Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 22:56:07 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, sa endiselt toodad suuresti iba, selle asemel, et sisust rääkida. Mõttetu tugitooliärpleja (N).

Kui sul naabritega läbisaamist pole ja mingeid normaalseid kokkuleppeid teha ei taha, siis pole mõtet vigiseda, et ei saa. Saab küll kui tahet, mõistlikke suhteid, jne. on.

Suured ettevõtted kaevavad jah asju läbi, sest ei süvene asja - ehituses on kõigil kiire, tihtipeale seepärast, et eelmise objekti p#ska peab lappima pidevalt ja siis vaja uuel objektil uut p#ska tekitada kiiruga, et ringi taas algusest alustada icon_lol.gif
AGA kui on selgelt ette näidatud, kus miski asub ja, et töid peab tegema seda lõhkumata, siis on lihtne - tehakse korda lõhkuja kuludega. Halvemal juhul tahetakse muidugi lappida, mitte samaväärsega asendada, ent ka selles osas eelnev kokkulepe abiks. Pead ikka eriline soss-sepp olema kui ei taha leppida tingimustes, et teadaolevat trassi rikkuda ei tohi icon_lol.gif

Kui naaber kokkuleppeid ei austa, vastutada ei taha, jne., siis kohtusse muidugi. Tihti asjadele käigu andmisega võetakse ka aru pähe, ent eks oleneb suhetest ja muust.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 23:08:38 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
KillFrenzy, sa endiselt toodad suuresti iba, selle asemel, et sisust rääkida. Mõttetu tugitooliärpleja (N).

Kui sul naabritega läbisaamist pole ja mingeid normaalseid kokkuleppeid teha ei taha, siis pole mõtet vigiseda, et ei saa. Saab küll kui tahet, mõistlikke suhteid, jne. on.

Suured ettevõtted kaevavad jah asju läbi, sest ei süvene asja - ehituses on kõigil kiire, tihtipeale seepärast, et eelmise objekti p#ska peab lappima pidevalt ja siis vaja uuel objektil uut p#ska tekitada kiiruga, et ringi taas algusest alustada icon_lol.gif
AGA kui on selgelt ette näidatud, kus miski asub ja, et töid peab tegema seda lõhkumata, siis on lihtne - tehakse korda lõhkuja kuludega. Halvemal juhul tahetakse muidugi lappida, mitte samaväärsega asendada, ent ka selles osas eelnev kokkulepe abiks. Pead ikka eriline soss-sepp olema kui ei taha leppida tingimustes, et teadaolevat trassi rikkuda ei tohi icon_lol.gif

Kui naaber kokkuleppeid ei austa, vastutada ei taha, jne., siis kohtusse muidugi. Tihti asjadele käigu andmisega võetakse ka aru pähe, ent eks oleneb suhetest ja muust.


icon_lol.gif
Ainult ümmargune jutt ja häma, mis kinnitab veel kindlamalt, et pole elus keldrist väljas käinud.


Mitu kommunikatsiooni sa oled valmis ehitanud?
Mitme kommunikatsiooni kaitsevööndis oled sa tööd teinud?
Mitmele kommunikatsioonile oled võõral kinnistul servituuti seadnud?
Mitu korda oled lõhkuja käest raha nõudnud?
Mitu korda oled kohtus käinud?
Mitu korda oled sa kaableid maha märkinud?


Mis krdi halvemal juhul lappimisest ja samaväärsega asendamisest sa räägid?

Et algusest lõpuni kaevad lahti ja lased uue kaabli panna?

Enamasti ainult lappida ongi võimalik.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 23:12:07 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, tead - pole ime, et sul igasugused asjad võimatud on ja läbi ilge tõmbluse käivad kui su suhtumine selline. Kahjuks on sinusuguseid palju, seepärast asju sisuliselt konkreetselt ja läbimõeldult ajada ei saagi, sest on harjumus "käibki nii".
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 23.11.2021 23:12:14 vasta tsitaadiga

Krt ühtegi teemat ei ole mida teatud kodanikud tuksi ei keeraks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 23:29:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
KillFrenzy, tead - pole ime, et sul igasugused asjad võimatud on ja läbi ilge tõmbluse käivad kui su suhtumine selline. Kahjuks on sinusuguseid palju, seepärast asju sisuliselt konkreetselt ja läbimõeldult ajada ei saagi, sest on harjumus "käibki nii".


Mis asja sa ajad? Mis asi sul käibki nii?

Mina lihtsalt kirjeldan kuidas elu päriselt väljaspool keldrit toimub, mitte ei teoretiseeri kuidas peaks käima.

Mul on kaablid olemas. Kuna naabritega suhted väga head pole hetkel ka mingit probleemi.

Erinevalt sinust on see mu igapäeva töö.

Kuna su skillset tundub ülikõva olema paku ennast tööle, väga hea palk garanteeritud.

Servituutide tegemine käpas. Kaevetööde asi klaar.
Offgrid lahenduste turg selge kui seebivesi. Korteritesse laadijate loomine kukepea.

Teises teemas sind juba naerdi välja, nüüd on oma kelpaga siia kolinud.

Igaüks kes selle teemaga on kokku puutunud saab aru, et sa oled tugitooliekspert
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 23:33:06 vasta tsitaadiga

Oliverk, üks kodanik on oma üleoleva ülbitsemisega käesoleva teema siiski algusest juba enda omaks kaaperdanud icon_lol.gif

KillFrenzy, juhul kui sul on naabritega suhted nii head, siis ei tohiks olla probleem trass ametlikuks teha ja igasuguste tööde puhul peaks lähtuma töövõtja dokumentatsioonist, kus trass olemas ja kui midagi kahjustab, siis vastutab selgelt. Või tahad väita, et nii see ei ole? Räägi konkreetsetest takistustest, mitte ära kõvata oma õhulossidega...

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 23:43:50 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

KillFrenzy, juhul kui sul on naabritega suhted nii head, siis ei tohiks olla probleem trass ametlikuks teha ja igasuguste tööde puhul peaks lähtuma töövõtja dokumentatsioonist, kus trass olemas ja kui midagi kahjustab, siis vastutab selgelt. Või tahad väita, et nii see ei ole? Räägi konkreetsetest takistustest, mitte ära kõvata oma õhulossidega...


doh.gif

Mu trass ongi ametlik. Lausa ehitusregistrisse kantud.

Järjekordne näide, et pole keldrist väljas käinud kunagi.

Ütle miks peaks keegi nõus olema oma kinnistule piirangute seadmisega?


Isegi RCC juba mainis ära, miks ei tehta erakinnistutele asju.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 23:46:11 vasta tsitaadiga

Jajah, sest kui keldrist välja astud, siis esimese asjana tuleb ette EHR-i kanne sinu trassi osas. Täiesti jabur suhtumine, las jääb, ma proovin edaspidi taas sinu ogarust mitte adresseerida...
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2021 00:21:29 vasta tsitaadiga

Ei süvenenud viimastesse postidesse aga kui inimene rajab ka kaabli läbi kinnistute, siis kasutusõigus läheb teenusepakkujale, vastutus jääb kliendile, samas jutt, päris jutt pannakse kaardile ja kesiganes seal kaevama hakkab, peab paberite järgi tegitsema.
Kaevatakse läbi, klient tegeleb, kes ka selle kaabli pani.

Alati on muidugi ka koos kasutusõigusega omand anda üle operaatorile aga mõni siin foorumis haugub selle peale. nii võib uus omanik sinu kaablit splittida naaberkruntidele, aga nii on.
Tahad leiba, jaluta poodi ja too, või kui ei viitsi, telli e-selver. Ega pood pole koer kes vile peale kohale tuleb.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 00:30:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ei süvenenud viimastesse postidesse aga kui inimene rajab ka kaabli läbi kinnistute, siis kasutusõigus läheb teenusepakkujale, vastutus jääb kliendile, samas jutt, päris jutt pannakse kaardile ja kesiganes seal kaevama hakkab, peab paberite järgi tegitsema.
Kaevatakse läbi, klient tegeleb, kes ka selle kaabli pani.


Misasja? Mida tähendab kasutusõigus läheb teenusepakkujale?

Mul on seal kiudusi jalaga segada, ma võin sealt poole pealt väljavõtteid teha ja kasutada milleks iganes seda kaablit.

Teenusepakkujal ei ole mitte mingit õiguset seda kaablit kasutada milleksi muuks kui mulle teenuse pakkumiseks.

Võtad tehnilised tingimused, operaator ütleb punktist X saad teenust.

Teed valmis, teenus lastakse kaablisse ja kogulugu.

Teenusepakkuja garanteerib teenuse asukohani X. Edasi on kaabliomaniku enda mure.


Kaabel on võimalik teenusepakkujale üle anda ainult juhul, kui on olemas servituutid.

Sel juhul jääb enda vastutada ainult enda kinnistul asuv osa.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2021 00:46:24 vasta tsitaadiga

No eks kuidas leping sätestab. Teenusepakkuja ei saa sulle teenust pakkuda punkti X kui su teenuse aadress on punkti Y.
Selleks tuli sul kenasti teha leping. Aga las ta olla, ma ei hakka siin mingit vana teemat kääritama.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 01:19:00 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
No eks kuidas leping sätestab. Teenusepakkuja ei saa sulle teenust pakkuda punkti X kui su teenuse aadress on punkti Y.
Selleks tuli sul kenasti teha leping. Aga las ta olla, ma ei hakka siin mingit vana teemat kääritama.


Ajad midagi sassi. Miks peaks teenusepakkuja tahtma mingit suvalise kaabli kasutusõigust.

See võib olla teemaks siis, kui kasutad teenusepakkujat kanalit kuskil.

Ei ole mingit lepingut teinud.

Dokumentatsioon sai edastatud.

Oli olemasolev vase ühendus, peale asja valmisehitamist tuli tehnik, pani ONT'i paika ja kõik.

Kirjutasin, et garanteerib teenuse toimimise punktini X, edasi on kaabli omaniku mure.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2021 01:28:06 vasta tsitaadiga

No küllap nii siis oli, vastutus on liitumispunktini. Aga juriidiliselt ei saa teenust pakkuda tartusse kui klient on saaremaal/kusiganes Las see olla nii, mina pole jurist, teenusepakkuja ega ka kommenteerija...
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 01:35:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
No küllap nii siis oli, vastutus on liitumispunktini.


Just nii, kui kaablit üle ei anna teenusepakkujale, siis on vastutus tehnilistes tingimustes välja toodud punktini X.
Annad üle, siis enda kinnistu piirini.


Vaatasin just vanu maile selle kohta, üle 6 aasta juba möödas icon_eek.gif
Aeg lendab.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2021 02:02:01 vasta tsitaadiga

Aja see ei tähenda muidugi seda, et kaablit kaardile ei panda. Naaber kavab, on tal pabeil pilt ees.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 12:26:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
KillFrenzy, sa endiselt toodad suuresti iba, selle asemel, et sisust rääkida. Mõttetu tugitooliärpleja (N).

Mõttetu vaielda sellisega. Tema teab paremini. Tuli mind ühe teises teemas õpetama kuigi endal kokkupuude valdkonnaga jutu järgi aastakümnete tagant. Mina tegelen sellega iga päev viimased 10 aastat. Aga ei. Tema teab paremini. Mina olen see kes eksib icon_lol.gif

Rakendasin antud juhul teadmist, et targem annab järele. Päris lõuapoolikute (ja ignoreeritute listi) klassi veel ei kvalifitseeru aga üritab ikka tublilt iga kuu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 12:33:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

Mitu kommunikatsiooni sa oled valmis ehitanud?
Mitme kommunikatsiooni kaitsevööndis oled sa tööd teinud?
Mitmele kommunikatsioonile oled võõral kinnistul servituuti seadnud?
Mitu korda oled lõhkuja käest raha nõudnud?
Mitu korda oled kohtus käinud?
Mitu korda oled sa kaableid maha märkinud?
.


oot, aga kui sa saad pane siia numbrid kirja, ma olen aru saanud et killfrensi on vist connect to:-s, a mis osakonnas, ma käisin viljandi omas ükspäev. Muuseas kas huperkiire nett ka kunagi tuleb?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 12:43:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
rmc kirjutas:
KillFrenzy, sa endiselt toodad suuresti iba, selle asemel, et sisust rääkida. Mõttetu tugitooliärpleja (N).

Mõttetu vaielda sellisega. Tema teab paremini. Tuli mind ühe teises teemas õpetama kuigi endal kokkupuude valdkonnaga jutu järgi aastakümnete tagant. Mina tegelen sellega iga päev viimased 10 aastat. Aga ei. Tema teab paremini. Mina olen see kes eksib icon_lol.gif

Rakendasin antud juhul teadmist, et targem annab järele. Päris lõuapoolikute (ja ignoreeritute listi) klassi veel ei kvalifitseeru aga üritab ikka tublilt iga kuu icon_rolleyes.gif


Järgmine butthurt uhuu ilmus välja. kopp.gif

Anna andeks, et su maailm kokku varises kui said teada, et keegi ei kanna pakke valgete siidikinnastega õrnalt ühest kohast teise vaid neid loobitakse.

Kõik peale tomorrowi said selle arust, aga see ajas oma lolli iba edasi ja hakkas debiilseid süüdistusi ja teooriaid välja käima.

Ja nüüd milline on sinu panus siia teemasse?


RCC kirjutas:
Muuseas kas huperkiire nett ka kunagi tuleb?


Sulle ei tule mitte kunagi, mitte mingit netti.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 12:48:37 vasta tsitaadiga

no aga kui enigma masinat kasutada, siis ikka tuleb ju? kui saaks telnetis kuidagi juba rea connected ette thumbs_up.gif
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 12:52:04 vasta tsitaadiga

Küsisid ükspäev millise arsti juurde peaksid minema. Alusta näiteks siit.

https://www.regionaalhaigla.ee/et/seewald

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 12:59:25 vasta tsitaadiga

ma saan selliseid soovitusi, siiski vastu võtta vaid kolleegidelt, kui nad suudavad selle ära põhjendada. minuteada sina arst ei ole.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 13:01:56 vasta tsitaadiga

Terve inimene ei käi aastast aastasse igas teemas mingit täiesti arusaadamust teksti trükkimas.
Terve inimene ei käi teisele inimesele postkasti pasandamas
Terve inimene ei käi teisele profiili negatiivseid panemas

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 13:05:56 vasta tsitaadiga

Seega need kes HV-.s on pannud teistele negatiivseid põhjusega , siis nemad on haiged?
milline tekst sul on jäänud aastate lõikes arusaamatuks? st kui mina ei saa sellest aru, siis on see vale - kellelgi oli selline allkiri profiilis
pas-andamisega tegeletakse päris mitmes portaalis, mina kirjutasin postkasti selleks, et mitte toota flame kasvõi siin teemas, sellest ei olnud abi, inimene ei saa aru.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 13:10:53 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Seega need kes HV-.s on pannud teistele negatiivseid põhjusega , siis nemad on haiged?


18a foorumis olnud ja siiani pole aru saanud milleks on profiilis tagasiside? Siis tõesti tegu on haigete inimestega.

Kas see on terve inimene? Ähvardab, et ta uurib, et kas annab midagi ette võtta.

RCC kirjutas:
töökohta võiksid küll vahetada jah, kui sa connectos töötad, siis ma peangi uurima, mis siin ette annaks võtta

RCC kirjutas:
ei mulle ei ole ravi vaja

sa kummarda oma teliat edasi koos põllustega
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 13:19:15 vasta tsitaadiga

Ei see ei ole ähvardus, kui inimene netis süüdimatult ajab jura, siis see annab ettevõttele, kus ta töötab, nö oma näo, kuna ma olen ettevõtte klient, siis tekib mul küsimus töötajate pädevuses, mida tulebki ilmselt hakata korda ajama. Nii nagu see telia ja antud kodanikuga juhtus. Mingeid ähvarusi ei ole, ongi konkreetsed sammud. Tagasiside ei ole ainult tehingute eest, vähemalt nii olen mina aru saanud. Las nüüd teised ka kirjutavad.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.