Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Worms Armageddon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.08.2009 17:00:32 Worms Armageddon vasta tsitaadiga

Ma arvan, et paljud on selle mänguga kuidagi kokku puutunud..
Ise mängin sõpradega seda pidevalt, Igati meeldiv meelelahutus.

http://wmdb.org/maps

Sellelt lehelt saab hulgaliselt mappe.

Nüüd tekkis soov ise endale mappe teha.
(Wormsi enda editor on läbi ja lõhki vananenud)

Mul oleks seega küsimus.
Kuidas ma saaksin teha ise mappe Worms: Armageddonile?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 17:02:13 vasta tsitaadiga

miks ta vananenud on, igati adekvaatne editor millega saab missioone ja kõike ise teha ju..?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.09.2009 16:38:48 vasta tsitaadiga

On kellelgil aimu kuidas saada worms armageddoni windows 7-me peal tööle.
Compatibilty mod ei aita.
Patchid jne on peal.
Mäng on originaal.
Ehk siis värvid peksavad segast ja kui tahan tiime muuta siis tuleb Worms has stopped working Bla bla bla.
Ei tahaks eriti hakata protsesse n****ma.
Kellelgil nõuandeid?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 16:49:29 vasta tsitaadiga

virtual machine mingisugune võibolla abiks
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.09.2009 17:29:40 vasta tsitaadiga

Pole varem tegelnud sellise asjaga.
Seletaksite lähemalt?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:57:45 vasta tsitaadiga

destiny12, wikipedia või google seletavad paremini.
põhimõtteliselt installeerid programmi, mis võimaldab sul jooksutada virtuaalset arvutit, mille peale võid installida igasuguseid linukseid, vanemaid windowseid jne.

asi hakkaks välja nägema umbes niimoodi: http://www.beroux.com/articles/virtual-machines/virtual-pc-2007.jpg

virtuaalmasinas mängude jooksutamise alal mul paraku kogemusi pole.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driimer
HV vaatleja
driimer

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 19:20:20 vasta tsitaadiga

Virtual PC on mängude jaoks suht-koht nadi, kuna graafikaadapter on seal väga nõrk. Videomälu 8MB (max 16 minu mäletamist mööda), dx tugi puudub jne. Tiba parem on VMware Workstation, aga see ka juba tasuline progetükk. Omab ka 30-päevast trialit proovimiseks http://www.vmware.com/products/ws/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.09.2009 19:34:53 vasta tsitaadiga

Aga kas on lootust, et kunagi hakkab windows 7 toetama selliseid vanu mänge?
Worms armageddon ju siiski aastast 1999.

Worms 2: Armageddon peaks tulema ka kunagi PC-le, kuna Xboxile on see juba väljas.
http://forum.team17.com/showthread.php?t=38838

Kellelgil on aimu kuna see PC realase võib olla?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 19:39:36 vasta tsitaadiga

driimer kirjutas:
Virtual PC on mängude jaoks suht-koht nadi, kuna graafikaadapter on seal väga nõrk. Videomälu 8MB (max 16 minu mäletamist mööda), dx tugi puudub jne. Tiba parem on VMware Workstation, aga see ka juba tasuline progetükk. Omab ka 30-päevast trialit proovimiseks http://www.vmware.com/products/ws/


Virtualboxis saab videomälu 128MB , 3D vidinad on olemas, ning on ka tasuta.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driimer
HV vaatleja
driimer

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 19:54:28 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Aga kas on lootust, et kunagi hakkab windows 7 toetama selliseid vanu mänge?
Worms armageddon ju siiski aastast 1999.


Ei usu, selleks piisavalt virtuaalmasinaid ringi liikumas, mille peal neid maha mängida ja otseselt op.süs'i mingi vana mängu pärast vaevalt et timmima hakatakse.

xpander kirjutas:
Virtualboxis saab videomälu 128MB , 3D vidinad on olemas, ning on ka tasuta.


Hmm, see on siiani miskipärast kahe silma vahele jäänud. Tänud soovitamast icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 07.09.2009 12:02:39 vasta tsitaadiga

Aga kui selle virtualboxi kasutusele võtaks kas siis peab installima nagu tavaliselt windowsit?
Plaadiga?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 07.09.2009 12:04:25 vasta tsitaadiga

Windows 7 peal saab wormsi tööle nii, et explorer tuleb enne ära tappa, kui worms käivitada.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 07.09.2009 12:13:09 vasta tsitaadiga

Seda olen ma üritanud ja vahepeal on ka õnnestunud, kuid siiski on see natuke kehv variant.
Näiteks tiime ma siis muuta ei saa, Worms has stopped working tuleb ette jne.
Vahepeal pole ka Explorer.exe uuesti tööle ka hakanud ja olen pidanud tegema manuaalse resa.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 12:15:41 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:

Vahepeal pole ka Explorer.exe uuesti tööle ka hakanud ja olen pidanud tegema manuaalse resa.

loodan et sa ei tee arvutile resa vaid ikka paned new task > explorer.exe icon_wink.gif

tsitaat:
Aga kui selle virtualboxi kasutusele võtaks kas siis peab installima nagu tavaliselt windowsit?
Plaadiga?


jah peab installima windowsi, nagu tavaliselt.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.10.2009 20:15:17 vasta tsitaadiga

Nüüd on vahetatud E2140 E8400 vastu ja Worms: armgeddon Fps on 20-30..Kuigi peaks olema koguaeg 60..Nagu muidu oli.
Ja Win 7 sai ka nüüd XP Provastu vahetatud kus muidu Worms hästi töötas.(Mäng on originaal)

Kehva mängida kui fps kehva on..
Milles probleem võib olla?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 01:27:12 vasta tsitaadiga

probleem selles et liiga vana mäng ja xp peal ei jooksegi see eriti hästi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 11.10.2009 10:00:57 vasta tsitaadiga

Mhm..Kuid Aasta tagasi jooksis igastahes sama windowsi peal paremini..
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driimer
HV vaatleja
driimer

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 13:24:38 vasta tsitaadiga

Pulli pärast proovisin ise kah, et kuidas WA jooksma saab Win 7 peal. Exploreri killimine on jah üks variant, pärast guugeldamist leidsin aga ka inimlikuma versiooni:
wkColorFix, mis lapib värvivea ja Wormkit, vajalik, et eelnev toimiks.
Tasub ka viimane patch mängule selga lasta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2009 11:57:29 vasta tsitaadiga

Igastahes sain kuidagi täiesti ilusti jooksma.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 12:37:56 vasta tsitaadiga

destiny12 kuidas?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2009 12:46:07 vasta tsitaadiga

http://slil.ru/27448619

Selle asjaga vist. icon_rolleyes.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 12:56:36 vasta tsitaadiga

Lahe exe, aga mida ta teeb?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2009 12:59:19 vasta tsitaadiga

Ei tea mina..Paneb mängu korralikult tööle.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 13:05:06 vasta tsitaadiga

Väike keystroke logger, väike portide avamine, väike backdoor ,)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2009 13:07:47 vasta tsitaadiga

?
Mul töötab.
Pole probleeme täheldanud. icon_eek.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 13:16:50 vasta tsitaadiga

OOta destiny12 paar kuud ja vaata siis oma pangakontot .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2009 13:18:35 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
OOta destiny12 paar kuud ja vaata siis oma pangakontot .p


Eem icon_eek.gif

Sul mingid paika pidavad andmed või lihtsalt ennustad?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.12.2009 13:22:27 vasta tsitaadiga

Irw, meil Timberg siin oma huvitava huumoriga. Teisisõnu ta teeb nalja, ma juba ta naljadega harjunud.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 10.12.2009 13:37:44 vasta tsitaadiga

Timbu jaoks on kõik keylogger kurat. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 16:45:17 vasta tsitaadiga

mingi .ru saidilt ma kah mingit suvalist exet ei kipu alla laadima.
kas driimeri poolt postitatud lingid siis ei aita?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2009 18:08:32 vasta tsitaadiga

Ei no mina sain sellega asja tööle.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 16:01:16 vasta tsitaadiga

kuidas neid uusi mappe lisada saab?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.04.2010 16:54:27 vasta tsitaadiga

Isegi õe läpakal töötab Worms: Armageddon ilusti, kuid minul siin ei lähe seitsme peale ega XP peal.
Mingi riistvaraline värk peab ikka olema ju?

PALUN aidake kes vähegi midagi teab või mida võiks proovida. Ei jõua enam ilma olla.

E: Või pole Microsofti XP mode see õige emuleerimine ja peaks VirtualPC vms asja peale mõtlema?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 17:05:02 vasta tsitaadiga

keegi win7 peal korralikult käima saab wormsi?

ise proovisin wormkit'iga jne, ent kõigil oli see error, et signaali ei osanud see telekasse saata (üle hdmi), mis tähendas, et ka helid kadusid, sest heli läbi teleka edasi keskusesse ja lisaks ei ole mõtet ainult kuvari taga seltskonnaga mängida seda.

Kurb, sest parim worms muarust.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannJR
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2013




sõnum 29.05.2013 14:22:39 vasta tsitaadiga

Jookseb ilusti win7 peal.. piratebay-st icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 07:48:21 vasta tsitaadiga

Jookseb ilusti, Steami versioon.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 11:38:06 vasta tsitaadiga

JannJR, Flasky, teil teise kuvari või teleka peal ka asi, st. kaks pilti? arvutis endas jookseb ilusti, teisele kuvarile ei saada pilti ja mul ka heli, sest liigub üle selle.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 12:55:37 vasta tsitaadiga

Pole veel Win7 peal viitsinud proovida, mul ongi telekas põhimonitoriks, aga exploreri killimiseks selline jutt (aitab ka mõne teise vana mängu töölesaamisel, nagu AOE2 vist oli ja isegi vana Prince 1):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 13:12:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi Steamis mängib seda?

Avastasin ükspäev et kunagine armastus, Worms, on Steami peal mängitav ja ka multiplayerit toetavad. Ei tea kuidas TCP/IP variant töötab, aga "Wormnet" toimib.
Mängu mõnevõrra ka arendatud ja graafika ka suurel ekraanil ilus.

Proovisin mõned raundid läbi wormneti ja väga äge. Mingi hetk lähipäevil püüan ka serverit teha. Kui endal pordid kinni siis võimalus "hosting buddy" kasutada.


Steamis selle hind mingi 15 euri,
läbi cdkey ostes, 4 euri kanti
Üks viide siin
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Worms Armageddon
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.