Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2020 13:39:03 vasta tsitaadiga

ma võibolla liiga algaja, aga ma küll ei saa väita, et ma PC peal mõne cheateri vastu oleks sattunud icon_smile.gif Kui kaotan, siis sellepärast, et ma ei oska kaitses mängida ja ei kasuta oma võimalusi ründes ära.
Ma jätkuvalt vihastan sellepeale, et kui ma omarust annan söötu ühele mängijale, siis see tõbras ignob seda ja pall liigub temast sujuvalt mööda kuhugi teisele... Ja ma ei saa aru miks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.11.2020 14:12:09 vasta tsitaadiga

eShelobik, selliseid cheatereid ei olegi nagu shooterites aimbotid jne. Cheaterid=farmerid ehk siis tüübid, kes kohe peale kickoffi disconnectivad(saavad võidu kiirelt kirja). Squad Battles cheatide kohta ei tea, oletada võib et seal manipuleeritakse samuti skooriga.
Tavaliselt see ebakõla mängijate vahel tekib kui kerge lag sees, ise alati jälgin onlines, et võimalikult hea pingiga serverisse connectiks... aga noh alati see ei päästa vahel ongi serverid koomas või vastane sita pingiga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2020 16:05:32 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
eShelobik, selliseid cheatereid ei olegi nagu shooterites aimbotid jne. Cheaterid=farmerid ehk siis tüübid, kes kohe peale kickoffi disconnectivad(saavad võidu kiirelt kirja). Squad Battles cheatide kohta ei tea, oletada võib et seal manipuleeritakse samuti skooriga.
Tavaliselt see ebakõla mängijate vahel tekib kui kerge lag sees, ise alati jälgin onlines, et võimalikult hea pingiga serverisse connectiks... aga noh alati see ei päästa vahel ongi serverid koomas või vastane sita pingiga.


kohe peale kickoffi saavad võidu kirja?

Ma loyal ladsi jaoks tegin seda kickoff disconnecti asja 10 mängu puhul squad battles. Aga see läheb ju kaotusena kirja igal juhul?

Üldse tegin SBCsid palju eile, lõpuks kogunes 11 erinevate pakki, milelst ei ühtegi Walkoutti ega boardigi. Selle tradeable Allisoniga laenasin õnnelt liiga palju vist.
AGa noh, plussi jäin ikkagi. SBCd on hea koht raha teha/õnne peale loota ja ajugümnastikat ka

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.11.2020 16:09:21 vasta tsitaadiga

Amphor, cheat selline, et enne mängu algust juba lisavad endale traineriga paar väravat kirja, sellepeale server disconnectib ära kuna andmed ei klapi - sina jääd pika tilliga ja cheater saab võidu. (Offlines cheatides ilmselt peavad nad terve mängu ära mängima ja lõpus muudavad väravate seisud ära traineriga)
Ilma kaotuseta disconnect loyaltyt pidi saama koguda totw challenge tehes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diplomaat
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2019




sõnum 10.11.2020 07:53:05 vasta tsitaadiga

PC peal kasutati Squad Battle-is väidetavalt sellist meetodit, et muudeti pooled ära, .st. AI mängis sinu meeskonnaga ja mängija lasi siis AI meeskonnaga endale väravaid taguda. TOP100 tabelitest oli näha kui suur vahe oli PC skooridel võrreldes PS4 ja XBOX-iga.
Selle sama cheater-iga sai ükskõik millisele oma meeskonna liikmele anda atribuutideks 99. Ja online Draft ainult bot-itest koosneski.
Võibolla praeguseks on seis parem ja EA suutnud neid välja pookida, aga FIFA19 kubises sellistest PC peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.11.2020 08:40:22 vasta tsitaadiga

Pole see fifa drafti veel proovinud. Aga div 1 on küll cheatereid täis, väljaspool tipptundi 90% vastaseid annab selliseid, kes peale kickoffi quitivad... põhimõtteliselt kui weekendist osa ei võta siis normaalselt mängida ei saagi auhindade peale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2020 14:05:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et mul seal Div8 päris mõnus. Ühtegi sellist disconnecti venda pole olnud, mängud on mõnusalt pingelised. Tihtipeale seisud 5-4 või 3-4 jne ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 10.11.2020 19:13:59 vasta tsitaadiga

ma 2 drafti teinud ja tundub et kooderid moment välja juuritud , sain jubalt peksa ainult icon_redface.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.11.2020 19:16:05 vasta tsitaadiga

krr vaatan, et kõigil mu origini kontaktidest minu omast hulka parem squad juba, üks oli lausa ronaldo pakist tõmmanud

ohh jah, oma pakkidest pole nüüd enam sittagi saanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 10.11.2020 19:20:06 vasta tsitaadiga

pack odds on lowered moment ning ega kedagi seal väga ei leia , RTTF promost on ehk 3 venda üle 100k niiet jah icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2020 20:48:17 vasta tsitaadiga

Ma pole ka väga ammu midagi head packist saanud. Nõme, et SBC rewardid ka enamjaolt untradeable, seal alati mõni duplicate kelle peab ära discardima.
Täna rivalsis juhtus kummaline bug. Teisel poolajal lõin värava ja vastane vajutas kohe pausile, et arvatavasti ragequittida. Skippisin replay, et mäng pausile läheks,aga imelikul kombel tühistas mäng kuidagi pausi ja jätkus kickoffis. Mis aga juhtus, oli see, et nüüd ma kontrollisin vastasmeeskonda ja minu meeskonda ei kontrollinud keegi icon_lol.gif tiksusin siis vastasmeekonda kontrollides aja lõpuni
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 10:18:21 vasta tsitaadiga

Polnud ammu squad battles it teinud ja ikka hoopis teine tera, rivalsis küll Martiali kiirendus ümmargune null ei ole... Seda see world class difficulty tähendabki, et sina pead mingi poetaguse pundiga hakkama saama icon_biggrin.gif

edit: Suluseis küll minumeelest õigesti seadistatud ei ole - oma väljakupoolel ei tohiks ära vilistada

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2020 01:48:56 vasta tsitaadiga

Sain veel viimase rivalsi mänguga promotioni div7'sse. Aga nüüd 30 mängu mängitud näitab, et rewarde saan div 8 järgi, miks nii?
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.11.2020 08:09:52 vasta tsitaadiga

eShelobik, see aasta saabki rewardi vastavalt sellele liigale, kust alustasid nädalat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2020 09:26:02 vasta tsitaadiga

15 dets saab siis tasuta Beckhami (Real Madridi mängijana), mis on tore. Iseasi kas selle ajani üldse pelan veel FUTi, praegu asi suht lahjaks ikka läinud ja pole motivatsiooni enam väga mängida. Untradeable packid täiesti mõttetud, squad battles väljakannatamatu, friendlies objectives täielik sweatfest. Lisaks suutis EA nüüd veel League SBC'd ära rikkuda, gg icon_biggrin.gif FIFA liigub stabiilselt selles suunas, et varsti kõik tasuta packid untradeable. Järgmine aasta SB, rivals ja WL ka untradeable raudselt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.11.2020 10:18:23 vasta tsitaadiga

Mul poleks nende untradeable pakkide vastu midagi kui nendest saaks miskit head ka vahepeal. Terve selle fifa parim mees, mis pakist saanud olen on NIF Werner vist... ei meenu, et midagi kallimat oleks saanud.
Samal ajal osad vennad saavad korduvalt mingeid 1M mehi... veits balaansid paigast ära, mille poolest üks väärib neid mehi rohkem kui teine vms...?
Kõik weekendid ka siiamaani kaasa teinud ja red picksis annab mingi 82 rated sitta valida(v.a Ederson, aga kiiper on kiiper)... samal ajal iga teine mäng annab vastu kedagi, kel on mingi hull beast red pick väljakul icon_biggrin.gif

EDIT: Ja seekordsed parimad red pickid 79 ja 81 rated.
Kui pakkidest sittagi ei saa siis tuleb snaipida:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 21.11.2020 17:37:23 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
15 dets saab siis tasuta Beckhami (Real Madridi mängijana), mis on tore. Iseasi kas selle ajani üldse pelan veel FUTi, praegu asi suht lahjaks ikka läinud ja pole motivatsiooni enam väga mängida. Untradeable packid täiesti mõttetud, squad battles väljakannatamatu, friendlies objectives täielik sweatfest. Lisaks suutis EA nüüd veel League SBC'd ära rikkuda, gg icon_biggrin.gif FIFA liigub stabiilselt selles suunas, et varsti kõik tasuta packid untradeable. Järgmine aasta SB, rivals ja WL ka untradeable raudselt.


ei noh tasuta ikoon on äge värk aga noh kas ta 15 detsembriks nagu squadi sobib arvatvasti mitte , face value järgi meenutab ta bale kaarti ja kui EA suudab ta mingi 3/3 right wingi teha siis isegi pingile ei satu ...

sbc untradeable rewardid on mõistetav , inimised ei osta enam nii palju punkte ning EA kasutab mingit umbluu tatkikat millega üritavad müüki tõsta icon_lol.gif icon_lol.gif , pole siiani punkte veel ostnud ega plaani ka , need 6-7 promo playerit pole väärt , samas coine pole raske teenida/tradeda , endal juba ca 1mil squad ja pole pakkidest väga häid kaarte tõmmanud , vahepeal bronze inglasi ja saklasi müünud jms

ise leidnud aega WL jaoks laupäev-pühapäev ja oma g3 kätte saanud , hunnik okse.gif okse.gif player pickidest aga sai tehtud selle WL sbc ja sain lozano , esimene korralik kaart pingile punastest beer_yum.gif

muidugi rivaale jms nädala sees enam ei teegi v.a. kui mingi XP ülesanne , samas need silver lounge jms vennad tehtud , squad battlet teen vist 4-5 mängu nädalas , legega neid bronze tiim peksta ja tuleb see 11k coini rank ära , selline passiivne boonus väikse vaeva eest thumbs_up.gif

tiim moment:

Spoiler Spoiler Spoiler


a see viimane patch on muidugi vigane ka , et punast saada sa pead ikka korralikult mängijaid maha tõmbama , kas siis raskelt saadud 2 kollast või siis otse punast on pea et võimatu juba saada , fifa realism on ikka täitsa okse.gif okse.gif okse.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2020 20:29:39 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:
sbc untradeable rewardid on mõistetav , inimised ei osta enam nii palju punkte ning EA kasutab mingit umbluu tatkikat millega üritavad müüki tõsta icon_lol.gif icon_lol.gif , pole siiani punkte veel ostnud ega plaani ka , need 6-7 promo playerit pole väärt , samas coine pole raske teenida/tradeda , endal juba ca 1mil squad ja pole pakkidest väga häid kaarte tõmmanud , vahepeal bronze inglasi ja saklasi müünud jms
suur enamus on mängijaid, kes kunagi WLi ei mängigi või siis saavad vaevalt paar võitu kätte
nemad on nood, kes ostavad pakke
eile oli teema redditis, kus keegi jagas kogemata ostetud 12k fifa points koodi - lihtsalt andis tasuta ära 100€
mõnes maailmaosas raha on ja nii, et ei sega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2020 09:27:11 vasta tsitaadiga

Tänaseks võin julgelt öelda, et see on minu Fifa FUT ajaloo parim meeskond seni. Siit edasi on juba päris raske midagi enamat soovida, kui siis ehk ainult IF Walkerit CB positsioonile ja IF Mane LW, aga ega VVD, Gomez + Son/Sterling üle oleks ka patt nuriseda.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2020 23:09:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Minu selle aastane team, eelmine weekend league sain 11 võitu, see nädal jäin 6 peale, 10 mängu mängimata.

Samas tunnen, et isu hakkab ära kaduma.
Kirss tordil oli black friday kus pack luck oli nii sitt, et igasugune isu kadus pakke avada icon_biggrin.gif Müüsiń kõik oma müüdavad kaardid, ostsin 100k pakke ca 5-600k eest, vastu sain pmst mitte midagi, kõik mis tuli müüsin uuesti. Parimaks jäi havertz mille eest sain 100k. Nüüd siis pole ei coinse, ega ka ühtegi müüdavad varumeest icon_smile.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.12.2020 13:13:34 vasta tsitaadiga

Õnnestus tiim lõpuks üleni värviliseks saada. LB/RB osas väga nigel valik, aga midagi tuli ära võtta, et värviline oleks:
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=iJIltsaenVoHx:FFA21PCC

Viimased 2 weekendi pole väga palju aega mängida olnud ja ega viitsimist samuti üleliia ei olnud isegi kui aega leidsin, kuigi minek on hea. Viimase kahe weekendi peale siis 4 kaotust 34 mängu peale, aga eks tõsisemad vastased hakkavadki siis tulema kui pooleli jätsin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2020 16:01:25 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Õnnestus tiim lõpuks üleni värviliseks saada. LB/RB osas väga nigel valik, aga midagi tuli ära võtta, et värviline oleks:
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=iJIltsaenVoHx:FFA21PCC

Viimased 2 weekendi pole väga palju aega mängida olnud ja ega viitsimist samuti üleliia ei olnud isegi kui aega leidsin, kuigi minek on hea. Viimase kahe weekendi peale siis 4 kaotust 34 mängu peale, aga eks tõsisemad vastased hakkavadki siis tulema kui pooleli jätsin.

Norm beast squad icon_biggrin.gif kas meeletu pack luck v fifa pointse ka ostetud?

Endal pole samuti väga viitsimist mängida, nv tegin icon swapse, see päris lebo. Enamus austavad õnneks golden goal reeglit ja 3 tokenit sai mingi tunniga tehtud, squad battle grind on päris masendav. Aga muidu icon swapsides need 5x 85+ ja 25x 83+packid on päris ahvatlevad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.12.2020 16:06:52 vasta tsitaadiga

thanq, punkte ostsin ainult alguses 17,9 vms euri eest, et saada asi liikuma. Pakkidest kalleim mees, kelle saanud olen on vist NIF Werner icon_biggrin.gif
Treidimisega(loe snaipimisega) on coinid teenitud. Koosseisusgi olevad pooled mehed poolmuidu saadud(IF Walker 115k, IF Gomez 91k, RTTF Gabriel Jesus 130k ja TOTGS Bruno Benno 330k) icon_lol.gif

Icon swapsid ahvatlevad mind ka, aga ei viitsi väga neid friendlysid teha... Teen 2x Squad Battles omad ära, et 2x ultimate packid saada(mu jaoks see squad battles lihtne)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diplomaat
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2019




sõnum 14.12.2020 17:13:12 vasta tsitaadiga

Mis kellaaegadel WL-i Eestis mängida kannatab, et lag-i poleks?
Eile õhtul DIV-i mängides kuskil 22 paiku oli veel suht kehva gameplay.
Või kasutate VPN-i vms. parema mängukvaliteedi jaoks?

Mul kõikides mängudes näitab pingi 10-16ms, aga mehed on kui mudas kinni ja iga mäng on eri kiirusega. Annab harjuda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.12.2020 17:35:15 vasta tsitaadiga

diplomaat, WL tegelikult peaaegu iga kell on OK, kui serverid ise on OK. Ehk siis aeg ajalt millegipärast serverid uimerdavad, aga muidu olen täiesti läägivabasid mänge saanud nii lambi kellaegadel nagu kell 09 hommikul jne. Pühapäeviti just on tihti seda läägi ette tulnud, ilmselt kõik karvased ja sulelised kohal ning tõmbab serverid umbe.
DIVis küll veits teine teema, oleneb ka mis DIVis olla, kui kõige populaarsemate seas(kuskil keskel) siis ilmselt leiab laadnalt vastaseid. Ma div 1 mängimisest sisuliselt olen loobunud juba, ainult tipptundidel leiab vastaseid, muulajal leiab 80% farmerid, 10% läägerid ja 10% normaalsed vastased.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.