Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Ärimoded ja nende käitumine. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 15:50:26 Ärimoded ja nende käitumine. vasta tsitaadiga

Niihh...lisasin ma siis mõni hetk tagasi varia ja... alafoorumisse ühe kuulutuse..ostsin eelnevalt ka creda juurde kuna teadsin et tuleb hulgiteema ja kuulutuse lisamisel justkui panin linnukese vastavasse lahtrisse et creda maha läeks aga kui kontrollisin nägin et ei olnud maha läind (maha oli läinud ainult teema topis hoidmise jagu creda) ja senikaua kui kribasin ühele ärimodele teavitust oli juba jõudnud selline tegelinski nagu Early Access minu teema prükkarisse saata (2-3 minutit kõigest oli möödas). Küsin et kas ei oleks viisakas mode poolt ennem ikka teavitus saata et näe jäi linnuke vms panemata, aga mitte kohe deleted klahvi näppida justkui näpud sügeleksid? Olen siiani kõikide müügikuulutuste eest alati korrekstselt tasunud ja ka seekord...vot selline modede käitumine teeb hinge täis küll... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 16:10:32 vasta tsitaadiga

Lugesid mu sõnumi läbi aga ikka ei saanud aru?
Üks kord veel siis: hulgimüügi teenuseid ei saa tagantjärele lisada/muuta ja seepärast lähevad teemad ettehoitamata katkestamisele.
Ja jep, moded on selles süsteemis süüdi icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.07.2020 16:12:55 vasta tsitaadiga

Andke keegi pulli pärast tarbijakaitsesse kui tasuline teema ka kohe nii kustutatakse. Ennast ka närvi ajanud, tasuta teema savi aga no tasulise teema puhul küll wtf olukord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 16:22:44 vasta tsitaadiga

Janis, justnimelt WTF olukord....koos kustutamisega läks kaotsi ka juba tasutud creda (teema topis hoidmise tasu) ja seda Early Access ei kandnud minu creda kontole tagasi kui delete klahvi oma sügelevate näppudega muljus...

Early Access
kus on kirjas et ettehoiatamata? 15. Mitme esemega tavateema puhul peab teema esimeses postituses kirjas olema esemete OK hinnad ja esemete täpne kogus, vastasel korral teema katkestatakse.

a) Kui toimub erinevate esemete müük ja kui nende summaarne müügihind (OK hind) ületab 70 EUR, peab tegema tasulise teema.
b) Kui müüdavate esemete seas on mitu sarnase funktsionaalsusega eset ja kõigi esemete summaarne müügihind (OK hind) ületab 70 EUR, peab tegema vastava kogusega hulgiteema.
c) Ühe töökorras tervikliku arvutikomplekti müümiseks piisab tavateemast, kui aga toimub arvutikomplekti nn. jupitamine, ehk esemete üks-haaval müük, mille summaarne müügihind (OK hind) ületab 70 EUR, peab tegema vastava tasulise teema või hulgiteema.
------------------------
Ja ma isegi tean kuhu see linnuke-täpike kadus >> << kui ma esialgu märkisin selle hulgiteema ära ja siis hiljem märkisin ka sellele linnukese-täpikese >> Nõustun, et minu HV krediidisummast võetakse tasulise teema tegemisel maha 12 HV krediiti << siis automaatselt kadus sealt hulgi eest see täpp ära .....aga selle eest niimoodi ülbelt ja nahaalselt käituda... icon_evil.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?


viimati muutis green 17.07.2020 16:35:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 16:33:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

koos kustutamisega läks kaotsi ka juba tasutud creda (teema topis hoidmise tasu) ja seda Early Access ei kandnud minu creda kontole tagasi kui delete klahvi oma sügelevate näppudega muljus...

teema topishoidmise tasu ei läinud kaotsi - selle teenuse lisasin ma uuele kuulutusele;
ainus millest sa ilma jäid, oli tasulise teema alustamisetasu (mille sa valisid ise teadlikult hulgiteema asemel) ning mis sai kompenseeritud veel ühe topishoidmise teenusega.

enda krediiti saab hallata vaid selle omanik ehk sina ise - keegi teine ei saa seda kantida

tsitaat:
Moderaatoritel on õigus otsustada teema sobivuse üle vastavasse alafoorumisse ja ettehoiatamata teemat muuta või katkestada, kui teema ei ole vastavuses ärifoorumi reeglitega.

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 17:00:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga selle eest niimoodi ülbelt ja nahaalselt käituda..

ainuke kes ülbitseb, oled sina

praegu on sul rohkem teenuseid peal kui enne ja ikka ei sobi icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 17:31:13 vasta tsitaadiga

Early Access, Aga kui ma poleks lärmi löönud siis olekski see osade teenuste eest tasutud creda kaotsi läinud ehk teisisõnu ja viisakalt öeldes kingitud HV-le. Selleks et sääraseid asju vältida ongi vaja et endast lugupidav mode mitte ei ülbitse vaid teavitab kasutajat eksimusest-tehtud näpuveast ja annab aega tehtud viga kõrvaldada. Aga hetkel on nii et hõõrutakse alati nina alla seda üht ja sama >> Moderaatoritel on õigus otsustada teema sobivuse üle vastavasse alafoorumisse ja ettehoiatamata teemat muuta või katkestada, kui teema ei ole vastavuses ärifoorumi reeglitega. << Mingi austus ju võiks ikka olla kasutajate suhtes, kui poleks meid siis milleks see foorum.


Early Access kirjutas:
tsitaat:

aga selle eest niimoodi ülbelt ja nahaalselt käituda..

ainuke kes ülbitseb, oled sina

praegu on sul rohkem teenuseid peal kui enne ja ikka ei sobi icon_rolleyes.gif



Azoo...et ma umbes n.ö kerjasin need teenused välja...nunuuu

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 17:38:19 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, siis tagantjärgi pole võimalik tavateemat hulgiteemaks muuta. Seega oleks su teema nagunii katkestamisele läinud.
Probleem peitub selles, et Eelvaate nuppu vajutades kaob see täpike sealt ära ja tuleb uuesti õigesse kohta panna.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 17:54:25 vasta tsitaadiga

Betamax, Aga siis on see ju foorumi kala ja kannatajapooleks on kasutaja, ma märkasin ka ise kohe seda et hulgiteema creda maha ei läinud ja lisateenuste eest läks ja senikaua kuni otsisin kohta kus seda muuta saaks (2-3 minutit) oligi juba teema prükkaris, kas ei teeks hinge täis? Oled vaeva näinud et teema ülesse panna ja siis voilaa miskine nobenäpp Early Access saadab su vaeva prükkarisse. Seega tehke süsteemis muudatus või andke kasutajale aega oma näpukas parandada ja teavitage kasutajat. Hetkel küll selline tunne et mõni mees istubki päevad läb HV-si silmad peas punnis ja otsib mida deleitida et siis lugeda päev kordaläinuks.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 18:00:17 vasta tsitaadiga

vaev.. teha kuulutuse sisust copy-paste
ja seda, et lisateenuse(d) lisan ise taganjärele, ma sulle kirjutasin - seega, milleks see teema siin?

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 18:05:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Probleem peitub selles, et Eelvaate nuppu vajutades kaob see täpike sealt ära ja tuleb uuesti õigesse kohta panna.

Tehke siis kasutusjuhend mis mainiks antud probleemi või parandage probleem.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 18:18:13 vasta tsitaadiga

tommike kirjutas:
Betamax kirjutas:

Probleem peitub selles, et Eelvaate nuppu vajutades kaob see täpike sealt ära ja tuleb uuesti õigesse kohta panna.

Tehke siis kasutusjuhend mis mainiks antud probleemi või parandage probleem.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10427890#10427890
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 18:20:11 vasta tsitaadiga

Early Access, vaev ja selleks kuluv aeg kahh...ja päris copy paste ei ole...pildilingid peab ka eraldi lisama...teema sellel põhjusel nagu sa aru pole saanud et ettehoiatamata seda tehtakse, täpselt selline mulje jäi hetkel et sa nagu passidki mida saaks aga kustutada...kui foorumisüsteem ei võimalda (aga võiks ja peaks võimaldama) tagantjärgi kasutajal teha muudatusi ja parandusi kuulutuse ülessepanekul teatud aja jooksul...raha ju HV võtab...miks siis ei võiks ka kõik toimida korrektselt, arvan et ma ei ole ainuke kes sellise probleemiga siin kokku on puutunud, paar aastat tagasi oli mul sarnane juhus aga tookord lõin käega ja ei olnud aega.

ja seda, et ise oled võtnud omale selle mode kohustuse..või seisab sul keegi seal püstol kuklas seljataga...

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 18:32:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vaev ja selleks kuluv aeg kahh...ja päris copy paste ei ole...pildilingid peab ka eraldi lisama...

copy ja paste

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 18:43:54 vasta tsitaadiga

Early Access, oijahhh...tol hetkel kui ma copy-paste tegin siis sinu sinisega märgitud postitust veel ei olnud või kui oli siis ma ei srcollinud lehte nii alla et oleks märganud seda osa.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 22:53:04 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
Betamax, Aga siis on see ju foorumi kala ja kannatajapooleks on kasutaja, ma märkasin ka ise kohe seda et hulgiteema creda maha ei läinud ja lisateenuste eest läks ja senikaua kuni otsisin kohta kus seda muuta saaks (2-3 minutit) oligi juba teema prükkaris, kas ei teeks hinge täis? Oled vaeva näinud et teema ülesse panna ja siis voilaa miskine nobenäpp Early Access saadab su vaeva prükkarisse. Seega tehke süsteemis muudatus või andke kasutajale aega oma näpukas parandada ja teavitage kasutajat. Hetkel küll selline tunne et mõni mees istubki päevad läb HV-si silmad peas punnis ja otsib mida deleitida et siis lugeda päev kordaläinuks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Saan sust aru, aga ürita ka aru saada, et meie, moderaatorid, pole foorumi arendajad ega omanikud. Me teeme lihtsalt oma tööd - me ei saa selle eest palka, me ei saa teemade ja postituste kustutamisest mingit veidrat rahuldust. Kui märkame, et miskit on valesti, reageerime vastavalt, kui see on vajalik. Antud juhul pole võimalik seda konkreetset "näpukat" tagantjärgi parandada, mistõttu teema lähebki katkestamisele.
Olen ka ise korduvalt teemasid teinud ja selle nüansi ära unustanud. Õnneks hulgiteema on nagunii tasuline, seega miskit väga hullu ei juhtu. Vajadusel saad alati moderaatorilt küsida ka oma katkestatud teema sisu kopeerimist, kuigi ma teen alati Notepad++ kogu teksti enne valmis (see programm on mulle säästnud kümneid minuteid uuestitrükkimist).
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 23:26:00 vasta tsitaadiga

No aga põhjus ongi ju EARLY -accessingus, oleks nimi olnud Later Acess, oleks kirbud alles ja saakloomad kratsitud.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 23:32:01 vasta tsitaadiga

Moderaatoritele pole ette kirjutatud, kas ja kui kaua nad ootama peavad, kui näevad reeglitevastast teemat. Nad lähtuvad iga alafoorumi reeglitest.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2020 09:09:22 vasta tsitaadiga

Betamax, Aga siiski...kuniks süsteem lonkab ja kasutaja ei saa tagantjärgi süsteemi poolt tehtud apsakat parandada/muuta, võiks ja peaks adminnid/moded kui nad seda n.ö "reeglite rikkumist" näevad, saatma kasutajale vastava teavituse ja ise võimalusel nõutud koguse creda maha arvestama aga mitte plahh ja delete...aga hetkel oli nii et panin kuulutuse üles ja kui läksin kontrollima kas kõik ikka nii kuis peab ja avastasin ise kah et hulgi teema creda maha ei läinud millegipärast ja seniks kuni jõudsin ise hakata reageerima oli teema juba prükkarisse saadetud koos minupoolt juba tasutud lisateenustega...ja kui pärisin et miks nii siis vastuseks sain et olen reegleid rikkunud...vot see ajaski sita keema....miks peab süsteemis esinevate puuduste pärast kannatama aus ja korralik kasutaja ja mode veel ennast õigustab ka et reeglid sellised...leian et reeglid peaks kehtima alles siis kui kogu süsteem toimib laitmatult, aga hetkel see nii ei ole kasutajate kahjuks.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2020 09:25:51 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
võiks ja peaks adminnid/moded kui nad seda n.ö "reeglite rikkumist" näevad, saatma kasutajale vastava teavituse ja ise võimalusel nõutud koguse creda maha arvestama aga mitte plahh ja delete...
sel pole pointi, sest
Early Access kirjutas:
hulgimüügi teenuseid ei saa tagantjärele lisada/muuta
ja
Early Access kirjutas:
enda krediiti saab hallata vaid selle omanik ehk sina ise - keegi teine ei saa seda kantida
ja usu mind, kellelgi ei oleks viitsimist järge pidada, kes on apsakate pärast või tahtliku käitumise pärast järjekorras, kes on tagantjärele puuduva krediidi tasunud, kes mitte ja kes üldse plaanib seda teha
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2020 10:13:38 vasta tsitaadiga

et siis laseme vanaviisi edasi ja situme ausatele kasutajatele süsteemi lonkamise pärast pähe...tore icon_evil.gif ..aga raha võtate küll....
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2020 10:20:20 vasta tsitaadiga

Mina ei võta midagi. Ja kuidas sulle nüüd pähe situti - saatsin sind kukele ja jäid kõigest ilma?
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2020 10:35:41 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tommike kirjutas:
Betamax kirjutas:

Probleem peitub selles, et Eelvaate nuppu vajutades kaob see täpike sealt ära ja tuleb uuesti õigesse kohta panna.

Tehke siis kasutusjuhend mis mainiks antud probleemi või parandage probleem.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10427890#10427890

ja kuidas see link probleemi on lahendanud?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2020 10:46:24 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Mina ei võta midagi. Ja kuidas sulle nüüd pähe situti - saatsin sind kukele ja jäid kõigest ilma?


ilma nüüd lõpuks ei jäänud, aga sitalõhn on asjal küll juures kui su teema momentaanselt prükkarisse saadetakse ilma et sa jõuaksid kuidagist reageerida ja takkatipuks süütult veel ka reeglite rikkujaks tembeldatakse...

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007




sõnum 18.07.2020 11:15:41 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
Early Access kirjutas:
Mina ei võta midagi. Ja kuidas sulle nüüd pähe situti - saatsin sind kukele ja jäid kõigest ilma?


ilma nüüd lõpuks ei jäänud, aga sitalõhn on asjal küll juures kui su teema momentaanselt prükkarisse saadetakse ilma et sa jõuaksid kuidagist reageerida ja takkatipuks süütult veel ka reeglite rikkujaks tembeldatakse...


Mida sa virised nii palju. Selgitati sulle kõik korralikult ära ja said krediidi ka tagasi. Nägu väike laps, kes.ei jäta jonni. Õudne okse.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Ärimoded ja nende käitumine. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.