Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 29.09.2023 08:02:52 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Krt ei saa viimast achievementi kätte. Võida Eliminator.

Ma kunagi juba kirjutasin.
Seal on omad nipid.
1. Tuleb alustada õige koha pealt, autod pannakse reeglina hoonete ja muude rajatiste lähedale, aga hea on alustada kuskilt künka otsast, siis on ümbruskond hästi näha ja saab alla sõites hea kiiruse üles.
2. Tasub keskenduda teatud piirkonnale ja see selgeks õppida nagu oma viis sõrme.
3. Tasub hoiduda ringi keskpunktist võimalikult kaugele ja siis rünnata alati keskpunkti suunas kuna finish asub alati ringi keskpunkti suunas.
Kui leida mõni loll kes tuleb ringi keskpunkti poolt välja poole ja teda suure kiiruse pealt rünnata, siis on võit juba sisuliselt garanteeritud.
4. Kui juba 4-5 taseme auto istumise all, siis ei tasu autovahetuspunktide peale aega raisata, vaid alati rünnata.
5. Lõpuks võiks vähemalt 9-10 taseme auto olla.
6. Lõpus tasub alati eeldatav suund välja valida ja 4-5 seki enne juba ringist täiskiirusel välja sõita.
7. Online asju tasub alati teha uue hooaja algul, st. neljapäeval alates 17.30 suvel ja 16.30 talvel, siis on kõik kes vähegi midagi mängust teavad uut hooaega tegemas.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.02.2024 13:39:13 vasta tsitaadiga

Mingist ajast ma ei tea millal täpselt on see weekly team time trial oluliselt raskemaks tehtud. Bottid sõidavad ülikiirelt ja kui esimese paari kurviga ette neist ei saa kohe, siis jäädki taga ajama. Eriti hea on tiimikaaslased kes rammivad sind alguses välja ja siis on GG ning kaotus garanteeritud. Iga nädal on viimased nii olnud, et pead õnne tänama, kui team võidab.

Eriti haige värk, kuidagi peab tehtud saama ka.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2024 15:02:59 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Mingist ajast ma ei tea millal täpselt on see weekly team time trial oluliselt raskemaks tehtud. Bottid sõidavad ülikiirelt ja kui esimese paari kurviga ette neist ei saa kohe, siis jäädki taga ajama. Eriti hea on tiimikaaslased kes rammivad sind alguses välja ja siis on GG ning kaotus garanteeritud. Iga nädal on viimased nii olnud, et pead õnne tänama, kui team võidab.

Eriti haige värk, kuidagi peab tehtud saama ka.
ei mõista millest räägid
kogu aeg peab vaeva nägema, kui tahaks teada, mis see kolmas sõit üldse on

hetk tagasi just tegin selle nädala triali, esimene katse

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 15:54:35 vasta tsitaadiga

Ma olen ise ka märganud, et trial on kuidagi raskemaks läinud. Eks palju oleneb ka sinu tiimikaaslastest.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.02.2024 21:31:19 vasta tsitaadiga

libe, Ei ole olnud kogu aeg, Eelmine aasta olid botid lihtsamad. Kaotada polnud võimalik isegi totally retarded playeritega sai alati botte võidetud. Nüüd on vastupidi. Botid sõidavad kui jumalad esimesed 2 parimat botti ja playerid on retardid. Ainult siis, kui satud tiimi kus on 3-4 sõitjat kes viitsivad ka tuunida auto enne triali ära, siis on lootust võita 2/3 sõitu.

Minul pole selle vastu midagi, et botid on rasked aga enamasti playerid ei suuda nende tempos püsida võ siis sõidetakse üksteist välja kohe suht algses. Siis enam botte kätte ei saagi neid esimesi ja tiimi skoor madal.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 21:55:30 vasta tsitaadiga

Selle nädalane trial ikka eriti perses. 4 korda proovinud. Koguaeg lutti saanud.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.02.2024 22:26:27 vasta tsitaadiga

Pätu, Mul läks 3 korda see nädal. Eelmine nädal mingi 5 korda ja enne seda oli ka üks nädal 6-7 korda. Päris jube ikka. Isegi kui on 2 head sõitjat, siis ei pruugi sellest kasu olla. Mõned playerid on alati viimased ja ongi pekkis.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2024 23:34:33 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
libe, Ei ole olnud kogu aeg, Eelmine aasta olid botid lihtsamad. Kaotada polnud võimalik isegi totally retarded playeritega sai alati botte võidetud. Nüüd on vastupidi. Botid sõidavad kui jumalad esimesed 2 parimat botti ja playerid on retardid. Ainult siis, kui satud tiimi kus on 3-4 sõitjat kes viitsivad ka tuunida auto enne triali ära, siis on lootust võita 2/3 sõitu.

Minul pole selle vastu midagi, et botid on rasked aga enamasti playerid ei suuda nende tempos püsida võ siis sõidetakse üksteist välja kohe suht algses. Siis enam botte kätte ei saagi neid esimesi ja tiimi skoor madal.
ma ausõna soovisin, et horizon 5 esimeste kuude raskusaste tagasi toodaks, tõllal oli ikka fun ja pidi pingutama, et meeskonnaga edasi saaks, seejärel aga tuli mingi haletsusvõistlused, kus võis silmad kinni esimesed kaks sõitu ära teha ja kunagi kolmandani ei jõudnud okse.gif kopp.gif

kui ongi raskemaks läinud, siis ma ei ole märganud tajutavat erinevust

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 23:38:16 vasta tsitaadiga

libe, eks see kõik oleneb, kellega sa koos Trialit sõidad. Suurem osa ajast on peale starti kohe mingi ramfest. Ma mäletan alguses Arcade evente. Üksi oli võimatu teha kolm levelit ära. Aga see triali asi suht absurd. Eriti kui mingid nisanäpud on sul tiimis. Saaks korralikult sõita. Ei rammime ikka.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.02.2024 00:28:32 vasta tsitaadiga

Nii ongi. Mind rammitakse poole sõidu pealt välja kui ma nr 1 botti taga ajan. Lihtsalt kurvis võtan kindla peale kiirust maha. Siis tagant tuleb player hooga sisse ja mina lendan välja. GG viitsin ma jee kuskil tagant uuesti ette ronida heal juhul 6-7 koht.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2024 00:34:31 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
libe, eks see kõik oleneb, kellega sa koos Trialit sõidad. Suurem osa ajast on peale starti kohe mingi ramfest. Ma mäletan alguses Arcade evente. Üksi oli võimatu teha kolm levelit ära. Aga see triali asi suht absurd. Eriti kui mingid nisanäpud on sul tiimis. Saaks korralikult sõita. Ei rammime ikka.

ma isegi ei mängi oma arvutil, vaid lasen geforce now clowd gamingul
ja lrr mul juba 10 pinti rocki sees icon_lol.gif


Link


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2024 15:14:47 vasta tsitaadiga

libe, eks see oleneb kõik ka sellest, kes su tiimikaaslased on. Ma suudan ka enamasti triali esimese korraga ära sõita. Aga praegu tundub, et botid on kiiremad.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.