Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Kaks peavalu korraga. ASUS ja HP. Tarkvaralised probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 20.08.2021 15:05:23 Kaks peavalu korraga. ASUS ja HP. Tarkvaralised probleemid. vasta tsitaadiga

Tervitused.

Antagu mulle andeks kui nüüd siin mingeid vigu teen ja valesti postitan. Nimelt kaks probleemi korraga aga kummalegi ei osanud alafoorumit või teemat leida.

1. - Elionist soetatud ASUS X556U. Tüütu WIN 10-e updatemise tarbeks oli plaan paigaldada programm system lasso. Auto runide ohjamiseks. Juhtus aga nii ,et paigaldamisel tekkinud protsessid suutsid sedavõrd ähmi ajada ,et asusin hoolega paigaldust peatama...... aga oli hilja. Viimane ,mida jõudisn märgata, oli kõvaketta jagamine ei tea kui paljudeks ketasteks. N-ketas jne. Peale seda, tegin ruttu restarti ning ainus ,mida arvuti tegi oli kasutaja küsimine BIOS-s. Seal aga mitte miskit enam teha ei lasknud.Ei bootida ega testida......mitte midagi. Enamus kaste on passivsed. Kuna olen arvuti vallas paras youtube ,,spetsialist,, siis püüdsin veidi uurida foorumeid. Soovitati disable valida security controli juures. Ka see oli passiivne. Edasi leidsin viimses ahastuses ,et võib proovida akkude eemaldamist ja nii viia BIOS algpunkti nii palju ,et see ikkagi üles hakkaks laadima. Ma tark kiskusingi laiali aga sellel mudelil BIOS-e ja kella akut polegi. Ei aidanud põhiaku eemaldamine samuti. Edasi hakkas aimduma foorumeist, et ega olegi midag eriti teha. Sarnast jama on olnud paljudel. Bios-e kiip on jäädavalt lukus. Ma ei tea, kas eestis keegi suudab neid ümber progeda? Või aitaks uue kõvaketta ost? See kiibi lukk ei ole ju kontrollitud. Ma ei oskakski. Iga soovitus on väga teretulnud.

Probleem nr. 2 - Sai OSTAst soetatud lohutuseks HP 225G3. Isend väga hoitud. Peale oli pandud muidugi WIN 10. Lisaks oli pandud SSD. Pealtnäha kõik toimib. Vigu pole aga kõik venib nagu kännu taga. Samuti keeldub teenindamast elisa neti pulka. Lõputute restartide peale mõned korrad ikka sai sisse. Jälle tuli appi youtube nagu minusugusele asjatundjale kohane. Probleemiks näib olevat massiliselt uputav runtimebroker.exe üle CPU. Tegin läbi kõik õpetused. Puhastasin ,sulgesin mida sain ,deinstallisin........Ei aidanud ka regeditis käsk ,mitte üldse kävitamisel avada toda broker.exet. HP kodulehel lasin testida jne. Kusagil muud viga ei näita. Kusagil jäi silma ,et peab minema microsoftis end regama ja abi manguma. Siit saab aga ring täis. Jõuan tagasi esimese probleemi juurde. Ma sooviks kasutada arvutit ilma sundliitumiste ja lõputute soovituste, updatedite, reklaamide ja muu selliseta. Seejuures ma HP puhul isegi ei jõudnud neid kümnete kaupa uugavaid tarbetuid korpode programme sulgema hakata. Müüja mudugi ise ütleb ,et enne müüki oli kõik ,,ideaalne,,. Nagu alati. Palun abi. Kuna asi siiski vist halb, küsiksin veel - kus kohast leiab soodsaima win 7-e?

Parimat.
Ette tänades Andrus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 15:12:34 vasta tsitaadiga

1. Mis asi täpsemalt see on? Ma ei ole küll kuulnud, et BIOS-is mingit kasutajate süsteemi oleks. Mingi pilt sellest ekraanikohast oleks abiks ehk.
tsitaat:
ainus ,mida arvuti tegi oli kasutaja küsimine BIOS-s

2. HP tõenäoliselt vaja puhast installi ja driverite paigaldamist. SSD seisukorra võiks samuti üle vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 15:58:13 vasta tsitaadiga

asukoht? tartus võin neid masinaid kabistada ja winid asjad uuesti paigaldada.

asusel see lukustuseteema on küll jah korraks saad lahti aga rese ja paneb " lukku" ennast uuesti.

the_boss kirjutab siin kive aga tema on ka tartus.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 20.08.2021 16:10:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
asukoht? tartus võin neid masinaid kabistada ja winid asjad uuesti paigaldada.


Seepsee ongi, et ma liikumispuudega ja asun Kirde eestis. Pakiautomaati ei usalda panna. 1. - See biose kasutaja oli ka mulle esmakordne. See oli ainuke kast mis tavasisenemist üritades ette ujus. Lasi ka muuta aga viis ikka BIOS-i ainult. Seal kenasti muidugi kogu riistvara graafikutena lahti ja vigu ei näita justkui. Kõvaketast näitab ka ja ainsana nagu olekski selle boot võimalik aga ei. USB ja muu passivne, security control päästaks aga ei saa aktiivseks. 2. Nii palju kui suutsin testida ja netis testida lasta, siis SSD on korras. Tundub ,et kõige levinum probleem ( oli samuti hiljuti kogemus ) on mingi WINi uuendamine 10-ni ja siis arvuti viimine enne müüki tehase säteteni. Sealt nagu tekkivadki käärid isegi draivide uuendamisel.


viimati muutis kivikonn 20.08.2021 16:11:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 16:11:44 vasta tsitaadiga

Tulevad pakiautomaadiga kenasti. Või cargobus.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 16:37:01 vasta tsitaadiga

Tee sellele HP-le puhas install (kustuta kõik partitsioonid ära enne installi) ja olen üpris kindel, et probleemid kaovad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 18:27:29 vasta tsitaadiga

.. ja kui hakkama ei saa, pane posti.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 20.08.2021 18:38:55 vasta tsitaadiga

Vabandan. Mitte kasutajat ei tahtnud. Passwordi tahtis. Leitud info põhjal ASUS ikkagi korda ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 19:13:12 vasta tsitaadiga

Miks sinna kivisse mingit uut dumpi ei saaks kirjutada?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 20.08.2021 22:02:05 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Miks sinna kivisse mingit uut dumpi ei saaks kirjutada?

Kõik õige BIOS üle installida:
https://www.asus.com/supportonly/X556UQ/HelpDesk_BIOS/
Mingi mingi võimalus on ka siin:
https://www.biosbug.com/asus/
EDIT:
Siin on veel üleval Windows 7 installikas, mis uuendatav kui okt.2021.a.:
https://www.microsoft.com/en-in/download/details.aspx?id=11887
Siin on veel üleval Windows 8 installikas:
https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=40745
Kellele vaja, siis paigalduse juhend:
https://www.youtube.com/watch?v=DXwsk2w9FJg

Windows 10 ja 11 installikad:
https://uupdump.net/

Windows 7 enterprise, hoian üleval niikaua kui on vaja ruumi teha, allalaadimiseks võib soovida Microsoft kontot:
https://1drv.ms/u/s!AqUWBE-Z8UydtQjYHwlSV04xFP6D?e=PtRxMM


viimati muutis Bilderberg 29.08.2021 12:25:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 27.08.2021 14:13:52 vol 2 vasta tsitaadiga

Tere jälle. Tänan Bildeberg. Millegi pärast postkast ei teatanud viimasest postist. Vaatan ja proovin ,mida saab. Puudipulga peale ta isegi ei reageerinud. Ajab jonni, et kõik peab käivituma ainult originaal kettalt. Muuta-valida ei lase kuna secure käsk ees ja passivne. S.t. ei saa muid teid määrata. Kuidas saaks ligi BIOSele? Et kui saangi pulgale mingi rescue installi? Ma nüüd lisaks hiilgan veel ühe küsimisega jutuubi spets nagu ma olen. Kurb on olla ilma arvutita. Nii ma näppisin siis mõnd kola, mis ajaga kogunenud. Pihku jäi ära koolenud Lacie väline ketas. Kiskusin laiali ja oma pisikese ajuga hakkasin aimama ,et sealset kõvaketast saab ju vahetada. Nii saigi vana delli kõvale täitsa ligi. Ma siis suure õhinaga kiskusin asuse oma ka välja . SATA ja puha, kõik klapib. Hakkas lausa häälitsema. Selle peale teatas laptop, mille taha ta ühendasin ,et seade on rikkis ja loetamatu. Kas see tähendab, et ma reaalselt piraatprogrammiga tapsin ta ära? Või peab olema laptopil mingi lisa draiv või maeiteamingi proge ,et see SSD-d üldse lugema hakkaks? DELL oli HDD. Ärge hukka mõistke kui ma nüüd midagi väga lolli küsisin. Kas on abiks kui ma tõmban alla mingi taastaja proge? Panin praegu otsingusse sellise - Tenorshare 4DDiG 7.7.1.3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 17:35:59 vasta tsitaadiga

SSD ei tohiks eriti häälitseda, aga see selleks. Aga ilmselt jah see system lasso või mis iganes on kurja juur ja keeras andmed tuksi. Või siis juhtus see sellest, et voolu tagant ära tõmbasid.
Kui sul seal kettal just midagi üliväärtuslikku polnud, siis formati lihtsalt ära. Kui oli, siis võid mõnda proge nagu näiteks recuva proovida kas õnnestub midagi taastada.

Pole küll ilus lahendus ja BIOS oleks vaja ikka lahti saada, aga üks variant kuidas võid selle Asuse tööle saada on nii, et pane see ketas mõnda teise arvutisse ja installi win10. Seejärel pane sinna ASUSesse tagasi ja kui veab, siis tuleb win üles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 28.08.2021 10:13:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
SSD ei tohiks eriti häälitseda, aga see selleks. Aga ilmselt jah see system lasso või mis iganes on kurja juur ja keeras andmed tuksi. Või siis juhtus see sellest, et voolu tagant ära tõmbasid.
Kui sul seal kettal just midagi üliväärtuslikku polnud, siis formati lihtsalt ära. Kui oli, siis võid mõnda proge nagu näiteks recuva proovida kas õnnestub midagi taastada.

Pole küll ilus lahendus ja BIOS oleks vaja ikka lahti saada, aga üks variant kuidas võid selle Asuse tööle saada on nii, et pane see ketas mõnda teise arvutisse ja installi win10. Seejärel pane sinna ASUSesse tagasi ja kui veab, siis tuleb win üles.


Nigises kui kõrva vastu panin. Vaiksem muidugi kui HHD. Natuke kahju ikka sinna kogutud infist. Need rescue-recovery proged jap. Ehh nagu alati , kõige geniaalsemad asjad on alati lihtsad ja parimad proged tasuta mõne entusiasti tehtud. Siiani pole ühtegi tööle saanud kuna kõik kole rahamaiad. See, mis vist vaja on SysTools SSD Data Recovery 9.0.0.0. Trialiga ei saa midagi tarka kangutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 10:27:00 vasta tsitaadiga

Trialid ei tee midagi, leiavad ehk aga kui tagasi peab tooma ,on raha vaja. On see 100%kindel, et ketas tahm mitte mingi gpt/mbr vms bitlocker?
Oleks postis, oleks tulemust juba.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 28.08.2021 12:52:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Trialid ei tee midagi, leiavad ehk aga kui tagasi peab tooma ,on raha vaja. On see 100%kindel, et ketas tahm mitte mingi gpt/mbr vms bitlocker?
Oleks postis, oleks tulemust juba.


Vat selle saatmisega. Mitte keegi ei peaks nüüd isklikult võtma või puudutatuna tundma. Eks elu ole valusalt õpetanud nii enda kui tuttavate peal. Et kui viia tehnika spetsialistide kätte........... See on nagu haiglaga. Vähestel on nii head tervist ,et sinna minna. Lähed psihädaga, tuled surm suu servas kui üldse tuled tagasi. Nii ka remontijatega. Päris palju olen peksa saanud oma naiivsusega. Esiteks ei tea kunagi ,kas tagasi saab. Garantiiks reeglina suusõnalised lubadused. Ja pisiasjast saab lõputu uute arvete rida. No kui võtta nüüd ASUS, siis saatekulud, teenustasud, ekspert hinnang, tööraha, tellimiskulud.......hm uus WIN?, uus SSD? kiibi progemine? uus emaplaat? icon_eek.gif jne. Ees mainitud HP lasin win 10 -l taastada. Nuh, jah töötab paremini, netipulk kah nagu funksub. Ühesõnaga saab hakkama. Ega ma ei tunne siit kedagi ega süüdista kedagi. Eks te ju ise ka teate omast käest, et kui haikalad tiirutavad ümberringi siis sinisilmsus on kehv abiline. Ma saan täitsa aru ,et kõik tahavad ellu jääda ja vorsti lauale. Et nagu..... ärge andke abitule kala, andke õng, las õpib. Nu nagu mainitud, siis olen sant ja mööda eestit pärast ,, õiglust, taga ajada ei saa. No ja kuidas ma vaatan peeglisse? Ma tahan ikka ise pusserdada. Kasvõi valesti. Näe küsisin teises teemas ,kas kellelgi win seitset ära anda pole. Nagunii seda enam eriti müügiks varsti ei ole mõtet pakkuda. No ei paku keegi. Vat siuke see eludzungel ka on. Pole mul raha et kõike pakutut vastu võtta. Aga tänan abi est kõiki. Ehk veel mõni soovitus tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 28.08.2021 14:24:51 vasta tsitaadiga

kivikonn kirjutas:
laurx kirjutas:
Trialid ei tee midagi, leiavad ehk aga kui tagasi peab tooma ,on raha vaja. On see 100%kindel, et ketas tahm mitte mingi gpt/mbr vms bitlocker?
Oleks postis, oleks tulemust juba.


Vat selle saatmisega. Mitte keegi ei peaks nüüd isklikult võtma või puudutatuna tundma. Eks elu ole valusalt õpetanud nii enda kui tuttavate peal. Et kui viia tehnika spetsialistide kätte........... See on nagu haiglaga. Vähestel on nii head tervist ,et sinna minna. Lähed psihädaga, tuled surm suu servas kui üldse tuled tagasi. Nii ka remontijatega. Päris palju olen peksa saanud oma naiivsusega. Esiteks ei tea kunagi ,kas tagasi saab. Garantiiks reeglina suusõnalised lubadused. Ja pisiasjast saab lõputu uute arvete rida. No kui võtta nüüd ASUS, siis saatekulud, teenustasud, ekspert hinnang, tööraha, tellimiskulud.......hm uus WIN?, uus SSD? kiibi progemine? uus emaplaat? icon_eek.gif jne. Ees mainitud HP lasin win 10 -l taastada. Nuh, jah töötab paremini, netipulk kah nagu funksub. Ühesõnaga saab hakkama. Ega ma ei tunne siit kedagi ega süüdista kedagi. Eks te ju ise ka teate omast käest, et kui haikalad tiirutavad ümberringi siis sinisilmsus on kehv abiline. Ma saan täitsa aru ,et kõik tahavad ellu jääda ja vorsti lauale. Et nagu..... ärge andke abitule kala, andke õng, las õpib. Nu nagu mainitud, siis olen sant ja mööda eestit pärast ,, õiglust, taga ajada ei saa. No ja kuidas ma vaatan peeglisse? Ma tahan ikka ise pusserdada. Kasvõi valesti. Näe küsisin teises teemas ,kas kellelgi win seitset ära anda pole. Nagunii seda enam eriti müügiks varsti ei ole mõtet pakkuda. No ei paku keegi. Vat siuke see eludzungel ka on. Pole mul raha et kõike pakutut vastu võtta. Aga tänan abi est kõiki. Ehk veel mõni soovitus tuleb.


Kui soov võin homme laadida Win7 ent. üles. Saad 90päeva seda nautida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 28.08.2021 15:39:51 vasta tsitaadiga

Ma jälle rumal. Kas võti toimib 90 päeva? Siis suletakse? Et sealt alates peaks kasutama ,,allactivators,, stiilis abilist? Ma nimelt ei saa üldse 10-ga läbi. See joru protsesse, nuuskureid, uuendusi,reklaame jne. on masendavad. Deinstalli ,sule, vii autostardist välja palju tahad, järgmise käivitusega irvitab edge kogu oma krempliga rõõmsalt jälle vastu. Aga minust oleks inetu viriseda. Ma olen tänulik igal juhul. Kus kohast ja kuidas saaks alla? Kas ta muidu on ISO-na ja rufuse sõbralik? Bildeberg , sa oled hea inimene.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 17:27:37 vasta tsitaadiga

Mul om kuskil sellisteks puhkudeks töötav ja aktiveruda oskav iso kah.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikonn
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2021




sõnum 29.08.2021 06:32:11 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mul om kuskil sellisteks puhkudeks töötav ja aktiveruda oskav iso kah.
Laurx iseaktiveeruv? Palun ära nüüd ütle, et selleks on vaja cargobussi. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
videvlane
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 29.08.2021 20:13:06 vasta tsitaadiga

kivikonn kirjutas:
Ma nimelt ei saa üldse 10-ga läbi. See joru protsesse, nuuskureid, uuendusi,reklaame jne. on masendavad. Deinstalli ,sule, vii autostardist välja palju tahad, järgmise käivitusega irvitab edge kogu oma krempliga rõõmsalt jälle vastu.

See pole nüüd küll teemasse, aga kummaline lugeda. Olen kasutanud Win10 6 aastat ja ei ole sellist probleemi kunagi kohanud. Mitte miski ei tule lahti, mille olen kord kinni keeranud, sh Edge (jah, Edge tuleb siis lahti, kui seadetes mõnele lingile klikid, sinna ei saa midagi teha. Aga iseenesest küll mitte). Ka reklaame ega muud pahna ei näe sugugi rohkem kui vanade Winnidega. Uuendusi on muidugi rohkem, aga mitte nüüd ka nii palju, et koledalt segaks, ja reeglina installivad nad end väga kiiresti. Kui oled uuendused kinni keeranud mingiks ajaks, siis võib küll kaua aega võtta, kui terve hunnik korraga hakkab end installima.

Esimene asi, mis ma uue arvutiga teen, on käia kõik seaded üle, mis vähegi võimalik. Mitte midagi ei tule peale seda enam ise lahti. Uuendusi ma aga kinni ei keera, pole mõtet. Pärast pead topelt ootama.

Sry, saan aru, et see pole see, mida sa kuulda tahad. Aga olen kohanud sarnast Win10 kirumist mitmeid kordi varemgi. Tavaliselt selgub, et ikkagi ei ole kõiki seadistusi üle käidud, mida võiks. Ja ma ei pea silmas registrit vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2021 21:32:14 vasta tsitaadiga

kellele ema, kellele tütar.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 29.08.2021 21:34:45 vasta tsitaadiga

Stopp nüüd, videvlane. Kui Sa tead mingit head moodust Win10 uuendused kinni keerata, siis palun valgusta meid ka. Minu teada on see ainult pro variandil läbi ussim***i (loe: registri) võimalik, home puhul aga täiesti võimatu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
videvlane
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 29.08.2021 21:37:20 vasta tsitaadiga

Ma ju kirjutasin, et uuendusi ma kinni ei keera. Miks peaks? Kõik muu pahna, millega OP hädas oli (iseavanevad programmid, reklaamid, soovitused jne) saab aga ilusti kinni keerata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 29.08.2021 21:44:12 vasta tsitaadiga

videvlane kirjutas:
Ma ju kirjutasin, et uuendusi ma kinni ei keera.

Järelikult Sa tead või usud et see on võimalik (pean just "home" silmas)? Tõesta!
Mul oleks just vaja ühel Win10Home närakal seda teha (mul omad põhjused selleks).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
videvlane
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 29.08.2021 21:56:16 vasta tsitaadiga

Ei ole ausalt öeldes kunagi süvenenud sellesse, kas on võimalik või mitte.

Huvitav, kui märkida netiühendus "metered connectioniks" ja disable'ida uuenduste allalaadimine metered connectioni kaudu, mis ta siis teeb? Ignoreerib ja laeb ikkagi alla? Ei ole ise proovinud kunagi, kuna pole põhjust olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Kaks peavalu korraga. ASUS ja HP. Tarkvaralised probleemid. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.