Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 26.04.2002 18:09:00 vasta tsitaadiga

irw... päris head stoorid...

endal sellised (mis on meelde jäänud...)

kui sain oma esimese piissii kätte, mingi 4-5 aastat tagasi, celeron 266, mikromaailmast ostetud, ema veel liisinguga ostis... esimene asi mis kodus tegin, kohe formatt peale asjale et sellest "saastast" lahti saada mis virmas oli default'ina peale pandud ja asi puhtalt uuest installida (siis oli ju nii põnev see kõik) icon_biggrin.gif
nonii, ketas puhas ja proovisin siis dos'i installida (siis käis veel niimoodi, win95 ikkagi) et sealt cdrom'ile ligi saada ja win95 peale siss... installin dosi ära ilusti kenasti floppide pealt, teen restarti... ütleb ikka et invalid operation system... kuna ise ei osanud peale päevast ragistamist midagi enam teha, viisin asja kooli kus pidi süsadmin asja vaatama... see teatab mulle paari päeva pärast et ei oska midagi teha... nutt akkas kurku tulema, oleks oma papi eest ostnud poleks eriti hullu olnud... siis nagu jõudis kohale et siis saaks asja tööle kui kuidagi saaks win95 kõvakettale kopeeritud ja sealt otse installida... saigi kõvaketas teise massina taha korraks pandud ja lõpuks sai windooza peale icon_smile.gif

teine asi oli sama massina kõvakettaga, kuna käisin sellega pidevalt kooli/kodu vahet (kuna koolis sai netist igast staffi tõmmatud).. ükskord enam kodus ei võta kõvaketast vastu, vaatan mis värk on ja näen et üks pin on data juhtme väljundis ära murdunud, shit... shit... shit... lükkasin kudagi otseks tagasi asja (äärepealt oleks katki läinud) ja asi töötas jälle..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FaTed
HV vaatleja


liitunud: 21.02.2002




sõnum 26.04.2002 19:32:00 vasta tsitaadiga

njaa olen ise ka pinne lõhkunud. Nt kuvari kabla otsas olev julla, mis läheb videokaarti seal üks pin murdus küljest. Natukene higistamist ja selle koha asemele sai nõel pistetud ja töötab!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardikas
HV kasutaja
Mardikas

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2002 11:34:00 vasta tsitaadiga

Minu esimene CD-ROMi installeerimine. Õhinaga sai kõik kokku pandud. W95 all klõpsan CD-ROMi peale ja viskas veateate, ei mäleta enam aga ilmselt, et ei saa lugeda. Kohe kõik juhtmed üle kontrollitud, restardid värgid aga ikka sama. Masendus peal, siis aga kuldne mõte - paneks plaadi ka seadmesse sisse:)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 09.05.2002 22:00:00 vasta tsitaadiga

sain uue maci
/me pani maci tööle... töötab töötab... tunnen siis et kärsakas tuleb.... me vaatab ringi nääb väljas prygikast põleb... poogen... lääb 2min mööda mac viskab pildi taskusse... enam pilti tegasi ei tule... peale poole tunnist yritamist avastasin et toitekast vent puudu... ;(

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.05.2002 22:38:00 vasta tsitaadiga

Et kõik ausalt ära rääkida peab alustama sellest. et 40Gb kõva oli jagatud 10 ja 27. 10Gb peal Win XP NFST ja ülejäänud FAT32 peal. Tuli tuju see WIN ära killida kuna muud kätte ei hakanud kui 95startup saigi see sisse lükatud ja tuld. Probleeme pold ja lugeda ka ei märgand kui suurele osale asi formatit teeb. Üllatus oli aga suur kui pärast restarti masin jälle käima läks.95 ei näinudki seda NFST ketast muidugi ja tegi formati "C" kettale.
Kuna aga muid lollusi ei teinud sai oma 15Gb asjadest taastatud 99%.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 14.05.2002 19:51:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.05.2002 22:38 John Smith kirjutas:
Et kõik ausalt ära rääkida peab alustama sellest. et 40Gb kõva oli jagatud 10 ja 27. 10Gb peal Win XP NFST ja ülejäänud FAT32 peal. Tuli tuju see WIN ära killida kuna muud kätte ei hakanud kui 95startup saigi see sisse lükatud ja tuld. Probleeme pold ja lugeda ka ei märgand kui suurele osale asi formatit teeb. Üllatus oli aga suur kui pärast restarti masin jälle käima läks.95 ei näinudki seda NFST ketast muidugi ja tegi formati "C" kettale.
Kuna aga muid lollusi ei teinud sai oma 15Gb asjadest taastatud 99%.


Ega win95 fdisk ei taha jah neid ntfs asju lugeda hästi korrektselt:P
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2002 23:33:00 vasta tsitaadiga

Parim on see,et mu paar sõpra siiani ei usu, et ma oma staffi tagasi sain

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardikas
HV kasutaja
Mardikas

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2002 10:04:00 vasta tsitaadiga

Ja kuidas see sul õnnestus?

tsitaat:

15.05.2002 23:33 John Smith kirjutas:
Parim on see,et mu paar sõpra siiani ei usu, et ma oma staffi tagasi sain

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 16.05.2002 17:44:00 vasta tsitaadiga

Neid jutte vaadatates tuli meelde veel üks tore juhus
Nimelt kuidas ma sain omale 5x86.
Ok 386 plaat välja 5x86 oma sisse, prose sisse, mälud kah peale 16MB (ullult, 386´l oli 6 vmt) ja vool sisse. aga mis toitekas aint piniseb ja ei midagi. Jamasime terve õhtu, mispeale läkski Baltramisse (ei tea kas enam eksisteerib).
Mis siis oli? 5x86 plaadil oli üks kruviga kinnitus, aga 386 omal kaks (ülejäänud plastmassist) ja see jäänudki kahe silma vahele seiklusõhinas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdg
HV vaatleja
tdg

liitunud: 24.01.2002




sõnum 17.05.2002 13:06:00 vasta tsitaadiga

Tekitasin Turbo Pascaliga 486-e emaplaadile riistvaralise vea. See oli mu esimene arvuti icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2002 04:18:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.05.2002 13:06 tdg kirjutas:
Tekitasin Turbo Pascaliga 486-e emaplaadile riistvaralise vea. See oli mu esimene arvuti icon_sad.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
catman
HV kasutaja
catman

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.05.2002 13:09:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.05.2002 13:06 tdg kirjutas:
Tekitasin Turbo Pascaliga 486-e emaplaadile riistvaralise vea. See oli mu esimene arvuti icon_sad.gif

kas Pascalis on mingi käsk või?, et crash(hardware);
Ma küll ei taipa, mis moodi seda riistvaralist viga saab tekitada.

_________________
Enne ärritumist pidage nõu oma perearstiga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.05.2002 09:28:00 vasta tsitaadiga

CMOS kallale minek on üks võimalus.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001




sõnum 20.05.2002 10:22:00 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal just selline kamm, et panin ühe teise kõvaketta oma arvutisse ja väljavõtmisel tekkis elu jama IDE kabla ei tahtnud kuidagi välja tulla ja nii ma sis meisterdasin seni kuni asi katki läks. MIs sis ikka võtsin vana arvuti oma muidu hakkas tööle küll aga ütles et mingi IDE 80 installimata asi midagi ei sakkind ostsin uue kabla ja asi OK.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waim
HV vaatleja
waim

liitunud: 22.05.2002




sõnum 22.05.2002 19:26:00 vasta tsitaadiga

Endal on kahel Microlinki arvutil toiteplokid lambist (võibolla ka mitte - tegu oli public töökohtadega) läbi kärsanud. Arvutid olid peale ostmist korralikult oma pool aastat töötanud. Esimene masin ei läinud üks päev enam tööle. Kutsusin suppordi kohale, see vahetas asja ära ning töötas. Teisel arvutil juhtus asi paar kuud hiljem. Lülitasin arvuti sisse ja kohe hakkas toiteplokist musta haisvat tossu tulema. Toide ruttu välja ja aken lahti - kellel seda tulekahjusireeni vaja on. Kuna on-site veel kehtis kutsusin mehe kohale - sama tüüp oli, irw;) Vahetas ära, pole midagist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 23.05.2002 05:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.05.2002 19:26 waim kirjutas:
Endal on kahel Microlinki arvutil toiteplokid lambist ...


Mul oli just sama lugu paar päeva tagasi. No peaaegu. Nokin mina rahulikult netti kui äkki hakkab kuskilt nagu kärsahaisu tulema. Ma just siinseid hirmulugusid lugenud (a'la kui vähemalt 10 ventikat arvutisse toppind pole, siis põleb kõik kohe maha) ja laskusin koheselt laua alla nuusutama. No ja tuligi arvutist haisu. Kiskusin siis kõik 100 juhet tagant ja kruvisin ta laiali ja nuusutasin pool tundi siit ja sealt. Aru ei saand. Siis mõtlesin ringi vaadata, et äkki köögis mõni asi põleb. No ja välisuksest mööda minnes siis selgus, et hais pärineb oopis kohalike püromaanide jõupingutustest liftishahti kallal. Pritsumehed suisa sibasid..
tagasi üles
m6
HV vaatleja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 23.05.2002 13:53:00 vasta tsitaadiga

Kah siis ühe tuttava lugu, kes otsustas, et on tark ja kõva mee ning enam Windoosat ei kasuta. TAhtis oopis linuxit peale panna.. ok.. oleks siis kõik edasi ka nii eduliselt läinud. Paraku mitte, kuna Linuxil nisike tore omadus C-ketas ära formaatida, mida too tüüp muidugi ei kablanud... edasi võib ise arvata, mida ta tegi oma linuxi ja tühja c-kettaga (20gigane) :grin:DD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kopsik
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2002




sõnum 27.05.2002 00:03:00 vasta tsitaadiga

Sai üks päev kohvi joodud arvuti taga ja netis surfatud. Mingi hetk suutis mu raal mind närvi ajada oma aeglusega ja lõin suurest vihast rusikaga vastu lauda. Laud aga andis nii palju järgi, et kohvitass, mis oli klaveri kõrval, hüppas ilusti õhku ja maandus tagurpidi klaveri peal. Ma pole tükk aega nii kiiresti liigutanud kui ma siis liigutasin. Klaver juppideks ja kraani alla. Asjal oli oma hea külg ka....vähemalt klaveri sai tolmust puhtaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 27.05.2002 17:10:00 vasta tsitaadiga

Minu esimene kokkupuude arvutiga oli siis, kui ma kohalikku raadiosse tööle läksin. Siis olin umbes 14 aastat vana. Nägin esimest korda arvutit ja koha vaja näppima minna. Vaatasin, et üks vahava nupp on ja kogemata tekkis uus asi sinna kohta, kus ma olin. Mõtlesin, et mida kuradit ma küll nüüd tegin. Tekkis paanika. Kustutada ei osanud, sest ei teadnud ju asjast midagi. Mõtlesin, et nüüd esimene päev ja lastakse kohe lahti, pisar hakkas kohe silma tulema. Öösel magada ei saanud, õudne närv sees.

Pärast sain teada, et see asi, mille ma tekitasin oli kataloog. Lahtilaskmine jäi seekord ära.

Kivi langes kohe südamelt.



[ Seda sõnumit muutis: okpoiss on 27.05.2002 17:11 ]
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 27.05.2002 17:27:00 vasta tsitaadiga

Oli tahtmine 3D markis punkte juurde saada ning saigi mingi clockimis proge banshee jaoks tõmmatud. Mõned trestardid, kokkujooksmised ja testid ning järeldus oli, et ei tasu ära. Arvuti töötas paar nädalat ilusti ning hakkas siis kokku lihtsalt jooksma ja wini bootscreen läks triibuliseks. Safemodeis oli pilt roosatriibuline. Järeldus - kaart tuksis. Imelik oli see, et ta kohe läbi ei läinud vaid kärssas oma default clockil edasi kuni täitsa võimatuks muutus. Eks see clockamine tõuke asjale andis.

TV kaart ei tahtnud kohe kuidagi oma pesasse minna, vähemalt nii, et ka kruvi sisse saaks kruvida. sai siis teine ilma kruvita jäetud ning ükskord tuli tuju antenni vahetada. Järsku kadus kaart arvuti sisemusse ära ja masin pani pange. Päris mõnus tunne oli, kui uuesti tööle ei hakanud. Pärast mõningat surkimist selgus siiski, et kaart ei olnud lõpuni pesas ning pärast mõningast sättimist töötas edasi.

Panin sõbrale arvuti kokku. Duron 750 ja Chaintechi emme. Läks tööle ja hakkasin siis windowsit installima. Pläu. Enam pilt ette ei tulnud. Ei teand mida arvata, kartsin, et äkki põles prose läbi, sest jube jama oli selle ventika pealepanemisega. Garantiikutid arvasid et emaplaat ning kui see välja vahetati töötas asi jälle.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 30.05.2002 12:38:00 vasta tsitaadiga

Aasta oli siis 99 (vist). kuna mina ja mu pinginaaber olime admini poolt nn. tunnustatud tegijad (sai op. sys-e peale lastud ja muud hooldust tehtud)(saime isegi palka!), siis oli meil õigus igal pool ringi kolada ja kõike näppida. noh leidsin siis ühe vana toiteplokki, ega siis midagi, on/off lüliti külge(juhtmed sai jumala lambist pandud), üks vana hdd ja fdd ka külge ja voolu. assaa, kus käis pauk. tulemus: fdd, hdd, toitekas - täiesti läbi, toitejuhtme ja toiteka klemmid sulasid üles, koolil kadus 2 korruse üks vaas, adminil läks hea hunnik närvirakke jne, endal näpud jumala mustad, laual on siiani must jälg. endal oli küll üsna vedel pärast, sest 10 uut arvutit (paar kuud tagasi kool ostis) ei andnud enam pilti ette. njah, peale seda ma enam koolis igasugu juhtmeid ei näpi. aga admini poolt on mul ikkagi respect. irw
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m6
HV vaatleja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 31.05.2002 12:16:00 vasta tsitaadiga

seoses klaveriga tuli endal ka midagi meelde.. sai nimelt elukaaslasega netis sobratud ja noh.. eks igav hakkas tema kõrvalt asju vaadata.. kuna ta parasjagu vett jõi.. siis oli vaja klaasi tõsta :W ja kõik vesi klaverisse.. ei kujutanud enne ettegi kui keeruline on klaveri lahtivõtmine icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 31.05.2002 12:47:00 vasta tsitaadiga

Kunagi omal ajal hakkas ühel 386-l flopiseade jupsima. Parandada eriti ei viitsind ja ei osanud, aga sobivat ka kusagilt võtta polnud. Lõpuks hankisin ühe vana IBM ps/2 flopiseadme. Muidu flopiseade nagu flopiseade ikka, aga toitejuhet polnud kuhugi ühendada. Oli ainult koht tavalise 34-pin floppykaabli jaoks. Vaatasin et vahet pole ning tinutasin ühe toitepistiku seadme külge kohtadele, kuhu olid märgitud +5 ja +12 voldised pinged. Mõtlesin et ongi hea, lükkasin arvuti sisse ning suur suitsupilv tõusis. Algul hoidsin kahe käega pead kinni, aga selgus et ära põles vaid floppykaabel. Kiirelt viskasin selle IBM-i floppy minema, puhastasin vana ära ning kõik töötas.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmarti
HV kasutaja
mmarti

liitunud: 27.04.2002




sõnum 31.05.2002 12:51:00 vasta tsitaadiga

Ma kunagi installisin sellise "vinge" proge, mis pidavat uploadimise kiiruse piirangu ära võtma ja downloadi kiirust suurendama... Tulemus oli see, et uploadida ma üldse enam ei saanud ja download oli poole aeglasem... Registrit ma muidugi ei taibanud backupida ja seega tuli windooza uuesti installida. Häid asju ikka tehakse...

Sellest ajast peale ma otsustasin mitte iialgi enam näppida progesid a la 'boost your PC/modem/jne. 200%' vms... no way, man! :smile:

[ Seda sõnumit muutis: mmarti on 31.05.2002 12:55 ]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hr.john
HV kasutaja
hr.john

liitunud: 31.05.2002




sõnum 31.05.2002 13:16:00 vasta tsitaadiga

Kord kunagi 96 BBSummerile sai tööjuurest oma arvuti kaasa võetud. Rahvas siis pelas seal ja ükshetk teatas mõnimees: Näe su arvuti vist põles maha, igatahes musta suitsu tuli ja võtsime igax juhux siis toitejuhtme välja.
Ma selle peale paanikas, et krt jama siis küll, aga millegi pärast oli lihtsalt speakri juhe omavahel lühisesse läinud ja isolatsiooni maha kärsatanud, nii jäigi see arvutt oma spiikrist ilma icon_smile.gif

Umbes aasta hiljem sai asutis kus töötasin uued Compaqi läpakad. Ma siis vedasin näpuvahel seda teise ruumi, endal pilk arvuti ekraanil kinni.
Et nagu trepipeal sai natukene koperdatud ja läppar tegi paari meetrise õhulennu, maandudes betoonil või mingil muul imelikul kivil, kuna veel hoog oli suur põrkas vastu seina ja sealt ilusti plats-plats-palts läks veel mööda trepiastmeid korrus alla poole. Mina jälle paanikas.
Vahepeal nagu kaas oli kinni läinud, teen lahti pilt ette ei tule, paanitsen natukene. Märkan, et aku näe on lahti põrunud, aku ilusti pessa tagasi ja nii tuli ka kohe pilt ette icon_smile.gif

Kodus nii aasta tagasi murecesin hea vaikse aeglase Fujitsu vindi. Ma ei mäleta mis juhtus, aga igatahes sai või andsin mingi hetk vindile kohutava staatilise. Jama 40G nagu läinud, BIOS asja ära ei detekti.
Aga huvitav, nendel vintidel oli võimalik panna ennast 2G reziimi ja selle tundis BIOS ära. Kuna windows kasutab BIOSi andmeid, siis wini sealt enam bootida ei saa, aga linuxit eduliselt, millele ma oskan õnnex valetada et asi on 40G suur ja ma saan sealt asjad ilusti kätte. Nii et umbes 1a on käinud BIOSi järgi 2G vint 40G peal icon_smile.gif

[ Seda sõnumit muutis: hr.john on 31.05.2002 13:21 ]

[ Seda sõnumit muutis: hr.john on 31.05.2002 13:22 ]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.