Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Apollo TV toob vaatajani uue põlvkonna teleteenuse ja 20 000 tundi sisu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 31.08.2021 17:55:50 vasta tsitaadiga

2017 OLEDis ei paista miskit, ikka ainult Go3 ka Viaplay
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2021 17:58:42 vasta tsitaadiga

WebOS 3.9 store'is hetkel ei paista.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2021 11:16:55 vasta tsitaadiga

kas nad tõesti ei pannud saatekava menüüsse... et kui ma tahan uudiseid vaadata, siis tuleb läbi otsingu puldil toksida seitsmesed ... Ajuvaba kui keeruliseks on tehtud.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 19.09.2021 18:44:09 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
kas nad tõesti ei pannud saatekava menüüsse... et kui ma tahan uudiseid vaadata, siis tuleb läbi otsingu puldil toksida seitsmesed ... Ajuvaba kui keeruliseks on tehtud.


Saatekava on olemas. Aga see kuskil ära peidetud icon_biggrin.gif Valid kanali ja sealt edasi saatekava vms. Head ja lihtsat kava pole jah seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2021 22:21:49 vasta tsitaadiga

Üllatavalt hästi toimib.
Digiboksi teema proovib ka ära, siis näeb vs Telia. Aga täna tundub, et sain kõigi asukohtade peale hinnavõidu ja kahes kohas Teliast lahti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.11.2021 22:53:12 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Üllatavalt hästi toimib.
Digiboksi teema proovib ka ära, siis näeb vs Telia. Aga täna tundub, et sain kõigi asukohtade peale hinnavõidu ja kahes kohas Teliast lahti thumbs_up.gif


Sul on veel kombovalikuid ju olemas.
Elisa ja Elamus.
Tele2 ja Go3
Telia ja TeliaTV
Suvaline nett ja ApolloTV
Suvaline nett ja STV või Telset.
Leiab veelgi muidugi antenni ja sat teemat.

Juba mitu aastat kasutavad mõned üksikud TeliaTV kliendid kombot, Elisa või Tele2 nett ja TeliaTV
Lihtsalt vajalik oli parim saadaolev nett vastavas asukohas ja just TeliaTV
Asi on maitses. Hinnavõit ei ole alati Ajavõit.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2021 23:52:06 vasta tsitaadiga

Apollos on hinna sees vähemalt järelevaatamine. Mu meelest viimati telia viskas selle teenuse minema ja peab lisaraha eest ise salvestama hakkama kõike... Samuti vaid 720p vs apollo 1080p jne
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 02.11.2021 08:06:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Apollos on hinna sees vähemalt järelevaatamine. Mu meelest viimati telia viskas selle teenuse minema ja peab lisaraha eest ise salvestama hakkama kõike... Samuti vaid 720p vs apollo 1080p jne


See mis “minema visati” oli eesti kanalite omasisu reklaamivaba järelvaatamine. Salvestusteenus katab kõiki kanaleid, midagi eraldi salvestama ei pea, kogu paketi sisu on 2ndl järgi vaadatav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 02.11.2021 08:22:04 vasta tsitaadiga

Aga keegi kuskil rääkis...
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.11.2021 09:22:08 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Hinnavõit ei ole alati Ajavõit.

No seda kindlasti paraku kui suurim pakkuja ei taha maal konkurentsis olla teenuse kvaliteediga, siis tulevad alternatiivid mängu.
Linnas samas fiibrile alternatiivi pole ja siin Telia monopol, samas TV osas ikka mänguruumi.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2021 22:50:42 vasta tsitaadiga

Mingi LG vusser ja webos vms.
Apollo tv äpiga järelvaatamine jookseb veatult, livetv bufferdab mis segane. Tõmbab teleri brauseris apollo lahti ja jookseb live ka kui kulda icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 01.10.2003




sõnum 14.11.2021 10:22:19 vasta tsitaadiga

Kui uudis välja tuli olin positiivselt meelestatud ja ootasin mingit head alternatiivi Teliale. Pidin esimene päev pettuma ja mis vist kõige kurvem, et pool aastat hiljem on seis sama. Tegin neile rida ettepanekuid screenshotidega, tänati tagasiside eest ning vastati osadele küsimustele mis oli väga kena neist.

App on ikka väga toores. Veebi brauseri versioon on lausa valgusaastatega ees isegi. See UI on ikka kohutav.Lihtsalt hallid ja mustad kastid alguses, kobad seal pimeduses ringi. Kõik on ülisuur ja ülevaade kehva. Aru ma ei saa miks mingit jalgratast vaja leiutada. Eks maitsed erinevad aga nagu eelnevalt ka keegi mainis, võtku Go3 või Tivimate ja kopeerigu sealt asju maha.Aru ma ei saa miks selle kavaga peab veiderdama ja mingeid paane leiutame (põhi mure Telias miks ei meeldinud). Võiks normaalne kava olla, et korraga ülevaade kus mida jookseb.

Kanalivalikus on väikseid vahesid. Go3 pole FilmZone, Apollos olemas. Mis värk selle FOXiga on ei tea. Nii Apollo kui ka Go3 FOX HD pole (Kindel pole aga vb ei olnud Elisas ka HD). See SD FOX näeb 4K peal ikka nii jube välja, et ei kannata vaadata.

Kokkuvõtlikult peab tunnistama, et Teliale konkurenti täna on raske leida kuigi väga tahaks. Apollo asetaks hetkel pingerea viimaseks kahjuks.

Apollol palju potentsiaali, aga seda lubadust, et telekast oleks midagi alati vaadata, seda ei ole suutnud väga mugavalt täna veel keegi lahendada. Apollo ülesehitus oli hea kus kõik seriaalid v filmid näiteks reas mis teles jooksnud, saad endale huvi pakkuvad välja valida. Eks ma vist ootan seda aega kuna saaks ise personaalsemat tele. Kontenti nii palju, et väga äge oleks kui soovitatakse mulle meeldivat sisu. Ideaalis ka kanali valik endal kokku panna aga olen aru saanud, et seda ei saa ja vist ei tule ka.

Kui nad UI korda teevad siis kaalun vb uuesti. Praeguse UI teeks 10 aastane paintis ka valmis.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.11.2021 10:28:57 vasta tsitaadiga

No UI oleks savi kui nad oleks teinud kanalite numbrid ja normaalse puldi. Oluliselt suurem võimalik kasutajaskond.
Kõik teised saavad ka selle hetke UI-ga hakkama

Aga sellega nõus, et nad on jätnud oma võimaluse kasutamata. Puhtalt hinna pealt on neil suur eelis.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2021 10:55:05 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Aga sellega nõus, et nad on jätnud oma võimaluse kasutamata. Puhtalt hinna pealt on neil suur eelis.


No see hind, peab ju millegi arvelt tulema. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.11.2021 09:53:45 vasta tsitaadiga

No seda kindlasti, 3X odavam
Ehk savi see UI... tehku enne numbritega pult või mingi custom lahendus, et reageerib otse tagile mitte ei pea lappama.

Samas kokku ei jookse ja kiirus tegelikult hea
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SxxX11
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 10.04.2022 14:10:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel täna jamab? Mul ei toimi täna ei Tele2 ega Elisaga, Telia võrgus kõik ok.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 10.04.2022 20:20:20 vasta tsitaadiga

Telia OK.
Tele2 Не работает сайт
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.04.2022 20:33:30 vasta tsitaadiga

Telia võrgus ok, eile loopis välja ja nõudis parooli thumbs_down.gif
Logisin siis Go3 icon_lol.gif

Eks tuleb asi kinni panna kuna ka discovery kaob. Testin nüüd hoopis go3, see tuleb ka odavam kui telia
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 01.06.2022 08:51:28 vasta tsitaadiga

Pole päris ôige kohl,aga las keegi oskab öelda kas kuskil on olemas nimekiri Disney + filmidest ja seriaalidest kui see 14 juunil Eestisse tuleb .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 01.06.2022 20:33:36 vasta tsitaadiga

link :: https://www.preview.disneyplus.com/en-ee

agox57 kirjutas:
Pole päris ôige kohl,aga las keegi oskab öelda kas kuskil on olemas nimekiri Disney + filmidest ja seriaalidest kui see 14 juunil Eestisse tuleb .


Saad teada siis kui tuleb icon_biggrin.gif Kui ei eksi siis vist geenius võttis nendega ühendust aga vastust nad ei saanud midagi mis sisu hakkavad pakkuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 31.08.2022 10:36:54 vasta tsitaadiga

Tervitus. Viimasest tehnilisest ülevaatest pea aasta möödas. Kas kellelgi on kogemus, kuidas täna Apollo TV digiboksis asi toimib? On probleeme/nõmedaid asju (normaalne kava on tekkinud kuhugi)? Meelitavad hea hinnaga aga kas kogemus seda hilisemat frustratsiooni väärt on...
Nende pakutavat valguskaabli netti tarbib keegi? Toimib ilusti?


react kirjutas:
Kui uudis välja tuli olin positiivselt meelestatud ja ootasin mingit head alternatiivi Teliale. Pidin esimene päev pettuma ja mis vist kõige kurvem, et pool aastat hiljem on seis sama. Tegin neile rida ettepanekuid screenshotidega, tänati tagasiside eest ning vastati osadele küsimustele mis oli väga kena neist.

App on ikka väga toores. Veebi brauseri versioon on lausa valgusaastatega ees isegi. See UI on ikka kohutav.Lihtsalt hallid ja mustad kastid alguses, kobad seal pimeduses ringi. Kõik on ülisuur ja ülevaade kehva. Aru ma ei saa miks mingit jalgratast vaja leiutada. Eks maitsed erinevad aga nagu eelnevalt ka keegi mainis, võtku Go3 või Tivimate ja kopeerigu sealt asju maha.Aru ma ei saa miks selle kavaga peab veiderdama ja mingeid paane leiutame (põhi mure Telias miks ei meeldinud). Võiks normaalne kava olla, et korraga ülevaade kus mida jookseb.

Kanalivalikus on väikseid vahesid. Go3 pole FilmZone, Apollos olemas. Mis värk selle FOXiga on ei tea. Nii Apollo kui ka Go3 FOX HD pole (Kindel pole aga vb ei olnud Elisas ka HD). See SD FOX näeb 4K peal ikka nii jube välja, et ei kannata vaadata.

Kokkuvõtlikult peab tunnistama, et Teliale konkurenti täna on raske leida kuigi väga tahaks. Apollo asetaks hetkel pingerea viimaseks kahjuks.

Apollol palju potentsiaali, aga seda lubadust, et telekast oleks midagi alati vaadata, seda ei ole suutnud väga mugavalt täna veel keegi lahendada. Apollo ülesehitus oli hea kus kõik seriaalid v filmid näiteks reas mis teles jooksnud, saad endale huvi pakkuvad välja valida. Eks ma vist ootan seda aega kuna saaks ise personaalsemat tele. Kontenti nii palju, et väga äge oleks kui soovitatakse mulle meeldivat sisu. Ideaalis ka kanali valik endal kokku panna aga olen aru saanud, et seda ei saa ja vist ei tule ka.

Kui nad UI korda teevad siis kaalun vb uuesti. Praeguse UI teeks 10 aastane paintis ka valmis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.08.2022 11:37:44 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et ega see go3 parem pole, veel ebaloogilisem kui apollo.
Samas pole ka Telia äpp midagi pommikindlat. Kasutajamugavus küll selgelt parim.

Kaablit pakuvad väga kitsas piirkonnas. Pigem reaalsem, et tuleb oodata 5G odavnemist.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2022 18:50:29 vasta tsitaadiga

On ikka paras õnnetus. Android TV (4k Mi stick) peal on mul ainult heli ja must pilt... paar korda kanalit vahetada, siis kooleb üldse ära. LG äpis pidevalt bufferdab ja on jõle uimane.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.08.2022 19:10:51 vasta tsitaadiga

kasuta apollo enda boxi. Mul ka mingi täishiina junn olemas, aga pole riskinud toda proovida.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lemperino
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2023 19:21:27 vasta tsitaadiga

Nüüd kui Apollo TV teenus on kraanid kinni keeranud, kas mõni Apollo TV boksi omanik on proovinud OS-i flashida boksil? Ei tea mis rebranditud elukas see võib olla, aga tahaks selle peal Netflixi ka jooksutada, aga Apollo OS on ise selle valiku google poest ära peitnud.

Kui riskantne selline protsess võib olla - kui õiget OS-i versiooniga mööda paneb on tellis valmis?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Apollo TV toob vaatajani uue põlvkonna teleteenuse ja 20 000 tundi sisu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.