Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Garminil ägedad uued nutikellad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Level2020
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2020




sõnum 08.10.2020 10:58:05 Garminil ägedad uued nutikellad vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - 5. oktoobril lisandusid Garmini nutikellade valikusse uued mudelid Venu Sq ja Venu Sq Music Edition. Mõlemad kellad võimaldavad jälgida oma terviseseisundit, mõõtes igapäevast stressitaset, astutud samme ja teisi näitajaid, kuvades tulemusi ainulaadsetel, Garmini puhul üllatuslikel kandilistel ekraanidel, püsides samas tarbija jaoks taskukohases hinnaklassis.

Mudel Venu Sq Music Edition peidab endas lihtsasti kättesaadavat muusikakogu, sobides eriti hästi neile aktiivse eluviisiga inimestele, kelle jaoks päevad ilma muusikata on mõeldamatud. Kell võimaldab kogusse salvestada lemmikmuusikat ning kuulata seda ka siis, kui nutitelefon ei ole lähedal.

„Oleme uhked, et tõime turule Garmini kõrgetele funktsionaalsuse standarditele vastava nutikella ja saame seda pakkuda laiemale sihtrühmale sobiva hinnaga,“ räägib Dan Bartel, Garmini globaalse tarbijatele suunatud müügi asepresident. „Ajal, mil märkimisväärne osa ühiskonnast on teadlik aktiivse ja tervisliku eluviisi olulisusest, pakub see mudel täpselt seda, mida vaja: enam kui 20 sisseehitatud spordirakendust ja kõige laiemat valikut funktsioone terviseseisundi jälgimiseks ööpäevaringselt.“

Tervis ja heaolu
Sari Venu Sq pakub laia funktsioonivalikut terviseseisundi jälgimiseks ja toetab Garmini moodsaimat ööpäevaringset südametegevuse seiremonitori ElevateTM. Teiste sisseehitatud tervisefunktsioonide hulka kuuluvad uneseire, hingamise jälgimine koos hingamisharjutustega, menstruaaltsükli, stressi ja veetarbimise jälgimine jne. Aku energiamõõdik võimaldab kasutajatel pidevalt jälgida oma keha energiataset, et tõhusalt planeerida treeninguid, puhke- ja uneaega.

Fitness ja individuaalsed treeningprogrammid
Aktiivset eluviisi toetades pakub nutikell enam kui 20 sisseehitatud treeningprogrammi nii sise- kui ka välitingimustes. Seade loeb kokku päeva jooksul astutud sammud, aktiivsusminutid ja kulutatud kalorite hulga. Venu Sq võimaldab rakendusest Garmin Connect alla laadida eelnevalt koostatud treeningprogramme, samuti panna kokku individuaalseid treeningkavasid ning luua ühendus programmiga Garmin Coach, et ammutada inspiratsiooni professionaalsetelt treeneritelt ja end täiendavalt motiveerida.

Parem uni ja hingamise seire
Täiustatud une jälgimise funktsioon hindab ja analüüsib puhketundidel teie une kvaliteeti. Hingamise seire mõõdab väljahingamiste arvu minutis, Pulse Ox aga määrab hapniku hulka veres. Selle tulemusena saab pärast ärkamist hinnata eelnenud öö une sügavust ja kvaliteeti.

Nutifunktsioonid liikuva elustiili jaoks
Sari Venu Sq pakub kasutajatele ka muid nutikaid funktsioone igapäevaseks aktiivseks elutempoks:
    - teavitus sissetulevatest kõnedest, saabunud sõnumitest, sotsiaalmeedia uuendustest, kalendrikutsetest jpt. Androidi operatsioonisüsteemi kasutajad saavad seadme abil ka lühisõnumitele vastata;
    - mudelis Venu Sq Music Edition olev muusikakogu, kuhu saab laadida meeldivaid lugusid, kujundades neist esitusnimekirjasid. Võimalus ühendada muusikaedastusplatvormidega Spotify, Amazon Music ja Deezer;
    - turvalisus ja jälgimine: LiveTrack võimaldab sõpradel ja perekonnal määrata reaalajas seadme kasutaja asukohta;
    - kontaktivaba makselahendus Garmin Pay lubab sularaha ja krediitkaardid koju jätta.




Kujundus ja taskukohane hind
Sarja Venu Sq mudelitel on 1,3-tolline ristkülikukujuline Corning® Gorilla® Glass klaasiga puutetundlik ekraan, kelladel on kerge alumiiniumraam ja mugav silikoonist rihm. Nutikella režiimis on Garmin Sq aku kasutusaeg kuni 6 päeva ja GPS-režiimis kuni 14 tundi. Venu Sq soovituslik jaemüügihing on 199,99 eurot ning mudelil Venu Sq Music Edition vastavalt 249,99 eurot.

Rohkem kui 30 aastat on Garmin paigutunud uusimate GPS-navigatsiooni- ja juhtmevabade seadmete arendamise eesliinile, luues seadmeid inimestele, kes soovivad harrastada aktiivset eluviisi. Garmin keskendub viiele tegevusalale: autotööstus, lennundus, fitness, laevandus ja aktiivne puhkus.

Lisateavet leiate Garmini virtuaalsest pressiruumist: https://newsroom.garmin.com/newsroom/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 13:54:43 vasta tsitaadiga

Nutikellade puhul oleme siis jõudnud samasse punkti nagu telefonidegagi - näevad kõik ühesugused välja. Garmin = Fitbit = Apple Watch icon_neutral.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.10.2020 15:22:59 vasta tsitaadiga

Betamax, head/edukat asja ikka kopeeritakse icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 08.10.2020 17:16:44 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Betamax, head/edukat asja ikka kopeeritakse icon_wink.gif

Nüüd on siis hea ära märkida, et kopeeritakse - uhke värk icon_wink.gif . Samas mõne teise uudise juures ollakse hoopis sapisemad selle kopeerimise juures sa siis nüüd aru....

Et väga OT ei oleks siis ...
Olgu selleks Garmini, Apple Watch või mõni Hiina kloon, mulle küll sellist kandilist lärakat maha ei müü käepeale.
Ennem kui üldse hakata sellist nutikat kella ostma siis tasuks endalt küsida, kas mul on seda kõike vaja? Mina küll olen sellele mõelnud.

tsitaat:
Teiste sisseehitatud tervisefunktsioonide hulka kuuluvad uneseire, hingamise jälgimine koos hingamisharjutustega, menstruaaltsükli, stressi ja veetarbimise jälgimine jne. Pulse Ox aga määrab hapniku hulka veres.

Firmad (ja ma ei mõtle antud hetkel ainult Garmint vaid ka teisi) ise otsustavad mida kõike on äärmiselt vajalik koguaeg jälgida.
Üha enam jääb mulje, et kui selle kella ostan siis olen just kui arsti juures käinud ja arst on mulle kui väga haigele inimesele kaasa andud ühe meditsiinilise seadme mis jälgib koguaeg mu näitusid, et siis edasi otsustada mu ravi kulgu. Äkki unustan hingamise ära, äkki ma ei joo vett piisavalt palju, äkki magan liiga vähe jne jne jne (muidugi et magan vähe, kui lapsed peres on, peale laste saamist võib ainult unistada väljamagamisest icon_lol.gif ). Kas mul on selle teadmiseks kella vaja?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Garminil ägedad uued nutikellad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.