Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Vanad .avi .mpg .mpeg videofailid ei avane korralikult märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 17:06:07 vasta tsitaadiga

VLC versioonid proovisin läbi. 2.0.0 mängis neid faile kõige valutumalt, aga mingisugust märkimisväärset muutust kõige uuemaga ei olnud va. see, et 1.1.0 ei saanud osadega üldse hakkama.

Nii, võtsin selle HxD lahti...
Ütleme, ma pean ennast kõigepealt kurssi viima sellega, et mis mulle üldse ekraanilt vastu vaatab. Hetkel loen sealt sama palju välja, kui 10-aastaselt "The Matrix'i" algust vaadates. icon_lol.gif

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: JJ's Automotive
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 09.07.2021 17:30:11 vasta tsitaadiga

jones9999, failid on saanud mingil põhjusel, ilmselt serveri kõvaketta rikke tõttu viga ja sa ei taasta neid mitte kuidagi. Osa failide sisust on jäädavalt kadunud.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 18:24:56 vasta tsitaadiga

Ainuke müsteerium on, et kuidas kasutaja Etz arvutis need kõik mängisid ilusti icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 09.07.2021 18:40:25 vasta tsitaadiga

salatoimik, ta ju ise ütles, et videote teema pole huvitav. Pikalt ei viitsinud vaadata, aga katki on just need suuremad...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 09.07.2021 18:48:23 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
Nii, võtsin selle HxD lahti...
Ütleme, ma pean ennast kõigepealt kurssi viima sellega, et mis mulle üldse ekraanilt vastu vaatab. Hetkel loen sealt sama palju välja, kui 10-aastaselt "The Matrix'i" algust vaadates. icon_lol.gif

Kui me siin räägime nullidest, siis me ei pea silmas sümbolit "0" vaid sümbolite koode, mida tavaliselt kujutatakse kuusteiskümnendsüsteemis. Hex editoris (konkreetsel juhul siis HxD) Sa faili sisu just nendena näedki (paremal pool on küll ka koodile vastav sümbol olemas). Ah et mis see kuusteiskümnendsüsteem on? Noh, Vikipeedia artiklist Hexadecimal leiad vastuse. Ja kui huvi pakub sümbolite kodeerimine, siis selle leiad artiklist ASCII.
Sümboli "0" kood muide on 30h. Kümnendsüsteemis oleks selle väärtuseks 48...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 19:19:33 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
Nii, võtsin selle HxD lahti...
Ütleme, ma pean ennast kõigepealt kurssi viima sellega, et mis mulle üldse ekraanilt vastu vaatab. Hetkel loen sealt sama palju välja, kui 10-aastaselt "The Matrix'i" algust vaadates. icon_lol.gif

Vastu vaatavad baidid, mis selle faili sees on.



Vot näiteks seal alguses ongi nullid, see ongi see, kust video jäädavalt kadunud on. Need pead kustutama/eemaldama.
0D000000h (h tähendab kuueteistkümnendsüsteemis arvu) aadressilt hakkab video see osa, mis veel alles on ja mängib.

Sinu programmis näeb see välja nii...


 
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 23:20:31 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Vastu vaatavad baidid, mis selle faili sees on.

Ma mässisin ise nii palju ka, et ma andmeteni ei jõudnud. Nimelt, tegin esimese hooga selle faili lahti (CCG Sygiscruis), kus polegi mitte midagi sees ja olid ainult 0'id. Ilmselt see on ammendav vastus ka igasugustele kahtlustele.
Teiste failide puhul nägin andmete koodi.

Kuna tegemist "kiviajast" failidega, siis tundus naiivne kohe esimese hooga faile süüdistama hakata.

Igatahes, minu suured tänud kaasa mõtlemast. Grammi võrra targem ja lisaks on nüüd kindel teadmine, et selle mängimisega, mis üldse olemas on, saab VLC hakkama.

Vondur kirjutas:
salatoimik, ta ju ise ütles, et videote teema pole huvitav. Pikalt ei viitsinud vaadata, aga katki on just need suuremad...

Interneti lastetuba on kehv - kui ei huvita, siis kas ema ei õpetanud, et "s*tta pole vaja näppida"? icon_lol.gif

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: JJ's Automotive
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 23:56:10 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
"Mis kasu saan "mul on kõik nii hästi, aga teistega jagada ei viitsi" jutust"?


Kõik ei ole äkki rullnoka kultuuri austajad või neile ei paku see lihtsalt huvi, ära nüüd isiklikult muidugi võta, eks...
Ja ma isiklikult, tõepoolest ei näe ainumastki põhjust, miks neid oma arvutis hoida.
Laadisin need, siis uuesti alla ja ka uuesti üles:

http://etz.planet.ee/jyri_reid_1.mpeg
http://etz.planet.ee/jyri_reid_2.mpeg

Neid suuremaid, panin kahjuks alles nüüd tähele, nendega on jah mingi ikaldus... icon_neutral.gif
See sygiskruiis'i fail on eriti imelik, videodata see seal sees nüüd küll ei tundu olevat, pigem tundub mingi täielik läbu.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 23:59:20 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
jones9999 kirjutas:
"Mis kasu saan "mul on kõik nii hästi, aga teistega jagada ei viitsi" jutust"?


Kõik ei ole äkki rullnoka kultuuri austajad või neile ei paku see lihtsalt huvi, ära nüüd isiklikult muidugi võta, eks...
Laadisin need, siis uuesti alla ja ka uuesti üles:

http://etz.planet.ee/jyri_reid_1.mpeg
http://etz.planet.ee/jyri_reid_2.mpeg

Neid suuremaid, panin kahjuks alles nüüd tähele, nendega on jah mingi ikaldus... icon_neutral.gif
See sygiskruiis'i fail on imelik, videodata see seal sees nüüd küll pole.

Asi pole sisus ja kas meeldib või mitte - ma pöördusin ausa murega ja proovisin seda parimal võimalikul viisil oma võimete piires kirjeldada.
(Retooriline) Kui reaalselt ei huvita, siis miks üldse keskustelust osa võtta ja lisaks veel eksitava infoga hämmingut tekitada?

Tänud proovimast - info tundub natuke teistsugune olevat (st. neid tühje nulle on teises mahus), aga mängitava osa pikkus on endiselt sama mõlema faili puhul.

Kui see nüüd teemaks tuli, et miks mind huvitab, siis mind paelub (sotsioloogiline) ajalugu - eelkõige ikkagi, et mis autodega sõideti ja kus/kuidas/kuna, kuid huvitab ka see, et mis muusikat kuulati ning kasvõi tolle hetke "mood" (kui neid nokatseid ja dressipükse niimoodi nimetada tohib).
Jah, olen ka selle autonduse subkultuuri osa (kahjuks vastupidist väita oleks vale, kuigi see viib mind nende videotes olevate inimestega samasse patta), aga antud videote sisust olen täiesti spektrumi teises otsas. Selle tõenduseks on materjali piisavalt ja keda huvitab, siis see tutvub ise.

Pikemalt siin kõrvalisest ei mähiks. Juba on saanud piisavalt.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: JJ's Automotive
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 00:08:46 vasta tsitaadiga

ot:
Küsimus ponudki sisus kui sellises, ma lähenesin asjale pragmaatilsielt, kas fail mängib algusest lõpuni või ei mängi...kuna materjal ise mulle isiklikult huvi ei pakkunud, kustutasin peale katset ära...peace... thumbs_up.gif
Lisaks oli su küsimus failide mahamängimise, mitte sisu hindamise kohta, seega võtsin endale vabaduse siiski proovida... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Vanad .avi .mpg .mpeg videofailid ei avane korralikult mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.