Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 11:42:35 Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Telia e-poes toimub vahemikus 6.-9. aprillini traditsiooniline soodusmüügi kampaania 96H POP-UP E-POOD, mille käigus langeb erinevate telefonide, arvutite ja telerite hind kuni mitusada eurot.

Sooduskampaania algab Telia e-poes https://pood.telia.ee/kampaania/popuppood 6. aprilli keskööl (kell 00:00) ning lõpeb 9. aprillil kell 23:59.

96 tundi kestva soodusmüügi ajal langevad erinevate toodete hinnad tavapärasega võrreldes kuni 70 protsenti ning hinnavõitu pakutakse nii teleritele, arvutitele, tahvlitele, kõlaritele, kõrvaklappidele kui mitmetele lisatoodetele.

Kokku pakub 96H POP-UP E-POOD soodushinda ligemale 300 tootele. Kõigile soetatud kaupadele pakub Telia tasuta tarnet nii pakiautomaati kui kulleriga kohaletoimetamisel.

Telia Eesti erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul toimub seekordne soodusmüügi kampaania tulenevalt olukorrast Telia e-poes.

„Kutsume kõiki oma kliente austama hetkel kehtivaid piiranguid, mistõttu keskendume sel korral kampaaniatoodete pakkumisel e-müügile. Ühtlasi juhime tähelepanu sellele, et lisaks soodushinnaga kampaaniatoodetele pakub Telia oma klientidele võimalust soetada ka kasutatud nutitelefone, mis annab võimaluse soetada kvaliteetseid, kontrollitud ja garantiiga iPhone mudeleid originaalhinnast tunduvalt soodsamalt,“ märkis Viilmann.

Kõigi kampaania raames müügile jõudvate toodete ja hindadega saab tutvuda alates 6. aprillist Telia e-poes.



Allikas: www.telia.ee

Sooduskampaania lehekülg: https://pood.telia.ee/kampaania/popuppood

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 05.04.2021 23:11:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 17:57:12 vasta tsitaadiga

Jääme siis ootama bottide võitlust ja maha kukkunud veebilehte icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.04.2021 19:33:36 vasta tsitaadiga

Selle Huawei P40 Lite saab Alisexpressist 138 euro eest.
Ja kui praegu siit samast lehelt vaadata S20 FE siis need liigivad 499 euro eest.

See on see tüüpiline eesti müügikampaania ehk siis rumalate inimeste riputamine ja ärakasutamine.
Saad 190 euro odavamalt S20 FE et hoobelda milline alla hindlus oma tuttavatele, kes sind maha naeravad kui hästi sind üle lasti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 19:40:49 vasta tsitaadiga

vahest saab nende kamaapniate raames isegi miskit asjalikku


ossa päevadel oli 2018 jõuludel ps4 pro 250 euri näiteks, mis muidu 400 kanti kippusid olema

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1704 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 20:03:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Selle Huawei P40 Lite saab Alisexpressist 138 euro eest.
Ja kui praegu siit samast lehelt vaadata S20 FE siis need liigivad 499 euro eest.

See on see tüüpiline eesti müügikampaania ehk siis rumalate inimeste riputamine ja ärakasutamine.
Saad 190 euro odavamalt S20 FE et hoobelda milline alla hindlus oma tuttavatele, kes sind maha naeravad kui hästi sind üle lasti.


138 euro eest vb saad jah aga ootad kah kurat teab kui kaua,siis vb tolliga jama ja ka normaalset garantiid pole-lõppkokkuvõttes ma ei näe mõtet alist tellida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.04.2021 20:35:01 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Selle Huawei P40 Lite saab Alisexpressist 138 euro eest.
..

Huawei P40 Lite E saab ~137 €-ga, Huawei P40 Lite siiski ~175 € millel peaks lisanduma ka km 20% ja siis puudub ka veel kohalik garantii.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9996&idPhone2=10112
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.04.2021 21:24:50 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Selle Huawei P40 Lite saab Alisexpressist 138 euro eest.
..

Huawei P40 Lite E saab ~137 €-ga, Huawei P40 Lite siiski ~175 € millel peaks lisanduma ka km 20% ja siis puudub ka veel kohalik garantii.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9996&idPhone2=10112



Ma ei tea vahet pole nagu. Ikkagi on kliendi petmine see 140 allahindlus, kui tegelikult on 20 euro ainult.
See kas on lite või lite e ei ole just eriti vahet. Mõlemad on kallid telefonid saast raudvaraga ja mõlema hinna eest saab kordades paremaid telefone.
tont23 kirjutas:


138 euro eest vb saad jah aga ootad kah kurat teab kui kaua,siis vb tolliga jama ja ka normaalset garantiid pole-lõppkokkuvõttes ma ei näe mõtet alist tellida icon_rolleyes.gif


Kes see neid alla 200 euro telefone garantiisse viib ? Ma ostan alla 200 euro telefone just kahel põhjusel.
Esiteks ostan otse välja ja teiseks kui katki läheb, siis ei ole suur kaotus ja vähema närvi kulu mõttes ostan uue telefoni alla 200 euro.

Ma olen korra käinud garantii vahet jooksmas pool aastat jändamist. lõpuks oli ikka katkine telefon ja raha tagasi ei saanud ega ka välja vahetatud teise telefoni vastu.
Viivitus garantiiga käimisel lihtsalt oodati millal garantii aeg saab läbi. Pmst telefoniks oli Lumia 830 millel ekraan viskas staatiliseks aegajalt. Ja peale parandust
tuli tagasi ikka katkise ekraaniga ja osati ka 3.5mm juhtme auk katki teha. Rohkem küll ei viitsi nende garantiidega mässata ja vähem närvi kulu on lihtsalt uus osta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.04.2021 22:37:35 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
wex kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Selle Huawei P40 Lite saab Alisexpressist 138 euro eest.
..

Huawei P40 Lite E saab ~137 €-ga, Huawei P40 Lite siiski ~175 € millel peaks lisanduma ka km 20% ja siis puudub ka veel kohalik garantii.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9996&idPhone2=10112



Ma ei tea vahet pole nagu. Ikkagi on kliendi petmine see 140 allahindlus, kui tegelikult on 20 euro ainult.
See kas on lite või lite e ei ole just eriti vahet. Mõlemad on kallid telefonid saast raudvaraga ja mõlema hinna eest saab kordades paremaid telefone.
tont23 kirjutas:


138 euro eest vb saad jah aga ootad kah kurat teab kui kaua,siis vb tolliga jama ja ka normaalset garantiid pole-lõppkokkuvõttes ma ei näe mõtet alist tellida icon_rolleyes.gif


Kes see neid alla 200 euro telefone garantiisse viib ? Ma ostan alla 200 euro telefone just kahel põhjusel.
Esiteks ostan otse välja ja teiseks kui katki läheb, siis ei ole suur kaotus ja vähema närvi kulu mõttes ostan uue telefoni alla 200 euro.

Ma olen korra käinud garantii vahet jooksmas pool aastat jändamist. lõpuks oli ikka katkine telefon ja raha tagasi ei saanud ega ka välja vahetatud teise telefoni vastu.
Viivitus garantiiga käimisel lihtsalt oodati millal garantii aeg saab läbi. Pmst telefoniks oli Lumia 830 millel ekraan viskas staatiliseks aegajalt. Ja peale parandust
tuli tagasi ikka katkise ekraaniga ja osati ka 3.5mm juhtme auk katki teha. Rohkem küll ei viitsi nende garantiidega mässata ja vähem närvi kulu on lihtsalt uus osta.

Huvitav loogika. See Ali hind € 174,79 on ka sooduspakkumine (€ 233,05 norm hind) 174,79 + km = 209,75 € ja kui Teliast saab 50 € soodsamalt ei sobi.
Kui odavamal ja kallimal mudelil vahet ei tee võib ju ka alla 100 € telefoni osta.
Kui HV foorumis tahtsin läptopi laadijat siis pakuti küll üle 2x kallimalt (non name) kui aliexpress-is saaks.
Mul oleks küll hea meel kui siinsed poed müüksid kauppa sama hinnaga millega aliexpress müüb.
Mina viin ka 100 €-se asja garantiisse. Ainult et Hiinasse tagasi saatmine maksis ~10 € ja 20 €-i km ka keegi tagasi ei maksnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 06.04.2021 09:23:32 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma ei tea vahet pole nagu


Et võrdled erineva hinnaklassiga telefone ning siis ütled, et on röövimine, kui parema konfiguratsiooniga telefoni eest rohkem raha küsitakse?

Teiseks ei saa Ali ja Ebay hindu otse meie poodide hindadega võrrelda, v.a. kui pood ei a) müü oma kaupa nendes kanalites või b) osta oma kaupa nendest kanalistest. See, et keegi müüb Alis midagi 100, mis siin 200 maksab, ei tähenda, et need hinnad oleks kuidagigi võrreldavad või seda, et toimub "röövimine". Jah kindlasti on erinevatel poodidel erinevad juurdehindlused, mis lõpuks tunda annavad, kuid see jutt, et "Oh mul naabrimees müüb kombaini 100€ ja poes küsitakse 1 000 000€" on üks paras soe õhk.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:32:48 vasta tsitaadiga

Hetkel on küll epood nunnult koomas
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:48:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vabandame, meil on hetkel külastajaid ootamatult palju ning seepärast probleemid lehe laadimisega.

Taaskord ei oodatud, et kampaania inimestes huvi tekitab.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 12:02:47 vasta tsitaadiga

Ja nüüd toimib ilusti
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 12:07:14 vasta tsitaadiga

käisin Diili lehe kaudu, mingeid probleeme ei olnud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 12:17:49 vasta tsitaadiga

Käisid kell 12.32?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2021 13:03:25 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ma ei tea vahet pole nagu


Et võrdled erineva hinnaklassiga telefone ning siis ütled, et on röövimine, kui parema konfiguratsiooniga telefoni eest rohkem raha küsitakse?

Teiseks ei saa Ali ja Ebay hindu otse meie poodide hindadega võrrelda, v.a. kui pood ei a) müü oma kaupa nendes kanalites või b) osta oma kaupa nendest kanalistest. See, et keegi müüb Alis midagi 100, mis siin 200 maksab, ei tähenda, et need hinnad oleks kuidagigi võrreldavad või seda, et toimub "röövimine". Jah kindlasti on erinevatel poodidel erinevad juurdehindlused, mis lõpuks tunda annavad, kuid see jutt, et "Oh mul naabrimees müüb kombaini 100€ ja poes küsitakse 1 000 000€" on üks paras soe õhk.


Lingilt mis ma vaatasin seda 138 euro hinda oli ka lite e versioon valikus. Jah sellepärast tuli see sinna sisse.
Samas mu mõtte oli ikkagi selles, et hinnavõit ei ole sul 140 euro nagu reklaamitud, vaid on 20-30 euro.
P40 lite on ka Eestist ostetav 174 euro eest. Teliast hinnavõit on ikkagi ainult 15 euro ja mitte 140
Minu arust on see kliendi petmine ja selline asi võiks olla kriminaalne tegevus. Kahjuks see vabaturg teema lubab kliente petta
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 13:19:14 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
joulukas kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ma ei tea vahet pole nagu


Et võrdled erineva hinnaklassiga telefone ning siis ütled, et on röövimine, kui parema konfiguratsiooniga telefoni eest rohkem raha küsitakse?

Teiseks ei saa Ali ja Ebay hindu otse meie poodide hindadega võrrelda, v.a. kui pood ei a) müü oma kaupa nendes kanalites või b) osta oma kaupa nendest kanalistest. See, et keegi müüb Alis midagi 100, mis siin 200 maksab, ei tähenda, et need hinnad oleks kuidagigi võrreldavad või seda, et toimub "röövimine". Jah kindlasti on erinevatel poodidel erinevad juurdehindlused, mis lõpuks tunda annavad, kuid see jutt, et "Oh mul naabrimees müüb kombaini 100€ ja poes küsitakse 1 000 000€" on üks paras soe õhk.


Lingilt mis ma vaatasin seda 138 euro hinda oli ka lite e versioon valikus. Jah sellepärast tuli see sinna sisse.
Samas mu mõtte oli ikkagi selles, et hinnavõit ei ole sul 140 euro nagu reklaamitud, vaid on 20-30 euro.
P40 lite on ka Eestist ostetav 174 euro eest. Teliast hinnavõit on ikkagi ainult 15 euro ja mitte 140
Minu arust on see kliendi petmine ja selline asi võiks olla kriminaalne tegevus. Kahjuks see vabaturg teema lubab kliente petta

P40 Lite Eestis ka 169-ga müügis (kusjuures kaasa tuleb veel boonusena digitaalne kaal väärtusega 39.-), see Telia väljareklaamitud 140-ne ale selle isendi puhul on selline kunstlik.

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 14:46:22 vasta tsitaadiga

lopes39, hinnalangetusi ju ei näidatagi turu soodsaima pakkumise järgi. Kust selline väärarusaam turumajandusest? icon_smile.gif
Telia enda müügihind langes 140 € ja see kajastub ka HV ajaloos
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1794935/huawei-p40-lite-128gb-crush-green/

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 15:02:27 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Ma olen korra käinud garantii vahet jooksmas pool aastat jändamist. lõpuks oli ikka katkine telefon ja raha tagasi ei saanud ega ka välja vahetatud teise telefoni vastu.
Viivitus garantiiga käimisel lihtsalt oodati millal garantii aeg saab läbi. Pmst telefoniks oli Lumia 830 millel ekraan viskas staatiliseks aegajalt. Ja peale parandust
tuli tagasi ikka katkise ekraaniga ja osati ka 3.5mm juhtme auk katki teha. Rohkem küll ei viitsi nende garantiidega mässata ja vähem närvi kulu on lihtsalt uus osta.


Kui mingi urgas müüb odavat asja pisikese juurdehindlusega ja sellel asjal tehasegarantiid pole, siis on ootuspärane, et võivad huiama hakata ja/või nätsu ja teibiga lappida.
Eks see ole kindlasti ka üks põhjuseid, mis Telia hind kallim on, et seal saad siis ka viisaka teeninduse ja vbl. ka asendustelefoni kui tekib mingi garantii case.

Aga noh, eks see ole siin foorumis muidugi tavaline, et piltlikult võrreldakse restorani ja säästumarketi hindasid.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 06.04.2021 17:35:56 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
....
P40 Lite Eestis ka 169-ga müügis (kusjuures kaasa tuleb veel boonusena digitaalne kaal väärtusega 39.-), see Telia väljareklaamitud 140-ne ale selle isendi puhul on selline kunstlik.

See Telia P40 Lite 159 € ei ole oma hinda väärt? Aga teise poe kingituseks kaasa antava digitaalne kaal on 100% 39 € väärt? Kas see pood oleks nõus veel 10 € soodustust tegema kui kingitust ei taha? Kuna telia müüs seda telefoni enne reaalselt 140 €-i kallimalt siis see ei ole kunstlik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 18:04:41 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
animal kirjutas:
....
P40 Lite Eestis ka 169-ga müügis (kusjuures kaasa tuleb veel boonusena digitaalne kaal väärtusega 39.-), see Telia väljareklaamitud 140-ne ale selle isendi puhul on selline kunstlik.

See Telia P40 Lite 159 € ei ole oma hinda väärt? Aga teise poe kingituseks kaasa antava digitaalne kaal on 100% 39 € väärt? Kas see pood oleks nõus veel 10 € soodustust tegema kui kingitust ei taha? Kuna telia müüs seda telefoni enne reaalselt 140 €-i kallimalt siis see ei ole kunstlik.

Ärgu nüüd Telia fanboyd kuidagi solvugu mu postituse peale, see polnud postituse eesmärk icon_biggrin.gif
Seda kas see telefon on väärt 159 € on igaühe enda otsustada, mina selle üle pole diskuteerinud ega kavatsegi. Sama jutt kaalu kohta. Mind ennast jätavad näiteks mõlemad esemed absoluutselt külmaks.
Tõin näitena vaid hinna välja (võetud HV otsingust) selle (Telia hinna) võrdluseks turuhinnaga, mis näitab, et see ongi pmst. turuhind. Selle 140 eurise allahindluse "reklaamiga" pole suuremat midagi teha - see oli mudeli turuletuleku hind ja sellega ei müü ju nagunii enam keegi. Ja vaevalt, et Telia isegi siin paar päeva tagasi (enne kampaania algust) neid veel proovis kellelegi 299-ga maha parseldada. (Aga kui Te kursis olete, et nad selle hinnaga enne eilset müüsidki, siis on see 140 eurine allahindlus tõesti reaalne)

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.


viimati muutis animal 06.04.2021 18:10:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 18:11:08 vasta tsitaadiga

animal, loe palun mõttega mu postitust icon_smile.gif Turumajandus ei tööta sinu kirjeldatud viisil
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10745189#10745189

EDIT: just 299 € või 289 € eurose hinnaga see kunagi turule tuligi.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Outenter
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 06.04.2021 18:18:33 vasta tsitaadiga

Kahju, et see aasta midagi vaja ei ole icon_lol.gif muidu on seal vahel ikka päris häid pakkumisi.
See Telia tavahind ... tahaks ütleda, et seda vaadates tuleb võtta näputäis soola ..... või pigem lusikatäis lausa icon_lol.gif Samas nad osutavad väga vajalikku teenust võtavad lollide käest raha ära oma tavahinnaga.

See Telia soodusmüük on on üks asi mida ma iga aasta lausa olen oodanud kuna sealt saab kohati tõesti hea hinnaga kaupa.

edit:
Mul siiski on hädasti sealt kõrvaklappe vaja icon_biggrin.gif niipalju siis see aasta mitteostmisest
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 18:20:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See Telia tavahind ... tahaks ütleda, et seda vaadates tuleb võtta näputäis soola

aga see ongi see hind millega toode reaalselt müüki tuli ja millega müüdi.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 18:24:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
animal, loe palun mõttega mu postitust icon_smile.gif Turumajandus ei tööta sinu kirjeldatud viisil
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10745189#10745189

EDIT: just 299 € või 289 € eurose hinnaga see kunagi turule tuligi.


Selge see, et selle 299 hinnaga see kunagi turule saabus, ei vaidle absoluutselt vastu. Mu postituse eesmärk vaid näidata, et see "kampaaniahind" on põhimõtteliselt hetke turuhind, ei midagi erakordset. World peace! bow.gif

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 07.04.2021 08:12:27 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
(kusjuures kaasa tuleb veel boonusena digitaalne kaal väärtusega 39.-), see Telia väljareklaamitud 140-ne ale selle isendi puhul on selline kunstlik.
Kui kirjutada et digitaalse kaalu väärtus on 39 €-i siis see tähenda et odavamalt kui 39 € ei saa samaväärset kaalu osta.
lopes39 kirjutas:
......

Lingilt mis ma vaatasin seda 138 euro hinda oli ka lite e versioon valikus. Jah sellepärast tuli see sinna sisse.
Samas mu mõtte oli ikkagi selles, et hinnavõit ei ole sul 140 euro nagu reklaamitud, vaid on 20-30 euro.
P40 lite on ka Eestist ostetav 174 euro eest. Teliast hinnavõit on ikkagi ainult 15 euro ja mitte 140
Minu arust on see kliendi petmine ja selline asi võiks olla kriminaalne tegevus. Kahjuks see vabaturg teema lubab kliente petta

Sellel samal aliexpressi poel (kust selle 138 võtsid) on ka soodustusega 25 % -59 €, +15 € Telia hinnaga. See on siis ka petmine? Pole ju soodsam vaid hoopis kallim.

Kui ehituspood reklaamib kõik tavahinnaga kaup -30 % (või mis iganes %) siis ei lähe ju poodi ja ei nõua et andke -30 % Läti Depo poe hinnast.

Kui Olerex müüb kütust 3 senti soodsamalt siis ju ei küsi, et andke Krooningu hinnast 3 senti alla.

Aga kui Telia teeb 140 €-i (või mis iganes) soodustust siis see peab olema maailma kõige odavamast hinnast.

Sportsdirect-il oli (on) soodustus ka pre-order kaupadele. Siis tekib küsimus kui seda kaupa pole veel müüdud siis kuidas saab olla juba soodushind.

Kõik poed näitavad soodustust enda poe hinnast. Petmine on siis kui seda kaupa ei ole tegelikult näidatud normaalhinnaga müüdud.

Aga kas see soodushind on ka turuhinnast kallim või odavam seda see reklaam ju ei väida. Vaevalt et mõni kampaania üldse ennast turuhinnaga võrdleb. See jääb ikka iga kliendi enda otsustada kas hind sobib või mitte.

animal kirjutas:

Ärgu nüüd Telia fanboyd kuidagi solvugu mu postituse peale, see polnud postituse eesmärk icon_biggrin.gif
..

Nii plõksivad need kes ei oska oma väited argumenteerida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.