Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.03.2022 21:05:33 vasta tsitaadiga

Ma ikka pole alla andnud.. HARD MODE, ainult eetiline 2-Handed weaponitega läbimängimine icon_biggrin.gif
Siin oli esimene viisakam boss mida oli pea võimatu maha võtta.. aga see pole midagi võrreldes tänase bossiga keda oli kaks.. KAKS FAKING TUNDI pidin sitta taguma, et lõpuks võit saada (Episood kolmes too) icon_lol.gif aga krdi hea feeling oli lõpus!
Ahjaa kuna see mu esimene "souls like" mäng siis palju õppida.. täna üritades kahest bossist korraga jagu saada avastasin, et 2H mõõk mida inventoris hoidsin kuna STR puudus tuli välja, et saab ikkagi 100% kasutada kui 2H teda kasutad, peab ikka tähelepanelikult alati lugema.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 01.03.2022 21:09:31, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.03.2022 21:06:13 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
labidas kirjutas:
te mängite kõik puldiga???

Jah.
RustyZ kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Oota ei saa nüüd aru. Et mäng ise on hea, aga lihtsalt raske on? Seal saab raskusastet ka valida?


mäng ise hea jah. Aga alguses raske.
Challenging õppida kuidas bossid liiguvad ja mismoodi neid parim tappa on jne, väga viis sellesmõttes.
Kõigile kindlati ei meeldi.

Raskusastme valimist ma ei näinud niiet pmst nendega kes challenget ei taha ja pigem jookseks storyt läbi on kaput icon_biggrin.gif

Parry ja counter on kohutavalt olulised, kui sellele pihta saab, siis läheb kohe mäng oluliselt kergemaks.


No sisuliselt ja pead rohkem kannatlik olema ja mitte tühjalt peale lendama. Nuppude vajutamise järjekord on oluline kui meleed teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 02.03.2022 01:02:37 vasta tsitaadiga

Godricku sain esimese korraga maha.
Kogu see Stormveil oli paras mindfuck. Korduvalt eksisin ära või ei saanud pihta kuhu minna.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.03.2022 21:32:32 vasta tsitaadiga

Kas teil ka algus bossid mega rasked?
Mängin kasutades ainult 2H mõõku\nuiasi..
Eile KAKS tundi läks aega, et see kaksik-boss maha võtta icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõneti meeldib, raske ja ülihuvitav.. teisiti jälle ma kardan, et ühel hetkel saan relva uuendada või osta lihtsalt poest parema ja kõik muutub liiga kergeks icon_lol.gif
Aga senimaany tõesti Game of the Decade imo.. suuresti meenutab 2011 Skyrimi icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 02.03.2022 22:18:40 vasta tsitaadiga

Kergemaks ei lähe siin midagi. Need pole erilised bossid ka ju veel. See maailm on nii suur, et sa pole veel midagi näinud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.03.2022 22:40:53 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Kergemaks ei lähe siin midagi. Need pole erilised bossid ka ju veel. See maailm on nii suur, et sa pole veel midagi näinud.


Täna tagusin draakoni vaese omaks beer_yum.gif mida enam mängida seda paremaks saab, siiani pole veel oma relva upgradenud.. teagi kas on mõtet upgradeda või poest osta.. maailmast väga ei leia relvi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2022 10:17:10 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
camu kirjutas:
Kergemaks ei lähe siin midagi. Need pole erilised bossid ka ju veel. See maailm on nii suur, et sa pole veel midagi näinud.


Täna tagusin draakoni vaese omaks beer_yum.gif mida enam mängida seda paremaks saab, siiani pole veel oma relva upgradenud.. teagi kas on mõtet upgradeda või poest osta.. maailmast väga ei leia relvi.
Leiab aga eks see map on ikka mega suur ja vaja lihtsalt aega. Üks hetk saab bossi relvi ka soetada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.03.2022 10:33:02 vasta tsitaadiga

Kindlasti tasub upgradeda relva, mis meeldib. Jah, hiljem leiab midagi ägedamat aga tihti neil stats nõuded, mida sul pole v ei sobi mängustiiliga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2022 13:57:29 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Kindlasti tasub upgradeda relva, mis meeldib. Jah, hiljem leiab midagi ägedamat aga tihti neil stats nõuded, mida sul pole v ei sobi mängustiiliga.
Jep julgelt upgradeida ning kui piisavalt ringi uurida maailmas siis leiab oma klassile vastava relva ka. Eks see mäng nii suur ja vajab kannatust.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.03.2022 22:29:17 vasta tsitaadiga

Leidsin täna mingi sidebossi arena.. suht mängu alguse ligidal.. 3h proovisin ja proovisin ja eip.. ei ole võimalik ära teha. Pean omale mingi meene panema, et kui üle 1h läheb siis rohkem ei proovigi.. ilmselgelt liiga sitt varustus.. iga löök, mis vend tegi võttis miinimum 20-50% elusi mult.. mõned korrad sain ta kuskil 20% elude peale aga see oli max, mis suutsin.. see oli see arena mis selle mingi suure kõndiva mäe kiriku kella ligidal on
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 04.03.2022 17:34:36 vasta tsitaadiga

Hetke seisuga 34h seljataga ja 3 bossi ainult rasked olnud senimaani ja need on olnud story bossid. Optional bossid on olnud joke, enamus 1 tryed voi max 3-5 korda surma saand. Mang muidu vaga kova

Need story bossid on hetkeseisuga mul
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2022 17:50:40 vasta tsitaadiga

Contenti jagub küllaga jep. Souli mänge omajagu mängitud aga rushida küll ei viitsi. Nii palju maad mida läbida ja avastada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.03.2022 15:19:26 vasta tsitaadiga

See on 6nneks kergem kui soulsid tänu asjadele, mida nad Cinder modist maha viskasid. Bossud siiani k6ik päris kerged tänu koerte summonile ja see Arc spell, mis laialt mitmest vaenlasest läbi laseb on ka väga kasulik. See ka otse Cinderist maha vaadatud.
Kuid maailm on liiga suur minu jaoks. Liiga palju alasid mida avastada. Itemid mida leian on ka enamus ??? ja ei viitsi ka neid k6iki googeldada. Muidu k6ik itemid nagu soulsides, lihtsalt ikoonid ja nimed muudetud. Hakka jälle ümber harjuma.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.03.2022 21:50:29 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Hetke seisuga 34h seljataga ja 3 bossi ainult rasked olnud senimaani ja need on olnud story bossid. Optional bossid on olnud joke, enamus 1 tryed voi max 3-5 korda surma saand. Mang muidu vaga kova

Need story bossid on hetkeseisuga mul
Spoiler Spoiler Spoiler


Maagiat kasutades ongi mäng meem. Proovi lihtsalt iga bossi meleena maha võtta, mõõk/kirves/nui

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 06.03.2022 00:48:41 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Hetke seisuga 34h seljataga ja 3 bossi ainult rasked olnud senimaani ja need on olnud story bossid. Optional bossid on olnud joke, enamus 1 tryed voi max 3-5 korda surma saand. Mang muidu vaga kova

Need story bossid on hetkeseisuga mul
Spoiler Spoiler Spoiler


Maagiat kasutades ongi mäng meem. Proovi lihtsalt iga bossi meleena maha võtta, mõõk/kirves/nui


Ei kasuta maagiat ega spiriteid. Pool mangu mangisin alguse samurai ucigatana'ga ja siis leidsin npc kaest lemmar relva Estoc mis on nyydseks +18. Eiteadnud et dark souls relvad ka Eldenis.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2022 22:53:25 vasta tsitaadiga

Blood dmg on küll bossude vastu suht julm asi, lvl 10na lõin margiti mättasse
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.03.2022 03:00:44 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Hetke seisuga 34h seljataga ja 3 bossi ainult rasked olnud senimaani ja need on olnud story bossid. Optional bossid on olnud joke, enamus 1 tryed voi max 3-5 korda surma saand. Mang muidu vaga kova

Need story bossid on hetkeseisuga mul
Spoiler Spoiler Spoiler


Maagiat kasutades ongi mäng meem. Proovi lihtsalt iga bossi meleena maha võtta, mõõk/kirves/nui


Ei kasuta maagiat ega spiriteid. Pool mangu mangisin alguse samurai ucigatana'ga ja siis leidsin npc kaest lemmar relva Estoc mis on nyydseks +18. Eiteadnud et dark souls relvad ka Eldenis.


I call your bullshit out. Sa mängid mingi fast weapon stylega vms OP shitti kasutad.
Jõudsin ka Margitini lvl30 peal ja see ei ole võimalik.. 2h jooksul ühe korra sain ta mingi kahe löögi ulatusse ja surin. Enamus ajast nii kui 50% peale saad siis sured kombodesse, healimiseks pole aegagi.

heretic666, nojah ilmselt sama paska kasutab Vihmauss ka. Ma ise olen tavalise ülislow 2H relvaga ja ei ole võimalik seda level30 peal ära teha.
Üldse on see piix, et kunagi ei tea mis damage type vend teeb.. mul mingid talismanid Magic\Fire\Holy reductioniks aga jumal teab mis dämmi vend teeb.. pigem physical.. aga ega need talismanid ka midagi juurde anna.

Selle bossi taga olin 4-5h kuni ära tegin. Nüüd on lihtsalt selle nuia asemel mingi sitane ankur.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 07.03.2022 03:39:08 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Hetke seisuga 34h seljataga ja 3 bossi ainult rasked olnud senimaani ja need on olnud story bossid. Optional bossid on olnud joke, enamus 1 tryed voi max 3-5 korda surma saand. Mang muidu vaga kova

Need story bossid on hetkeseisuga mul
Spoiler Spoiler Spoiler


Maagiat kasutades ongi mäng meem. Proovi lihtsalt iga bossi meleena maha võtta, mõõk/kirves/nui


Ei kasuta maagiat ega spiriteid. Pool mangu mangisin alguse samurai ucigatana'ga ja siis leidsin npc kaest lemmar relva Estoc mis on nyydseks +18. Eiteadnud et dark souls relvad ka Eldenis.


I call your bullshit out. Sa mängid mingi fast weapon stylega vms OP shitti kasutad.
Jõudsin ka Margitini lvl30 peal ja see ei ole võimalik.. 2h jooksul ühe korra sain ta mingi kahe löögi ulatusse ja surin. Enamus ajast nii kui 50% peale saad siis sured kombodesse, healimiseks pole aegagi.

heretic666, nojah ilmselt sama paska kasutab Vihmauss ka. Ma ise olen tavalise ülislow 2H relvaga ja ei ole võimalik seda level30 peal ära teha.
Üldse on see piix, et kunagi ei tea mis damage type vend teeb.. mul mingid talismanid Magic\Fire\Holy reductioniks aga jumal teab mis dämmi vend teeb.. pigem physical.. aga ega need talismanid ka midagi juurde anna.

Selle bossi taga olin 4-5h kuni ära tegin. Nüüd on lihtsalt selle nuia asemel mingi sitane ankur.
Spoiler Spoiler Spoiler


Swordi kasutan, kirjutasin ka relva nime. Samurai algse relvaga saab ka kuni endgameini lasta. Erinevalt sinust mul on 14 souls mangu seljataga Dark Souls 1/2/3 , Sekiro , Surge 1/2 , Code Vein , Nioh 1/2 , Ashen , Jedi Fall Order , Lords of the fallen , Remnant from the ashes , Darksiders 3 icon_biggrin.gif. PS5 peal ootamas 2 masterpiece hetkel Demon Souls ja Bloodborne(seda vist ei kannata mangida kuna pole endiselt 60fps ps5 peal)

https://www.techradar.com/news/less-than-half-of-elden-ring-players-have-actually-beaten-the-first-major-boss-on-pc

Inimesed laksid nii blinded ikka Eldenisse, arvates et action rpg icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.03.2022 05:48:00 vasta tsitaadiga

Vihmausss, tahan näha su swordiga runne, ei pea isegi ära tegema. Ma lihtsalt ei näe kuidas keegi ilma mingi abiväeta sellele ära teeks "kergelt". Ma hetkel teen seda bossi ilma mingi gearita, ainult relv käes sest gear ei tundu mitte sittagi vahet tegema.. kas on peal või mitte, vahet pole.. niisiis jooksen seal oma trussikute väel ringi aga võimatu ära teha.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 07.03.2022 13:34:58 vasta tsitaadiga

No fanchy shit just regular sword icon_rolleyes.gif , Tanel see ongi sitaks raske eriti siis kui esimest korda soulsi mangid. get used to it and get gud




Tuli meelde aeg kus sober mangis ka esimest soulsi ja see oli Sekiro, emotsioon on selline icon_biggrin.gif


Link

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.03.2022 14:47:33 vasta tsitaadiga

Sekiro pidavat kõvasti raskem olema ju? Ja Jedi Fallen Order Soulslike? Ma siis ka soulslile pr0:p
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.03.2022 17:52:58 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
No fanchy shit just regular sword icon_rolleyes.gif , Tanel see ongi sitaks raske eriti siis kui esimest korda soulsi mangid. get used to it and get gud
Spoiler Spoiler Spoiler


Tuli meelde aeg kus sober mangis ka esimest soulsi ja see oli Sekiro, emotsioon on selline icon_biggrin.gif


Link


Mis su selle relva dämm oli kui Margiti maha võtsid?
Mul on mingi 160+50
Ma annan alla, tuleb ilmselt tagasi tulla kui mingi parem gear seljas või 240+ weapon.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 07.03.2022 18:26:04 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
No fanchy shit just regular sword icon_rolleyes.gif , Tanel see ongi sitaks raske eriti siis kui esimest korda soulsi mangid. get used to it and get gud
Spoiler Spoiler Spoiler


Tuli meelde aeg kus sober mangis ka esimest soulsi ja see oli Sekiro, emotsioon on selline icon_biggrin.gif


Link


Mis su selle relva dämm oli kui Margiti maha võtsid?
Mul on mingi 160+50
Ma annan alla, tuleb ilmselt tagasi tulla kui mingi parem gear seljas või 240+ weapon.


Samurai relv oli ucigatana +0

isegi pilt on enda saavutusest


_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 07.03.2022 19:14:08 vasta tsitaadiga

Margit on iizi boss ju icon_lol.gif
https://www.tiktok.com/@phenomenal_gaming/video/7069190246767856942?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&lang=en
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2022 21:39:49 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Sekiro pidavat kõvasti raskem olema ju? Ja Jedi Fallen Order Soulslike? Ma siis ka soulslile pr0:p


Jedi Grandmaster astmel tegin Fallen Orderi läbi, eks seal ikka sousl like momente oli küll, lihtsalt stamina on unlimited mis kõvasti lihtsustab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.