Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  INTEGRAL ja selle tehasegarantii märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2020 21:13:09 INTEGRAL ja selle tehasegarantii vasta tsitaadiga

Hakkas kätte üks odav INTEGRAL i V seeria 120gigane ssd mis eitee seda, mida peaks. vaatasin, et integralil on ka tehasegarantiivorm mis erakliendile lahti on. kirjutasin sinna ja tuli automaatvastus, et kahe tööpäeva jooksul vaadatakse mu jutt üle. ehk õnnestub otse ka nendega asju ajada. Kaotus suur ei ole aga mingit " odrit" vahele ei taha, kes hakkab telliseks läinud ketta pealt luubiga mikromõrasid otsima ning lõppkokkuvõttes läheb ikkagi rohkem aaega kui otse tehasega suheldes läheks.

vorm ise asub siin:
https://integralmemory.com/rma-form

meenutab a-data oma.

edit1 28.11
saadeti mulle autorisation code ja suunati veel ühe vormi täitmisele. mis peamine: " proof of purcahse " pole seni nõutud kuskil.
saata tuleb muidugi oma kirjadega. minu jaoks ontegemist " maast leitud seadmega" seega igasugune tugi selles võtmes on WIN.

11.12 toodi dpd ga uus ketas kohale. vana on ka minu käes.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  INTEGRAL ja selle tehasegarantii
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.