Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  PowerColor 9600XT probleem mängudes....... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 31.01.2004 15:32:33 vasta tsitaadiga

pommitaja kirjutas:
hmz.. ma ostan vist täna ati radeon9600.. ma ei tea kui rtcw's fps ei parane ma hyppan aknast alla.. draiveritest ja muudest ma väga ei jaga icon_redface.gif

eks see fps olene ka ülejäänud komplektist ja eelmisest videokaardist.
kui varem oli näiteks ti 4200, siis pole erilist kiiruse kasvu oodata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 31.01.2004 21:22:14 vasta tsitaadiga

ei ole tõsi et XT pro nimega..........tal ei ole lihtsalt märgitud mingit FEATUURi..........tegemist on XT ga..........samahsäti võiks öelda et RADEON 9800PRO on tgelt SE or smth
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezb
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 01.02.2004 03:22:19 vasta tsitaadiga

Faramir kirjutas:
wezb kirjutas:
Kogesin 2-3kuud tagasi sama asja läbi.Vahetasin oma ti4200 ---> ati 9700pro'ks.Esimeseks mänguks oli siis kohe nfsu selle kaardiga ja juba hakkasid jamad:fps ainult 30-35 icon_evil.gif kuigi sain ti4200ga mängitud max graffiga koos AA'ga kah täiesti korralikult icon_smile.gif AA'ga ati kaart nfsu muidugi üldse ei jooksutanud.Järgmiseks mänguks oli siis morrowind mis kaardi endaga kaasa tuli---loomulikult ka see jõnkas,normaalselt sai mängida ainult ilma varjudeta.Kolmas ja viimane mäng oli Call of Duty,mis loomulikult jälle jamas.KUigi HV on mingeid ATI fänne täis ütlen ma et ATi on igavene käkerdis. thumbs_down.gifLõpuks viskas mul see jama üle ja ärisin kaardi lihtsalt gf'i vastu ära:)


Masendav, järjekordne inimene, kes ei saa oma arvuti seadistamisega hakkama tuleb jälle Atit poriga loopima, njah...
Kui muu ei aita, siis tasuks ikka uue videokaardi sissepanekul ka clean install teha. Aga et kohe kaar KEHVEMA
(aeglasema) vastu välja vahetada...



No vot nüüd tuli tark välja thumbs_up.gif Absoluutselt kõigile vigadele leidsin netist vastukaja,selgus et ka teistel ati omanikel sama jama.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadEstx
HV vaatleja
MadEstx

liitunud: 07.09.2003




sõnum 01.02.2004 04:48:20 vasta tsitaadiga

wezb kirjutas:
Faramir kirjutas:
wezb kirjutas:
Kogesin 2-3kuud tagasi sama asja läbi.Vahetasin oma ti4200 ---> ati 9700pro'ks.Esimeseks mänguks oli siis kohe nfsu selle kaardiga ja juba hakkasid jamad:fps ainult 30-35 icon_evil.gif kuigi sain ti4200ga mängitud max graffiga koos AA'ga kah täiesti korralikult icon_smile.gif AA'ga ati kaart nfsu muidugi üldse ei jooksutanud.Järgmiseks mänguks oli siis morrowind mis kaardi endaga kaasa tuli---loomulikult ka see jõnkas,normaalselt sai mängida ainult ilma varjudeta.Kolmas ja viimane mäng oli Call of Duty,mis loomulikult jälle jamas.KUigi HV on mingeid ATI fänne täis ütlen ma et ATi on igavene käkerdis. thumbs_down.gifLõpuks viskas mul see jama üle ja ärisin kaardi lihtsalt gf'i vastu ära:)


Masendav, järjekordne inimene, kes ei saa oma arvuti seadistamisega hakkama tuleb jälle Atit poriga loopima, njah...
Kui muu ei aita, siis tasuks ikka uue videokaardi sissepanekul ka clean install teha. Aga et kohe kaar KEHVEMA
(aeglasema) vastu välja vahetada...




No vot nüüd tuli tark välja thumbs_up.gif Absoluutselt kõigile vigadele leidsin netist vastukaja,selgus et ka teistel ati omanikel sama jama.


Tähendab mine ja õpi veel natuke ja siis tule siia plärama, ei tea mis siin HV toimub, aga tunne on küll selline nagu lasteaed on koos icon_evil.gif Kui ei saa hakkama siis mine ja õpi mitte ära aja tühja juttu ja siis kui sul midagi kasulikku öelda on tule siia tagasi ja postita uus vastus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.02.2004 09:22:17 vasta tsitaadiga

atiga pole üldse niipalju jamasi jah...see on kurb tõsiasi, et virisejate hääl levib kiiremini icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezb
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 01.02.2004 12:48:01 vasta tsitaadiga

No eks seleta Tark siis:kolm viga mida ma mainisin:nfsu's ei tööta AA Tõesta vastupidist,EA lehel sellest küll ja küll juttu olnd,Morrrowindi varjude vea kohta leiad siit samast hv'st teema ja ma arvan et call of duty vea kohta võid üldse ati enda lehele lugema minna.mor!

Edit: asi ei seisnud ka nvidialt-atile üleminekul,sai proovitud ka Teise kettaga mis oli täiesti puhas.XP ja kõik driverid peale,mängud peale ja ikka sama jama.


viimati muutis wezb 01.02.2004 13:19:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 01.02.2004 12:53:25 vasta tsitaadiga

CoD viga tehti vist 3.10 korda juba, 4.1 on igaljuhul korras.
drivercleaner on suhtkoht vajalik jupp. samas tasub ikka vaadata kas emmel gart-driver ülepea olemas on. lõppjäreldus kipub olema suht lihtne, nv pealt ati-le üleminek on tehtud jube valuliseks (kas kellelgi on kommentaare nforce2 3.13 ja ati sobivuse kohta?). üldiselt, kui lauba kõrgus üle 1.5cm-i, peaks hakkama saama küll
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 01.02.2004 16:19:27 vasta tsitaadiga

Hmm.. Endal oli GF 4 MX440 masinas. Sai ostetud PowerColori ATI 9600XT ja vahetus käis lihtsalt. Vanad driverid maha - vana kaart välja, uus asemele, Ati driverid peale ja korras. Tegelikult vahepeal pidin emaplaadi biosile update tegema. Ei lasknud drivereid peale panna ATIle.

Palju üldse selle kaardika peaks oelma NFSU-s fps, kui resu 1024x768 ja kõik muu on täiesti põhjas. AA -d peal ei ole. Mul keskine fps on kuskil 40 ringis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 02.02.2004 14:41:35 vasta tsitaadiga

aga selline kysimus.............kas on võimalik et mul lihtsalt vaja BIOS updateida?et äkki on sellepärast LAG?mul muidu systeem norm:Pentium 4 2.4 GHz.........512DDR.......ja kaardix 9600XT.......kas asi on siis kaardis või millegis muus?või andke mõni hea driverkilleri adre siis tapan NVIDIA driverid ära.............või peaks ainult XP uuesti peale panema......???

soovitage midagi........uusimad driverid siin igatahes ei aita........
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 04.02.2004 10:53:54 vasta tsitaadiga

Pane puhtasse masinasse.
Nu proovi nii - laena sõbralt tühi vint, installi puhtalt sinna WinXP + viimased SP-d, DirectX9, viimased Catalyst draiverid.
Siis lase käima 3 benchi - 3DMark 2001 SE ja 2003, PCMark 2002. Tulemused anna siis siia icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  PowerColor 9600XT probleem mängudes....... mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.