Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Linux & UNIX »  Linux kui sekundaarne sissetulekuallikas? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
See teema on määratud kustutamisele pärast 17.10.2021 11:29
mikipetri
Uus kasutaja

sõnum 07.08.2021 11:29 Linux kui sekundaarne sissetulekuallikas? vasta tsitaadiga

Olen kasutanud Linuxit oma ainsa operatsioonisüsteemina juba umbes kuus aastat ja ma peaksin ennast süsteemi toimimisest üsna hästi aru saama, kuigi ma pole ametlikult arvutitega koolitatud. (Mul on teoreetilise cs taust, aga see selleks). Olen lõpetanud ja kasutanud ka paar kuud LFS -i oma esmase distroena ning üks minu isiklikest projektidest hõlmas täieliku kasutajaruumi rakenduse kirjutamist nullist C -s. Kõik need olid lõbuks ja õppimiseks.

Aga kui ma hakkan doktorikraadi omandama (matemaatika), mõistsin just, et tahaksin saada teisejärgulist sissetulekuallikat, kuna ülikooli rahastamine kataks vaevalt mu elamiskulud välisriigis (USA).https://9apps.ooo.spämm/

Nii et ma mõtlesin, kas minusugusel inimesel, kellel pole ametlikku koolitust süsteemihalduse või programmeerimise alal või mis tahes sertifikaati (nad on kallid), oleks võimalik saada osalise tööajaga tööd? Olen nõus kõike õppima, kuni see on tasuta.

viimati muutis mikipetri 12.08.2021 10:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

sõnum 07.08.2021 12:23 vasta tsitaadiga

Mul on näide elust enesest, et programmeerimise alal võib ka nii tööd saada, et puudub igasugune kõrgkooli diplom, on selle programmeerimise praktiliselt iseseisvalt õppinud. Eks ta võib olla mingi aluspõhja kutsekast sai, ehkki õpitav eriala programmeerimisega seoses ei olnud. Alguses vist keegi kuhugi soovitas, nii et sai jala maha panna ja edasi tuli tegija olla. Küsisin, et kas see diplomi puudumine on ka takistuseks töö saamisel, ütles, et hetkel eriline probleem ei ole, rohkem pidi vaadatama seda, mida sa teinud oled ja kui on ikka selliseid tõsiseid projekte või osalemisi nendes ette näidata, siis ei pidavat mingi paber töösaamisel takistuseks olema. Temal igatahes töösaamisega probleeme ei pidanud olema. Aga eks tundmatul kujul ilmselt on ilma paberiteta tööd saada väga raske, kui just mõnda tutvust ei ole, kus saad hakata ennast tõestama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
skyTronic
HV kasutaja

sõnum 10.08.2021 12:36 vasta tsitaadiga

Teoreetilise CS taustaga peaksid FAANG töökohtade leetcode intervjuud lihtsad olema. Lahenda mõningaid challengeid ja tee neist githubi repo näiteks portfolio jaoks.

Ilma kogemusteta, portfoliota ja eelneva hobi / huvita on süsteemihalduses raske jalga uksevahele saada. Seal on vaja teadmisi ka infoturbest ja ilmselt parematel töökohtadele vaja sertifikaate ka. Ma arvan, et CS taustaga oleks lihtsam ikka arendaja töö endale otsida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
kaabakas
HV veteran
kaabakas

sõnum 13.08.2021 16:11 vasta tsitaadiga

googeltranslaatori spämm. prügikasti.
marqs
HV veteran
marqs

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 11:29 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
googeltranslaatori spämm. prügikasti.

link kohitsetud.

tagasi üles
See teema on määratud kustutamisele pärast 17.10.2021 11:29
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Linux & UNIX »  Linux kui sekundaarne sissetulekuallikas?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.