Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Uus Telia TV + muud seadmed +mikrotik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2020 20:08:07 Uus Telia TV + muud seadmed +mikrotik vasta tsitaadiga

Teen uue teema selleks et see vana teema kus on igmp proxy on juba vana ja see enam ei toimi.Võibolla toimib kuid mingist ajast Telia TV laks uuele tehnoloogiale ja nüüdsest saab kasutada kõikide seadmetega ja mikrotik seadmetega .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2020 23:44:22 vasta tsitaadiga

Uus telia tv tahab täpselt sama confi mis vana telia tv. Kehvema pildiga OTT peal jooksev teenus, ei vaja mingit konfi.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2020 06:55:04 vasta tsitaadiga

Mul pole küll probleem kvaliteediga. Ma oman väikest karpi HAP ac2 ja rahul telia tvga( switch - vlan jne)

KillFrenzy kirjutas:
Uus telia tv tahab täpselt sama confi mis vana telia tv. Kehvema pildiga OTT peal jooksev teenus, ei vaja mingit konfi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2020 15:59:08 vasta tsitaadiga

Kerimisest saab ka aru, kui pisipiltidega kerimine, siis OTT teenus, kui ajaribaga, siis täieline Telia teenus. Selleks peab muidugi olema salvestus tellitud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2020 16:06:16 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam, kanali nimeikiri ette, kui on olemas HD/SD kiri kanalil kõrval siis õigesti konfitud. Kui ei ole siis OTT teenus.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 16.04.2020 13:07:45 vasta tsitaadiga

Segase pealkirja ja sisuga uus teema ning tulemus ka vastav, inimesed räägivad erinevatest asjadest ja võrdlevaid erinevaid asju ja vaidlevad seda tehes "mul küll töötab" icon_smile.gif Segadust tekitab see, et Telial on nüüd samaaegselt kasutusel mitu erinevat tehnoloogiat, mis annavad erineva tulemuse.

TeliaTV teenus:

Telia digiboks võtab nüüd enamvähem igasuguses võrgus ja igasuguse konfiga ruuteriga pildi ette, sest vahetab vastavalt võrguseadistustele enda sees firmware ringi, mis kasutavad erinevaid tehnoloogiaid:
* Variant 1: Kui digiboks ei asu Telia koduvõrgus või kui VLAN4 ei jõua digiboksini (lisaseadistusteta või kehvasti seadistatud), siis kasutatakse HTTP Live Streaming tehnoloogiat (ka HLS või OTT või MinuTV), pildikvaliteet on kuni 720P ja kõiki kanaleid vist ei näe. Võrgumahtu umbes 3-4Mbps.
* Variant 2: Kui digiboks asub Telia koduvõrgus ja VLAN4 jõuab digiboksini, siis kasutatakse multicast tehnoloogiat, pilt tuleb FullHD/1080p kvaliteedis, kanalite nimekirjas on kanali nime kõrval SD/HD ja kerimisel pildikesi pole. Võrgumahtu umbes 8-9Mbps.


Mikrotiku kasutamisest:

NB: kui võtad Mikrotiku kasutusse, siis neli olulist tähelepanekut:
a) vaikimisi pole admin-kasutajal parooli, pane see: System -> Password
b) Uuenda tarkvara ära: System -> Packages -> Check For Updates
c) Ära ava tulemüürist adminliidest, ei veebipõhist ega winboxi avalikku internetti! Kui tahad kaugelt hallata, siis seadista VPN ja halda üle selle.
d) Kui seadistad TeliaTV-d, siis tõmba pärast seadistamist digiboksil vool välja ja uuesti külge, et see endale õige firmware tõmbaks.


TeliaTV teenus Mikrotiku ruuteri kaudu:

Variant 1: Võtad karbist Mikrotiku, uuendad tarkvara, paned admin-kasutajale parooli ja paned digiboksi külge, siis hakkab toimima Variant 1 ja saad digiboksi kaudu MinuTV teenuse.

Variant 2: Kui tahad täiskvaliteedis teleteenust (miinus Youtube), siis pead vahendama VLAN4 multicasti sisu digiboksini ja selle tegemiseks on jällegi tänu Mikrotiku mitmekülgsusele mitu varianti, olenevalt sellest, kas piisab klassikalisest "üks ruuter ja paar telekat" lahendusest või on vaja teleteenust liigutada üle mitme hüppe, milline riistvara kasutusel on, mõned tahavad üldse täiskvaliteedis telepilti igas maailma punktis ja liigutavad seda üle VPN-i jne. Nagu igal riistvaral ja tarkvaral, siis on ka Mikrotikul omad omapärad, mis ei võimalda hetkel täiskvaliteedis täisteenuse jaoks universaalset konfi.

Variandid on:
* VLAN4 eraldi bridge kaudu kindlasse porti
* VLAN4 switchis konfitud
* IGMP snooping: kanalid töötavad, Youtube töötab, aga ei tööta Salvestused, Videolaenutus jne



VLAN4 eraldi bridge'i kaudu kindlatesse portidesse (näites ether2). Kõige lihtsam ja lollikindlam. Kui tahad rohkematesse, siis lisad need juurde:
/interface bridge add name=tvbridge protocol-mode=none arp=disabled
/interface vlan add interface=ether1 name=vlan1.4 vlan-id=4
/interface bridge port set [ find interface=ether2 ] hw=no
/interface bridge port add bridge=tvbridge interface=vlan1.4
/interface bridge port set [ find interface=ether2 ] bridge=tvbridge


VLAN4 switchis kindlatesse portidesse (näites ether2). Kui tahad rohkematesse, siis lisad need juurde:
/interface ethernet switch port set ether1 vlan-mode=fallback
/interface ethernet switch port set ether2 default-vlan-id=4 vlan-header=always-strip vlan-mode=secure
/interface ethernet switch vlan add ports=ether1,ether2 switch=switch1 vlan-id=4



IGMP snooping. DigiTV hakkab tulema igast pordist, aga teatava puuduva funktsionaalsuse tõttu Mikrotikus töötavad ainult telekanalid (ei tööta Salvestused, Videolaenutus jne)
/interface bridge set [ find name=bridge ] protocol-mode=none igmp-snooping=yes
/interface vlan add interface=ether1 name=vlan1.4 vlan-id=4
/ip dhcp-client add add-default-route=special-classless disabled=no interface=vlan1.4 use-peer-dns=no use-peer-ntp=no

# after adding move to the beginning
/ip firewall filter add action=accept chain=input comment=DTV in-interface=vlan1.4 protocol=igmp
add action=accept chain=forward comment=DTV in-interface=vlan1.4 protocol=igmp
add action=accept chain=input comment=DTV in-interface=vlan1.4 protocol=udp
add action=accept chain=input comment=DTV in-interface=vlan1.4 protocol=udp

/ip firewall nat add action=masquerade chain=srcnat out-interface=vlan1.4

/routing igmp-proxy set query-interval=2m5s query-response-interval=10s quick-leave=yes
/routing igmp-proxy interface
add alternative-subnets=10.0.0.0/8 disabled=no interface=vlan1.4 threshold=1 upstream=yes
add alternative-subnets="192.168.88.0/24" disabled=no interface=bridge threshold=1 upstream=no
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2020 13:08:32 vasta tsitaadiga

Tõstan uuesti teema ülesse seoses sellega , et mul endal selline arusaamatu . Kust viga otsida . Kõik variandid läbi proovitud
1. kõik reeglid kinni keeratud , ilma tulemüürita - ei tööta
2. kui võta teist ruuterit siis töötab .

Kus kohast viga võiks olla et mikrotik ruuter ei blocki www.gsmarena.com lehte .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.04.2020 13:14:56 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kerimisest saab ka aru, kui pisipiltidega kerimine, siis OTT teenus, kui ajaribaga, siis täieline Telia teenus. Selleks peab muidugi olema salvestus tellitud.

See ei ole korrektne, kuna TV 3 on mul pisipiltidega ja muud kanalid normaalse ajaribaga

KillFrenzy kirjutas:
Kõige lihtsam, kanali nimeikiri ette, kui on olemas HD/SD kiri kanalil kõrval siis õigesti konfitud. Kui ei ole siis OTT teenus.

Ka see on ebatäpne info, kuna vanemal Arrisel VIP 1113 on need SD/HD märgid olemas, Uuemal UFO Arrisel aga puuduvad.

Ehk siis need kaks väidetavat parameetrit ei edasta reaalselt kirjeldatud infot. Nende põhjal ei sa tuvastada, kas tegu on üle õhu või Telia kaabli kaudu tuleva TV teenusega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2020 13:15:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kerimisest saab ka aru, kui pisipiltidega kerimine, siis OTT teenus, kui ajaribaga, siis täieline Telia teenus. Selleks peab muidugi olema salvestus tellitud.

See ei ole korrektne, kuna TV 3 on mul pisipiltidega ja muud kanalid normaalse ajaribaga

kui minna kanali nimekirja peale siis tuleb pisi pilt ? ilmselt mingi ruuterite oma pära . ma olen ka tähele pannud mul endal hap ac2 ja toimib nagu oleks telia tv äppiga ... inteno ruuteriga käitub teistmoodi . kuid mikrotikiga olen seadistanud vaid läbi switch port ja vlan asja
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2020 13:35:22 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:

kui minna kanali nimekirja peale siis tuleb pisi pilt ?


Pisipilt on ainult vanemal arrisel vip1113, uuemal "ufol" seda võimalust pole.


jägaja kirjutas:


KillFrenzy kirjutas:
Kõige lihtsam, kanali nimeikiri ette, kui on olemas HD/SD kiri kanalil kõrval siis õigesti konfitud. Kui ei ole siis OTT teenus.

Ka see on ebatäpne info, kuna vanemal Arrisel VIP 1113 on need SD/HD märgid olemas, Uuemal UFO Arrisel aga puuduvad.

Ehk siis need kaks väidetavat parameetrit ei edasta reaalselt kirjeldatud infot. Nende põhjal ei sa tuvastada, kas tegu on üle õhu või Telia kaabli kaudu tuleva TV teenusega.


Ajad jälle mingit jura. Saab küll tuvastada. Sul on vbl midagi katki ja ufo töötab OTT reziimis.

"Ufo" arris kaabli taga.




Tõstsin "Ufo" arrise teise port kus pole VLAN4 confitud ja läks kohe tööle OTT reziimis.

Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 16.04.2020 15:22:58 vasta tsitaadiga

Üks räägib sellest pisipildist, mis oli kanalite menüüs ehk picture-in-picture, seda kõige uuema digiboksiga enam pole, sest see digiboks lihtsalt ei toeta. Teine räägib kerimise pisipiltidest, mis ilmuvad kerimisriba peale, kui järelvaatamise ajal kuhugi poole kerida.

Ühe ruuteri taga saavad kaks digiboksi vabalt erinevalt käituda ja erinevat tüüpi tarkvara jooksutada, olenevalt, kas nende portidesse VLAN4 multicast jõuab kohale või mitte.

Menüüs SD/HD tähiste ja loomulikult ruuteris Interfaces all jooksva liikluse mahtu ja suunda vaadates on kõige kindlam aru saada, mis jookseb, kuidas jookseb ja kuhu jookseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.04.2020 15:29:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, mul on kõik asjad Telia võrgus Telia riistvara taga. Vaikimisi lahendus.
Kasutasin Ubiguiti tarka switchi prooviks ühe digiboksi ees ja sellega ei muutunud ka midagi, teenused töötasid.

jaakjaak22, minu arvates me rääkisime mõlemad kerimisel tekkivast pisipiltidest, mitte PIP aknast,mis ainult VIP1113 on võimalik kasutada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 16.04.2020 15:40:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Kasutasin Ubiguiti tarka switchi prooviks ühe digiboksi ees ja sellega ei muutunud ka midagi, teenused töötasid.


Kas saan õigesti aru, et sellele kaablile mis digiboxi läheb panid switchi vahele ja toimetas nii võrk kui digitv sealt? kas see sõltub switchist, et töötaks (panin apple airpordi vahele sarnaselt ja siis nett ei toiminud enam) - kui jah siis palun anna konkreetne Ubiguiti switchi mudel?
Mul hetkel splititud cat5e - pool on võrk ja pool digitv - tahaks normaalselt otsad panna ja et töötaks üle ühe kabla mõlemad korraga
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2020 15:42:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
KillFrenzy, mul on kõik asjad Telia võrgus Telia riistvara taga. Vaikimisi lahendus.
Kasutasin Ubiguiti tarka switchi prooviks ühe digiboksi ees ja sellega ei muutunud ka midagi, teenused töötasid.


Järelikult midagi on nahkas.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.04.2020 17:38:09 vasta tsitaadiga

ot:
KillFrenzy, ajasin villast jah. See SD/HD ilmub siis, kui vasakut nooleklahvi vajutad, (mida ma pea kunagi ei vajuta) doh.gif
Tuli saate meelespea ekraanile ja seal on see SD/HD märk täitsa olemas, hakkasin peale seda asjasse süüvima icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kozlor
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 19.04.2020 10:37:58 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
Tõstan uuesti teema ülesse seoses sellega , et mul endal selline arusaamatu . Kust viga otsida . Kõik variandid läbi proovitud
1. kõik reeglid kinni keeratud , ilma tulemüürita - ei tööta
2. kui võta teist ruuterit siis töötab .

Kus kohast viga võiks olla et mikrotik ruuter ei blocki www.gsmarena.com lehte .


Ma mängisin oma masina võrgukaardi settingutega. Nimelt enablesin jumbo packeti ja siis ei saanud ka näiteks subclub lehel.

Algul süüdistasin ka ruuterit, aga kõik muud seadmed said sinna välja arvataud minu masin.

Järelikult ikka masinas viga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2020 18:40:05 vasta tsitaadiga

Kozlor kirjutas:
estdata kirjutas:
Tõstan uuesti teema ülesse seoses sellega , et mul endal selline arusaamatu . Kust viga otsida . Kõik variandid läbi proovitud
1. kõik reeglid kinni keeratud , ilma tulemüürita - ei tööta
2. kui võta teist ruuterit siis töötab .

Kus kohast viga võiks olla et mikrotik ruuter ei blocki www.gsmarena.com lehte .


Ma mängisin oma masina võrgukaardi settingutega. Nimelt enablesin jumbo packeti ja siis ei saanud ka näiteks subclub lehel.

Algul süüdistasin ka ruuterit, aga kõik muud seadmed said sinna välja arvataud minu mas

Järelikult ikka masinas viga.


Ma eeldan siiski et asi siiski ruuteris aga viga ei leia ülesse , sest teise ruuteri kui külge ühendada siis asi toimib
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 20.04.2020 01:19:14 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:

Ma eeldan siiski et asi siiski ruuteris aga viga ei leia ülesse , sest teise ruuteri kui külge ühendada siis asi toimib

/export file=flash/kalakonf

Salvesta tekstiline konf arvutisse ja vaata tekstina üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2020 18:37:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab vihjet anda , siia viisata meelde tuletamiseks ka sellise asja . Kunagi sai tehtud ja töötab . Intemo või Thomson ruuter taga pool ja eespool mis jagab ühendust on mikrotik ruuter . Sooviks ühendada telefoni külge . Ma enam ei mäleta kuda see kais .kuigi reeglid vist paigas , ilmselt tuleb midagi veel teha . IP aadressid Telias vist muutunud .
Ühesõnaga Mikrotik -> Inteno -> Telefoniliin sedasi toimiks . Andke vihje kuda peab seadistus . Mul enam meeles ei püsi. Andke andeks kui miskit valesti kirjutan
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2020 00:14:48 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10084348
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjussif77
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2020 14:35:02 vasta tsitaadiga

Tere.
Üritan teha setupi, kus tahaks üle wifi saada pilti "ufo" arrisesse.
Hetkel kolm seadet: Telia ruuter, hap ac lite ja map lite.
hap ac lite on on bridge režiimis.
map lite on lihtsalt vastuvõtja, kus võtab WLAN kaudu võrgu ning annab kaablisse.

Mure selles, et "ufo" arris saab võrgu kätte, kuid telepilti ei näita. Näha on ainult kanali kava ja salvestusi.

Ehk kellelgi on kogemust, kuidas digitv nii käima saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2020 12:52:07 vasta tsitaadiga

raudpits kirjutas:
jägaja kirjutas:

Kasutasin Ubiguiti tarka switchi prooviks ühe digiboksi ees ja sellega ei muutunud ka midagi, teenused töötasid.


Kas saan õigesti aru, et sellele kaablile mis digiboxi läheb panid switchi vahele ja toimetas nii võrk kui digitv sealt? kas see sõltub switchist, et töötaks (panin apple airpordi vahele sarnaselt ja siis nett ei toiminud enam) - kui jah siis palun anna konkreetne Ubiguiti switchi mudel?
Mul hetkel splititud cat5e - pool on võrk ja pool digitv - tahaks normaalselt otsad panna ja et töötaks üle ühe kabla mõlemad korraga


UP icon_arrow.gif
L2 lambikas switch ajab asja ära?
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2021 00:24:02 vasta tsitaadiga

Keegi Ubiquiti USG või Ubiquiti USG + Switch 8 setupiga on VLAN4 bridge tööle saanud, nii et kõik "Uue Telia TV" teenusena?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.01.2021 00:34:36 vasta tsitaadiga

Pole viitsinud enam UDM prod näppidagi, seal arutledes tööle ei saanud https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781313

Lahendus on WiFi AP panna Inteno taha (VDSL teemaks) ja sinna taha digiboksid, mis asuvad teistes ruumides, kuhu eraldi kaabeldust tekitada oleks tülikas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 12.03.2021 18:00:23 vasta tsitaadiga

Kuna on uus teema ja vana vist on kadunud, siis küsimus, kas endiselt töötab TeliaTV + MikroTik lahendus? Palun kelleltki mõni kiire kommentaar icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Uus Telia TV + muud seadmed +mikrotik mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.