Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Mancave (kodukino, mängude, baari ruum) ehitus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 20:00:03 vasta tsitaadiga

dex, üldiselt liigutatakse selliseid süsteem niimoodi, et kõrval garaaziboksis on paar räkitäit võimendeid, ning kõrvalkrundil oma alajaam... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 20:11:19 vasta tsitaadiga

No nii hull vist ikka ei ole. Sealt minu lingitud teemast: https://www.hifishark.com/model/emotiva-upa-2 Sellised toidavad. Mul see ruum on ju ainult max 22 m2, ideaalse kujuga risttahukas, mul ei ole väga hulluks vaja minna nende asjadega. Ma lihtsalt tahaks teha üks kord ja korralikult. Kui mitte nüüd, siis kuna veel...
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 20:54:15 vasta tsitaadiga

oot mis või kus need upa'd on või mida need toidavad?

anyway "Otsaseintesse siis kõva helisummutus: pigimatt, 5 cm villa ja mingi helisummutava efektiga plaat peale? Külgseinad võivad minu poolest siis jääda ka Fibo, see on piisavalt poorne ja ebatasane. Ma lihtsalt teeks vuugid ilusaks ja värviks ta tumehalliks või midagi sellist. Maha vaip ja lakke helisummutavad plaadid."
mõte suht hea, kuigi ma ilmselt prooviks pigimati asemel panna kõige tihedama kihi mingist paksust ja raskest vildist või millestki sellisest. sinna peale võimalikult rasket villa. selle otsaseinaga kuhu sul tulevad peakõlarid ja ekraan, ei pea ehk isegi niiväga hullu panema. piisab ühest kihist. sinna paneks pigem nurkadesse mingid korralikud bass trapid.

aga kui sa tõesti plaanid kokku rakendada taha 11.1 ehk 11 kõlarit siis on sul ju tarvis üsna vihast võimendit..et mitte öelda juba võimendeid icon_biggrin.gif kas sellel onkiol on 7 võimendatud kanalit ja preoudid ülejäänud 4 jaoks mida sa tahad kasutada? kui nii siis loodetavasti saab tal ka võimukanaleid nii ümbeer assignida, et peakõlarid saaks ära toita välise lõppvõimuga ja ressi enda peakõlarite kanalid anda siis mõnele efektile.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 21:05:00 vasta tsitaadiga

Rääkisime siin natuke neist Sinu välja pakutud IB/OB woofritest ja et kas need ideaaljuhul oleks siis juba fullrange esikõlarid ja et kuidas need siis ülejäänud Atmosega kokku sobituksid. Aga see selleks.

Bassilõksud peaks siis olema midagi sellist? link

Juba parandasin suures postis vea. Lakke ei taha ma mitte nelja vaid kahte integreeritavat. Ehk siis kokku 7.2.1 või 7.2.2 süsteem.

Ma tunnen, et mu teema läheb liiga segaseks ja hakituks. Kuidas foorumi etikett üldse ette näeb? Kas ma peaksin hoidma esimest postitust kogu aja up-to-date ja sealt kõigil hea vaadata viimast seisu või on oluline ka see osa, kuidas mingid otsused sünnivad?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 05.04.2021 09:48:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 03:19:20 vasta tsitaadiga

ma pidasin siiski antud hetkel silmas IB/OB lahenduse all vaid puhtalt SUBwoofreid. ja tegelikult tuleks siin ikkagi täpsustada, et pigem on tegu IB ehk infinite baffle, mitte OB ehk open baffle'ga. minu enda kodune sub näiteks on puhas OB, sinu ruumi puhul aga oleks see sub nö. "lõputu seina" peal ehk teisisõnu kõlari eespool ja tagumine pool oleksid eraldi ruumid. IB ehk infinite baffle sub praktikas tähendab tavaliselt lihtsalt seda, et kui tavapärasel kõlaril on mingi enamvähem mõistlike mõõtudega nö. kast taga siis IB "kast" on nii suur, et seda on juba raske kastiks nimetada icon_biggrin.gif antud juhul siis seda kuuri oleks raske kastiks nimetada...eriti kui kuuriukse irvakile jätad icon_lol.gif

tõsi, ka fullrange kõlarid saab OB või IB põhimõttel ehitada. ja võib saada väga häid tulemusi aga siis sa peaksid sisuliselt hakkama ehitama nullist full-range kõlareid omale...õigemini kõigepealt disainima/projekteerima jne. samas mitte mingit probleemi ei ole kasutada nö. koos IB sub'i ja tavalisi "kastikõlareid" ülejäänud sagedusriba jaoks. ka vastupidi ei ole mingit probleemi ja samuti kasutatakse. atmosega kokku sobitumine ei ole mingi probleem...eriti kui rääkida ainult subist. peakõlaritega kokku sobitumine/sobitamine käib nii nagu ta ikka käib, ka muude subide puhul. keerad aga crossi ja natuke faasi ja võibolla sätid siit sealt gaini ka.
IB subwoofri põhilised plussid on 1) kiirus - kuna "vedru" mida tuleb kokku suruda taga ei ole, nagu kastikate puhul, siis saab element väga kiirelt reageerida ja seetõttu ka täpselt heli esitada 2) palju väiksem distortion/compression seni kuni elemendi võnkeamplituud püsib kenasti Xmax piires 3) vajab umbes suurusjärgu 10 korda võrra vähem võimsust eriti just hästi madalate sageduste esitamiseks ja eriti võrreldes näitaks tavapärase kinnise kastiga. mis omakorda tähendab, et võimendil kui ka elemendil endal on kergem mängida puhtamalt 4) sul ei ole toas ühtegi "kasti" ja sa ei pea kordagi muretsema selle pärast, et kas nö. parim koht sub'i kastile on ka praktilises mõttes parim koht seda hoida toa üldise paigutuse suhtes 5) saad samaaegselt kätte nii helirõhu kui bassiheli kvaliteedi ja kiiruse - kui just väga jäika elementi ei osta
miinused 1) sobivat elementi päris kulli ja kirja visates ostma minna ei maksa, tuleb väga hästi teada, mida vajab ja otsid 2) poes ei müüda IB sub'e...sest noh, pead selle ise justkui valmis ehitama icon_biggrin.gif 3) mängib täpselt nii palju kui elemendi või elementide summa Xmax lubab, kuna mingit porti ei ole, mis teatud sagedusel kompenseeriks 4) sobivad elemendid on SUURED - ehk alla 15" pole üldse mingit juttugi, neid läheb tarvis ilmselt pigem rohkem kui vähem ja ega nad just 25eur tükk ei maksa ka

IB jaoks on vajalik suht asjalik lõppvõim, mis kenasti elemendi võnget kontrollida suudab, samas ei pea sel võimul tegelikult eriti üüratult võimsust olema, kui just mingit 4X18" koletist sinna taha ei ühenda. IB eelis OB ees on veel see, et ta efektiisus ei lange madalatel sagedustel. esimene ja tagumine laine ei saa kunagi kokku.

Bassilõksusid sellise foamiga teha ei saa. nende efektiivsus oleks absoluutselt null! üleüldse soovitan foami ära unustada, sellega ei saavuta lühidalt kokku võttes mitte midagi üldise ruumiakustika parendamiseks, vähemalt mitte sellise kinoruumi kontekstis. see akustilise treatmenti jutt siin võib väga pikaks minna, seega panen parem ühe lingi http://arqen.com/bass-traps-101/placement-guide/

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 09:16:14 vasta tsitaadiga

Kuuriukseks on kontekstis vast garaaži tõstuks ja kui kuuri kastina kasutada, tuleb ilmselt ka seda pigimatitada, et kaasa resoneerima ei hakkaks.

Kas IB/OB on midagi põhimõtteliselt erinevat autode freeair supakast või lihtsalt moekam nimetus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 23:41:14 vasta tsitaadiga

üldiselt loetakse kõlarit IB'ks vist siis kui kasti suurus on 4x elemendi VAS väärtus. peast pakun, seega võin eksida.

ega ta eriti erinev ei ole, kuigi teisest küljest muidugi need auto freeair lahendused on sellised, et lihtsalt kõlari jaoks võib seda võtta kui IB'd, subwoofri mõistes aga on tavapärase pagassi puhul minu hinnagul juba pigem tegemist suure kastiga...seejuures sellisega mis igatpidi väriseb pläriseb, tuulutab ja on lihtsalt igas mõttes väga kehva:D

OB on küll jah erinev asi. OB puhul on element lihtsalt mingi paneeli küljes ja esimene ning tagumine võnge sisuliselt kuidagi eraldatud ei ole. eraldatud on need vaid elemendi läheduses, ruumis tervikuna aga rõhumuutust praktiliselt ei toimu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 09:37:35 vasta tsitaadiga

Minu poolt on nüüd nädalakese vaikust. Järgmine nädal arutame Allaniga, et mis see pull kõik massap.

Kui kellelgi on veel mingeid arvamusi, et kas Klipsch on hea asi või on mingeid parema hinna ja kvaliteedi suhtega asju, siis nüüd oleks viimane aeg need letti laduda.

Eesmärk oli siis:
60% ajast kasutusena Atmos võimeline kodukino - 7.2.1(2)
35% mõnus muusikakuulamine oma perega (vanakooli rock´n´roll, veidi klassikalist mussi ja chillout - Stereo või 2.1(2)
5% - räme läbu tümm, kõik mis tänapäeval popp on. Ma ei teagi rap, hiphop võibolla isegi sült ja eurovisiooni saast (kui peremees peaks enneaegselt tuttu suunduma icon_smile.gif) - kõik magnetid lõhuvad

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.04.2021 10:42:06 vasta tsitaadiga

Kui põhiliselt kodukino siis ei ole mingit mõtet "hulluks" minna audiokvaliteediga (ja tasuks pilti investeerida).
Rock´n´roll kohta ei oska sõna võtta; rock 70-80 (psühhedeeliline ja proge) on head tehnikat väärt;
klassikaline muusika on raskem juhus - viimati oli muljetavaldav kogemus komplektiga, mis tänaste poehindade juures maksab ~10k -
- see oli isiklik hetk kui taipasid, et odavalt head asja ei saa icon_sad.gif
Edu lõpusirgeni jõudmisel.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 10:57:40 vasta tsitaadiga

klipsu headuse kohta ei oska isiklikult eriti midagi öelda. need main tornid, mis sul olemas on...noh, arvatavasti rahuldavad kõiki sinu vajadusi nii kino kui muusika osas küll ja veel. selle suure hunnika "kastitute" efektikate eest küsitavad hinnad on minu silmis, ütleme nii, et pehmelt öeldes küsitavad sest reaalselt seal ei ole väga midagi muud kui paar kõlarielementi ja mõned crossi komponendid. isiklikult ei näe väga pointi mitte ühegi efektika eest maksta suuremat summat kui ~200e tükk. võrdluseks - umbes sama raha eest saab ka tüki 18 tollist elementi, paned veel topelt ka ja efekt on WAYYYYYY suurem kui mis iganes suure summa maksva atmose kõlariga laes icon_biggrin.gif

mina võtaks nendeks lakke ja seina süvistatavaks kõllideks mingisugused kompaktsed 2-way koaksiaalid hinnaga võibolla umbes nii ~100eur tükk. lõikaks neljakandilised kõlalauad neile mingist suvalisest mdf'st ise välja ja olekski asi ants. mingit suurt kastituuningut ega muud tuuningut seal nagunii tarvis ju ei ole sest ega need efektikad põhimõtteliselt alla 100hz piuksu kunagi ei tee.
keskkõlari ma võtaks "päriskõlari" mitte süvistatava, heli seisukohast. stiili ja ägeduse seisukohast võib see muidugi süvistatuna ka tore olla

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:05:02 vasta tsitaadiga

No aga Wiltz, kas teeksid mulle hinnapakkumise, kogu mant, pluss paigaldus ja seadistamine?

Kui ma Sinu pakkumist käiku ei lase, siis 50 € kompensatsiooniks ikka leiaks. Kui sooviksid ka edaspidi sellist teenust müüa, siis võiksid kasutada minu projekti demo ruumina. Mõne korra aastas ei oleks probleemi, kui keegi uudistama tuleb.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 06.04.2021 11:25:00, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.04.2021 11:07:24 vasta tsitaadiga

Kuna ma ise (vist) olen surroundist loobunud (ress ja effektikad seisavad nukralt nurgas) siis keskõlari teema läks meelest -
- seda tasuks hoolega valida - kuulata referentsiks jazzi-bluesi lugusid ja otsida taga vokaali ehedust.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:30:29 vasta tsitaadiga

Kas eelpoolmainitud komplektile sobiv päris center võiks paberi peal olla siis midagi sellist: https://www.klipsch.com/products/r-52c-center-speaker-blk-gnm , siis teaksin seda salongis olles küsida ja kuulata?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 17:43:57 vasta tsitaadiga

Keskkõlar võiks teoorias olla samasugune kui parem-vasak. Filmide puhul esitatakse kõigisse esikõlaritesse ju samasugust signaali. Nii et kui heliallikas liigub sujuvalt ühest pildiservast teise siis ei peaks heli spekter vahepeal muutuma.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 06.04.2021 18:20:17 vasta tsitaadiga

Alternatiiv oleks kasutada nt neid kõlareid https://www.truaudio.com/shop/product/sat3-wt/ igale poole ja Klipsch jätad stereo kuulamiseks. Saaks pakkuda antud kõlareid hea hinnaga. Lihtsalt madalbassikõlar juurde ja voila. Kuna kõik kõlarid identsed, siis ei pea muretsema erineva heliga kõlaritega sobitamisega. MIngitel Stereo võimenditel AV sisend kuhu saad ühendada kino ressi millel front preout olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2021 19:28:13 vasta tsitaadiga

OT. Olen kuu aega teema jälgimisega maas. icon_redface.gif Aeg viga parandada!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 00:12:30 vasta tsitaadiga

Need plastmasskärakad näevad kohe eriti koledad välja. Ma ei tea, kas ma olen pime, aga ma ei suuda nende kohta leida mitte ainsatki reviewd. Palun natuke täpsustada leierpro, et miks Sa neid soovitad vs minu valitud Klipsch lahendus?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 01:03:19 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Palun natuke täpsustada leierpro, et miks Sa neid soovitad vs minu valitud Klipsch lahendus?


ot:
Sest tal on neid müüa? icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 10:29:54 vasta tsitaadiga

jägaja, Sina oled ka HV järgi aastaid kodukinondusega tegelenud. Ole meheks ja ütle sõna sekka. Hetkel ei ole jätkuvalt veel midagi kivisse raiutud. Kui midagi lugeda siis esimest posti. Suur enamus olulist infot on sinna koondatud ja ma uuendan seda pidevalt. See ei ole teema, kus peaks heakskiitvalt kaasa noogutama ja pai tegema. Pigem oleks mul tarvis ausat ja otsekohest arvamust.

Parimat
dex

jägaja kirjutas:
OT. Olen kuu aega teema jälgimisega maas. icon_redface.gif Aeg viga parandada!

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 07.04.2021 12:48:37 vasta tsitaadiga

Sarnene asi, eelarve on vist teine:
https://www.elfafoorum.eu/forum/audio-ja-videofoorumid/audiofoorum/60117-/page36

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 13:37:11 vasta tsitaadiga

Aitäh, see oli hea link. Vaatasin, et kohalik Tartu poiss ka. Kui mul plaanid paika saavad, siis otsin kontakti. Tundub, et ta on juba kümmekond aastat oma elutoa kodukino tuuninud.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 16:16:30 vasta tsitaadiga

Kui tahad korralikke Atmos heliefekte saavutada, siis pead valima lakke 4 efektikõlarit, mitte 2 (ehk ette 2 ja taha 2). Kui helikopter üle pea lendab, siis kahe kõlari abil sellest aru ei saa. Ehk siis helisüsteemiks mitte 7.1.2 vaid näiteks 5.1.4 (ei näe põhjust valida 7.1.4 kuna külgkõlaritest nii väikse ruumi puhul ilmselt efekti pole). Olen ise selle läbi teinud (algselt oli 5.1.2 ja sai mindud 5.1.4 peale ja heliefektide vahe oli selgelt märgatav). Atmose efektikõlarid kindlasti lakke.
Ehk abi saad näiteks siit:
https://www.dolby.com/about/support/guide/speaker-setup-guides/5.1.4-overhead-speaker-setup-guide/
Ja siit:
https://www.youtube.com/watch?v=Wci3t8ODfEE

Minul on ressiiveriks Denon AVR-X4400H (praegu saadaval muidugi uuemad mudelid).
Kõlarid on minul Polk Audio Signature-seeria omad. Ees 2 x S50, keskel S30, külgedel S15. Subwoofer on Polk Audio DSW PRO 550. Laes 4x OWM3.
https://www.polkaudio.com/en-us/product/floor-standing-towers/s50
https://www.polkaudio.com/en-us/product/center-channel-speakers/s30
https://www.polkaudio.com/en-us/product/bookshelf-speakers/s15
https://www.polkaudio.com/en/subwoofers/dsw-pro-550-wi
https://www.polkaudio.com/en-us/product/on-wall-speakers/owm3

Käisin kuulamas/proovimas Lõunakeskuses, Audiodesign kaupluses. Kogu helisüsteemi ostsin sealt, tehti kõvasti allahindlust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 16:36:11 vasta tsitaadiga

Maxxxim, mis mõõtudes Sinu ruum on?

Vaatasin seda teemat ja siin käib päris kõva jauramine. Üldiselt jõutakse järeldusele, et suurt vahet pole: https://www.avsforum.com/threads/atmos-5-1-4-vs-7-1-2-sound-difference-in-atmos-effects.3060086/

Mul muidugi ehituslikus mõttes on lihtsam 4 tükki lakke panna, aga see on nagunii ühekordne tegemine ja pole väga oluline. Päris 7.2.4 peale ei tahaks liikuda, kuna see lisab päris hea portsu raha otsa ja mu tuba on ikka suht väike avs foorumi kodukinode kõrval.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 16:55:01 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Maxxxim, mis mõõtudes Sinu ruum on?

Korteri elutuba ehk umbes 3.5 x 5.5m. Telekas on 55" OLED.
Mul on 5 kõlarit maas (kõrvade kõrgusel siis) ja 4tk laes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 17:00:30 vasta tsitaadiga

peab ütlema, et kaldun siinkohal maxxximiga nõustuma. see 7 "allkõlarit" on minumeelest alati natukene noh, overkill olnud. ega ta suurt midagi juurde ei anna vs 5. pigem siis juba atmos ja kui juba atmos siis las olla juba 4 tükki.

aga dex ma vaatan seda komplekti kompunni asja sulle vast täna õhtul ja kirjutan. muidugi kuna mina isiklikult ei ole seotud ühegi konkreetne helitehnika maaletoojaga siis väga konkreetset hinnapakkumist on mul võimatu sulle teha..see lõpuks oleneb sellest, kust asju osta ja millist "alet" keegi teeb või ei tee. mina saan lihtsalt soovitada millist tehnikat oleks mõtet osta ja mis raha selle eest oleks umbes otstarbekas maksta. seadistamine ja üldise ruumiprojektiga saaksin aidata küll...füüsilise paigaldusega ilmselt not su much, kui sa just tallinnas või selle läheduses ei ela icon_smile.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Mancave (kodukino, mängude, baari ruum) ehitus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.