Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 12.02.2020 10:45:07 vasta tsitaadiga

Selle hinna üle kemplemine on tõesti puhas ajaraisk. Kunagi kui tulid uued mudelid, maksid 600-700-800 jne, hind järjest kerkib. Mõnes mõttes loogiline sest iga aastaga asi areneb edasi. 10a tagasi mõelda 100+MP kaamera peale nutitelefonil icon_rolleyes.gif .. Telo ise tundub väga tasemel olevat.
Pealegi, kui igakord uus bmw või audi või mis iganes tuleb 100k+ tippmudel välja, siis ei karjuta foorumites et "oo wtf auto ja maksab 100k+", olen rahul oma 20k ocataviaga (mitte et see halb auto oleks). Seega võib eeldada et telefonid liiguvad ka iga aastaga järjest kallimaks ja kui pole "tippmudeli" fänn siis võta midagi odavamad aga "best bank for buck" ja thats it.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 10:54:23 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/c555ade87f967f43a7dd1d296666f747/?sort=min_price esimesed pakkumised
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 10:57:49 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ah mis sa plärad, iga aasta on edasiminek ja sama jutt otsa.
Olles neid kõiki kasutanud praktiliselt terve aasta (va olukorrad, kus vahepeal midagi muud oli), ma siiralt usun, et S7-8-9 vahe ei ole nii suur kui seda oli 9-10 ja nüüd 10-11.

Vaidlen vastu. S7 ja S9 erinevus on üpris suur. Alates ekraanist ja kaamerast kuni Bluetoothi ja kasutusmugavuse-kogemuseni välja. S7 on siiani igapäevaselt kasutuses ja S9 oli testimiseks enne S7 ostmist.
Jah, ostsin pärast seda S7, sest sinu mõistes olen vaene, kuna ei näe mingit põhjust panna keskmine Eesti kuupalk nutividina alla magama.

Vaadates S20, siis minu jaoks jääb see ära mõõtmete tõttu. 6+ tolli on mõttetult suur minu jaoks. Seega jääb endiselt valikusse S10e, kui Samsung mingid S20 säästuversiooni välja ei lase.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 11:10:17 vasta tsitaadiga

See mulle just S10 seeria puhul meeldiski (vb ka varem, esimene S telefon mul), et kuiogi ta on suur siis ta on kitsas ning seetõttu käsitsetav. Js siis võtsin S10+, et lund mahuks võimalikult palju

S20 äkki sama?

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 11:48:32 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
See mulle just S10 seeria puhul meeldiski (vb ka varem, esimene S telefon mul), et kuiogi ta on suur siis ta on kitsas ning seetõttu käsitsetav. Js siis võtsin S10+, et lund mahuks võimalikult palju

S20 äkki sama?


Minu meelest ka nii on - tuleb vaadata reaalseid telefoni mõõte, telefoni reaalselt katsuda ja mitte ainult ekraani diagonaali numbri peale ehmatada.

Varem olid ekraani diagonaal ja telefoni mõõdud otseses seoses (enamvähem sama konstandiga sai diagonaalist telefoni tunnetuslikud üldmõõtmed tuletada), enam ei ole see seos nii otsene, kuna on kitsad ekraanid ning ekraani ümbritsev kasutu ala sulab järjest.
S10+ on täiesti taskusõbralik ja ühe käega kasutatav (vähemalt minu keskmise või pigem väiksema käega).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.02.2020 11:56:34 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:

Näiteks One pluse jne ei ole me väga testima kippunud: tegu on väga hea telefoniga, mis ei hiilga mitte milleski. (vanasti oli vähemalt hindki)

Mis ull jutt see nüüd on. icon_rolleyes.gif
Sa ikka ülevaateid jms. asju mujalt maailmast ka vaatad või ainult Läti ja Samsungi kohvi peal icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 12.02.2020 11:57:28 vasta tsitaadiga

Huvitav, et nüüd siis 128gb kõikidel mudelitel ja rohkemat ei saagi? Lähevad selle peale välja, et inimesed ostavad mälukaardi?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 12:00:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Amphor kirjutas:
See mulle just S10 seeria puhul meeldiski (vb ka varem, esimene S telefon mul), et kuiogi ta on suur siis ta on kitsas ning seetõttu käsitsetav. Js siis võtsin S10+, et lund mahuks võimalikult palju

S20 äkki sama?


Minu meelest ka nii on - tuleb vaadata reaalseid telefoni mõõte, telefoni reaalselt katsuda ja mitte ainult ekraani diagonaali numbri peale ehmatada.

Varem olid ekraani diagonaal ja telefoni mõõdud otseses seoses (enamvähem sama konstandiga sai diagonaalist telefoni tunnetuslikud üldmõõtmed tuletada), enam ei ole see seos nii otsene, kuna on kitsad ekraanid ning ekraani ümbritsev kasutu ala sulab järjest.
S10+ on täiesti taskusõbralik ja ühe käega kasutatav (vähemalt minu keskmise või pigem väiksema käega).

Jälle mingi "ackchyually" mehed platsis. Jah, ma olen teadlik, et ekraani diagonaali järgi ei saa kogu mõõtu arvestada. Aga kirjutagem siis mu tekst ümber ja hakakem kasutama korrektseid mõõte.
Betamax kirjutas:
Vaadates S20, siis minu jaoks jääb see ära mõõtmete tõttu. 6+ tolli on mõttetult suur minu jaoks. Seega jääb endiselt valikusse S10e, kui Samsung mingid S20 säästuversiooni välja ei lase.

Betamax kirjutas:
Vaadates S20, siis minu jaoks jääb see ära mõõtmete tõttu. 151.7 x 69.1 x 7.9 mm on mõttetult suur minu jaoks. Seega jääb endiselt valikusse S10e, kui Samsung mingid S20 säästuversiooni välja ei lase.

Lisaks väiksem/keskmine käe suurus on väga ebatäpne. Võib ära ehmatada. Paluks kasutada täpsemat mõõdustikku. Samuti paluks tasku mõõte, sest vaja defineerida taskusõbralikkus.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.02.2020 12:00:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks väiksem/keskmine käe suurus on väga ebatäpne. Võib ära ehmatada. Paluks kasutada täpsemat mõõdustikku.

rofl.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 12:05:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Draqula kirjutas:
Amphor kirjutas:
See mulle just S10 seeria puhul meeldiski (vb ka varem, esimene S telefon mul), et kuiogi ta on suur siis ta on kitsas ning seetõttu käsitsetav. Js siis võtsin S10+, et lund mahuks võimalikult palju

S20 äkki sama?


Minu meelest ka nii on - tuleb vaadata reaalseid telefoni mõõte, telefoni reaalselt katsuda ja mitte ainult ekraani diagonaali numbri peale ehmatada.

Varem olid ekraani diagonaal ja telefoni mõõdud otseses seoses (enamvähem sama konstandiga sai diagonaalist telefoni tunnetuslikud üldmõõtmed tuletada), enam ei ole see seos nii otsene, kuna on kitsad ekraanid ning ekraani ümbritsev kasutu ala sulab järjest.
S10+ on täiesti taskusõbralik ja ühe käega kasutatav (vähemalt minu keskmise või pigem väiksema käega).

Jälle mingi "ackchyually" mehed platsis. Jah, ma olen teadlik, et ekraani diagonaali järgi ei saa kogu mõõtu arvestada. Aga kirjutagem siis mu tekst ümber ja hakakem kasutama korrektseid mõõte.
Betamax kirjutas:
Vaadates S20, siis minu jaoks jääb see ära mõõtmete tõttu. 6+ tolli on mõttetult suur minu jaoks. Seega jääb endiselt valikusse S10e, kui Samsung mingid S20 säästuversiooni välja ei lase.

Betamax kirjutas:
Vaadates S20, siis minu jaoks jääb see ära mõõtmete tõttu. 151.7 x 69.1 x 7.9 mm on mõttetult suur minu jaoks. Seega jääb endiselt valikusse S10e, kui Samsung mingid S20 säästuversiooni välja ei lase.

Lisaks väiksem/keskmine käe suurus on väga ebatäpne. Võib ära ehmatada. Paluks kasutada täpsemat mõõdustikku. Samuti paluks tasku mõõte, sest vaja defineerida taskusõbralikkus.


ackchyually, tolle ei saa kuidagi kuupmillimeetriteks teisendada

Paksus sul ju tollide juures väga rolli mängi. Pigem ikka ainumalt laius. Kuigi tuleb arvestada jah, et seda suurem kõrgus, mis on väiksema käe jaoks ebamugav

Minumeelest on iPhone 4 väga õige suurusega

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile


viimati muutis Amphor 12.02.2020 12:27:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 12:07:07 vasta tsitaadiga

Kust need kuupmillimeetrid nüüd tulid? icon_eek.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 12:07:10 vasta tsitaadiga

Betamax, iroonia on selgelt sinu tugev külg icon_smile.gif
Usun, et asja mõte jõudis kõigile kohale ning ehk annab ka dotsent Jõers mulle andeks, et "Mõõtmine" aines omandatud teadmised seekord rakendamist ei leidnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.02.2020 12:15:16 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha, s9+ asemel võiks s20+ võtta küll, aga kas just eelmüügist, seda jõuab veel natuke mõelda.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 12.02.2020 15:08:08 vasta tsitaadiga

S20 tundub isegi päris vahva, pmst saaks natuke kallimalt, kui S10 praegu maksab. Kui oma katkise klaasiga S7 vahetuseks annaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 15:38:19 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis mahus ettetellimusi juba eestis tehtud on...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 12.02.2020 16:42:46 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Huvitav, mis mahus ettetellimusi juba eestis tehtud on...


Peab ikka oma raha peale tige olema, kui kohe uut telef.vaja.Alles tuli ju S10, st hinnad väga ok nüüd.Kasutan S10 edasi hetkel.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 16:49:44 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Huvitav, mis mahus ettetellimusi juba eestis tehtud on...


Peab ikka oma raha peale tige olema, kui kohe uut telef.vaja.Alles tuli ju S10, st hinnad väga ok nüüd.Kasutan S10 edasi hetkel.


Jah, pigem ostab eestlane poest 20€ eest korra nädalas pudeli rummi ja joob selle maha, et mitte materiaalset asja soetada.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 16:51:02 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Huvitav, mis mahus ettetellimusi juba eestis tehtud on...


Peab ikka oma raha peale tige olema, kui kohe uut telef.vaja.Alles tuli ju S10, st hinnad väga ok nüüd.Kasutan S10 edasi hetkel.

tsitaat:
Vaese inimese juttu räägid.
Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 12.02.2020 18:40:50 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Huvitav, mis mahus ettetellimusi juba eestis tehtud on...


Peab ikka oma raha peale tige olema, kui kohe uut telef.vaja.Alles tuli ju S10, st hinnad väga ok nüüd.Kasutan S10 edasi hetkel.


S10 telias 739. S20 899. Viid suva telefoni asenduseks, saad 799. Hinnavahe 60 euri.
S10 muidugi klickis näiteks 649 euri. Aga S20 saad kõrvaklapid kaasa, mille müügist saab ka mingi summa. Seega ei ole see vahe otseselt nii suur. Samas on aasta uuem telefon.

Välja ei vahetaks s10t aga kui praegu uut telefoni vaja siis kõlab hästi isegi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.02.2020 18:48:36 vasta tsitaadiga

Kaamera vahe on meeletu. Kes vähegi kuskil poes mingi hetk näpud taha saab kui välja pannakse, siis proovige kaameras 108MP režiimi (kaamera lahti, üleval servas saab kuvasuhet muuta, seal 4:3 108MP). Pull seejuures see et mitte ainult auto režiimiga ei tööta igasugune AI mis pildi värve jms sätib, vaid ka selle 108ga. Ja kui jätad 108 peale siis jääb ka, ei pea iga kord seda muutma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.02.2020 18:57:04 vasta tsitaadiga

Kas kusagil näha ja katsuda ka juba saab? S20 Ultrat?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 19:02:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Samsung Galaxy S20 demoseadmed pannakse eelmüügi esimestel päevadel välja Telia suurematesse esindustesse (Rocca al Mare keskus, Kristiine keskus, Ülemiste keskus, Lasnamäe Centrum, Järve keskus, Viru keskus ja Tartu Lõunakeskus). Märtsis jõuavad demotelefonid ka teistesse esindustesse.

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 19:45:59 vasta tsitaadiga

Mul üks 6+ tolli labidas vedeleb sahtlis... lihtsalt liiga suur on.
S10e on täpselt paras ühe käega opereerimiseks..... ja kus mujal kui ikka autoroolis. icon_wink.gif

möla teemal sõiduohtus ja muu blää-blää võite omale jätta. Vaadake tänapäeva liikluspilti ja kõik kellel nuti on, see seda ka roolis rohkem või vähem näpib... FAKT.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 19:46:33 vasta tsitaadiga

Telia lehelt s20 ultra kadunud. Juba läbi müüdud?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 12.02.2020 20:30:50 vasta tsitaadiga

S20 ekraani suuruse, kaalu ja aku mahutavuse suhe tundub päris hea. Kuigi ega praeguse kiirlaadimise võimaluste juures see aku mahtuvus polegi enam nii väga tähtis.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.