Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OstaEU märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 09.02.2023 10:11:26 vasta tsitaadiga

Kuidas ostaeu Inglismaa kaubaga toimetab? Maksud saab nende kaudu ära maksta?

Enne kasutasin eshopwedrop, kuid seal praegu Inglismaad pole. USA puudub mõlemal. Väga mugav oli, kohe sai käibemaksu nende kaudu ära maksta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 01.09.2023 15:28:45 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kuidas ostaeu Inglismaa kaubaga toimetab? Maksud saab nende kaudu ära maksta?

Enne kasutasin eshopwedrop, kuid seal praegu Inglismaad pole. USA puudub mõlemal. Väga mugav oli, kohe sai käibemaksu nende kaudu ära maksta.


Mu tellimus oli Inglismaalt. Saadavad arve kus on kohe tax peale arvutatud.





Oi jah, see OstaEU tegi Leedu DPD-le kahjunõude, mille peale said Leedu osakonnalt, et klient on loll et paki vastu võttis. Täpsemalt olen loll selles, et välimiselt on pakk täiesti terve aga kui ma paki lahti teen on asjad katki.
Kirjutasin siis mõlemasse osakonda ise kirja, et mis mõttes on nii, et kliendil peavad olema röntgensilmad, mille peale Eesti osakond vastas kohe kiirelt järgmine päev, et saatja teeks kahjunõude uuesti.
Saatsin info edasi OstaEU-le, kust tuli 5-10 minutit hiljem vastus, et nad ju tegid Leedu osakonale juba nõude ja Leedu vastas ja see on aamen. Täiesti icon_question.gif icon_question.gif
Tõesti no võtab tüki küljest teha kahjunõue Eesti osakonda, kus on ehk normaalsemad töötajad kui Leedus... Mässame edasi.

Mitu kuud hiljem sain nüüd TTJA-lt vastuse, et Leedus toimunud menetlus mingit edu ei toonud ja DPD seda ei hüvita vaid paki saatja peab seda tegema kelleks on siis OstaEU. Lisaks Eesti TTJA kinnitas veel üle, et toote müüja ehk antud juhul OstaEU, kes mulle arve esitas ja kellele ma raha kandsin peab siiski mu kaebuse rahuldama. Panin neile uuesti kirja teele, et nad siis hüvitaksid mulle mu katkise toote raha, kui nad seda ei tee, siis TTJA võtab asja üle ja alustab menetlust.
Eks siis näis mis saab edasi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.11.2023 16:27:49 vasta tsitaadiga

Divisor thumbs_up.gif
Hea, et jagasid oma kogemust. Seni vist ei ole keegi sellega kokku puutunud, kus ostaeu kaudu tellitud pakk on vigastatud. Seal on neil ka mingi paki kindlustuse asi olemas valikuline, kas selle valisid või oli mingi standardne saatmise kulu?

Ise tellisin aasta tagasi saksa mindfactorist AMD prose, siis sellele ma eraldi kindlsutust ei võtnud kaubale. Samas graafikakaardi mille tellisin kunagi AMD'lt otse sellele lasin eraldi kindlustuse tellida ja siis oli saatmiskulu veidi üle 20 eeriku kokku Saksast Eestise.

Lehel on kirjas ka see info. Ehk siis kui eraldi kindlsutust ei telli, siis vist hakkavadki huiama transa üldkindlustusega. Kindlasti jaga mis lõpuks sai, siis on teada kas on mõtet enam nende kaudu ilma kindlustuseta või üldse tellida.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 19.02.2024 22:53:05 vasta tsitaadiga

On hakatud bluffima tarneaegadega. Lubatase teile seal igasugu asju aga reaalsuses vedelevad pakid nende ladudes nagu suvajumjal luhatab kuigi teenustasud makstud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja
Tarmo

liitunud: 26.12.2002




sõnum 21.03.2024 15:17:32 vasta tsitaadiga

Saksamaa laoga positiivne kogemus.
Nädalaga pakk eestis ja Omniva pakiautomaadis.

_________________
Run To The Hills,
Run From Your Wife
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 24.03.2024 20:57:28 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Divisor thumbs_up.gif
Hea, et jagasid oma kogemust. Seni vist ei ole keegi sellega kokku puutunud, kus ostaeu kaudu tellitud pakk on vigastatud. Seal on neil ka mingi paki kindlustuse asi olemas valikuline, kas selle valisid või oli mingi standardne saatmise kulu?

Ise tellisin aasta tagasi saksa mindfactorist AMD prose, siis sellele ma eraldi kindlsutust ei võtnud kaubale. Samas graafikakaardi mille tellisin kunagi AMD'lt otse sellele lasin eraldi kindlustuse tellida ja siis oli saatmiskulu veidi üle 20 eeriku kokku Saksast Eestise.

Lehel on kirjas ka see info. Ehk siis kui eraldi kindlsutust ei telli, siis vist hakkavadki huiama transa üldkindlustusega. Kindlasti jaga mis lõpuks sai, siis on teada kas on mõtet enam nende kaudu ilma kindlustuseta või üldse tellida.


Oli jah kindlustus ka võetud aga see kehtib ainult nende laoni ehk kui pakk jõuab nende lattu ütleme, et väidetavalt tervena ja nad annavad selle üle DPD-le, kes toimetab kohale, siis see kindlustus ei kehti enam (minu puhul jõudis siis pakk Leetu ja sealt edasi enam kindlustusest polnud haisugi). Sisuliselt viskasin raha tuulde lihtsalt.
TTJA võttis asja käsile aga kuna see protsess venis JUBE pikalt, siis ma ausalt ei viitsinud enam tegeleda sellega. Pigem väldin antud teenust edaspidi lihtsalt ja üritan jagada kogemusi teistega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OstaEU mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.