Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 13:46:00 vasta tsitaadiga

RCC, miks ma pean sulle midagi näitama? Sina ja teised teoreetikud teete ju ise aastatepikkuseid uuringuid. Mul pole mingit tungi kellelegi ühtegi uhuuteooriat tõestada või ümber lükata... erinevalt sinust. Tegelikult päris huvitav, kust sa võtsid üldse sellise mõtte, et ma pean sulle raha olemasolu tõestama hakkama... või et maa on ikka ümmargune või lame või kuup või juustukera. Finantsuuringuid on sadu tuhandeid ja sa leiaksid kindlasti mida küsid, aga sind ei huvita ju ametlikud vastused... Sina kaldud uskuma uhuusaite ja juutuubiteoreetikuid.
Aga ma aitan sind, see võib olla muidugi reptiilide võltsing, aga siiski, foto ütleb, et raha pole illusioon

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 15.04.2020 13:49:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2020 13:48:45 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Ütleb et vandenõuteoreetikud on lollid aga kui endalt millegi kohta täpsemat infot küsida, siis on samasugune mökk mökk nagu vandenõuteoreetikute jutt
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 13:53:16 vasta tsitaadiga

Janis, miks pean mina tõestama vandenõuteooriat mida ma kunagi väitnud pole? Kas ma olen uurimisinstituut kes vastused annab? Aga ma panin spetsiaalselt teie kahe jaoks foto tõestuseks, et raha pole illusioon. icon_lol.gif Kui koroonaviiruse seost 5G levikuga tõestatakse plangu ja tänavavalgustuspostide fotoga, siis kõlbab raha olemasolu tõestuseks ka see foto 500 eurose kupüüriga.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 15.04.2020 13:54:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 15.04.2020 13:54:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
icon_lol.gif
Ütleb et vandenõuteoreetikud on lollid aga kui endalt millegi kohta täpsemat infot küsida, siis on samasugune mökk mökk nagu vandenõuteoreetikute jutt


No tavaliselt lõpeb sellise vastusega - "Vaata ise, internetis on kõik olemas. Kui tahad klappidega ringi käia, siis käi" icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 13:59:41 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Janis kirjutas:
icon_lol.gif
Ütleb et vandenõuteoreetikud on lollid aga kui endalt millegi kohta täpsemat infot küsida, siis on samasugune mökk mökk nagu vandenõuteoreetikute jutt


No tavaliselt lõpeb sellise vastusega - "Vaata ise, internetis on kõik olemas. Kui tahad klappidega ringi käia, siis käi" icon_lol.gif
Mida ma pean sulle tõestama kui ma pole ühtegi teooriat esitanud? Te olete peast päris soojad juba oma vandenõuteooriate kaitsmisega... icon_lol.gif Tõestage parem teie mulle, et raha on illusioon, maa on lame ja 5G muneb viiruseid... mitte näoraamatus "paljastatud" juraga, vaid teaduslike uuringutega!
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 15.04.2020 14:01:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 15.04.2020 14:00:33 vasta tsitaadiga

Vondur, see pole sulle suunatud. ma lihtsalt kirjutasin kui üks tubli vandenõuteoreetik teema lõpetab

viimati muutis Max Powers 15.04.2020 14:01:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2020 14:00:40 vasta tsitaadiga

No ütled, et ei ole seost 5g ja koroona vahel icon_smile.gif Põhjenda palun, mind tõesti huvitab. Aga see ei tähenda, et ma seda 5g+koroona teooriat usuks, ma lihtsalt tahan infot, et veel rohkem veenduda asjas et need mastipõletajad on lollid.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2020 14:02:10 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:

Mida ma pean sulle tõestama kui ma pole ühtegi teooriat esitanud? Te olete peast päris soojad juba oma vandenõuteooriate kaitsmisega... icon_lol.gif Tõesatage parem teie mulle, et raha on illusioon, maa on lame ja 5G muneb
viiruseid...


ma ei vinni tagasi kerida, aga kuskil oli küll vondurilt väide, et ta teab kõike. tõestan et raha on illusioon , no vaata IGA mu postituse vimeo saiti ja VAATA see cartoon ometigi läbi! samal ajal googleda money=debt (debt=money) ja ei olegi vaja mingit vandenõuteeooriat.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s


viimati muutis RCC 15.04.2020 14:02:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 15.04.2020 14:02:35 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No ütled, et ei ole seost 5g ja koroona vahel icon_smile.gif Põhjenda palun, mind tõesti huvitab. Aga see ei tähenda, et ma seda 5g+koroona teooriat usuks, ma lihtsalt tahan infot, et veel rohkem veenduda asjas et need mastipõletajad on lollid.


Sest koroona on ka seal kus 5G puudub?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.04.2020 14:03:02 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Janis kirjutas:
icon_lol.gif
Ütleb et vandenõuteoreetikud on lollid aga kui endalt millegi kohta täpsemat infot küsida, siis on samasugune mökk mökk nagu vandenõuteoreetikute jutt


No tavaliselt lõpeb sellise vastusega - "Vaata ise, internetis on kõik olemas. Kui tahad klappidega ringi käia, siis käi" icon_lol.gif
Mida ma pean sulle tõestama kui ma pole ühtegi teooriat esitanud? Te olete peast päris soojad juba oma vandenõuteooriate kaitsmisega... icon_lol.gif Tõestage parem teie mulle, et raha on illusioon, maa on lame ja 5G muneb viiruseid... mitte näoraamatus "paljastatud" juraga, vaid teaduslike uuringutega!
teooriat ei pea tõestama, teooria on juba tõestatud. sõna, mida otsid, on hüpotees.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 14:03:19 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No ütled, et ei ole seost 5g ja koroona vahel icon_smile.gif Põhjenda palun, mind tõesti huvitab. Aga see ei tähenda, et ma seda 5g+koroona teooriat usuks, ma lihtsalt tahan infot, et veel rohkem veenduda asjas et need mastipõletajad on lollid.
Siin juba keegi tõi välja hea argumendi, koroonaviirus levib ka seal kus pole 5G maste... seega tõesta nüüd sina, et see nii ei ole. icon_lol.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.04.2020 14:05:47 vasta tsitaadiga

lillatäpp palun
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 14:07:24 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Vondur kirjutas:

Mida ma pean sulle tõestama kui ma pole ühtegi teooriat esitanud? Te olete peast päris soojad juba oma vandenõuteooriate kaitsmisega... icon_lol.gif Tõesatage parem teie mulle, et raha on illusioon, maa on lame ja 5G muneb
viiruseid...


ma ei vinni tagasi kerida, aga kuskil oli küll vondurilt väide, et ta teab kõike. tõestan et raha on illusioon , no vaata IGA mu postituse vimeo saiti ja VAATA see cartoon ometigi läbi! samal ajal googleda money=debt (debt=money) ja ei olegi vaja mingit vandenõuteeooriat.
Aga keri ikka tagasi ja näita see koht ette kus ma väidan, et tean kõike! Tee seda ometi! Seni oled sina siin oma kõiketeadvat juttu puhunud... kusjuures ilma ühegi tegeliku tõestuseta.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2020 14:08:43 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Janis kirjutas:
No ütled, et ei ole seost 5g ja koroona vahel icon_smile.gif Põhjenda palun, mind tõesti huvitab. Aga see ei tähenda, et ma seda 5g+koroona teooriat usuks, ma lihtsalt tahan infot, et veel rohkem veenduda asjas et need mastipõletajad on lollid.
Siin juba keegi tõi välja hea argumendi, koroonaviirus levib ka seal kus pole 5G maste... seega tõesta nüüd sina, et see nii ei ole. icon_lol.gif

Ma ei tea midagi tõestada, küsin lihtsalt infot. Targemaks paraku ei saanud, nagu arvata oli
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 14:38:55 vasta tsitaadiga

Janis, siis on sul üldise mõttetööga tõsised probleemid... sa ürita endale selgeks teha, miks koroonaviirus levib ka riikides kus pole ühtegi 5G masti!!! No ei ole ju raske järeldust teha.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2020 14:41:57 vasta tsitaadiga

Minu teada levib koroonaviirus inimeselt inimesele. See ei välista, et see oleks võinud 5Gst alguse saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 14:46:12 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Minu teada levib koroonaviirus inimeselt inimesele. See ei välista, et see oleks võinud 5Gst alguse saada icon_smile.gif
Õumaigaad... sa kindlasti trollid! Ei saa ju üks kirjaoskaja inimene nii rumal olla. icon_biggrin.gif
Kui koroonaviirus levib inimeselt inimesele, siis kuidas ta rauast 5G mastilt või raadioside kaudu inimesele levida saab?

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 15.04.2020 14:49:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2020 14:47:30 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, vandenõuteoreetikud ju ütlesid nii, vaata lõbusutseks seda vaktstiiniuhuuude gruppi, seal jauravad sellest vist praeguseni.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 14:54:08 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ma ei tea, vandenõuteoreetikud ju ütlesid nii, vaata lõbusutseks seda vaktstiiniuhuuude gruppi, seal jauravad sellest vist praeguseni.
Ma tõesti ei vahi selliseid magamistoalaborite eksperte... ja ei võta tõsiselt ka neid kes vimeost multikaid vahtida käsivad ja sealt tõde otsivad, nagu oleks vimeos tõesemad asjad kui juutuubis või mujal.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2020 19:17:40 vasta tsitaadiga

Keskeakriis on ikka kole asi, aga õnneks on ka sellele rohtu - https://www.davidicke.com/article/568024/get-ready-comes
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 19:41:26 vasta tsitaadiga

RCC, Aaa, nüüd ma mõistan miks sa siin nii innukalt sügeled ja oma rumalusi kõikidele nina alla pressid. Keskeakriisi vastu aitab muide lolluste peale aja mitte raiskamine ja vandenõuteooriate pilvest maa peale tulek... Vimeo võid kah paariks kuuks kinni jätta. Soovitad lugeda David Icke soninimisi? Palju õnne, sinu vandenõuteoreetiku magistri kraad on sul nüüd käes! Üldiselt, lase ennast ravida, ehk pole veel hilja.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 15.04.2020 19:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.04.2020 19:42:28 vasta tsitaadiga

Mitu 5G masti Saaremaal on ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2020 20:00:58 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
Mitu 5G masti Saaremaal on ?
RCC teab kindlasti vastata, temale pidid iga päev mingid rapordid laua peale ilmuma, ta ei öelnud küll kust need tulevad, aga arvata on, et kas Lemuuriast David Icke vaimuorigamilt, või siis Nibiru reptiilidelt või annunakidelt... aga võimalik on, et Jüri Linalt.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.04.2020 22:00:58 vasta tsitaadiga

Lugege see teema algusest siiani läbi ja ma võin kinnitada, et oht on olemas, et te võite saada ajuvähi.
Umbes sellises stiilis on oht, et 5G põhjustab teile kopsuvähi.. (mis on alguse saanud aastatepikkusest suitsetamisest)

Ma pigem kardan, et kui see 5G tuleb, siis kõik need vandenõu teoreetikud hakkavad seda kasutama ja 6G võrke kiruma, mistõttu nad surevad 5G kasutamise pärast ära. Kole lugu tegelikult.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.04.2020 00:43:17 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
H_K, piibli tekstide uurimisega on paraku selline asi, et kogu see pull käibki ühe raamatu ümber. ühes kohas ütleb, et nii on... kus on tõestus... keeratakse järgmine lehekülg ette ja öeldakse, et näed, siin kinnitab, et tõesti nii on. laiemale rahvale tuntud lood konnade lendamisest, munade maagilisest värvimisest, mingi venna kohtumisest jumalaga, kes mingeid seadusi jagas, vee peal käimised, vee veiniks muundamistrikid... kõik puhta pullisitt.

karoona testiga ongi nii, kui proov näitab, et on viirus sees, siis nii ongi, kui proov ei näita, et viirus sees on, siis seda sul organismis pole.

nagu ma eelpool juba mainisin nende mastide kohta, siis on inimesi, kes juba tühja masti nähes hakkavad tervisehädade üle kurtma, mis sellest, et masti otsa pole ühtegi kiirgavat elementi paigaldatud ega isegi mitte elektri juhtmeid sinna juurde veetud.

minu teada pole ka avastatud, et 5g midagi käkki keeraks organismiga. suurem kisa käib mingite aura väljade ja tsakrate kontekstis, mida "5g'ga juhtima hakatakse".

soovitan uurida ka lapiku maa teemat ja mudeleid sellise süsteemi toimimisest. kuidas sellises maailma mudelis toimuvad aastaaegade ja päeva tsüklid, kuidas toimub gravitatsioon jne jne. pehmelt öeldes viisakalt väljendudes mina sellise mudeli tõepärasusse pead panti ei paneks, samuti suhtun ülima skepsisega 5g kahjulikkuse paanikasse.

religiooniga on veel üks jama. nimelt neid jumalaid on igal rahval ja kokku hirmus palju. mis kreeklastest/roomlastest sai üldse? neil oli sitaks palju erinevaid jumalaid, iga nähtuse, tegevuse jaoks oma, pluss titaanid ja kurat teab mis elukad veel kõik. ja mis nüüd? kummardavad ja palvetavad ühte kuskilt islami maadest pärit pilve pealset vanameest. ja siis ameerika... need peavad jeesust jumalaks. religiooniga on nii palju vasturääkivusi ja jama, et väga raske on sellist asja kuidagi tõsiselt võtta, erinevalt teadusest, mis suudab oma välja käidud mudelid katsetega reaalses maailmas ära tõestada.

e:

soovitan vaadata 5g vandenõuteoreetikutel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Pikk jutt sul aga minu eelneva kommentaari kohta pointi pole.
Ma lihtsalt reageerisin sinu väitele et
NATAS999 kirjutas:
H_K, vahe on siin selles, et teadusel on jumalast jumala pohhui. pole kiriku põletamisi ega pikette silma hakand viimasel ajal ...

Pohhui pole mitte ühelgi teadlasel ei usust ei jumalast ja kirikuid põletatakse ka täna.
Kui sina oled teadlane ja pohhuist siis erand kinnitab reeglit aga lase rahulikult edasi.
tsitaat:
religiooniga on veel üks jama. nimelt neid jumalaid on igal rahval ja kokku hirmus palju. mis kreeklastest/roomlastest sai üldse? neil oli sitaks palju erinevaid jumalaid, iga nähtuse, tegevuse jaoks oma

Näed sa jõuad ka ise ilusti sinna maani, et neid tulnukaid käis Maa peal siiski suurem punt kes muuhulgas Göbekli Tepe taolistes rajatistes vastavalt vajadusele inimeste DNA-d mudisid sobivas suunas, et täna oleksime need kes me oleme - intelligentsed ja mõtlevad olendid.
icon_smile.gif


viimati muutis seeru 16.04.2020 00:46:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.