupi inimestele, mitte mulle. Puuviljaletis poes ka võtan Poola õuna, Hispaania kurki.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 19:06:10 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mnator, mitte et ma mingi õuna fänn oleks, tegelikult ei kasuta ma ühtegi õuna seadet, aga M$ leivanumber ongi PC-le mõeldud windows. Nende katsetused telefonide ja muude seadmetega pole eriti edukad olnud, tänapäeval vist enam ei saagi windowsiga telefoni, telekat või nutikella. Kahe viimase puhul pole ma kindel, kas neid üldse kunagi on olnud.
sa ei saanud mu mõttest korralikult aru
ma pidasin teise kasutaja punaseks tehtud lause kriitikas simas seda ülikirjut seadmeteparki eri tootjatelt mida win risti-rästi kombinatsioonides kasutada suudab
lisaks win tahvelarvutid - surface - on olemas
telefonidega on jah minevik, aga seda mitte ühilduvusprobleemide vaid mingitel arusaamatutel põhjustel loobumine


Mõtlesin seda, et win PC-d omavahel saavad ju üldiselt läbi. Muude seadmetega läbisaamine on nagu on ehk saab, aga õuna puhul väidetavalt käib mugavamalt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 02.02.2022 19:24:45 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mnator kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mnator, mitte et ma mingi õuna fänn oleks, tegelikult ei kasuta ma ühtegi õuna seadet, aga M$ leivanumber ongi PC-le mõeldud windows. Nende katsetused telefonide ja muude seadmetega pole eriti edukad olnud, tänapäeval vist enam ei saagi windowsiga telefoni, telekat või nutikella. Kahe viimase puhul pole ma kindel, kas neid üldse kunagi on olnud.
sa ei saanud mu mõttest korralikult aru
ma pidasin teise kasutaja punaseks tehtud lause kriitikas simas seda ülikirjut seadmeteparki eri tootjatelt mida win risti-rästi kombinatsioonides kasutada suudab
lisaks win tahvelarvutid - surface - on olemas
telefonidega on jah minevik, aga seda mitte ühilduvusprobleemide vaid mingitel arusaamatutel põhjustel loobumine


Mõtlesin seda, et win PC-d omavahel saavad ju üldiselt läbi. Muude seadmetega läbisaamine on nagu on ehk saab, aga õuna puhul väidetavalt käib mugavamalt.
pole ise loomkatseid teinud aga kõrvalt on kippunud jääma arusaam, et selle ühe firma toodangu sees küll
aga mujal on küsitavusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 20:07:42 vasta tsitaadiga

Nii väidetavalt on jah, aga noh õige õunafänn ostaks ilmselt trussikud ka õuna omad kui õun neid müüks ja vahet pole palju nende eest raha küsitakse kuna asi on põhimõttes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 02.02.2022 20:15:22 vasta tsitaadiga

Ma olen üpris kindel, et kui rahas poleks küsimus, siis oleksid kõik seadme Apple omad.
Ühilduvad teineteisega paremini, backupid töötavad automaagilisemalt, rakendused enamjaolt ka ehk nüüd MacOS peal cräshivad samamoodi nagu Windowsil, iOS vs Android üpris vähe ehk samaväärselt.
Küll aga just see kasutajamugavus ehk suured otsused on kasutaja eest langetatud ja ei pea idiootse mikromanageerimis-seadistustega ise tegelema.

Olen Androidil kasutanud juba nüüdseks äkki 5 aastat ühte ja sama launcherit erinevatel telefonidel. Ei salli "über-vägevaid-udupeeneid-lahedaid-innovatiivseid" featuure iga tootja enda launcheri juures. Kasutan teatud olulisi rakendusi, mille leian kindlatest kohtadest.
Tekkinud lihasmälu, kust rakendus avaneb ehk ikoonide asukohad ei tohi muutuda automaagiliselt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 03.02.2022 06:17:20, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 20:27:41 vasta tsitaadiga

LKits, Android õnneks lubab sul mingi muu launcheri panna kui tootja oma ei sobi.
Aga sellest saan ma aru küll, miks seadme tootjad oma udupeeneid launchereid ja muid asju aretavad. Põhimõtteliselt Android on ju Android ja lõviosa kasutajatest ei viitsi süübida riistvara detailidesse ja see selgub ka alles jupp aega hiljem, kui hästi seade karmimale kohtlemisele vastu peab. Esimene mis nähakse on visuaalne pool. Mingi argument peab ju selliste jaoks ka olema, miks mingi konkreetse tootja mudel võtta mitte konkurendi oma 2x odavamalt. Vahel lisatakse mingi kasulik omadus ka kuigi enamasti topitakse seade lihtsalt bloatware täis muidugi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 22:38:29 vasta tsitaadiga

noh iOS lubab ka panna suvalise launcheri kui tootja oma ei sobi ... võtadki Androidi icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 20.02.2022 12:02:37 vasta tsitaadiga

Vot just sellest räägin, ära pole aastate jooksul parandatud:
Spoiler Spoiler Spoiler


"Kirjutuskaitstud"- sisse logitud ning Onedrivest käivitatud ja miski ei taha aidata, ei rakenduse sulgemine ja "viimati käivitatutest" ka eemaldamine, ei isegi iPadi restart. Vahel töötab, aga enamasti tõrgub. Samsa tahvlis töötab. Juhtub korraks tõrkuma, siis rakenduse taaskäivitamine nullist aitab alati.
Väga tüütu oli toidupangas teha kas uus fail, mida siis kodus ringi tõstsin või siis telefonis sama tabelit redigeerida, sest ekraan on selle jaoks siiski väike.
3 aastat ja viga on endiselt jäänud.
Kokkuvõttes üsna puine süsteem, kui püüda koostöös kasutada Androidi ja Windowsiga. Ning kordi ebamugavam. Jah, kirjutati, et Safariga oleks veebilehti lihtne avakuvale lisada, aga kui asjad on teistes sirvikutes, siis pole Safarist kasu.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.02.2022 12:55:09 vasta tsitaadiga

Suht mähis jah
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2022 14:23:38 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru - kas üritad Onedrive'i kasutada kolmanda partei brauseris? St arvestades, et iOS on olnud olemas juba 15 aastat, siis võiks olla üsna selge, et see maailm töötab hästi ökosüsteemi piires. Mujal - võib, ei pruugi. Pealegi Onedrive kolmanda partei brauseris - kas Onedrive enda äpp parem pole?

Väga ei saa üldse aru, mida üritad teha. Tegelikult kui teemat sirvisin, siis jääb segaseks, et miks vastuvoolu ujud? Selgelt Apple maailm ei sobi, miks end sellega piinad? Jabur ju. Vägisi tundub, et üritad teise maailma ootuseid suruda peale iOS'i - ning see ei õnnestu.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Android vs iOS mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.