Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2021 11:28:35 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
...aga põhi küsimus on see, et mismoodi ma porte suunan siis kui mikrotikile ligipääsu pole.


Tegelikult on asi lihtne - ruuteri peal on kleepekas, kus on kirjas üks telefoni number. Helistad sinna ja ütled mis pordid kuhu suunata ja tehakse kaugelt ära icon_wink.gif Lihtsalt Tele2 poliitika on selline, et kui on rendi ruuter, siis kliendile ruuterile ligipääsu ei võimaldata, aga kui ostad ruuteri välja, siis saad ligipääsu. Igati mõistlik ju.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 13.11.2021 15:50:17 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
react kirjutas:
...aga põhi küsimus on see, et mismoodi ma porte suunan siis kui mikrotikile ligipääsu pole.


Tegelikult on asi lihtne - ruuteri peal on kleepekas, kus on kirjas üks telefoni number. Helistad sinna ja ütled mis pordid kuhu suunata ja tehakse kaugelt ära icon_wink.gif Lihtsalt Tele2 poliitika on selline, et kui on rendi ruuter, siis kliendile ruuterile ligipääsu ei võimaldata, aga kui ostad ruuteri välja, siis saad ligipääsu. Igati mõistlik ju.


Jaa seda tehnik ütles, et ruuteril kleeps ja tõmba kõne kui mure icon_biggrin.gif Kõik õige. Tundus muidugi veidi ebamugav ja lamp iga suunamise pärast kiri või kõne tõmmata. Suures pildis pole vahet vist, et enamus suunamise mis teinud olen jäävad selliseks aastateks siiski. Seda, et rendi ruuter ja ligipääsu ei saa vot see osa jäi neil selgitamata. Ei teadnud, et saan välja osta ja teha mida tahan sellega niiöelda. Sellest poliitikast mingis mõttes saan aru ja. Peab siis klienditoega veel ühendust võtma. Hetkel jah ruuter tasuta käes aastaks aga nagu teada need ruuteri miagi ei maksa muidugi. Pull värk oli see, et algul tõmmati ruuteri rent peale, kui hakkasin oma ruuteri kohta kurtma siis öeldi, et aga ok teeme siis aastaks tasuta. Noh vähemalt pakuti võimalust. Naljakas, et nii klienditeenindus kui ka tehnik kordagi ei maininud, et kui ligipääsu tahad võid välja osta..

indrpo kirjutas:

react, Tahaks öelda, et tugi on üks osa teenusest mille eest sa maksad. Isegi kui asi on tehtud lihtsaks ja kõik toimib, ja sa maksad, ning ei vaja tuge.
Hetkel tundub sinu kirjeldusest küll, et midagi on ikka väga valesti.


Jah tõsi ta on, kuskilt see kokkuhoid ilmselt tuleb. See läheb siin muidugi kõvasti offtopicuks aga kogu see teema on mulle üldse üsna vastukarva mis puudutab püsiühendust ja hindasid ja sealhulgas ärikliente. Kodus on telia 100mbit ja ma ei mäleta kuna mul oleks mingi probleem ühenusega üldse olnud. Et mis see tugi või uptime on millest me siin ärikliendi puhul räägime ja miks ma peaks 5x rohkem ärikliendina sama asja eest maksma (koos käibega). Kiri on juures, et tõrked eemaldatakse 8h jooksul aga no ka ärikliendina ma ei saaks öelda, et aastaid fiibri taga üldse midagi halvasti oleks olnud. Jama veidi oli kui oli veel VDSL, siis oli vähe ebastabiilsem ja oli katkestusi. Tänane kuni 8h on ka selline, et ühesõnaga üks tööpäev jääb sisuliselt tegemata. Oma valik aga 80% asju jookseb pilve põhiselt. Aga noh, see on teema mis käib kuskile teise rurbriiki tegelikult.

RCC kirjutas:

ärimajades ei peaks sul ju üldse mingit ruuterit olema, igale massinale tellid avaliku-ip ja sinu enda võrguga tegeleb kõige tähtsam seade - switch, ma oleks sama keisiga tele2 kohe kukele saatnud ja tõtanud 2ns kiirusel lepingut lõpetama. ei saa näed kuidagi seda päris internetti tööle


Ei peaks jah aga näed võta näpust icon_biggrin.gif Pole selle lepinguga õnneks laulatatud ja vaatame kuidas see asi ennast siin edasi mängib.


Aga tänud info eest. Jälle targem. Vingun jälle hinna ja kogu asja üle aga tulles selle toe juurde tagasi siis Telial vähemalt peale 17:00 ärikliendi teenindus lõpetab tööpäeva ja suunatakse erakliendi teenindusse. Tele2 tundub, et kirjas 24/7 klienditeenindus. Eks helistan oma pordi murega ja saan teada icon_razz.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2021 19:10:15 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Tele2 tundub, et kirjas 24/7 klienditeenindus.


Täpselt nii ongi icon_wink.gif See telefoni number ei ole muidugi mõeldud selleks, et sa öösel kell kolm küsiksid pakettide hindasid või uuriksid, millal fiiber sinu kodukanti jõuab icon_razz1.gif Aga jah, probleemide korral üritatakse 24/7 aidata thumbs_up.gif

react kirjutas:
...öeldi, et enda ruuteriga ei saa.


No tegelikult ikka saab küll. Küsid Tele2-st oma võrgu parameetrid ja kui ruuteri seadistamisega ise hakkama saad, siis anna tuld icon_wink.gif Aga arvestama peab siis jah sellega, et keegi Tele2-st su ruuterit konfima ei hakka ja probleemide puhul on sind tunduvalt raskem aidata, kuna Tele2-l puudub võimalus sinu ruuterit kaughallata. Seega on mõistlikum siiski Tele2 ruuterit kasutada ja kui tõesti vaja seal sees endal susser-vusserdada, siis osta välja icon_idea.gif See Mikrotik on tegelikult päris asjalik karp.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 14.11.2021 20:51:03 vasta tsitaadiga

Meil on ka töö juures mitmes asukohas Tele2 fiiber kasutusel, oma ruuterite ja tulemüüridega (mitte Mikrotik). Pordisuunamiste ja muu haldusega tegeleme ise. Mingeid probleeme ühenduse kiiruse ega stabiilsusega pole.

Kasutajatoe kvaliteeti ei oska ma hinnata, sest pole nendega isiklikult asju ajanud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 11:20:33 vasta tsitaadiga

Oot, kas ma sain õigesti aru, et Tele2 ei luba ruuteri admini minna? icon_biggrin.gif Et ma ei saa isegi wifi võrke confida või DHCP aadresse määrata? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 15.11.2021 16:11:21 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Oot, kas ma sain õigesti aru, et Tele2 ei luba ruuteri admini minna? icon_biggrin.gif Et ma ei saa isegi wifi võrke confida või DHCP aadresse määrata? icon_biggrin.gif


Hetke seisus täpselt nii. Tegelen asjaga hetkel. Wifi kohta ma ütlesin et lülita välja, aga tehnik ütles, et wifi on selline et parool läheb paika ja seda enam muuta ei saa.

Praegu tegelen sellega, et iseteenindusse selle ühenduse saaks. Hetkel kuskil kirjas pole nagu oleksin ühenduse omanik. Väidetavalt tuleb ettevõttel registreerida eraldi iseteeninduses, selleks aga on vaja tel. number sisestada mida mul kaabliga ei ole ju.

EDIT: Nii, aga jutu jätkuks siis. Rendi ruuter ning ei taheta sinna sel juhul ligipääsu anda jah. Võin välja osta või kuna mul Ubiquiti seisis juba laual siis oli tehnik nõus andmed andma ja kogu lugu. Miks see nii raskelt nüüd käis ei tea aga kokkuvõttes asi lahenes ja suhteliselt lihtsalt. Jah fix ip on ja see tuleb käsitsi panna, DHCP'ga ipd ei saa seinast.

Kokkuvõttes olen hetkel rahul ja asi toimib ilusti.

Iseteenindusse seda ühendust ei saagi kui mul Tele2's numbrit pole öeldi mulle. Aga no jään ellu.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 18:28:00 vasta tsitaadiga

Imelik. Teised operaatorid annavad rendikatele ka ligipääsud... Vnoh, ruuteri peal on admini andmed.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 17.11.2021 23:43:47 vasta tsitaadiga

Samamoodi ütleks, et Tele2 ärimaja ühendus enda ruuteriga.

Muidugi tahetakse lepingu sõlmimisel veel lisatasu eest ruuterit maha müüa, aga sellest tuleb loomulikult keelduda.

Üks Elisa ja Tele2 eelis ärikliendina ongi ju see, et sind ei sunnita kasutama teenusepakkuja ruuterit, erinevalt Teliast.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.11.2021 23:47:18 vasta tsitaadiga

Reaper, Õnneks Telia puhul pole isegi vaja küsida, kas võib oma ruuterit kasutada, ühenda ja toimib vaikimisi. DHCP tuleb nii vaskvõrgus kui optikast ja seda vastavalt teenusele avatud portidega ilma lisa tasu eest.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2021 00:16:38 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Õnneks Telia puhul pole isegi vaja küsida, kas võib oma ruuterit kasutada, ühenda ja toimib vaikimisi. DHCP tuleb nii vaskvõrgus kui optikast ja seda vastavalt teenusele avatud portidega ilma lisa tasu eest.


Aga erinevalt Tele2-st köhid Telias staatilise IP eest pappi välja icon_wink.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2021 00:22:43 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
indrpo kirjutas:
Õnneks Telia puhul pole isegi vaja küsida, kas võib oma ruuterit kasutada, ühenda ja toimib vaikimisi. DHCP tuleb nii vaskvõrgus kui optikast ja seda vastavalt teenusele avatud portidega ilma lisa tasu eest.


Aga erinevalt Tele2-st köhid Telias staatilise IP eest pappi välja icon_wink.gif


Mismõttes, eraklient saab staatilise Tele2 kaudu tasuta? Tele2 vaikimisi teenus on suletud portidega, Telial vaikimisi avatud portidega või tellitav tasuta, sõltuvalt teenusest.
Ärikliendil omad lahendused kas tasuta või eraldi veel avalik vahemik tasulisena.

Keeruline on argumenteerida kui ei mainita pakette aga seni on see portide avatud ja staatilise ip teenus olnud pigem lisateenus mis on kas tasuline või tasuta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2021 00:33:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mismõttes, eraklient saab staatilise Tele2 kaudu tasuta? Tele2 vaikimisi teenus on suletud portidega


Tele2-st saab äriklient ükskõik mis paketiga, tasuta staatilise IP ja pordid on avatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2021 00:38:46 vasta tsitaadiga

Telex, Teliast ei saa?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2021 00:43:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telex, Teliast ei saa?


Minu teada kõigi pakettidega ei saa icon_rolleyes.gif Või on mul vale info icon_question.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2021 10:00:44 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
indrpo kirjutas:
Telex, Teliast ei saa?


Minu teada kõigi pakettidega ei saa icon_rolleyes.gif Või on mul vale info icon_question.gif


Ärikliendi kaabli ühenduste puhul saab Telias ja Tele2s NAT ühenduse kätte ehk 1 staatiline on kohe hinna sees. AIP 1-5 vahemik on mõlema puhul lisatasu eest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 23.11.2021 12:22:09 vasta tsitaadiga

Ma tele2-ga väga rahul. Hetkel kasutan seda nende kampaaniat 1 aasta tasuta. Tellisin lisaks staatilise ip ja kogu asi istub pfsense ruuteri otsas. Nende mikrotik sain ilusti ära võtta ja oma oma asemele panna. Pordid asjad lahti, suunamine töötab. Pole muidugi proovinud veel mikrotik ruuterit neile tagasi anda, ei tea kas võtavad. Aga tundub, et üritavad tugevalt turule tulla ja tänu sellele on väga paindlikud.

Suhtlus müügiinimestega on olnud 5+, tehnikutega samuti 5+.

Telial ka kõik ok, aga elisasse ei lähe kindlasti enam. Muidu kodus olin kasutanud 10 aasta teliat. Firmas oli algul telia, siis elisa ja nüüd tagasi telia. Tele2 pakkus firmale ka, aga elisaga on nii kehva kogemus seljataga, et ei hakka rohkem riskima. Kui asi töötab siis pole vaja katki teha icon_smile.gif

Ühesõnaga mina väga rahul ja ei tasu seda tele2 karta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 16:07:55 vasta tsitaadiga

Paistab, et hinnasõda sai uue pöörde. Pakutakse 500/500 ühendust tähtajatu lepinguga 24 kuuks hinnaga 16,50 €/kuu (sh seadmete rent) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.11.2021 17:16:04 vasta tsitaadiga

Saaks ma oma linnas täishinnagagi selle, oleks sulavõis... Kolm aastat olen üritanud. Siiani 0.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okiev
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2021




sõnum 15.12.2021 23:48:38 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kodus lapsi, kes pinge ja läägamist jälgivad/märkavad mängudes?
Nimelt eile sai Tele2 teenus pandud Fiiberkaabli peal tööle ning üks laps väidab, et vana ühendusega (Levikom) oli mängudes ping parem e. 10-15 ms, nüüd samades mängudes Tele2 Fiiberkaabliga 50 ms. Ruuter on sama, mis oli ennemgi (ei kasuta tele2 ruuterit). Speedtest ping on kena 1 ms, kui on Tallinnas asuva teenusepakkuja suunas test tehtud. Kui Helsingi või midagi muud valida, siis on ping 15-25 ms (Levikomi taga ei valinud teisi kahjuks). Kas võib olla see, et Tele2 on Eestist välja olevate ühenduste osas kehvem Telia või Elisa süsteemidest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.12.2021 00:01:01 vasta tsitaadiga

Okiev kirjutas:
Kas kellelgi on kodus lapsi, kes pinge ja läägamist jälgivad/märkavad mängudes?
Nimelt eile sai Tele2 teenus pandud Fiiberkaabli peal tööle ning üks laps väidab, et vana ühendusega (Levikom) oli mängudes ping parem e. 10-15 ms, nüüd samades mängudes Tele2 Fiiberkaabliga 50 ms. Ruuter on sama, mis oli ennemgi (ei kasuta tele2 ruuterit). Speedtest ping on kena 1 ms, kui on Tallinnas asuva teenusepakkuja suunas test tehtud. Kui Helsingi või midagi muud valida, siis on ping 15-25 ms (Levikomi taga ei valinud teisi kahjuks). Kas võib olla see, et Tele2 on Eestist välja olevate ühenduste osas kehvem Telia või Elisa süsteemidest?


Välisühenduste läbilaset ehk annab erinevate operaatorite osas Googeldada, Tele2 oma ei oska kommenteerida.
Telia otsas mõned suvalised kiirusetestid suvaliste serverite pihta. Võibolla on midagi võrrelda.
Samas kõik sõltub asukohast kus klient, mis ruuter, mis koormus samal ajal sisevõrgus, mis kellaaeg ehk mis koormus on välisühendustel jms.
Ilmselgelt kui Levikom vs. Tele2 on erinevus tunda, siis peab ilmselt välisühenduse taha jääma.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 16.12.2021 02:06:42 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Välisühenduste läbilaset ehk annab erinevate operaatorite osas Googeldada, Tele2 oma ei oska kommenteerida.
Telia otsas mõned suvalised kiirusetestid suvaliste serverite pihta. Võibolla on midagi võrrelda.
Samas kõik sõltub asukohast kus klient, mis ruuter, mis koormus samal ajal sisevõrgus, mis kellaaeg ehk mis koormus on välisühendustel jms.
Ilmselgelt kui Levikom vs. Tele2 on erinevus tunda, siis peab ilmselt välisühenduse taha jääma.

Spoiler Spoiler Spoiler

Väga mitteteaduslik test, aga siin on tulemused täpselt samade Speedtesti serverite pihta Tele2 võrgust:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja Elisa võrgust:
Spoiler Spoiler Spoiler


Välisühenduste viiteaja poolest oleks justkui Elisa selgelt kõige etem ning Telia ja Tele2 on üksteisega enam-vähem samal pulgal. Samas nagu sa ka ise ütlesid on palju erinevaid muutujaid, mis läbilaskevõimet/latentsust igal ajahetkel mõjutada võivad.

Mängides sõltub ilmselt palju ka sellest, millistes serveri(te)s mängida. Teenusepakkujad ruudivad oma liiklust erinevaid teid pidi ja nii võib juhtuda, et ühes serveris on Telia ühendusega parem ping, teises jällegi Elisaga jne.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 18.05.2022 01:17:17 vasta tsitaadiga

Any updates?
Kuidas siiani toiminud on?

Varsti tuleb endalgi operaator valida ja hetkel mõtlen, et kas jätkab Telia kasutamist suure raha eest või proovib Tele2 koduinterneti teenust, mis on odavam.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.05.2022 11:09:05 vasta tsitaadiga

On see Tele2 mis ta on, kuid kiiruse testimiseks on nende leht ikka kõige pädevam. See speedtest.net võib kukele sõita.
Viimased aastad ise Telia ühenduse 500/500Mbps kiirusi testinud just Tele2 lehelt, nii allalaadimine kui üleslaadimine olemas, nii http kui ftp ja cli linuxi all väga mugav. Jääb ära igasugune brauseri jama
http://speedtest4.tele2.net
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2022 15:51:14 vasta tsitaadiga

No 20eurtsiga 500mb nett on äss diil icon_biggrin.gif 0 probleemi olnud ca 6 kuud jooksul. Stockholm ja Helsinki on 5-15ms ping ja 450-475 mega, Berliin 30-40ms ja 300mega.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 22.06.2022 16:27:07 vasta tsitaadiga

Tele2-l kõik paketid hetkel aastaks soodukaga. Sai algul võetud 500/500 aga siis nägin soodukat ja palusin eile 1Gbit peale tõsta, pidi võtma 30 min aega aga täna on ikka 500/500.

Nüüd on minu võrk ka korras ja kenasti ~940 alla ning ~935 üles.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.