Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.03.2010 21:21:00 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Reeglina need kes midagi kuhugi viskavad, teevad seda sellepärast, et keegi teine vaatab pealt. icon_cool.gif


vaevalt
Mul maja taga oli surnuaed

suht mõttetu seda kräppi ajada, et arvuti ei käi prügikasti jne , kardan et 90´date alguses ja keskpaigas oli juku vms kõige väiksem probleem keskkonna reostamises
Ja kui aus olla, siis teod ja vaated on ka 15 aaasta jooksul muutunud icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2010 15:47:30 vasta tsitaadiga

Tutvuste kaudu jõudis hiljuti minuni stoori mingist magalarajooni kalbassist, kes end sassi tõmmanuna hakkas uskuma, et tema arvuti on kamin. Kast oli olnud laual eemaldatud küljepaneeliga, tüüp oli paberi ja vineeritükkidega (muud ei leidnud) sinna tule teinud ning siis sõbrale helistanud, et "kuule, tule appi, kamin ajab tossu sisse" icon_biggrin.gif Sõber kohe käratas, et "kustuta ära, piix" ja lendas käpelt tüübile külla. Räägitakse, et kast oli seest üpris tahmane olnud. Kas see taas käima läks, pole teada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.03.2010 09:20:40 vasta tsitaadiga

te aknast arvutite asjade loopijad...sellega on nii et teinekord võib juhtuda siuke hull lugu et kellelgi pähe viskate thumbs_down.gif
_________________
Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.03.2010 09:46:00 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
te aknast arvutite asjade loopijad...sellega on nii et teinekord võib juhtuda siuke hull lugu et kellelgi pähe viskate thumbs_down.gif


Nagu saksamaal yks tädike tegi enesetappu ja kukkus vanamehele pähe. kahjuks lahkusid nad mõlemad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2010 10:24:14 vasta tsitaadiga

kantava kettaboxi sees sai surma jumjungi 120gigane ketas. ilmselt ei käinud seda boxi sisaldava seljakotiga piisavalt ettevaatlikult ümber.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 28.03.2010 16:03:43 vasta tsitaadiga

Pole küll arvutiga seotud aga mul tuttav viskas mingi põrutuskindla Nokia telefoni üle kolme kordse maja, et tõestada kas see ikka on põrutuskindel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2010 18:44:10 vasta tsitaadiga

Oli siis või? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 28.03.2010 18:53:21 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Oli siis või? icon_biggrin.gif

Jah aga kindlasti sellepärast, et telefon ei kukkunud asfalti peale(see toimus siis suvel icon_smile.gif ) vaid muru, mistõttu sai ta omale natsa rohelist värvi telefoni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2010 23:09:12 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
te aknast arvutite asjade loopijad...sellega on nii et teinekord võib juhtuda siuke hull lugu et kellelgi pähe viskate thumbs_down.gif


No kui ette jääb naabri Datsun 100A, siis pole ju hullu (kes on lugenud Juha Vuorineni "Joomahullu päevaraamatut", sellele tuleb ehk tuttav ette) icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2010 02:24:30 vasta tsitaadiga

Täna juhtus selline naljakas õnnetus arvutiga , nimelt puhastasin arvutit ja peitsin juhtmeid ära (puhastasin kuna CPU jahutisse oli nati tolmu kogunenud ja temperatuurid läksid ilgelt kõrgeks ... ja tõesti vaid natukene tolmu , julm ahi prose ikka ) , kui puhastatud ja ühendatud sai kõik , siis lülitasin toite sisse ja panin arvuti käima ... siis märkasin et prose vent ei tööta . Panin siis kinni ja puhastasin näppudega ventika ääri , proovisin uuesti , ikka ei töötanud . Ühendasin siis CPU jahuti ventika kontrolleri ja voolu juhtme emaplaadi küljest lahti ja üritasin venti ära tirida et vaadata mis sel viga ... ei saanud seda lahti ja koba peale märkasin et ventika vahel oli üks tolmupall icon_lol.gif , mida enne ei märganud . Panin siis uuesti arvuti tööle ja vaatasin et mida kuradit , vent ikka ei tööta , siis tuli meelde et unustasin selle pisikese emaplaadi voolujuhtme ära ühendada icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2010 16:59:06 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Täna juhtus selline naljakas õnnetus arvutiga , nimelt puhastasin arvutit ja peitsin juhtmeid ära (puhastasin kuna CPU jahutisse oli nati tolmu kogunenud ja temperatuurid läksid ilgelt kõrgeks ... ja tõesti vaid natukene tolmu , julm ahi prose ikka ) , kui puhastatud ja ühendatud sai kõik , siis lülitasin toite sisse ja panin arvuti käima ... siis märkasin et prose vent ei tööta . Panin siis kinni ja puhastasin näppudega ventika ääri , proovisin uuesti , ikka ei töötanud . Ühendasin siis CPU jahuti ventika kontrolleri ja voolu juhtme emaplaadi küljest lahti ja üritasin venti ära tirida et vaadata mis sel viga ... ei saanud seda lahti ja koba peale märkasin et ventika vahel oli üks tolmupall icon_lol.gif , mida enne ei märganud . Panin siis uuesti arvuti tööle ja vaatasin et mida kuradit , vent ikka ei tööta , siis tuli meelde et unustasin selle pisikese emaplaadi voolujuhtme ära ühendada icon_lol.gif .


Mul oli sama lugu hiljuti ,aga ainult ,et arvuti ei võtnud pilti ette ja aint vendid urasid, muidu see probleem paistab päris tüüpiline vist olevat.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 03.04.2010 22:48:35 vasta tsitaadiga

Been there, done that.
Mul raal käis terve nädala ilma CPU vendita. Hakkasin siis mängima ja viskas sinise ekraani. Koheselt meenus, et kas vendi juhe sai tagasi? Väga huvitav efekt.

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2010 15:07:55 vasta tsitaadiga

Mul juhtus läpakal nii, et vent hakkas kõrisema ja siis lihtsalt andis otsad. Tellisin ebayst uue vendi, niikaua käis ilma, hea vaikne oli icon_biggrin.gif
Flash suutis korra restartima panna aga filmid ja muud käisid ilusti icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TmEE
HV vaatleja
TmEE

liitunud: 03.04.2010




sõnum 07.04.2010 00:20:53 vasta tsitaadiga

Päris õnnetuse alla ei kategoriseeru aga mitu aastat tagasi tegin ma asjadega mis muidu elumärke ei näidanud midagi taolist :


Siseruumides eriti teha ei soovita, jube kärsakas mis lahkud pärast tunde tuulutamist... ja kondekad oleks mõttekas ennem eemaldada, need lendavad kõik ribadeks kui toide piisavalt kõrge (36V, 600W trafo pildil) icon_razz.gif

EDIT: Tuli selline asi ka meelde :

Eelmine aasta suve poole liigutasin ma oma masina ülevalt korruselt oma toast alla korrusele et saaks korra testida teleka arvuti külge ühendamist (allkorruse arvuti ei tahtnud vedu võtta)... sai siis arvuti alla tassitud ja juhtmed kõik ilusti külge ja vajutasin siis poweri nuppu...
järsku hakkas arvuti valget tossu välja ajama, sai siis juhe kohe järelt tõmmatud ja vaadatud mis see tossu allikas oli...

see on tagajärg :

see on põhjustaja :
Spoiler Spoiler Spoiler


Emaplaat mingeid kannatusi ei saanud, toide ka välja ei löönud... praeguseks on see toide õhtal (hakkas pinisema, ei viitsinud probleemi otsida) ja välja vahetatud... praegune toide lööb ennast kohe välja kui mingi lühis on icon_smile.gif

_________________
http://www.tmeeco.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2010 01:15:25 vasta tsitaadiga

Lol mul tuli meelde üks arvutinali, mitte küll minu omaga a mu vanemate asjadega.
Neil olid vahepeal kassid, mu õe omad ja siis ühel läks kõht lahti ja see sittus printerisse oma laviini icon_biggrin.gif.
Teine millalgi olevat ära närinud ruuteri selle kepikese mis püsti käib. Pärast issi mingi hunnik raamatuid peale toppinud ja teibiga kinni pannud, siiamaani töötab.


Aa üks oli veel. Mingi kass käis üle õe klaviatuuri ja midagi läks arvutis perse, ma ei mäleta täpselt mis, a midagi vinguti et ei tööta enam. Krt kassid on ikka targad. Random üle klaviatuuri ja PC kohe omadega pekkis icon_biggrin.gif. Aa mingi Msnni asi oli vist või netiga et enam ei avanud explorer midagi. Ma ei suudaks ise kuidagi niivisi nuppe vajutada et arvuti pekki läheb, kassid veel vähem teavad, a kõnnivad nii et pool päeva püüa leida mis arvutil viga on. Muidugi neile meeldib seal peal kah lamada.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2010 06:28:44 vasta tsitaadiga

Flacko, WTF, laviin printeris, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2010 07:49:11 vasta tsitaadiga

See oli kõnepruuk, a tglt jah, eriti kena seal sees polnud
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 17:05:22 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Lol mul tuli meelde üks arvutinali, mitte küll minu omaga a mu vanemate asjadega.
Neil olid vahepeal kassid, mu õe omad ja siis ühel läks kõht lahti ja see sittus printerisse oma laviini icon_biggrin.gif.
Teine millalgi olevat ära närinud ruuteri selle kepikese mis püsti käib. Pärast issi mingi hunnik raamatuid peale toppinud ja teibiga kinni pannud, siiamaani töötab.


Aa üks oli veel. Mingi kass käis üle õe klaviatuuri ja midagi läks arvutis <b>piix</b>, ma ei mäleta täpselt mis, a midagi vinguti et ei tööta enam. Krt kassid on ikka targad. Random üle klaviatuuri ja PC kohe omadega pekkis icon_biggrin.gif. Aa mingi Msnni asi oli vist või netiga et enam ei avanud explorer midagi. Ma ei suudaks ise kuidagi niivisi nuppe vajutada et arvuti pekki läheb, kassid veel vähem teavad, a kõnnivad nii et pool päeva püüa leida mis arvutil viga on. Muidugi neile meeldib seal peal kah lamada.

icon_eek.gif icon_biggrin.gif rofl.gif Karm .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2010 14:41:48 vasta tsitaadiga

Hiljuti panin uue jahutuse ja kui arvuti tööle panin undas nagu hull, ma mõtlesin ,et mis värk on ,et STOCk jahutus pole ka nii hullu häält teinud kui see teeb. Uurisin ja uurisin Bios-est ja igaltpoolt ja lõpuks tuli välja ,et keegi oli toiteploki vendi nuppu kruvinud ja see undas.-.- icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.05.2010 01:45:40 vasta tsitaadiga

anna vihjeid, kust leida toiteploki vendi nuppu
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2010 07:34:38 vasta tsitaadiga

Mul Atrixi toiteplokil olemas nupp millega saab reguleerida kiirust.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 01.05.2010 16:49:28 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Pole küll arvutiga seotud aga mul tuttav viskas mingi põrutuskindla Nokia telefoni üle kolme kordse maja, et tõestada kas see ikka on põrutuskindel.


Samamoodi testisime natsas vintis peaga kumb telefon on tuegvam kas nokia v6i sony ericcson. Test ise n2gi v2lja sedasi, et 3 korruselt viskasime suure j6uga telefonid alla. Sony ericcson enam pilti ei v6tnud. Nokia lappasime kokku ja t66tas laitmatult edasi. Nokia 6500 oli selle pommikindla telefoni mark.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 01.05.2010 18:49:17 vasta tsitaadiga

Oli see vast tark tegu icon_lol.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2010 23:03:53 vasta tsitaadiga

Täna, aastaid seisnud kõvaketast uuesti proovides võttis kuramus hoopis leegi ülesse. Kontrolleri üks kiip oli vist liialt kuivada saanud kapipõhjas. Ehk siis, kui küttepuude puudus präegusel masu ajal, kuivatage vanu kettaid - põlevad teised päris hästi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 27.05.2010 14:10:48 vasta tsitaadiga

Mul andis läppari kettas alla, plotter läks natuke katki lappar.gif thumbs_up.gif
Ei tea, kas infot saab veel taastada? icon_rolleyes.gif eusa_think.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.