Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Full HD videokaamera streamimiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
friidu11
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2020




sõnum 26.11.2020 17:47:53 Full HD videokaamera streamimiseks vasta tsitaadiga

Tere,
Olen kaamera otsinguil, mida kavas kasutada streamimiseks Twitchis/YouTubes. Piisab 1080p ning sobib nii USB kui HDMI väljund (mul HDMI capture seade olemas). Peaks olema kindlasti kaamera, mitte fotokas ega webcam (olen kasutanud Canon EOS Mark IV, aga see lülitab ennast 30 minuti tagant välja kuna tegu on fotokaameraga vmt - lisaks on see ka liiga kallis aparaat, mida ei taha igale poole vedada; webcame on mul ka paar tükki ning neid kasutan teiste perspektiivide jaoks, aga põhikaamera võiks olla ikka natuke parema pildiga seade).

Hind võiks olla kuskil 200-500€. Jäi silma selline: Panasonic HC-V770, aga kahjuks mitte kuskilt ei leia. Palju infot on USA turule mõeldud kaamerate kohta, mida Euroopast/Eestist raske leida. Ideaalis võiks olla sama tüüpi nagu see HC-V770 - mõnusalt kompaktne, aga piisavalt suur, et natukene tehnoloogiat ka sisse mahuks.

Oskab keegi soovitada midagi? Või leiab mulle HC-V770 kuskilt icon_razz.gif ?

Ette tänades ja parimat soovides,
Friidu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 27.11.2020 12:29:53 vasta tsitaadiga

Sel kaameral hakkab 6 aastat täis saama. Võib oletada, et ta on lihtsalt tootmisest maha võetud ja ladudest otsas.

Ma kahtlustan, et uued kaamerad tulevad pigem 4K võimelised, sest tarbijad ootavad seda. Seega 1080p ehk ongi saadaval laojääkidena. Ühelt poolt on see hea, sest sa võid leida neid soodsa hinnaga; teiselt poolt halb, sest sa pead otsima, higipull otsa ees. Aga midagi sarnast näiteks saksa amazonis: https://www.amazon.de/dp/B078YCVCF3/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_lzmWFb85HD3P3

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Full HD videokaamera streamimiseks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.