Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  HINNAVÕRDLUS: Palju maksad sina? Netipakettide hind võib kohati kordades erineda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 11.06.2020 08:08:08 vasta tsitaadiga

Sujuvalt on teemast saanud "kekkamise" teema, kellel on parem letialune kaup. Kes "nõuka" aega väga hästi ei mäleta siis oli samamoodi.
Aga kui ühel "heal" päeval need letialused enam ei tööta oleks hea teada mida ka leti pealt võtta on.
Kui võrrelda Tele2 Vabadus 4 ja Elisa ulme 10 siis vahe ju ka eestist EU-sse helistamisel. Tele2 100 min, Elisal 200 min. Telial ka 100 min.

100 min (0,228 x100) = 22.8 €
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001




sõnum 11.06.2020 08:30:45 vasta tsitaadiga

11€ 36Gb(mobiil Id-hinna sees)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 11.06.2020 09:05:48 vasta tsitaadiga

wex, jah, teemast on asi kõrvale läinud. Samas kuniks hinnad on sellised nagu on, siis ei kao need alt poolt letti pakkumised kusagile kohe kindlasti
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.06.2020 09:08:19 vasta tsitaadiga

Ma ei ole osanud kunagi seda letialust kauppa saada, viimati 3 aastat tagasi sai telefoni otsas Tele2-ga kaubeldud, juttu oli palju, kõne ajal ekraanil oli mul nende hinnakiri lahti, maru keeruline oli aru saada sellest personaalsest pakkumisest, teema kiskus nii segaseks, et palusin mõtlemisaega ja pakkumine mulle meilile saata - meilile saadetud "personaalne pakkumine" oli identne mingi nende muu nimelise paketiga, mida kodulehel kõigile pakutakse.
Kangesti jäi mulje, et telefoniteel tehakse osavat müügitööd, meelitada numbreid üle - mina sisulist letialust/personaalset/vms soodust tuvastada ei suutnud.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 11.06.2020 09:15:00 vasta tsitaadiga

Ega jah, letialuseid asju pole olemas, on personaalsed pakkumised icon_smile.gif
Operaatorid: meie ei tee letialuseid pakkumisi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 11.06.2020 09:21:18 vasta tsitaadiga

Olin pikalt Telias ning tahtsin ka paremat pakkumist. Ega niisama küsimise peale head pakkumist ei tehtudki.
Siis valisin teise taktika- Tele2 pakkus korralikku paketti ning alustasin numbri üleviimist. Siis Telia ärkas ning tegi sellise pakkumise, millega olen siiani rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2020 09:27:47 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
Sujuvalt on teemast saanud "kekkamise" teema, kellel on parem letialune kaup.

Sisuturundus on märki tabanud icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005




sõnum 11.06.2020 20:43:47 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
timok kirjutas:
Telia pluss (kõigi miinuste kõrval icon_razz.gif) on see, et seda Mobiilse Elu mahtu saab jagada kuni viie seadme/kasutaja vahel, mida teised teenusepakkujad ei võimalda. Ehk siis ühele numbrile on teised odavamad, aga mul peres neli numbrit, millele jagan ühte Mobiilse Elu netimahtu, ja tuleb kokkuvõttes “kordades odavam”.
Hetkel maksan jagatud 20GB eest Teliale vist 23€ ja vastavalt kasutusele annan sealt pereliikmetele mahtu. Tele2/Elisa näitel peaks ma võtma kahele kasutajale min 10GB+ mahtu, sõltuvalt kuust, kahele piisab 5GB-st, kokku min 40€+.
Lisaks kogu kompoti eest (TV, mobiil, nett) Telial lisasoodukad koduse interneti hinnale, seadmetele jne. Pluss see, et kodus on mul endiselt parim levi olemasoleval teenusepakkujal, teistega pean netis käima ja telefoniga rääkima nö. “Pea aknast väljas”, mis ei ole ka ok.


Mulle tundub, et sa unustasid kõned ning sõnumid mis on Elisa/Tele2 puhul olemas. Internetiseadme puhul (kõned+sms välja külitatud) tuleb 1,49.- per number juurde.
Lisaks teevad su mainitud vajalikud andmemahud kokku märksa suurema hulga (30GB).

Spoiler Spoiler Spoiler

10+ GB per kärss peaks ma võtma juhul, kui kõik vajaksid eraldi netti, hetkel saan 20GB vabalt jagatud vastavalt kasutusele, kuna ise nii tööl kui kodus olen Wifis, samuti suurema osa ajast pere. Üks number (esimese klassi laps) kasutab jagatud netist vaevu 1GB, naine samuti 1-2GB, ülejäänust jagub mulle ja vanemale lapsele küll ja jääb ülegi. Suvel liikumist rohkem, läheb ka mobiilset netti veidi rohkem, aga siiamaani on kõigile jagunud. Ju me siis pole nii suured YT vaatajad 24/7.
Spotify maht on tasuta ja juurde ei arvestata, Telia muud soodustused (Spotify perepakett kuuele inimesele 5,5€, Telia 1 jne. Jne.), lisaks kogu kompoti pealt - saangi “soodsamalt” kui võtaks kolmest kohast neljale kasutajale letialuse ja iga kahe aasta tagant jeblaks numbriliigutamistega, et uut letialust saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 12.06.2020 00:53:42 vasta tsitaadiga

Multipakett 4.1
15GB
Internetimaht kasutamiseks EL-s 7 GB
Paar aastat oli mul sama pakett 4,99€, nüüd kergitasid kuutasu 6,99€ peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.06.2020 07:35:14 vasta tsitaadiga

timok, jaa, see kõik on kena küll, kuid ma siiski huvi pärast prooviks paketti kokku panna katsusin, 5 numbrit, minimaalne nett jne, ning 48€ nigu naksti käes. Igale numbrile, mida lisasin, pandi automeetselt 5€ kohe otsa doh.gif, ehk siis 25€ lihtsalt selle eest, et nad seal paketis üldse on.
Küsimus ei ole, et kas Telia Mobiilse Elu internetimahust ja kõnedest piisab, vaid et see on kallim kui mul suurema kõnede ja interneti mahuga (millest ma ise kõike ei kasuta kalendrikuus ära) üksik pakett iga numbri kohta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005




sõnum 12.06.2020 11:57:08 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
timok, jaa, see kõik on kena küll, kuid ma siiski huvi pärast prooviks paketti kokku panna katsusin, 5 numbrit, minimaalne nett jne, ning 48€ nigu naksti käes. Igale numbrile, mida lisasin, pandi automeetselt 5€ kohe otsa doh.gif, ehk siis 25€ lihtsalt selle eest, et nad seal paketis üldse on.
Küsimus ei ole, et kas Telia Mobiilse Elu internetimahust ja kõnedest piisab, vaid et see on kallim kui mul suurema kõnede ja interneti mahuga (millest ma ise kõike ei kasuta kalendrikuus ära) üksik pakett iga numbri kohta.

Jah, ka mul on 23€+(4x5€) ehk 43€ 4 numbrit, mis teeb vähem kui 11€ nägu ja kõigile jagub piisavalt netti (pole veel kordagi lisamahtu vajanud, no ei kasuta nii palju kui Wifi levist väljas oleme, suhtleme perereisidel pigem teineteisega, selle asemel et kõik ninapidi oma telefonis oleks). Kõned ja sõnumid on piiramatud, neid niikuinii tänapäeval enam keegi ei kasuta. Varsti lisan viienda numbri 5€, siis on juba vähem kui 10€ nägu kuus, endiselt jagub netti, kuna tegu alles kooli mineva lapsega. Lisaks kasutame Spotify perepaketti, mille saan nagu öeldud 5,5€ kuus ehk vähem kui € näo pealt, selle mahtu netikasutusse ei arvestata. Lisaks saan Telia1 kaudu lastele 2 uuemat multikat videolaenutusest kuus tasuta. Lisaks saan kiirema koduneti, seadmete rendi soodukad jmt. Minu jaoks makstes ühele operaatorile kolme teenuse eest ja saada kokku selle eest erinevaid soodukaid, mida niikuinii kasutan (ok, videolaenutust ma ei tarbiks, aga Spotify ja kodune nett/TV küll), teebki kokku summaarselt oluliselt suurema sooduka kui see, et ajan igale kasutajale personaalse 5€ piiramatu netiga sooduka, mida kellelgi hetkel vaja pole. Jah - kui peaksin loobuma kodusest internetiteenusest ja TV-st tulevikus, otsiksin kindlasti asenduseks piiramatu mahuga mobiilse paketi võimalikult odavalt. Aga seni, kuni kodus väikesed lapsed, võidan olemasoleva pakiga oluliselt rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.06.2020 12:41:49 vasta tsitaadiga

timok, meil keegi spotifyd ei kasuta, muus osas aga Telia EU pakett, millega kaasnevad sinu poolt kirjeldatud Telia 1 boonused ja soodustused.. icon_rolleyes.gif
Ehk siis too Spotify on justnagu ainus boonus oma soodsama kuuhinnaga, kui seda peaks olema soov kasutada.
Oota, kuniks laps hakkab netti reaalselt vajama icon_smile.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005




sõnum 12.06.2020 12:56:31 vasta tsitaadiga

No vanem laps on 16, aga kuna minu kodust/töölt väljas netikasutus ka kõigub, siis enamasti jääb talle üksi 10-15GB+ kasutada. Nüüd muidugi põhikool läbi ja uude kooli minek, vbolla pean talle eraldi küll mõne suurema paketi vaatama, kui väheks jääb ja siis vaatan ühtlasi muu kasutuse üle ja löön hinnad uuesti kokku.
Mobiilne Elu eraldi võttes ongi kirves, üksinda ma seda elusees ei kasutaks, aga niimoodi perega jagatult kogu kompotiga olen lõppkokkuvõttes enamvähem nullis võrreldes teistega. Lisaks, nagu ülalpool mainisin, on mul teiste pakkujate levi toas olles s**t ja ei saa sõnumeidki korralikult saata.
E: Meile piisab kodus isegi ühest telerist ja kahest vaatajakohast (teine siis kasutuses erinevast mobiilseadmetest või arvutist vaatamiseks, kui vaja) icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 12.06.2020 12:59:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
13 eur, elisa



Mul sama, ainult et Tele2.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 12.06.2020 13:10:39 vasta tsitaadiga

Tidal master quality tõmbab ikka kenasti - see kuu juba 18 giga kasutatud. Aga õnneks Tele2 piiramatu niiet #yolo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 13.06.2020 11:50:20 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
kodus olen Wifis,.


Kui naabri wifis pole just siis tuleb selle eest ka ju maksta veel. Ma wifitan piiramatut. 2 eur isegi saaks telepaketi.

_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005




sõnum 14.06.2020 22:13:16 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
timok kirjutas:
kodus olen Wifis,.


Kui naabri wifis pole just siis tuleb selle eest ka ju maksta veel. Ma wifitan piiramatut. 2 eur isegi saaks telepaketi.

Milleks selline võrdlus? Liidaks telefoni/tahvli/arvuti hinna ka veel mobiilipaketile otsa äkki? Nende eest ka maksin ju. Ja kodu eest samuti. Mis vahet seal on kust ja mis hinnaga ma sel ajal netti saan kui mobiilset netti ei kasuta, fakt on see, et ma ei vaja piiramatut paketti nui neljaks tänu sellele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 14.06.2020 23:58:36 vasta tsitaadiga

Ja nui neljaks otsid siis wifit kus kaanitseda? Piiramatu paketiga sai täna 1TB täis. Kuu lõpuks yritan 2TB saada. Wifist vast 200mb võtt lisa. Panen suveks kinni kodus teleka ja netipaketi jälle
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005




sõnum 15.06.2020 11:28:51 vasta tsitaadiga

Ei otsi, sest mul pole mobiilsete seadmetega midagi kaanitseda, selle jaoks on erinevad arvuti(d). Järelikult viibin teie mõistes väga palju kas kodus või töö juures (nii ongi). Suvilat ei oma. Aialapp on, ka seal on muusikast piisanud ja ma ei käi seal YT vaatamas. Mobiilist vahin videot siis kui mujalt ei saa ja tõesti väga igav on, eelistan iga kell suurt arvutiekraani ja 4k-d. Enamasti tarbin mobiilist muusikat/podcaste (Spotify maht tasuta), uudiseid, navigeerimist, raamatuid ja vähesel määral videot pikemal ootamisel (YT, seriaalid). Piisab. Peale videote ei võta ükski neist terabaitides mahtu.
Paistab suht lõputu selgitamine. Mina tean, et inimesed ja nende harjumused ongi erinevad, aga suurem osa kes tarbib piiramatult terabaitides mobiilset netti, ei paista aru saavat, et kõik ei vaja seda ja omavad kodu, kus on olemas kiire internet niikuinii. Varem liikusin eelmise töökohaga oluliselt rohkem ringi, ka välismaal, siis oli suure mahuga mobiilne internet määrav, hetkel enam mitte. Ka lapsed tarbivad suurema osa netist kodus, kui muud teha pole ja õues ajavad muid asju, mängivad või suhtlevad näost näkku, mitte ei istu kambakesi ninad telefonis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reisengof
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2015




sõnum 20.06.2020 20:21:55 vasta tsitaadiga

Elisalt saab piiramatu neti kõned ja sõnumid 15 euroga kui ilusti serveerida
_________________
Kui olen OK hinna pakkunud ja vastatakse,et müüdud juba saab koheselt negatiivse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006




sõnum 20.06.2020 21:28:53 vasta tsitaadiga

Hakkasin Elisast ära minema ning sain piiramatu paketi 10 euroga. 10gb internetti ELis ning Mobiil-ID on on hinna sees.

Põhimõtteliselt küsiti, et palju oleksid nõus maksma jne... Ütlesin et kuskil 10 oleks ok. Ja juba tuli see pakkumine thumbs_up.gif

Küll aga käib mulle vastu see, et küsisin neilt 2 korda ka ise uut pakkumist (olemasolev 2 aastane pakkumine saanuks sel kuul läbi). Algselt öeldi, et võta juuni keskel uuesti ühendust. Ei aidanud ka see... Ainult äraminek pani nad tegutsema
kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007




sõnum 20.06.2020 21:33:55 vasta tsitaadiga

Parem klient kes pool rahagi maksab, kui klient kes üldse ei maksa,ehk siis klient läheb ära. Minul on piiramatu Elisas, maksan 17 euri, euroopat pole. Saan hakkama.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005




sõnum 14.01.2021 08:32:55 vasta tsitaadiga

Piiramatu maht ja kiirus Telia 34€/ kuus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 14.01.2021 12:53:02 vasta tsitaadiga

Piiramatu maht ja kiirus Tele2 8€/ kuus icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005




sõnum 14.01.2021 14:55:50 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Piiramatu maht ja kiirus Tele2 8€/ kuus icon_rolleyes.gif


Eks kõik sõltub võimalustest ja asukohast - mul siin tele2 "piiramatu kiirus" ca 12mb/s, Telia 80-110mb/s icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  HINNAVÕRDLUS: Palju maksad sina? Netipakettide hind võib kohati kordades erineda mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.