Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia toob tänavu välja Androidi nutiteleri äpi, uuest aastast tuleb Androidi digiboks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2021 23:45:02 vasta tsitaadiga

Kunagi keegi härra Teliast väitis, et nende boksi tuleb ka Netflix. Lubadused ongi selleks, et neid murda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.12.2021 00:37:54 vasta tsitaadiga

aeropiloot, See kes seda kunagi lubas oma uudises, läks kaasa vist konkurendi laevaga kus Elisa BingeTV boksis oli NF. Ma isegi ei saa aru kuidas see äpp sinna sai...või kohitseti tuimalt ilma loata, viimane kõlab pigem tõenäolisemalt.
Telia boksi oleks täiesti jabur seda luba osta. Sellel pole mitte mingit ärilist kaalu. Iga nutiteler sisaldab seda ja TV tootja on oma summa selle eest maksnud, mille maksan jõuga mina kui teleri ostja. Mina ei tahaks maksta mingis lisa boksis veel kümnist, et mul on seal võimalus lisaks vaadata midagi, mida ma ei vaata.
Ehk et kui ikka vaataja ihkab Netflixi siis ta selle saab, Telial pole aga pointi seda vahendada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 01:13:17 vasta tsitaadiga

Oh sa säde kus nüüd astusin konnasilmale icon_biggrin.gif
Minu mõte oli see, et varemgi on Telia andnud lubadusi, mida ei suudetud täita. Mis põhjusel need täitmata jäid ei olnud üldse antud kontekstis oluline. Samuti kas need olid mõistlikud lubadused või mitte. Lubati aga ei täidetud.
Lubajaks oli siis Telia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton ja lubadus on siiamaani loetav Telia enda “tehnoloogiaportaalis” https://digitark.ee/netflix-jouab-telia-klientide-teleritesse/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.12.2021 01:18:11 vasta tsitaadiga

aeropiloot, See konkreetne lubadus oli minu silmis juba uudises teada, et teoks ei saa. Ma ei saa aru, mida ja miks ta selles uudises lubada julges, polnud lepingut olemaski.
Aga sinu väide, et Telia on varemgi andnud lubadusi mida ei suudetud täita, ma rohkem ei tea. Telia on üsna tagasihoidlik olnud nende asjadega sest see võib kuidagi valusalt kätte maksta.
Aga minu silmis täiesti ükskõik, lubada võib kõike ja see mis tehtud on, on olulisem.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 01:31:55 vasta tsitaadiga

indrpo, 8 päeva veel aega, eks siis näeme mis tehtud ja mis tegemata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 24.12.2021 01:57:17 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Kunagi keegi härra Teliast väitis, et nende boksi tuleb ka Netflix. Lubadused ongi selleks, et neid murda icon_biggrin.gif


AndroidTV boksile vōid läbi Play store laadida nii palju äppe kui jaksad, ka Netflixi.
Seega lubadus saab teoks icon_razz1.gif

Indpro HD Netflixi saab igale poole peale panna, 4K osas on vaja boksi tootjal boksile sertifikaati ja spetsiaalset nuppu puldile.
Lisaks sellele ei saa Netflixi eest maksta läbi teenusepakkujate, ka Applega lōpetas Netflix koostöö.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.12.2021 02:24:49 vasta tsitaadiga

Ruigamine on arusaadav, kõik tahavad ainult icon_biggrin.gif Teliale maksta, olgu siis wrc, f1, netfix, eesti meedia või go3 grupp ja neid seeni on veel.
Küllap tuleb ka siin aru saada vaba turu põhimõtetest.

See oleks igal juhul haige kui Telia peaks alluma nõudele Netflixi nupp puldile ja maksma veel kuuekohalise summa selle eest, et äpp boksi lubada.
Android boksi saab kasutaja tõesti midaiganes laadida, pole probleemi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 10:13:16 vasta tsitaadiga

Ma küll ei mõista, et milleks vaja mingi teenusepakkuja nuppu puldile a'la netflix või amazon vms. Küll aga oleks päris mugav kui näiteks saaks netflixi samamoodi lihtkorras aktiveerida nagu muid teenuseid üldiste teenuste menüü alt a'la HBO, GO3 jne. ja lihtsalt lisandub arvele.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.12.2021 12:00:31 vasta tsitaadiga

Tundub et eile postitatud https://www.euronics.ee/uudised/telia-uus-androidiga-digiboks-ja-app-vabastavad-juhtmetest

Digibox alles järgmise aasta teises pooles
Kasutajaliides jääb täpselt samasuguseks nagu on, aga tuleb mingi uuendus. Ei saanud aru mis öelda taheti.
Millal siis äpi alla saab laadida? Ma ei ole veendunud, et küsimusest aru saadi, aga vastus oli järgmise aasta teises pooles.

Toredaid jõule!

Ma olen siiani oodanud aga peab ikka mujale vaatama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2021 13:06:34 vasta tsitaadiga

apollo töötab väga hästi, nende ainus miinus on see, et penskarid ei saa numbriteta puldiga hakkama ja üldse see teeb tavapärase kasutamise aeglaseks icon_lol.gif
Samas kanalite arv ja hind vaatajakoha kohta on 3-3,5X odavam kui Telia
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 24.12.2021 13:54:03 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Millal siis äpi alla saab laadida? Ma ei ole veendunud, et küsimusest aru saadi, aga vastus oli järgmise aasta teises pooles.


Äpp pidi tulema veel selle aasta lõpus, digiboks järgmise aasta jooksul.
Kui äpp tuleb siis saad selle laadida ka Go3, Elisa ja Apollo AndroidTV boksidesse läbi Play Store.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.12.2021 15:49:24 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Millal siis äpi alla saab laadida? Ma ei ole veendunud, et küsimusest aru saadi, aga vastus oli järgmise aasta teises pooles.


Äpp pidi tulema veel selle aasta lõpus, digiboks järgmise aasta jooksul.
Kui äpp tuleb siis saad selle laadida ka Go3, Elisa ja Apollo AndroidTV boksidesse läbi Play Store.

No just, pidi tulema, aga selles eile postitatud intervjuus ütleb telia esindaja et tuleb alles järgmise aasta teises pooles. Ehk siis järgmise aasta lõpus, ega aasta arvu vist tegelt polegi keegi siiani maininud icon_razz.gif


viimati muutis JazZ 24.12.2021 15:50:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 15:49:59 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Seega lubadus saab teoks icon_razz1.gif

Ja ainult 6 aastat läks aega icon_lol.gif
Loodetavasti ei pea äppi nii kaua ootama icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.12.2021 16:18:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
apollo töötab väga hästi, nende ainus miinus on see, et penskarid ei saa numbriteta puldiga hakkama ja üldse see teeb tavapärase kasutamise aeglaseks icon_lol.gif
Samas kanalite arv ja hind vaatajakoha kohta on 3-3,5X odavam kui Telia


Ära pläma.

Apollo
Spoiler Spoiler Spoiler


Telia
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 24.12.2021 16:36:01 vasta tsitaadiga

Selle 6 € eest Telialt saad saasta paketti icon_biggrin.gif Summa küündib samaks mis apollol tegelikult. Nii, et sama hind on. Nojah Go3 on juba eraldi teema, saad 10 € eest kohe inimväärse paketti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.12.2021 16:49:00 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Selle 6 € eest Telialt saad saasta paketti icon_biggrin.gif Summa küündib samaks mis apollol tegelikult. Nii, et sama hind on. Nojah Go3 on juba eraldi teema, saad 10 € eest kohe inimväärse paketti.


Mulle see 6€ on küll ja veel. Põhiliselt kodumaisd kanalid, vahel harva National Geographic.
Go3 annab juurde spordikanalid.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.12.2021 16:55:43 vasta tsitaadiga

Apollo TV äpp töötab küll halvasti.
Polegi teist nii sitta äppi näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.12.2021 18:09:29 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Hitaku kirjutas:
Selle 6 € eest Telialt saad saasta paketti icon_biggrin.gif Summa küündib samaks mis apollol tegelikult. Nii, et sama hind on. Nojah Go3 on juba eraldi teema, saad 10 € eest kohe inimväärse paketti.


Mulle see 6€ on küll ja veel. Põhiliselt kodumaisd kanalid, vahel harva National Geographic.
Go3 annab juurde spordikanalid.


Lisan kuvapildi.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.12.2021 18:30:56 vasta tsitaadiga

Üldiselt ei ole päris euro lõhki närija. aga lisaks teenusele mille aluseks võiks ju võtta siis Telia puhul 6€ 30 kanalit ja salvestamine 5€ on tegelikult oluline ka kasutajakogemus menüüga. valikvõimalusena saab alati sobivat juurde võtta mitte ei lajatata 50+ rämpskanalit peale.
Ma ei tea kas teadlikult tehtud aga üleminek ühelt teisele tv teenusepakkujale on võimatu. tallan pidevalt apollo tv menüüs üles alla nuppe et kanaleid vahetada aga see ei käi päris nii nagu loogika ütleks. Xiaomi boksid ei saa kuidagi selle apolloga hästi hakkama ka.

Detailsemalt ei kommenteeri kuna mind ei peeta päris erapoolikuks sellel teemal, igaüks saab ise tasuta testperioodil katsetada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.12.2021 09:29:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Xiaomi boksid ei saa kuidagi selle apolloga hästi hakkama ka.

Miks peaks mingit sitta boksi kasutama icon_lol.gif ?
Nende enda oma töötab ju hästi.
Igal juhul kiirem kui see Telia vana digiboks.

Huvi pärast peaks mingi hiina suvaka ka ära testima (päris suvakas siiski pole kuna ei ole hiina oma kiibiga)

//

Lisaks ikka väga koomiline vaadata, et mõni ei suuda lugeda isegi seda mitu vaatajakohta on ja mis kanalid.... icon_lol.gif thumbs_up.gif
Võiks ju eeldada, et elementaarne lugemisoskus olemas...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 26.12.2021 14:28:26 vasta tsitaadiga

Mnjah... icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 26.12.2021 16:15:59 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Millal siis äpi alla saab laadida? Ma ei ole veendunud, et küsimusest aru saadi, aga vastus oli järgmise aasta teises pooles.


Äpp pidi tulema veel selle aasta lõpus, digiboks järgmise aasta jooksul.
Kui äpp tuleb siis saad selle laadida ka Go3, Elisa ja Apollo AndroidTV boksidesse läbi Play Store.

No just, pidi tulema, aga selles eile postitatud intervjuus ütleb telia esindaja et tuleb alles järgmise aasta teises pooles. Ehk siis järgmise aasta lõpus, ega aasta arvu vist tegelt polegi keegi siiani maininud icon_razz.gif


Boks tuleb järgmise aasta teises pooles, ei viidatud äpile selles lõigus 2 minuti peal. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.12.2021 17:06:02 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Millal siis äpi alla saab laadida? Ma ei ole veendunud, et küsimusest aru saadi, aga vastus oli järgmise aasta teises pooles.


Äpp pidi tulema veel selle aasta lõpus, digiboks järgmise aasta jooksul.
Kui äpp tuleb siis saad selle laadida ka Go3, Elisa ja Apollo AndroidTV boksidesse läbi Play Store.

No just, pidi tulema, aga selles eile postitatud intervjuus ütleb telia esindaja et tuleb alles järgmise aasta teises pooles. Ehk siis järgmise aasta lõpus, ega aasta arvu vist tegelt polegi keegi siiani maininud icon_razz.gif


Boks tuleb järgmise aasta teises pooles, ei viidatud äpile selles lõigus 2 minuti peal. icon_lol.gif


Teine küsimus äpi kohta oli 16:20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.12.2021 18:49:11 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Millal siis äpi alla saab laadida? Ma ei ole veendunud, et küsimusest aru saadi, aga vastus oli järgmise aasta teises pooles.


Äpp pidi tulema veel selle aasta lõpus, digiboks järgmise aasta jooksul.
Kui äpp tuleb siis saad selle laadida ka Go3, Elisa ja Apollo AndroidTV boksidesse läbi Play Store.

No just, pidi tulema, aga selles eile postitatud intervjuus ütleb telia esindaja et tuleb alles järgmise aasta teises pooles. Ehk siis järgmise aasta lõpus, ega aasta arvu vist tegelt polegi keegi siiani maininud icon_razz.gif


Boks tuleb järgmise aasta teises pooles, ei viidatud äpile selles lõigus 2 minuti peal. icon_lol.gif

Nagu werderok juba kirjutas, siis äpi kohta küsiti ka ja vastus oli sama mis digiboksi kohta. Arvestades, et menüü jääb ka samaks, siis mul juba suht savi sellest, tellisin Elisa Elamuse ära. Esmasmulje on vägagi positiivne, UI osas ikka kõva edasiminek, eriti kui enamus aega tarbitakse järelevaatamise funktiooni. Hetkel kaldun küll Telia TV teenusest loobumist, boksid ja ruuteri (korralik ruuter endal olemas) tagasi viin, siis on Elisa ka odavam ja saab rohkem kanaleid. Ainult 1 kanal on seal minu jaoks puudu icon_sad.gif

Siiani testinud Nvidia Shield TV (2015) peal ja Samsungi RU7472 peal. Shield'i peal tundub väledam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 26.12.2021 19:52:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

on Elisa ka odavam ja saab rohkem kanaleid

Päris huvitav lähenemine. Ise vaatan seda, et oleks neid kanaleid, mida reaalselt vaatan või potentsiaalselt vaatan, olgugi neid listis kasvõi vaid 10. Telia TV mini juhtumisi näiteks seda kõike mille pakub. Vaevalt Elisa Elamus midagi põnevamat pakub. Aastaid tagasi oli järelvaatamist vaid nädal Telia TV kahe vastu, mulle Isiklikult on see kõva argument.
Aga loomulkult, kellele ema, kellele tütar ja kellele mõlemad. icon_smile.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia toob tänavu välja Androidi nutiteleri äpi, uuest aastast tuleb Androidi digiboks mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.