Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 05.01.2022 02:03:19 vasta tsitaadiga

Jahtisin täna õhtu läbi Lamboga seda BullsEye accoladet ja vahepaladeks sai tehtud 30 unbeatable võitu. Lõpuks tuli see pullisilm ära ja nüüd 889k koos icon_biggrin.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2022 18:21:11 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Laifstaile, Kui teelt välja, vasta seina sõita siis tõmbab rooli käest ja käib pauk. Eks peab uurima, mis säärast asja tekitab. Tuleb võrrelda seadeid. Pärast vaatan täpsemalt.... Võtab hoo kinni ja samal ajal rebib rooli ka, kolisejaks on rool. Et nagu sõidakski vasta seina. Muidu päris vaikne seade. Kui ainult rool veidike kange ja siis vasta seina sõites


see vastusseina hoo kinni tõmbamine on ka puldiga mängides...
krt see Astoni võistlus...esimene kus pimedas mäest alla tuled...mingu vanakuradi vanaemale sellega... icon_evil.gif...teistes on nii, et esimese ringi/20% on tüüp nii kaugel ees, et hui kätte saab enam... icon_evil.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 18:58:15 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
busta kirjutas:
Laifstaile, Kui teelt välja, vasta seina sõita siis tõmbab rooli käest ja käib pauk. Eks peab uurima, mis säärast asja tekitab. Tuleb võrrelda seadeid. Pärast vaatan täpsemalt.... Võtab hoo kinni ja samal ajal rebib rooli ka, kolisejaks on rool. Et nagu sõidakski vasta seina. Muidu päris vaikne seade. Kui ainult rool veidike kange ja siis vasta seina sõites


see vastusseina hoo kinni tõmbamine on ka puldiga mängides...
krt see Astoni võistlus...esimene kus pimedas mäest alla tuled...mingu vanakuradi vanaemale sellega... icon_evil.gif...teistes on nii, et esimese ringi/20% on tüüp nii kaugel ees, et hui kätte saab enam... icon_evil.gif
see astoni võistlus on ju Highly skilled raskusastmega, see ju vapsee lebo icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 05.01.2022 19:28:12 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
see astoni võistlus on ju Highly skilled raskusastmega, see ju vapsee lebo icon_rolleyes.gif

Ma ei tea, kas asi oli selles, et ümberringi sagis palju segavaid elemente (jaa) või olen ma pimedas halb (jaa) või oli lihtsalt halb auto (tuunisin labidaga), aga kahel katsel neljanda-viiendana alla jõudes mõtlesin, et äkki peaks auto 701 peale keerama. Õnneks järgmised kaks sõitu olid lebod.
Aga sama asi kui FH4 puhul on ka praegu silma hakanud - vahel lähevad botid kuidagi katki ja 2-3 tk on ülejäänutest nii palju kiiremad, et inimeste puhul võiks nad julgelt cheateriteks nimetada. Ja see ei ole enam 'Highly skilled' kui 2 kiiret alati esierast stardivad ja "normaalsetest" 'Highly skilled' bottidest 6-7 sekundit kiiremad on (bot, kes võidab 2 sõitu kolmest, on võitnud kogu championshipi)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 19:36:48 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:
see astoni võistlus on ju Highly skilled raskusastmega, see ju vapsee lebo icon_rolleyes.gif

Ma ei tea, kas asi oli selles, et ümberringi sagis palju segavaid elemente (jaa) või olen ma pimedas halb (jaa) või oli lihtsalt halb auto (tuunisin labidaga), aga kahel katsel neljanda-viiendana alla jõudes mõtlesin, et äkki peaks auto 701 peale keerama. Õnneks järgmised kaks sõitu olid lebod.
Aga sama asi kui FH4 puhul on ka praegu silma hakanud - vahel lähevad botid kuidagi katki ja 2-3 tk on ülejäänutest nii palju kiiremad, et inimeste puhul võiks nad julgelt cheateriteks nimetada. Ja see ei ole enam 'Highly skilled' kui 2 kiiret alati esierast stardivad ja "normaalsetest" 'Highly skilled' bottidest 6-7 sekundit kiiremad on (bot, kes võidab 2 sõitu kolmest, on võitnud kogu championshipi)
jälgi kuidas AI seda Highly skilled raskusega sõidavad
täiesti ükskõik, kas nad panevad algul eest minema või mitte - sina sõida lihtsalt puhast sõitu ja lõika lippe ning vastane tuleb sulle vaikselt selg ees vastu ning viimane ring laseb ta jala lõdvaks, ehk et antakse veel lisavõimalus

aga mis puutub sellesse astoni võistlusse, siis seal oli A800 masin 2010 dekaadi masinad, sõita võis ükskõik millega, peaasi et dirt tune peal oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2022 19:44:31 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
busta kirjutas:
Laifstaile, Kui teelt välja, vasta seina sõita siis tõmbab rooli käest ja käib pauk. Eks peab uurima, mis säärast asja tekitab. Tuleb võrrelda seadeid. Pärast vaatan täpsemalt.... Võtab hoo kinni ja samal ajal rebib rooli ka, kolisejaks on rool. Et nagu sõidakski vasta seina. Muidu päris vaikne seade. Kui ainult rool veidike kange ja siis vasta seina sõites


see vastusseina hoo kinni tõmbamine on ka puldiga mängides...
krt see Astoni võistlus...esimene kus pimedas mäest alla tuled...mingu vanakuradi vanaemale sellega... icon_evil.gif...teistes on nii, et esimese ringi/20% on tüüp nii kaugel ees, et hui kätte saab enam... icon_evil.gif
see astoni võistlus on ju Highly skilled raskusastmega, see ju vapsee lebo icon_rolleyes.gif


muud on ja savi aga see esimene pime downhill ei sobi kuidagi...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.01.2022 15:59:11 vasta tsitaadiga

Mul on vaja päikesepaneelid maha sõita no ei leia ma neid icon_rolleyes.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 06.01.2022 16:07:35 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Mul on vaja päikesepaneelid maha sõita no ei leia ma neid icon_rolleyes.gif

Vaata siit https://mapgenie.io/forza-horizon-5/maps/mexico ja otsi solar. Suur päikesepaneelide park on Mulege linnast natuke üles ja itta.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.01.2022 22:59:18 vasta tsitaadiga

selle nädala festivaliga on taas ühel pool, nüüd vaid vormistamise küsimus nende dailydega


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2022 13:32:13 vasta tsitaadiga

Sai katsetuseks üks Challenge card tehtud: 147 838 864
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2022 20:37:12 vasta tsitaadiga

tegin rivalit...minu jaoks vastikult närviline see poni millega sõitma peab... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2022 21:22:43 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
tegin rivalit...minu jaoks vastikult närviline see poni millega sõitma peab... thumbs_down.gif
sa ei pea ju võitma, pead lihtsalt puhta aja sõitma icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 07.01.2022 22:21:42 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas Eliminatori algvalikusse tulevad millalgi muud autod ka peale Vocho? Üks accolade on, et Eliminator tuleb võita ilma autovahetuseta, Vochoga on see tõenäosus 1/1000000. Olen proovinud seda paar õhtut, lõppraundi jõuab lihtsalt kui ennast metsas varjata, aga lvl10 autode vastu pole mingit võimalust.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.01.2022 22:22:29 vasta tsitaadiga

ei ole ühtegi muud näinud, kui ainult põrnikas. ma arvan, et selle accolade kättesaamise ajad on möödas, esimestel nädalatel oleks veel tehtav olnud. iseenesest eliminatori võitu väga keeruline saada ei ole, aga mitte põrnikaga.
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2022 22:35:20 vasta tsitaadiga

Kas see accolade ei ole mitte nii, et ühtegi car dropi ei tohi korjata, aga teistega võidu sõita ja nii ennast ülesse leveldada tohib?

Muidu Põrnikas on, jah, maastikul suhteliselt invaliid, võrreldes FH4 Miniga.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2022 00:04:13 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kas see accolade ei ole mitte nii, et ühtegi car dropi ei tohi korjata, aga teistega võidu sõita ja nii ennast ülesse leveldada tohib?

Muidu Põrnikas on, jah, maastikul suhteliselt invaliid, võrreldes FH4 Miniga.
nii on
ainult see põrnikaga viimasesse faasi ootamine on põrnikaga seotud

lõpp race algab alati sõõri lähimast punktist mapi keskele, samuti iga eelnev challenge algab alguspunktist sõõri tsentrisse

selline loogika sellel eliminatoril


korra koperdasin sweetspoti oma lahjema masinaga ja õnnestus eliminatoris saada 3 koht - seisin rõnga servas stardipositsioonil endast kõvema masinaga ja ootasime starti

pole seda sel tasemel küll viitsinud spamida

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 08.01.2022 04:26:34 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kas see accolade ei ole mitte nii, et ühtegi car dropi ei tohi korjata, aga teistega võidu sõita ja nii ennast ülesse leveldada tohib?

Muidu Põrnikas on, jah, maastikul suhteliselt invaliid, võrreldes FH4 Miniga.

Tehtud icon_biggrin.gif
Nüüd 909k koos.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2022 09:41:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
tegin rivalit...minu jaoks vastikult närviline see poni millega sõitma peab... thumbs_down.gif
sa ei pea ju võitma, pead lihtsalt puhta aja sõitma icon_rolleyes.gif


muidugi ei pea võitma, aga tahaks ikka sulle lähemal ajaliselt kui 3sek... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2022 17:39:54 vasta tsitaadiga

igatahes, kuna kõik accoladed, mida viitsisin jebida said tehtud, aga igav hakkas, siis alustasin otsast peale, seekord ei ava bonus boardide mapi ja ei grindi, lihtsalt sõidan ja teen kuidas tuleb

suht algul tegelt sain horizon touri lahti ja ainult seda rentalitega peamiselt teengi

täitsa okei nii pelada, fast travel maja on lahti, aga füüri pole selle jaoks veel icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.01.2022 16:10:56 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
libe kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
tegin rivalit...minu jaoks vastikult närviline see poni millega sõitma peab... thumbs_down.gif
sa ei pea ju võitma, pead lihtsalt puhta aja sõitma icon_rolleyes.gif


muidugi ei pea võitma, aga tahaks ikka sulle lähemal ajaliselt kui 3sek... icon_rolleyes.gif


selle autoga trajektoor ja õigeaegne pidurdamine väga oluline. pigem pidurda natuke varem, kui hiljem, jälgi et ei pidurdaks apexi tsentrist mööda, vaid hakkaksid kurvi keskel juba kiirendama, ära lase tagarattaid libisema, siis saad kurvist välja max kiirenduse. võid alguses proovida tcs peal ja kui trajektoor käpas, siis võta uuesti maha.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 16:35:32 vasta tsitaadiga

ma lasin oma ring just poole gaasiga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 10.01.2022 14:40:39 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
libe kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
tegin rivalit...minu jaoks vastikult närviline see poni millega sõitma peab... thumbs_down.gif
sa ei pea ju võitma, pead lihtsalt puhta aja sõitma icon_rolleyes.gif


muidugi ei pea võitma, aga tahaks ikka sulle lähemal ajaliselt kui 3sek... icon_rolleyes.gif


selle autoga trajektoor ja õigeaegne pidurdamine väga oluline. pigem pidurda natuke varem, kui hiljem, jälgi et ei pidurdaks apexi tsentrist mööda, vaid hakkaksid kurvi keskel juba kiirendama, ära lase tagarattaid libisema, siis saad kurvist välja max kiirenduse. võid alguses proovida tcs peal ja kui trajektoor käpas, siis võta uuesti maha.


Üsna tehniline rada tõepoolest. Pidurdamisega natuke juba hiljaks jääd, vale trakektoori valid võid kurvis liiga palju gaasi annad siis teed seinaga lähemat tutvust. Rooliga sõites ma pidin TCS'i peale lükkama, sest muidu masin liiga metsik kurvides. Pärast puldiga sai veel aega parandatud märkimisväärselt. Vb hiljem proovib ilma TCS'ita samas ma ei usu, et sellel rajal ilma TCS'ita väga kiiremini saab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.01.2022 16:16:34 vasta tsitaadiga

tegelikult saab, tcs pidurdab päris korralikult, seal palju väikeseid teravaid kiirendusi ja siis just eriti tuleb vahe esile

edit: tuleb oma viga tunnistada, tcsiga palju lihtsam sellega sõita jah, ei laperda käes icon_biggrin.gif sain ajaks 1:23,5 aga kusagilt ilmus kollane hüüumärk, kuigi kuhugi vastu ei puutunud, eks proovin puhta aja ka ikka sõita.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.01.2022 23:12:23 vasta tsitaadiga

praegune trial festivalis on selline mõnus borderline, kus suht kergelt õnnestub ikka saavutada see võit ja tegelt mõnus challenge minusugusele, kes alati unbeatable drivatare ei suuda võita

oma uue kasutajaga sain lõpuks hall of fame, seega sain trialit teha
esimene napilt hävisime, kuna ma sõitsin kolmandal kohal lipust mööda icon_redface.gif
kukkusin 5ndaks ja sellejagu kaotasimegi
järgmise juba olin hoolsam ja suutsin 2/3 võita ning kokkuvõttes ka võitsime

põhikontoga võitsin kohe esimese sõiduga triali

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 12.01.2022 16:17:28 vasta tsitaadiga

Ise tehtud blueprintidel unbeatable vastu harjutades on botid mulle üsna edukalt näkku peksnud. Päris trial on enamasti lihtsam olnud (välja arvatud see õnnetu kord, kus ma tiimikaaslased ringiga kätte sain ja kokku 7 katset pidin tegema).
B700 on mulle sobivalt aeglane ja tundub, et vähem ka tiimikaaslaseid otse põllule saatev (S1 puhul suudan ikka ja jällel tobedaid sõiduvigu teha). Võitsime ülekaalukalt 2 esimest sõitu ja kolmandani ei jõudnudki. Aga kui FH4 puhul tegin tavaliselt peale võitu niisama nalja pärast veel mõned trialid otsa imelikemate sõidukitega (Caddy Limo rallirajal, jee), siis nüüd pole millegipärast tahtmist olnud.
Küll aga viitsisin katsetada, kui palju ma kiirem oleks kõige madala taseme (Tourist) botidest, kui sõita 2 ringi Goliathit C600 klassis. Vastus on "väga vähe" icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.