Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Õhuniisuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2024 15:48:19 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Selle niisutamisega on vähe rohkem keerukust kui esialgu tundub. Need suured "tööstuslikud" on pigem mingi suure avatud ruumi niisutamiseks. Kodus ilmselt ei saa sealt seda võimsust kätte, sest seade lülitab enne välja kuna lokaalselt ümber seadme on ruum niiskuse saavutanud. Samas teises kodu otsas olev tuba pole pooltki sellist niiskust juurde saanud.... ja ei pruugigi üldse saada kui õhuvoolu sinna pole. Enamus tsentraalsest ventilatsioonist on ka ilma niiskustagastuseta (tundub rohkem viimase aja teema olevat, kus on lisaks niiskustagastus), seega esimestest väljatõmmetest ka kogu niiskus ära viiakse.


Mul ei ole illusiooni, et üks niisuti võiks korteris mitut tuba niisutada. Täpselt selle tsentraalse sundventilatsiooni pärast - ikka tuleb seade per ruum hankida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.02.2024 16:02:07 vasta tsitaadiga

Iseenesest ei pea mitut võtma kui on tsentraalse vendiga liidestatav süsteem. Airobotil on 1 pakkuda, ma ei tea just kas keetmise põhimõttel on see kõige parem variant (elektrikoguse mõttes).

Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2024 22:04:14 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Praegu kasutuses H300 ja jääb hädiselt väheks. Kalkulaatori järgi oleks vaja külmaga ligikaudu 25L ööpäevas ja selle tassimine tundub vägagi tülikas. On kellelgi trassiga ühendatava niisutiga ka kogemusi?

Silma jäi selline seade: https://www.vitalair.ee/product/uus-kvaliteetne-niisutaja-b-260/

If you remove the AH300 pollen filter, the maximum humidifier output rises from about 200 g/h (1.27 gal/day) to about 350 g/h (2.22 gal/day).
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 00:10:32 vasta tsitaadiga

Hea teada. Ega siis kokkuvõttes ei jää vist muud üle, kui mitu pisikest niisutit panna ja igapäevaselt vett tassida.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 10:54:54 vasta tsitaadiga

RassK, Kortermajas, vähemalt selles kus ma elan, ei saa ma ise midagi liidestada. Väljatõmbed on köögis, wc's ja vannitoas laes. Sissetõmbeks on freshid akende kohal.

riaak, selline mu argipäev on kütteperioodil. Magamistubadesse täidan/tassin iga päev.
Kuna see sundventi tõmme on mu majas päris tugev (korter asub kõrgemal ehk sellest võib-olla ka tugevam tõmme, kuna agregaat lähemal) siis tuli niisuti samuti hankida võimsam kui ruutmeetrite järgi normaaloludes vaja võiks olla, et suudaks tekitada mõistliku õhuniiskuse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Õhuniisuti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.