Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 07.07.2020 01:48:33 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
metallika kirjutas:
Bunny,
Kas oskad öelda, kas Selle aasta Jõuludeks peaks välja tulema?


Assassin’s Creed Valhalla will release on both current and next gen systems in Holiday 2020
https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/here-are-30-minutes-of-leaked-gameplay-footage-from-assassins-creed-valhalla/


Holiday season = (in the US) the period of time from Thanksgiving until New Year, including such festivals as Christmas, Hanukkah, and Kwanzaa.

Ehk siis periood Nov 26 - uus aasta. Ilmselt Nov lõpp/dets esimesed päevad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 12:21:53 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 09.07.2020 18:28:30 vasta tsitaadiga

masendavalt potato kuidagi see mang?!
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 18:40:29 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
masendavalt potato kuidagi see mang?!

Tegelaste näod ei ole üldse usutavad. See tundub ainus miinus hetkel minu jaoks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 09.07.2020 19:00:21 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
masendavalt potato kuidagi see mang?!

Mulle tundub et samasse auku nagu Origins ja Odyssey olid. Nii heade kui veadega (näiteks selles väheses mis oleme näinud on vaheklippide animatsioonid ainult keskpärased, aga see pole mulle olulisem). Mulle kõige tähtsam kuidas story on - Odyssey's ei läinud see üldse peale, ja loodan et siin parem - kuid see on asi mida näeb ainult siis kui ise mängima hakkab.

Graafiliselt tundub samal tasemel nagu Odyssey - lihtsalt värviline Kreeka on asendunud sombuse Inglismaaga (mis tundub ka kuidagi kodusem). Ja kuigi lekked on olnud madala resoga, siis mulle päris meeldinud (mõtlen graafiliselt), aina rohkem huvi seda 9.sajandi Inglismaad avastada (eriti kuna see on ajalooperiood millega väga kursis pole).

Dj-E kirjutas:
Tegelaste näod ei ole üldse usutavad. See tundub ainus miinus hetkel minu jaoks.

Muud viga pole, kuid graafiliselt pole just maailma parimad. Sama asi ka Odyssey puhul (graafiline rõhk rohkem maastikul). Näod ise kui sellised mulle meeldivad, aga võiks palju detailsemad olla (ja animatsioon võiks palju parem olla).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 19:40:21 vasta tsitaadiga

Väike rant: vanasti olid igast erinevad sorti mängud ja nende hulgas eristusid TES-i mängud. Nüüd üritavad kõik omamoodi TES-i jäljendada...
Igatsen Prince of Persiat. Esimesed AC'd veel kandsid natuke selle vaimu, aga nüüd enam küll mitte. Aga paljudele meeldivad, populaarsed mängud, seega tuult tiibadesse, I suppose.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 22:34:14 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Väike rant: vanasti olid igast erinevad sorti mängud ja nende hulgas eristusid TES-i mängud. Nüüd üritavad kõik omamoodi TES-i jäljendada...
Igatsen Prince of Persiat. Esimesed AC'd veel kandsid natuke selle vaimu, aga nüüd enam küll mitte. Aga paljudele meeldivad, populaarsed mängud, seega tuult tiibadesse, I suppose.

popolaarseltel mängudel pole häda midagi, tegijatel on, see tundub aga täiesti tavaline tüüpiline ubicräpi mäng mis ei too mängumaailma midagi uut.
ubil on kõik mängud ühesugused juba aastaid, mine roni 100 torni otsa ava kaart korda sama sittasid missioone otsast peale.
uuele mängijale võibolla meeldib vanale mängugurule pole seal midagi erilist
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 22:45:21 vasta tsitaadiga

Kui nägusid pole sisse scannitud ei saagi midagi head loota. Pole entusiasmi ega soovi midagi korralikku luua. Vaadatakse pidevalt kalendrisse ja loetakse sente millal oleks kõige kasulikum mäng välja lasta. Tere tulemast Ubisofti.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 22:50:52 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
lexo kirjutas:
Väike rant: vanasti olid igast erinevad sorti mängud ja nende hulgas eristusid TES-i mängud. Nüüd üritavad kõik omamoodi TES-i jäljendada...
Igatsen Prince of Persiat. Esimesed AC'd veel kandsid natuke selle vaimu, aga nüüd enam küll mitte. Aga paljudele meeldivad, populaarsed mängud, seega tuult tiibadesse, I suppose.

popolaarseltel mängudel pole häda midagi, tegijatel on, see tundub aga täiesti tavaline tüüpiline ubicräpi mäng mis ei too mängumaailma midagi uut.
ubil on kõik mängud ühesugused juba aastaid, mine roni 100 torni otsa ava kaart korda sama sittasid missioone otsast peale.
uuele mängijale võibolla meeldib vanale mängugurule pole seal midagi erilist

Open worldi (või sandboxi) paradigma ajendab minu meelest mängude kvaliteeti teatud aspektides unarusse jätma (aga jällegi, mitte kõiges - nagu mainisin, TES on sellega ammu silma paistnud) ja neid [mänge] vahest pisut... sihituks tegema. Ega mul midagi uut ilmselt öelda polegi, mida 1000 korda juba öeldud pole. Suurem asi mängur ma nagunii ei ole, vanasti lihtsalt toksisin paaril õhtul nädalas mõne tunni. 200+ hr pikkuseid avatud maailmaga mänge enam kutsu väga mängima (aga jällegi, mainin üle, et mõistan ka selliste populaarsust ja mul ainult hea meel, kui inimesed nendest meelelahutust ammutavad).

Aga AC'st konkreetsemalt - nende pluss on see, et nad lubavad sisse elada konkreetsetesse ajaloolistesse eluoludesse (ja mütoloogiasse). thumbs_up.gif


viimati muutis lexo 10.07.2020 14:46:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 10.07.2020 00:14:15 vasta tsitaadiga

Assassin's Creed Valhalla witcher 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.07.2020 23:37:53 vasta tsitaadiga

esialgu siis lubatakse november 17 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 13.07.2020 00:17:10 vasta tsitaadiga

Tundus väga hea. Muudatused võrreldes Odysseyga paistavad päris huvitavad, kas või juba see et enam elud ei taastu automaatselt (kas see on hea või halb eks mängides näeb). Kindel ost minu jaoks, eks paistab kas sama entusiasm püsib ka peale 30ndat mängutundi (Odyssey muutus liiga korduvaks minujaoks, ja lugu ei suutnud huvi säilitada - loodan et siin teisiti).

November 17 jah halb kuupäev. Niipalju kui Valhallat ootan, siis vaevalt sellepärast Cyberpunki mängimist edasi lükkan (mis ilmub 19. novembril).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2020 15:45:25 vasta tsitaadiga

Nii Odyssey kui ka Origins sai steamis kõik achievementid tehtud, vaevalt Valhallas teisiti läheb. Samas kuna cyberpunk tuli ka novembris siis seekord vist jääb esialgu on hold.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.07.2020 10:31:17 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Nii Odyssey kui ka Origins sai steamis kõik achievementid tehtud, vaevalt Valhallas teisiti läheb. Samas kuna cyberpunk tuli ka novembris siis seekord vist jääb esialgu on hold.


Ma pakun et seekord läheb teisiti. Steami achiivide jaoks peab mäng kõigepealt steami jõudma.

Kokkuvõtteks.

2 päeva enne cyberpunki. EI
Ainult Uplay,Epic PC versioonid. EI
Ekraanil kakerdab ringi mingi punkari välimusega rõve vene naistraktorist ... never
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2020 12:27:23 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Nii Odyssey kui ka Origins sai steamis kõik achievementid tehtud, vaevalt Valhallas teisiti läheb. Samas kuna cyberpunk tuli ka novembris siis seekord vist jääb esialgu on hold.


Ma pakun et seekord läheb teisiti. Steami achiivide jaoks peab mäng kõigepealt steami jõudma.

Kokkuvõtteks.

2 päeva enne cyberpunki. EI
Ainult Uplay,Epic PC versioonid. EI
Ekraanil kakerdab ringi mingi punkari välimusega rõve vene naistraktorist ... never

Mängi siis mees tegelasega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.07.2020 12:32:56 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:




Kokkuvõtteks.

2 päeva enne cyberpunki. EI
Ainult Uplay,Epic PC versioonid. EI
Ekraanil kakerdab ringi mingi punkari välimusega rõve vene naistraktorist ... never



Ma ei saa aru mis värk selle uplay-ga on ? olen seda aastaid kasutanud ja ei ole probleem olnud icon_rolleyes.gif ma saan aru et origins ja epic launcher seal pole midagi mängida ja mis PC versioonid ? Mis versiooni sina siis ootad ? Kansooli mängude jaoks eraldi teema ju ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.07.2020 15:21:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:



Ma ei saa aru mis värk selle uplay-ga on ? olen seda aastaid kasutanud ja ei ole probleem olnud icon_rolleyes.gif ma saan aru et origins ja epic launcher seal pole midagi mängida ja mis PC versioonid ? Mis versiooni sina siis ootad ? Kansooli mängude jaoks eraldi teema ju ?


Ei olegi mingit värki. Puhas kliendi ja müüja vaheline suhe. Müüja ei arvesta faktiga , et kliendil on mänge rohkem kui aega nende mängimiseks. Lõpuks on see ikkagi müüja huvi kliendile kaupa pakkuda ja antud klient eelistab mugavust ja oma tavapärast ostu keskkonda.

tsitaat:

Mängi siis mees tegelasega.

See oli muigega pooleks öeldud.
Tõsiasi on muidugi see , et naiskangelane meenutab mulle tõesti punkarist naistraktoristi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2020 17:14:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma pakun et seekord läheb teisiti. Steami achiivide jaoks peab mäng kõigepealt steami jõudma.


Aitäh märkuse eest, krt seda ei teadnudki et seekord keerati steamile selg ja jääb ainult uplay ning epic store (epicust 40% omab "tencent" ettevõte kes on üks tööriistu hiina kommunistlikule parteile).
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 16:31:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Ma pakun et seekord läheb teisiti. Steami achiivide jaoks peab mäng kõigepealt steami jõudma.


Aitäh märkuse eest, krt seda ei teadnudki et seekord keerati steamile selg ja jääb ainult uplay ning epic store (epicust 40% omab "tencent" ettevõte kes on üks tööriistu hiina kommunistlikule parteile).


Kui Tencenti loogika pärast asju eirata, siis 5% Ubisoftist kuulub ka neile, et milleks üldse riskida nende mänge mängida, Steamis või mujal.
5% veidi vähe, aga Ubisoft hetkel mobiilikatesse raha panemas ja Tencent on pm ainuke viis Hiina turule, et Tencentil on hetkel piisavalt mõjuvõimu Ubikate hulgas oma 5% kohta icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 09.09.2020 20:04:34 vasta tsitaadiga

https://kotaku.com/assassins-creed-valhalla-release-date-moved-up-a-week-1844996654
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 01.10.2020 12:32:50 vasta tsitaadiga


Link


icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2020 14:46:45 vasta tsitaadiga

rastaman, oh vaeseke. Nüüd sul jääb küll mäng ostmata. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 01.10.2020 14:52:17 vasta tsitaadiga

Dj-E, ei olnud plaaniski osta, paneb imestama et sellist asja vaja sisse panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2020 16:24:50 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
Dj-E, ei olnud plaaniski osta, paneb imestama et sellist asja vaja sisse panna

Odysseys olid kah ju lesbi ja gay teemad sees. See ei tohiks enam üllatada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2020 17:17:10 vasta tsitaadiga

Konservatiivid valitsuses äkki üritavad nüüd siis ära bannida selle mängu siin riigis, muidu sündivus kahaneb icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.