Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Huawei B535-232 LAN kiirus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 04.02.2021 10:42:05 Huawei B535-232 LAN kiirus vasta tsitaadiga

Seade "pritsib" wifi kaudu Elisa 4G netti suurusjärgus 40/20 aga LAN-i kaudu tuleb kõigest 20/20. Milles võib olla probleem, kust alustada kontrolli? Seade ise on katusel ja tuppa jookseb CAT5 kaabel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2021 15:27:15 vasta tsitaadiga

Kaablist.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 10.02.2021 00:02:39 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Kaablist.


Ei olnud kaabli viga, ilmselt ruuteri LAN osa. Sama kaabli otsa läks Zyxel väliruuter (LTE7480-M804) ja nett lendab! Ainult et nüüd uus mure, Elisa tehniku poolne install nägi ette, et kaabli alumisse otsa tuleb Zyxel toaruuter (EMG3525-T50B), mis teeb DHCP-d. Aga selle ruuteriga ei suuda maja kaks LG telekat normaalselt hakkama saada. Nii wifi kui LAN ühendustes tekivad lühikesed katkestused. Kõik ülejäänud seadmed toimetavad probleemivabalt.
Seadmevahetus Elisa poolt toimus paljuräägitud 300Eurose kiire interneti toetusmeetme raames.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 10.02.2021 13:28:22 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:
Seadmevahetus Elisa poolt toimus paljuräägitud 300Eurose kiire interneti toetusmeetme raames.

...Mis muide eeldas et toetatakse uue liitumise teostamist, mitte seadmete vahetust olemasoleval teenusel icon_wink.gif. Ja siis imestatakse, miks need abiprogrammid ei anna oodatud tulemust...
(vabandust ot pärast)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMQ
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2021




sõnum 27.02.2021 23:57:01 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Norbert kirjutas:
Seadmevahetus Elisa poolt toimus paljuräägitud 300Eurose kiire interneti toetusmeetme raames.

...Mis muide eeldas et toetatakse uue liitumise teostamist, mitte seadmete vahetust olemasoleval teenusel icon_wink.gif. Ja siis imestatakse, miks need abiprogrammid ei anna oodatud tulemust...
(vabandust ot pärast)


Hea, Maldur.. arvestades, et antud TTJA kiire internetiga liitumise meetme toetuse eelarve oli 9 miljonit € ja taotlusi tuli ca 1,39 miljoni eest, siis ma ei pane pahaks, et selle eest saavad ka maakohtades elavad mõned juba teenust omavad inimesed oma vanad 3G/4G (sise)seadmed uuemate vastu vahetatud. Probleem on pigem selles, et nii mõneski kohas, kus inimene soovis selle meetme raames liituda, ei olnud võtta vastavat operaatorit, kellega liituda. Telia näiteks ei osalenud üldse, kuna viitas, et ei suuda garanteerida mobiilse neti kiiruseid (viide allikale: https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/elisa-ja-tele2-liitusid-kiire-interneti-toetusmeetmega-telia-otsustas-osalemisest-loobuda/ ), Elisaga sai liituda nendes asukohtades, kus mastid veel täiendavat koormust kannatasid, Tele2-ga ei kippunud ise liituma, kuna upload on pea olematu.. . Kui vaadata statistikat, siis enim said liituda või olemasolevaid seadmeid uuendatud Elisa kliendid (878 196 euri eest), teisel kohal oli Tele2 (165 246 euriga) ja kolmas koht kuulus üllatavalt AS Kernelile (161 800 euriga). Viide allikale: https://www.ttja.ee/et/lairiba_teine_etapp

Aga eks see mobiilne püsinett on oma olemuselt selline abiks ikka ehk ajutine ajutine lahendus, tulevikuperspektiivis võiks ikkagi optika tuppa olla standardlahendus.. Eesti Energia (viide allikale: https://www.energia.ee/era/kiireinternet?tabgroup_1=interneti-võrk ) meil siin miskit toimetab selles suunas, kuid siiski vähemasti hetkel tundub mulle, et kära on rohkem kui kasu icon_smile.gif Aga sooviavalduse soovitan igatahes teha, mine tea, äkki tõesti juhtub ime...

Muide, mis puudutab seda Zyxeli EMG3525-T50B siseruuterit, siis jah on teine kuidagi uimase ülesehitusega, vähemasti praeguse firmware-iga aga uut pole ka välja lastud, vähemasti minul ei õnnestunud seda leida. Zyxeli väliruuter LTE7480-M804 õnneks toimib.. mul endal teeb sisevõrku Synology RT2600 ( https://www.synology.com/en-us/products/RT2600ac ) ja sisevõrk ning wifi toimib muretult, Zyxeli siseruuteri panin kohe kõrvale, kui nägin millise aeglusega seadmed sinna külge end võtavad. Aga eks hinna ja kasutusmugavuse osas on Synology vs Zyxel tegemist ikka täiesti eri kategooria seadmetega. Samas asjad võiksid ikka toimida nii nagu nad on ette nähtud. Seega Elisa mehed, suunake oma tähelepanu korra nende Zyxeli siseruuteritele, äkki peaks mingi muu lahenduse leidma, teete endale muidu tühja tööd ja kulu juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.02.2021 11:07:33 vasta tsitaadiga

AMQ kirjutas:
Telia näiteks ei osalenud üldse, kuna viitas, et ei suuda garanteerida mobiilse neti kiiruseid (viide allikale: https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/elisa-ja-tele2-liitusid-kiire-interneti-toetusmeetmega-telia-otsustas-osalemisest-loobuda/ ), Elisaga sai liituda nendes asukohtades, kus mastid veel täiendavat koormust kannatasid, Tele2-ga ei kippunud ise liituma, kuna upload on pea olematu.. .


Minu arusaama järgi on Telia oma 4G püsiühendsega käitunud aumehelikud. Andes endale aru, et ei suudeta garanteerida suuri kiirusi (põhjusi me teame), on nende poolt pakutav pakett 20/5 ja sellel "300 euro rallil" ei osaletud. Respect!
Mina sain küll tänu meetmele Elisast paremad seadmed ja veidi parema kiiruse aga tingimust: 2) Lairibateenus käesoleva määruse tähenduses on üldkasutatav elektroonilise side teenus (edaspidi sideteenus), mis võimaldab tagatud andmeedastust lõppkasutajale igal ajahetkel allalaadimiskiirusega vähemalt 30 megabitti sekundis. ei täidetud. Magusamatel õhtutundidel on kiirus 10-15Mpbs. Fakt ja siin ei suudaks ükski jurist musta valgeks rääkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMQ
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2021




sõnum 28.02.2021 19:52:11 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:
AMQ kirjutas:
Telia näiteks ei osalenud üldse, kuna viitas, et ei suuda garanteerida mobiilse neti kiiruseid (viide allikale: https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/elisa-ja-tele2-liitusid-kiire-interneti-toetusmeetmega-telia-otsustas-osalemisest-loobuda/ ), Elisaga sai liituda nendes asukohtades, kus mastid veel täiendavat koormust kannatasid, Tele2-ga ei kippunud ise liituma, kuna upload on pea olematu.. .


Minu arusaama järgi on Telia oma 4G püsiühendsega käitunud aumehelikud. Andes endale aru, et ei suudeta garanteerida suuri kiirusi (põhjusi me teame), on nende poolt pakutav pakett 20/5 ja sellel "300 euro rallil" ei osaletud. Respect!
Mina sain küll tänu meetmele Elisast paremad seadmed ja veidi parema kiiruse aga tingimust: 2) Lairibateenus käesoleva määruse tähenduses on üldkasutatav elektroonilise side teenus (edaspidi sideteenus), mis võimaldab tagatud andmeedastust lõppkasutajale igal ajahetkel allalaadimiskiirusega vähemalt 30 megabitti sekundis. ei täidetud. Magusamatel õhtutundidel on kiirus 10-15Mpbs. Fakt ja siin ei suudaks ükski jurist musta valgeks rääkida.


Sa tundud olema piisavalt hästi informeeritud, mistõttu vaevalt see Sulle üllatusena tuli, et Elisa mobiilsidevõrk pole samuti kummist icon_smile.gif Mina ütleks pigem respect Elisale ja teistele, kes reaalselt aitavad inimeste netielu kvaliteeti veidikenegi tõsta, mitte ei laiuta ainult käsi, et pole võimalik, ei saa, (loe: ei viitsi). Ega siis Telia oleks võinud osaleda ka kaabelvõrgu või optikavõrguga liitumise soodustamisel aga võeti täiesti tauniv ja EI-suhtumine, seega ma ei saa aru, mida siin respectida on? Telial on üle Eesti kõige suurem võimalus üldse mingit muutust esile kutsuda aga seevastu käituvad nad nagu mõni täissöönud Rootsi pank, kes ei viitsi reaalsesse Eesti internetiseerimise arengusse midagi panustada, kühveldaks aga hea meelega raha sisse ja teeks nii vähe kui võimalik. Sina istud tipptunnil oma 10 megase netijupi otsas aga väga paljudes kohtades pole sedagi juppi, ka sellistes kohtades, kus Telia optikaga liitumiseks oleks vaja 10 meetrit kaablit vedada on Telia suhtumine nii tagurlik ja arulage, et lase olla. No ei ole see operaator kuidagi kliendisõbralik, tulevikku vaatav või lahendustele orienteeritud. Või on Sul mingeid materjale, mis tõestavad, et ma selles küsimuses eksin?

Muide, tee sellele Zyxeli siseruuterile 30+30 sekundilise reset nupu allhoidmisega resett, pärast mida lase tal 2 minutit toibuda, minul hakkas pärast seda paremini toimima. Ja jälgi, et väliruuteri ja siseruuteri ip-d ei oleks mõlemad 192.168.1.1. Muuda ennem siseruuteri konf ära kui ta sinna PoE adapterisse/väliruuteri külge ühendad. Võimalik, et see tekitabki Sul neid katkestusi ja häireid seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.03.2021 13:30:13 vasta tsitaadiga

AMQ kirjutas:
Maldur kirjutas:
Norbert kirjutas:
Seadmevahetus Elisa poolt toimus paljuräägitud 300Eurose kiire interneti toetusmeetme raames.

...Mis muide eeldas et toetatakse uue liitumise teostamist, mitte seadmete vahetust olemasoleval teenusel icon_wink.gif. Ja siis imestatakse, miks need abiprogrammid ei anna oodatud tulemust...
(vabandust ot pärast)


Hea, Maldur.. arvestades, et antud TTJA kiire internetiga liitumise meetme toetuse eelarve oli 9 miljonit € ja taotlusi tuli ca 1,39 miljoni eest, siis ma ei pane pahaks, et ---


See pole päris nii lihtne, et raha jäi lihtsalt vedelema, keegi ei tahtnud. Tegelikult ei räägitud sellisest meetmest kuigi palju, lisaks näiteks tollane Elektrilevi pani soovija fakti ette - maksa 199.- või ei saa midagi, sõnagagi ei räägitud et ka nende ühendust sai rahastada antud meetme kaudu. Lisaks oli TTJA pannud toetusmeetmega liitunud firmade loetelusse firmasid mis ise üldse ei teadnudki et nad sellises nimekirjas on, üks firma sai näiteks minult seda teada ja oli imestust kui palju, kuid teenust sellegipoolest ei saanud välja ehitada selles piirkonnas kuhu nad märgitud olid. Ja mina sain näiteks umbes kuu enne toetusmeetme sulgumist alles teada et selline asi olemas on.
Seetõttu jääb mulje et mingi osapool polnud kuigi huvitatud meetme reaalsest rakendamisest ning võibolla soovitigi näidata et vaadake, raha oli aga tahtjaid oli nii vähe, järelikult on asjad valdkonnas juba head ja täiendavalt tõmmelda pole nagu vaja. Sama teesi esitab ka Elektrilevi, et nad ehitasid liinid, aga liitujaid on vähe - muidugi, kui nad ehitavd liinid kohta kus on juba Telia võrgud, kõikide 4G opekate võrgud ja isegi Levikom üle katuste huugamas - muidugi võib siis tahtjaid väheks jääda icon_wink.gif. Olgem ausad, mitte keegi ei viitsi ehitada turutõrkepiirkondadesse mistahes alusel võrku, ei vasel, ei fiibril ega ka õhul. Kui 4G saab levialaga näidata, oleks nagu kõik korras. Aga ei ole ju.

Selline sai minu vastus kasutajale, kes tegi end HV liikmeks ainult selleks et öelda mulle riigikogulase kombel "hea Maldur"... icon_wink.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 07.03.2021 22:00:55 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:

Minu arusaama järgi on Telia oma 4G püsiühendsega käitunud aumehelikud. Andes endale aru, et ei suudeta garanteerida suuri kiirusi (põhjusi me teame), on nende poolt pakutav pakett 20/5 ja sellel "300 euro rallil" ei osaletud. Respect!


Telia 4G on praktikas 3G kiirustega veniv tatt. Eriti irooniline on tänase olukorra taustal kaks aastat vana artikkel, kus Telia tehnoloogiajuht Andre Visse ütleb ajakirjale Digi antud intervjuus, et hiljemalt 2021. aastal saab iga klient soovi korral vähemalt 100 Mbit/s internetiühenduse - Telia tehnoloogiajuht Andre Visse ütleb ajakirjale Digi antud intervjuus, et hiljemalt 2021. aastal saab iga klient soovi korral vähemalt 100 Mbit/s internetiühenduse. Puhas hülgemöla. ADSL võetakse maha, 4G on enamuse aja aeglasem kui ADSL oli ja optikat pole ja Telia ei viitsi mitte muffigi teha ega investeerida jaamade uuendamisse või optika laialivedamisse.

Ja nüüd, kui erinevalt teistest operaatoritest, mis proovivad võimsust lisada, Telia hoopis hakkas mastides kiiruseid piirama. Nüüd kujutage ette kui samadele mastidele pannakse 5G seadmed masti uplink -i suurendamata?

Aga teemast, B535-232 on üllatavalt asjalik ruuter ja ise kasutan seda ainult 4G > Lan jaoks ja Lan on ilusti full duplex 1G port.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMQ
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2021




sõnum 17.03.2021 14:06:19 vasta tsitaadiga

Tervitusi Riigikogust seltsimees Maldur icon_lol.gif

Tundidepikkuste ööistungite tulemusena oleme jõudnud arusaamani, et eksisteerib inimesi, keda ei rahulda kunagi mitte mingisugune lahendus. Jah, ma sain paremad seadmed ja kiirused aga.. jah, ma sain palukese leiba, kui olin juba näljast koolemas aga.. jah, ma olin teinud narko üledoosi ja te aitasite mu uuesti elule aga.. jne. Ühesõnaga tee mis tahad, ikka on mingi aga, kus kannataja on ikka see vaene väike kodanik, kes on jäänud justkui mingi armutu süsteemi hammasrataste vahele.

Sellises olukorras soovitan ma alati alustada ettevõtlusega, kindlasti on selliseid rahulolematuid veelgi, võta kätte ja paku välja parem lahendus.. selline, mis Sind ennastki rahuldaks. Niimoodi suunad oma energia suunas, mis võib tuua ka teistele kasu. Ehk siis võta käte ja tee paremini. Antud olukorras, kus oled saanud operaatorilt meetme raames tasuta seadmed, mis on kasvõi vähesel määral Sinu elukvaliteeti tõstnud, ei kõla see siun kuidagi hästi. Ja loomulikult vabandused liialt viisaka pöördumise osas nii varem kui võib-olla ka käesoleva kommentaari raames icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 17.03.2021 14:14:05 vasta tsitaadiga

AMQ kirjutas:


Vaata, pandeemia ajal on inimesi, kelle töö sõltub 100% internetist ja on inimesi, kellel on igav.

Kui aga Sul ei ole midagi teha, siis palun ära tule seda siia tegema!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMQ
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2021




sõnum 17.03.2021 14:32:31 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
AMQ kirjutas:


Vaata, pandeemia ajal on inimesi, kelle töö sõltub 100% internetist ja on inimesi, kellel on igav.

Kui aga Sul ei ole midagi teha, siis palun ära tule seda siia tegema!


Minu eelmine kommentaar oli küll mõeldud seltsimees Maldurile, kuid tõsi, kui lugeda Sinu postitust, mis eelneb minu kommentaarile, siis võisid sellest valesti aru saada, jutkui kommentaar oleks Sulle mõeldud. Kuigi ka Sinu kirjateos võib süvenemata pilgule kõlada ilge vigisemisena, siis selle sisu osas mul pretsensioone ei ole ja arvan samuti, et Telia võiks veidi rohkem arendusse ressursse suunata. Vigin, mis mulle ei meeldi, on see, kui keegi saab midagi tasuta ja siis kobiseb, et talle ei meeldi selle värv või kuju. Leian, et kui pole seadmete eest ise makstud, siis pole ka kohane kobiseda. Sina aga seltsimees ksuuk rahune maha, ei olnud see nool Sinu pihta lastud, vaid ikka seltsimees Maldurile otse Riigikogust icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 17.03.2021 15:59:56 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:
kaabakas kirjutas:
Kaablist.


Ei olnud kaabli viga, ilmselt ruuteri LAN osa. Sama kaabli otsa läks Zyxel väliruuter (LTE7480-M804) ja nett lendab! Ainult et nüüd uus mure, Elisa tehniku poolne install nägi ette, et kaabli alumisse otsa tuleb Zyxel toaruuter (EMG3525-T50B), mis teeb DHCP-d. Aga selle ruuteriga ei suuda maja kaks LG telekat normaalselt hakkama saada. Nii wifi kui LAN ühendustes tekivad lühikesed katkestused. Kõik ülejäänud seadmed toimetavad probleemivabalt.
Seadmevahetus Elisa poolt toimus paljuräägitud 300Eurose kiire interneti toetusmeetme raames.


Sul on siis väliruuter mille otsas on siseruuter, ehk topelt NAT? Milleks?

Ja kui siseruuter nöögib, siis kui saab, seadista seda, kui ei saa, hangi uus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 17.03.2021 20:56:10 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:


Sul on siis väliruuter mille otsas on siseruuter, ehk topelt NAT? Milleks?

Ja kui siseruuter nöögib, siis kui saab, seadista seda, kui ei saa, hangi uus.


Asendasingi Zyxeli siseruuteri seni ühes toas AP rolli täitnud Archer C7-ga. Kõik on nüüd korras. Ideaalist on puudu see, et see TP-Link ei suuda QoS-i teha. Variant on sinna DD-WRT peale lasta või soetada vastava võimekusega ruuter.
Muideks, ilmnes, et see poolpidune Zyxel ei püsinud ka ette antud wifi kanalil. Hetkel panin ta AP-d tegema ja lasin tal olla talle meelepärasel kanalil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.03.2021 12:33:02 vasta tsitaadiga

AMQ kirjutas:
Minu eelmine kommentaar oli küll mõeldud seltsimees Maldurile, --- ikka seltsimees Maldurile otse Riigikogust icon_smile.gif


See on nüüd küll huvitav, et termin "seltsimees" välja hüppas icon_lol.gif Ei ole nagu väga selline teema justkui, kus välise või sisemise ilu eest punkte antakse icon_wink.gif .

AMQ kirjutas:
Vigin, mis mulle ei meeldi, on see, kui keegi saab midagi tasuta ja siis kobiseb, et talle ei meeldi selle värv või kuju. Leian, et kui pole seadmete eest ise makstud, siis pole ka kohane kobiseda.


Arusaadav... aga ei ole arusaadav mulle, kuidas mina sellise viidatud viginaga kokkupuutes olen, et kellelgi võiks tulla pähe selle tõttu genereerida kommentaar "seltsimees Maldurile", sest ma ei märka isegi korduval taaslugemisel et ma midagi tasuta saamisel mittemeeldivusest oleks rääkinud. Küll aga võis tähelepanelik mõtleja aru saada, et ma isegi ei jõudnud etappi kus midagi tasuta antaks, pigem olen etapis kus isegi (mõistliku) raha eest on pea võimatu midagi saada.

Ühtlasi ma vabandan foorumi ees offtopic'u pärast ja ka foorumis pesitsevate seltsimeeste ees - vaadake, mina ei kuulutanud end teie hulka kuuluvaks, ilmselt peate otsima seda reeturit endasuguste hulgast.

Tänan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2022 12:20:36 vasta tsitaadiga

Sama ruuter ei tunne LAN- pordis ära IP-cami, mille võrgukaabel on 2 keerupaariga. Kaabli pikkus ca 15 m. Kas on mingit lahendust või peab teise tootja karbi vaatama?
Port ise tundub töötavat, kui ühendada 2 m pika kaabliga arvuti külge.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 23.04.2022 13:19:33 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Sama ruuter ei tunne LAN- pordis ära IP-cami, mille võrgukaabel on 2 keerupaariga. Kaabli pikkus ca 15 m. Kas on mingit lahendust või peab teise tootja karbi vaatama?
Port ise tundub töötavat, kui ühendada 2 m pika kaabliga arvuti külge.


Kaameral ikka eraldi toide, eks, sest ruuteril ju pole PPOE tuge? Kui eraldi toide on ja ikka ära ei tunne, siis võid proovida mõne switchi vahele panna. Või siis uus kaabel kaamerale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2022 23:27:40 vasta tsitaadiga

Switchi kasutamine andis lahenduse, et ruuter kaamera tundis ära ja ping töötas, kuid kas keegi on sellel pordisuunamise ka tööle saanud? Hetkel tõstsin selle kola nurka ja nimi Huawei sai tõsise pleki külge.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Huawei B535-232 LAN kiirus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.