Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  PT: Registreerimissüsteem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tourell
HV vaatleja

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2021 10:05 PT: Registreerimissüsteem vasta tsitaadiga

Tere.
Oleks vaja võistlustele registreerimissüsteemi.
Ehk siis võistleja kirjutab oma nime, sünniaasta, valib võistlused kus osaleda ja saab minna kohe maksma. Maksekeskus.ee?
Või on juba mingeid valmis süsteeme olemas? Siis oleks paigaldust ja seadistamist vaja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

sõnum 21.01.2021 16:21 vasta tsitaadiga

Mina mõtleks mõne veebipoe nagu näiteks prestashop peale, vahet ju pole kas müüd toodet või teenust. Seal on juba pangalingid jms. ka võimalik moodulina külge panna ja kindlasti lihtsam kui põlve otsas miskit nikerdada.
PS. mõtlesin lihtsalt kaasa, ise ma selle süsteemi ehitamisest huvitatud pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
SirShark
HV kasutaja

sõnum 21.01.2021 19:58 vasta tsitaadiga

Miks seda ise teha, kasutada teenust fienta.com 'ilt nt?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
tenebra
Uus kasutaja

sõnum 25.01.2021 20:44 vasta tsitaadiga

PS
tagasi üles
xsdisain
HV vaatleja

sõnum 07.02.2021 22:00 regamise süsteem vasta tsitaadiga

Milleks kasutada mingeid e-poode põhjadeks
Tänapäeval on valmis Bootstrap kujundused
Sellise koodi tegemine koos pangalinkide võtab aega 1 päev ja ongi olemas.

Kui teadmisi on siis pole probleem
Ise olen 13 aastat erinevate programmeerimiskeeltega tegelenud ja sellise asja ehitamine on ülimalt lihdne

Võid PS kirjutada kui soov on ning saan ka vajadusel arvega firmana töö teostada

tenebra
Uus kasutaja

sõnum 08.02.2021 11:53 Re: regamise süsteem vasta tsitaadiga

xsdisain kirjutas:

Ise olen 13 aastat erinevate programmeerimiskeeltega tegelenud ja sellise asja ehitamine on ülimalt lihdne

Võid PS kirjutada kui soov on ning saan ka vajadusel arvega firmana töö teostada

Hmm.... Selles suhtes et... Ma kasutan ise ka Bootstrapi.... Aga... Bootstrapi kujunduse põhjad, vähemalt need mida mina kasutan, ei ole WP kujundused millega sul ilge hunnik mõttetuid pluginaid jms jama kaasa tuleb.

Ehk siis päevaga kirjutad kogu funktsionaalsuse kliendi poole jaoks ja haldusliidese ka? Cocaine must be one hell of a drug. Pea 9 aastat personaallahenduste/iseteeninduste jms asjade arendust minu poolt, paar äppi on ka sinna sisse sattunud. Sul on kas mitu paari käsi, hunnik taaskasutatavaid mooduleid mida vähese muutmisega kasutada, või siis oled lihtsalt full of sh1t. Hetkel kaldun viimase poole.
tagasi üles
Dev Grex
HV Guru

sõnum 08.02.2021 12:05 vasta tsitaadiga

Kaldun nõustuma kasutajaga xsdisain.
Tegemist väga algelise CRUD programmiga. Sellise valmislahenduse saab päris soodsalt soetada lehelt: https://codecanyon.net
Tuleb otsida lahendus, kus saab ise tabeli struktuure defineerida ja kuhu on ka integreeritud registreerimise süsteem.

Olemas ka sarnaseid keskkondi valmiskujul, kus teenustasud on väga mõistlikud. Näiteks ürituste jaoks on olemas sait: https://fienta.com

tenebra
Uus kasutaja

sõnum 08.02.2021 13:16 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Kaldun nõustuma kasutajaga xsdisain.
Tegemist väga algelise CRUD programmiga. Sellise valmislahenduse saab päris soodsalt soetada lehelt: https://codecanyon.net
Tuleb otsida lahendus, kus saab ise tabeli struktuure defineerida ja kuhu on ka integreeritud registreerimise süsteem.

Olemas ka sarnaseid keskkondi valmiskujul, kus teenustasud on väga mõistlikud. Näiteks ürituste jaoks on olemas sait: https://fienta.com

Aga kontakteeru siis OP-ga, uuri täpne spec ja tee siis päevaga ära talle see nt 100€ eest. Jube tore on ilma OP-lt täpse vajaduse küsimist soovi lühikirjelduse peale laia venda mängima hakata. Kas koroona on mõistuse nii ära hävitanud, et pole meeles kuidas alati selliste "tahan lihtsat lehte, kerge bronn, pangalink" toob endaga kaasa hoopis teised teemad kui reaalselt teemasse sukelduma hakatakse. Või kas olete mõlemad sellised tüübid, kes alguses lajatavad kliendile ära, et kõik on võimalik, teeme ära, 250€ ja pole probleemi. Ning siis saab alles õige kliendi speci kätte ja hakkate iga asja puhul koguaeg lisaraha nõudma?

See ei ole keeruline süsteem. Aga kohe kindlasti ei tee seda päevaga, eriti veel kui üritad süsteemi ikkagi korralikult teha.
tagasi üles
Dev Grex
HV Guru

sõnum 08.02.2021 13:53 vasta tsitaadiga

tenebra, Võibolla õpime kõigepealt viisakalt suhtlema ja siis võtame sõna ning pakume inimestele nõu? Ma pole isiklikult väitnud, et selle teeb ühe päevaga ära. Esimeses postituses on tegelikult konkreetne püstitus olemas ja selle teeks isegi nullist ühe nädalavahetusega ära. Mingisuguse haldusliidese võtsite teemaks ainult Teie ja mitte keegi teine.
tenebra
Uus kasutaja

sõnum 08.02.2021 14:16 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
tenebra, Võibolla õpime kõigepealt viisakalt suhtlema ja siis võtame sõna ning pakume inimestele nõu? Ma pole isiklikult väitnud, et selle teeb ühe päevaga ära. Esimeses postituses on tegelikult konkreetne püstitus olemas ja selle teeks isegi nullist ühe nädalavahetusega ära. Mingisuguse haldusliidese võtsite teemaks ainult Teie ja mitte keegi teine.

Vaidlen vastu. Ma oskan piisavalt viisakalt suhelda ja kui inimesed hakkavad lampi kõvatama, siis oodaku vastu ka vastavat tooni. "Mingisuguse haldusliidese võtsite teemaks ainult Teie ja mitte keegi teine." Mhm! Teeme muidugi asju nii, et klient peaks iga asja pärast helistama ja muudatuste eest tasu maksma. Võiks veidi peaga mõelda. Reeglina viskab inimestel kiiresti selline asi kopa ette ja tellitakse uus leht, mida saab siiski ise ka hallata. Ma suhtkoht vihkan Wordpressi, aga isegi minusugune Wordpressi vastane soovitaks enne Wordpressi kui hardcoded lehte, millel puudub igasugune haldusliides ja iga koma parandamiseks helista arendajale ja käi pappi välja. Idiootsus ruudus. Ja ma kordan. Uurige kõigepealt lehe spec välja ja siis hakake kõvatama.
tagasi üles
xsdisain
HV vaatleja

sõnum 09.02.2021 06:19 vasta tsitaadiga

tenebra kirjutas:
s1c2i3m4m5 kirjutas:

Vaidlen vastu. Ma oskan piisavalt viisakalt suhelda ja kui inimesed hakkavad lampi kõvatama, siis oodaku vastu ka vastavat tooni. "Mingisuguse haldusliidese võtsite teemaks ainult Teie ja mitte keegi teine." Mhm! Teeme muidugi asju nii, et klient peaks iga asja pärast helistama ja muudatuste eest tasu maksma. Võiks veidi peaga mõelda. Reeglina viskab inimestel kiiresti selline asi kopa ette ja tellitakse uus leht, mida saab siiski ise ka hallata. Ma suhtkoht vihkan Wordpressi, aga isegi minusugune Wordpressi vastane soovitaks enne Wordpressi kui hardcoded lehte, millel puudub igasugune haldusliides ja iga koma parandamiseks helista arendajale ja käi pappi välja. Idiootsus ruudus. Ja ma kordan. Uurige kõigepealt lehe spec välja ja siis hakake kõvatama.

Kes on wordpressist rääkinud? Mina ei ole seda maininud et wordpressi.
Olemas on palju lihdsamaid lahendusi kui wordpress ja ükski ettevõte ei tee ühte ja sama asja 2 korda algusest peale.
Loomulikult on ka ettevõtetel omad eelnevalt tehtud valmis lahendused mida muudetakse kliendi nõutele vastavaks ja kogu moos.
Kooskõlastatakse kliendiga eelnevalt kontoris ära valmis kujul kokkulepitud ajal ja kui vaja tehakse ka leping ning tehtud.
Aga jah elementaarset viisakust siiski võiksid õppida sest hetkeseisuga häält tõstid siiski sina.

tenebra
Uus kasutaja

sõnum 13.02.2021 14:50 vasta tsitaadiga

xsdisain kirjutas:
tenebra kirjutas:
s1c2i3m4m5 kirjutas:

Kes on wordpressist rääkinud? Mina ei ole seda maininud et wordpressi.
Olemas on palju lihdsamaid lahendusi kui wordpress ja ükski ettevõte ei tee ühte ja sama asja 2 korda algusest peale.
Loomulikult on ka ettevõtetel omad eelnevalt tehtud valmis lahendused mida muudetakse kliendi nõutele vastavaks ja kogu moos.
Kooskõlastatakse kliendiga eelnevalt kontoris ära valmis kujul kokkulepitud ajal ja kui vaja tehakse ka leping ning tehtud.
Aga jah elementaarset viisakust siiski võiksid õppida sest hetkeseisuga häält tõstid siiski sina.

And you can piss up a rope.

Ilma kliendi täpseid soove teadmata kõvatama hakkasid siin sina. Seega aktsepteeri ka vastavat tagasisidet sellele. See et keegi teine sinu kaitseks välja astub on savi. Kui sa ei tea täpseid kliendi soove ära tule laiama oma hunnikute keelte ja 1 päevaga. See et sa hunnikuid keeli või raamistikke tead ei tähenda, et sa neid korralikult valdad. Ma tean ka Javat, C erinevaid versioone, hunnikuid Javascripti raamistikke jne, see ei tähenda, et ma nende puhul mingi meister olen enda 9 aastaga, mis ei custom arendusi arvestades ei ole kaugel sinust. Hoolimata sellest ma tean, mis on minu tugevad küljed jne. PHP raamistikud, peamiselt Zend/Laminas, mille peale on Magento ehitatud, ning Symfony/Laravel(Symfony lite) on minu tugevad küljed. Millel olen hunniku custom arendusi teinud ning kus mul on enamus portaali tüüpide jaoks enda ehitatud põhjad olemas - see ei ole päevaga tehtav. Kust ma seda tean? Sest mina reaalselt uurisin kliendilt, mis on täpne soov. Tegin ka oma pakkumise, millest hiljem loobusin. Las võtab sinusugused kõvatajad pigem. Ja nüüd kus sulle kanna peale astuti, nüüd tuled rääkima kliendiga kontoris kokkulepetest, vajadusel lepingutest jne. Kuhu nüüd su 1 päev kadus ah? Mõttetu jorss oled lihtsalt, kes alguses mängib laia lehte ja hiljem hakkab taganema oma sõnadest vabandustega kokkulepetest ja lepingutest.
tagasi üles
SirShark
HV kasutaja

sõnum 13.02.2021 18:46 vasta tsitaadiga

Kogu see vaidlemine ja kôvatamine...

Meenutab siinsamas alamfoorumis vaidlust ja ärapanekut kus 1 HV liige(ehk oli AllanK), kes tegigi lôpuks asja valmis, nullist ja vist isegi vähem kui päeva ja vist tasuga 100 euro ümber(vôin jàlle summa summarumiga eksida)

Mehed, teie omavahelisest kraaklemisest vôidavad ainult need kes kes naudivad seda kuidas kaks kôvatajat üksteist tümitavad. Meenutage vanasôna internetis vaidlemise kohta....

Mina igastahes ei ole vôimeline seda ühe päevaga tegema, mina lihtsalt pakkusin fientat vàlja, sest olen nende teenust kasutanud, asi on hea ja mugav ning klienditeenindus jätab puhtama ja kuivema tunde.

tsitaat:

Aga kaks tilka õli tulle, inimene kes kirjutab sõna lihtne "lihdne" - ma pole kindel, et ma tahaks sellise kirjaoskusega progejat isiklikult.
tagasi üles
tenebra
Uus kasutaja

sõnum 16.02.2021 15:27 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:

Meenutab siinsamas alamfoorumis vaidlust ja ärapanekut kus 1 HV liige(ehk oli AllanK), kes tegigi lôpuks asja valmis, nullist ja vist isegi vähem kui päeva ja vist tasuga 100 euro ümber(vôin jàlle summa summarumiga eksida)

Mehed, teie omavahelisest kraaklemisest vôidavad ainult need kes kes naudivad seda kuidas kaks kôvatajat üksteist tümitavad. Meenutage vanasôna internetis vaidlemise kohta....

Mina igastahes ei ole vôimeline seda ühe päevaga tegema, mina lihtsalt pakkusin fientat vàlja, sest olen nende teenust kasutanud, asi on hea ja mugav ning klienditeenindus jätab puhtama ja kuivema tunde.

tsitaat:

Aga kaks tilka õli tulle, inimene kes kirjutab sõna lihtne "lihdne" - ma pole kindel, et ma tahaks sellise kirjaoskusega progejat isiklikult.

Ma mäletan isegi seda teemat. Lihtsa regamisvormi ja andmete salvestamiseks pakuti hunnikutes Wordpressi. Absurd. Kiirel pilgul Fienta platvormi osas see jällegi lihtsalt ei lähe kokku kliendi tegeliku soovi ja vajadusega. So, there's that. On olukordi, kus selliste platvormide kasutus on mõistlik, on olukordi kus on siiski vaja oma süsteemi.
tagasi üles
SirShark
HV kasutaja

sõnum 16.02.2021 17:19 vasta tsitaadiga

tenebra kirjutas:
SirShark kirjutas:

tsitaat:

Ma mäletan isegi seda teemat. Lihtsa regamisvormi ja andmete salvestamiseks pakuti hunnikutes Wordpressi. Absurd. Kiirel pilgul Fienta platvormi osas see jällegi lihtsalt ei lähe kokku kliendi tegeliku soovi ja vajadusega. So, there's that. On olukordi, kus selliste platvormide kasutus on mõistlik, on olukordi kus on siiski vaja oma süsteemi.
OT:Miks uus konto?
tagasi üles
tenebra
Uus kasutaja

sõnum 17.02.2021 12:31 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
tenebra kirjutas:
SirShark kirjutas:

tsitaat:

OT:Miks uus konto?

Vanal kontol sai kunagi mingi tore parool pandud, mis oli brauserisse salvestatud. Peale arvuti vahetamist ei suutnud enam meenutada ja ei saanud ka taastada.
tagasi üles
Freezedude
HV vaatleja

sõnum 20.02.2021 00:58 vasta tsitaadiga

https://smoothcomp.com/en/features/organizer soovitan millegi sellise poole vaadata.
Nad pakuvad ka seal välja, et nendega suhelda, et soovitav sport sinna süsteemi tekiks.
STRIPE tugi on Eestis väidetavalt olemas, ise pole küll kasutama pidanud: https://koodikiri.ee/kuidas_maksta_stripe.html

Võibolla uurida suurematelt võistluskorraldajatelt, mis platvorme nad kasutavad?

Kiiresti põlveotsas tehtud või turvanõrkustest kubisevate CMS lahendust mina näiteks ei soovita. Neil on vaja aegajalt arendaja/admini poolt hella kätt, juhud, kui süsteem ära häkitakse või tegi mõni automaatneuuendus midagi katki.
Teine näide, kui sel üksikarendajal üle viskab, siis halvemal juhul istudki oma rätseplahenduse otsas üksinda ja hakkad uue jaoks raha eelarvestama. Eriti äge on, kui arendatakse see tükk valmis vähelevinud programmeerimiskeeles.
SaaS teenuse puhul on adminnimine ja uuendamine tasude sees, ja lõpp kokkuvõttes odavam tuleb ka.
See mõtteviis on möödas, et ostan tarkvara eluaegse litsentsi ja jooksutan enda eluea lõpuni.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
SirShark
HV kasutaja

sõnum 22.02.2021 14:56 vasta tsitaadiga

Kusjuures, loogika ütleb, et Freezedudel on õigus, kasumiahnus aga mitte icon_biggrin.gif
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

sõnum 22.02.2021 15:07 vasta tsitaadiga

Mõne "teen 100€ eest ühe päevaga valmis" üksikarendaja rätseplahendusega ongi klient pärast ilmselt üksi kuna üsnagi tõenäoliselt kaob sellel üksikarendajal motivatsioon kiiresti ära kui ta avastab, et enamvähem töötav prototüüp polnud kõik mis temalt oodati vaid peab ka kätt hoidma ja bugfixe pakkuma.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  PT: Registreerimissüsteem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.