Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 18:59:40 Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud ) vasta tsitaadiga

Tervisi,

Vaatan siin Bitcoini ja Ethereumi hinda. Bitcoin hakkab eelmise buumi tipule juba kergelt lähenema, Ethereumil on pool teed veel minna.
Aga mis on kogu selle asja juures põnev - kui eelmise buumi ajal läksid vähegi IT-huvilisemad "peast soojaks" ning osteti kõikvõimalikke videokaarte, toiteplokke, emaplaate, mining rige hinnale tähelepanu pööramata kokku ning siiagi alajaotusesse tekkis kümneid postitusi päevas, siis praegusel üsna viisakalt tootval kaevandusajal on vaikus.
Saan aru, et vanad kalad ei viitsi enam 2017 buumi emotsiooni uuesti läbi elada. Ja noori kalu pole vist veel peale kasvanud. icon_smile.gif

Riistvara poole pealt seis pole kiita - Nvidia ega AMD uued kaardid ei ole oluliselt kõvemad eelmistest põlvkondadest ( Vega, Radeon VII, RX5700 ) ning uute kaartide saadavuski on pehmelt öeldes niru.
Seega võiks nagu vana generatsiooni kaardid praegu edasi toimetada kenasti. Aga entusiaste ja entusiasmi ei paista vähemalt siit alateemadest.

Sellised mõtted tekkisid lihtsalt täna hinnagraafikuid vaadates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 19:31:59 vasta tsitaadiga

Ütlesesin ammu ja ütlen praegu. 1oo ooo$ peal hakkab kõrv uuesti liikuma. Edasi paneme silma liikumise graafikut paika. Pane mu sõnu tähele. beer_yum.gif icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 25.11.2020 19:56:25 vasta tsitaadiga

Kusjuures just mõni päev tagasi mõtlesin, et vaataks ehk uuesti kaevandamise poole.
Tänapäeval ikka ASICud teemaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 20:03:06 vasta tsitaadiga

Ma just täna suhtlesin ühe kaevandajaga, ja sain vastuseks: Ma kaevandasin 2016 aastal 460 ETH ja ostsin maja 2017 selle kasumiga


Ehk siis uutele tegijatele antakse ruumi


Ja ilmselt 3 seeria videokaarte ei näe mängurid nii pea 😀

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ddrikk
Kreisi kasutaja
ddrikk

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 20:23:10 vasta tsitaadiga

jälg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 26.11.2020 21:54:21 vasta tsitaadiga

Hei!

Jälgin juba ammu ja isegi imestan, et siin nii vaikne on icon_smile.gif

Tegelikult käed sügelevad juba küll. Yerba äkki värskendad mälu ja teed väikese ülevaate millega tänapäeval näiteks ETH'i kaevandatakse, siis teaks kuhu poole joosta ja milliseid kaarte osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 26.11.2020 22:02:29 vasta tsitaadiga

Mina tulin sellesse maailma 2017 suvel ja hetkel pole küll plaanis väljuda. Kripeldama jääb ainult see kuidas 2010 lugesin siit kuskilt erinevaid kaevandusteemasid ja mõtlesin ja rääkisin pidevalt et peaks krüptot kaevama hakkama. Paistis vaid päris keeruline ja päris kallis. Vaatasin rahakotti ja mõtlesin et hetkel jätan siiski vahele. Nii see kõik mööda ka läks tookord.

Täna leiaksin juurde ka erinevaid investoreid kes sellest maailmast huvitatud on, kuid kuna mul ühe investoriga läks jube kehvasti peale cryptopia hacki ja hindade langemist 80 taala peale siis ma ei julge ühelegi enam soovitada. Võin ainult seletada asju mida oskan aga midagi enam ei soovita.

Täna võtsin dreamilt 15tk p106-100 kaarti juurde ja laupäeval panen käima. Siis käib mul kokku 1000 hashi eetrit. Alates 2017 suvi olen ma nonstop kaevandanud. Igasuguste hindadega ja väga erinevate kaartidega.

Jälgin teemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 22:05:08 vasta tsitaadiga

KAMY, ega tänapäeval suurt valikut tegelikult ole saadavuse ning price/perf suhte osas. Vega56 on see kõige mõistlikum kaart eetri jaoks. Ca 50 mhash 140w juures.
Järgmisena võtaks RX5700 seeria kaardi. Ise ei oma, aga olen aru saanud, et ca 55 Mhash 120w juures. Ainult hinnavahe kasutatud vegaga on kahekordne.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 26.11.2020 22:17:02 vasta tsitaadiga

need p106-100 on minumeelest ka väga head. Kahe kaardiga teeb pmst sama mis ühe vegaga. ca 60e maksab kaart. jah, video väljundeid pole ja järelturgu arvatavasti ka mitte aga saab südamerahuga need lihtsalt lõpuni lasta. Mulle need väga sobivad.

Üks halb asi on see et peab kas palju masinaid tegema või kasutama 12 slotiseid emaplaate. Mina olen 12 slotiste peale läinud nende kaartidega. Töötavad väga stabiilselt. Paremini kui mul amd-d üldse käinud on.

yerba kirjutas:
KAMY, ega tänapäeval suurt valikut tegelikult ole saadavuse ning price/perf suhte osas. Vega56 on see kõige mõistlikum kaart eetri jaoks. Ca 50 mhash 140w juures.
Järgmisena võtaks RX5700 seeria kaardi. Ise ei oma, aga olen aru saanud, et ca 55 Mhash 120w juures. Ainult hinnavahe kasutatud vegaga on kahekordne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 26.11.2020 22:35:41 vasta tsitaadiga

taunourb kirjutas:
need p106-100 on minumeelest ka väga head. Kahe kaardiga teeb pmst sama mis ühe vegaga. ca 60e maksab kaart. jah, video väljundeid pole ja järelturgu arvatavasti ka mitte aga saab südamerahuga need lihtsalt lõpuni lasta. Mulle need väga sobivad.

Üks halb asi on see et peab kas palju masinaid tegema või kasutama 12 slotiseid emaplaate. Mina olen 12 slotiste peale läinud nende kaartidega. Töötavad väga stabiilselt. Paremini kui mul amd-d üldse käinud on.

yerba kirjutas:
KAMY, ega tänapäeval suurt valikut tegelikult ole saadavuse ning price/perf suhte osas. Vega56 on see kõige mõistlikum kaart eetri jaoks. Ca 50 mhash 140w juures.
Järgmisena võtaks RX5700 seeria kaardi. Ise ei oma, aga olen aru saanud, et ca 55 Mhash 120w juures. Ainult hinnavahe kasutatud vegaga on kahekordne.


Kust neid p106-100 kaarte muidu soetada saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 22:37:03 vasta tsitaadiga

KAMY, müügifoorumis icon_wink.gif
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 26.11.2020 22:38:51 vasta tsitaadiga

dreamlover müüb. A.. muide, ära võta mu juttu nagu soovitust. Ma võin alati eksida ja tegelikult ei saa ma midagi aru. Proovi googeldada vms. Ma ei ole mingi krüpto guru. Ma arvan et ma olen kõikse nõrgem könn üldse kes sellega tegeleb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 22:50:52 vasta tsitaadiga

Tegelikult arvutasin paar päeva tagasi kiirelt ka. 2x1060 teevad 1xvega perfi ca 20w rohkema vooluga ja 2x rohkema ruumiga. Aga vegat ei leia eriti alla 200ja, ehk 3-4 korda 1060st kallim


Aga ilmselt lastakse vegad sama häati lõpuni kui ka 1060 kaevurkaardid, umbes sama, mis tehti kunagi 270/280x dega

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 26.11.2020 23:04:06 vasta tsitaadiga

taunourb kirjutas:
dreamlover müüb. A.. muide, ära võta mu juttu nagu soovitust. Ma võin alati eksida ja tegelikult ei saa ma midagi aru. Proovi googeldada vms. Ma ei ole mingi krüpto guru. Ma arvan et ma olen kõikse nõrgem könn üldse kes sellega tegeleb icon_biggrin.gif


Tnx! Vaatan oma vana varustuse nädalavahetusel üle võib-olla tõesti ajangi midagi jälle tööle icon_smile.gif thumbs_up.gif

PS! Mida arvata uuest AMD Radeoni RX 6000 seeriast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.11.2020 15:30:04 vasta tsitaadiga

Kas mingi sofitga saab ka elektri börsihinna järgi kuidagi automaatselt OC profiile muutma panna? Hetkel RaveOS kasutusel.

yerba kirjutas:
Vega56 on see kõige mõistlikum kaart eetri jaoks. Ca 50 mhash 140w juures.

Panin ka mänguarvuti vega56 kaevama, 42,5mhash @ 120W. Pole paha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 16:02:25 vasta tsitaadiga

Eks vist kõik need faktorid kokku, kaevurite maailm on nii kirjuks läinud, riistvara saadavus/hinnaskaala on küsitav, tasa teenimiseks ilmselt läheb nii mõnigi aeg, selle aja peale tuleb uus kukkumine jne jne.
Väikse kalana pole asjal olulist mõtet, suureks kalaks saada pole võimalusi. icon_rolleyes.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 16:13:57 vasta tsitaadiga

indumen, miks? Investeerid 500€ rauda , teenid 6 kuuga tasa


Investeerid million raha, teenid 6 kuuga tasa.


Edasi mängib rauast lahti saamise hind jne. Püramiid, nagu ilkq, esimesed saavad taskud täis, viimased jäävad ilma

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 27.11.2020 18:05:38 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas mingi sofitga saab ka elektri börsihinna järgi kuidagi automaatselt OC profiile muutma panna? Hetkel RaveOS kasutusel.

yerba kirjutas:
Vega56 on see kõige mõistlikum kaart eetri jaoks. Ca 50 mhash 140w juures.

Panin ka mänguarvuti vega56 kaevama, 42,5mhash @ 120W. Pole paha


Peale selle kaardi tarbib sul ülejäänud arvuti ka umbes samapalju voolu. Kodus ühe kaardiga jebimine paistab halb mõte. Samas - kui kuskilt ei alusta ei jõua ka kuskile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.11.2020 18:07:20 vasta tsitaadiga

No see pole mul ainuke kaart icon_wink.gif
See lihtsalt on üksikuna lauaarvutis, las teeb tööd, arvuti töötab enivei 24/7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2020 12:11:39 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
indumen, miks? Investeerid 500€ rauda , teenid 6 kuuga tasa


Investeerid million raha, teenid 6 kuuga tasa.


Edasi mängib rauast lahti saamise hind jne. Püramiid, nagu ilkq, esimesed saavad taskud täis, viimased jäävad ilma


Ma kipun sinna püramiidi viimasese/alumisse otsa sattuma tavaliselt icon_razz.gif

Suurest igavusest/oskamatusest leidsin sellise vidina nagu minerstat, regad ära ETH aadress sisse ja tuld, aga praegu 8GB RX570 teeb ainult 9Mhs, mis on täiesti pointless.

Edit: natuke sai paremaks 24Mhs keskmiselt, kuigi google arvates peaks number veel kõrgem olema natuke. aga noh tasuvusest pole siin midagi rääkida masin võtab seinast 175w icon_rolleyes.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii


viimati muutis indumen 29.11.2020 14:43:44, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.11.2020 13:26:04 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundub või saabki etchashiga paremaid numbreid kätte? Näppisin settinguid ja manli 1070 hakkasid lõpuks 32+ @115w jooksma. Enne nii hästi ethashiga ei saanud icon_rolleyes.gif
4gb kaartide hinnaga ka tõusmas juba?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 30.11.2020 18:58:56 vasta tsitaadiga

Mingi 19$ jäi praegu puudu BTC ATH-st Coinbaseis icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 01.12.2020 02:46:55 vasta tsitaadiga

Tuli ka meelde et kunagi 2017 olin Ethlendi ostnud (Nüüdseks AAVE) ning see mõnusa tõusu teinud, jälle plussis tagasi thumbs_up.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.12.2020 08:25:54 vasta tsitaadiga

jälgin teemat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004




sõnum 03.12.2020 01:53:28 vasta tsitaadiga

Masinad vuravad ilma hingetõmbeta juba 4jas aasta. icon_eek.gif

Ühtlasi pakun ka majutust masinatele. Hetkel vaba 300+ kw.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud ) mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.