Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OstaEU märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 16:11:03 OstaEU vasta tsitaadiga

https://ostaeu.ee/

tsitaat:
Osta Inglismaa, Saksamaa, Poola, Prantsusmaa, Leedu ja Itaalia e-poodidest


Siia võiks postitada kõik positiivsed, neutraalsed ja negatiivsed sündmused seoses selle ettevõttega.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 01.02.2020 10:23:12 vasta tsitaadiga

näedsa.. leedukad tegidki ära!
võrreldes tsehhide teenusega on hinnad soodsamad ja ka tundub, et tarne kiirem -tsehhid(mailboxde) liigutasid minust 400 km kaugusel asunud 1kg pakki 3 nädalat
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 13.02.2020 18:53:03 vasta tsitaadiga

nad liigutavad neid pakke ainult kullerilt või postiteenuslt postiteenusele mis neil teenuste valikus on. 3 nädalat hoiti mailboxde poolt pakki kinni enne, kuni see edastati sinu poolt valitud transateenusele?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.02.2020 19:47:23 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
nad liigutavad neid pakke ainult kullerilt või postiteenuslt postiteenusele mis neil teenuste valikus on. 3 nädalat hoiti mailboxde poolt pakki kinni enne, kuni see edastati sinu poolt valitud transateenusele?

pakki hoiti välja saatmast ca nädal, edasi liikus juba erinevate kullerite vahel saksasst tsehhi, tsehhist poola

Aga kui nüüd päris teemasse minna, siis ostaeu ei toimi samuti päris reklaamitult- väljasaatmise aeg on saksast teisipäev ja neljapäev, kuid millegipärast lükatakse päev varem kohal olnud pakk järgmisse väljasaatmis tärminisse. Pole teabmis kaotus,sest kohale jõuab saatmishetkest kenasti 2-3 tööpäevaga, aga ikkagi..
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 13.02.2020 22:02:02 vasta tsitaadiga

tänud kogemusi jagamast! mailboxde teenuseid olen kasutanud aga kui ostaeu suudab väiksema kuluga enamvähem sama teenust pakkuda, siis on ju tore. regasin ära ja teen proovi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 22:46:12 vasta tsitaadiga

Alguses oli ohh, siis vaatasin, et pooltest poodidest saab ka otse siia tellida ehk ei ole vahendajat vaja ju või mis selle teenuse pluss mulle kui kliendile siis olema peaks? Poola mööblit otse ja soodsalt ikka ei saa. icon_biggrin.gif
_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 22:50:57 vasta tsitaadiga

tellinud 3 pakki saksa amazonist 0 probleemi kiire ja soodne.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 22:59:40 vasta tsitaadiga

Tegin ka mitu kuud tagasi konto aga hiljem siit sealt uurides selgus, et pakid pidid kaduma minema. Aga ühe korra tahaks ikka ära proovida
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 23:20:55 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Alguses oli ohh, siis vaatasin, et pooltest poodidest saab ka otse siia tellida ehk ei ole vahendajat vaja ju või mis selle teenuse pluss mulle kui kliendile siis olema peaks? Poola mööblit otse ja soodsalt ikka ei saa. icon_biggrin.gif


Teatud asju näiteks amazon.de'st Eestisse ei saadeta. Neid asju saadki taolisi vahendajaid kasutades omale koju tellida. Mailboxde'd olen päris mitu korda kasutanud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2021 19:00:35 vasta tsitaadiga

Praegu on neil mingi jama. Pakk anti kontaktivabalt esmaspäeval Saksamaal üle (DHL) kuid ei mingit infot, telefoni nr. ei vasta, meilile ei vasta. Kuu tagasi tuli pakk kiiresti ja oli jälgitav. Oleksin ettevaatlik. icon_sad.gif
Olukord on siiski korras aga ühendust saab ainult Messingeri kaudu. Võib kasutada antud teenust küll. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 18.02.2021 19:35:48 vasta tsitaadiga

Minu makstud pakk istub juba kolmandat päeva Leedus ja pole veel Eesti poole teele pandud (DPD). Üldjuhul on pärast tasumist hiljemalt järgmisel päeval lähetatud ja ülejärgmisel pakiautomaadis. Väga imelik.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2021 13:48:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kas mõni sarnase teenuse pakkuja ka pakub Taani või Norra aadressi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 17:16:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hea klient,

Teatame, et Prantsusmaa lao aadress muutub alates 1. maist. Edasiseks edukaks ostude planeerimiseks on oluline teada:

Pakkide kohaletoimetamiseks, millele müüja määrab tarneaja enne 1. maid, kasutage palun Prantsusmaa vana lao aadressi.
Pakkide kohaletoimetamiseks, millele müüja määrab tarneaja pärast 1. maid, kasutage palun Prantsusmaal asuva lao uut aadressi.
Prantsusmaal asuva lao uue aadressi leiate oma kontolt lao aadresside kõrval alates 13. aprillist.


Soovime teile edukat ostmist OstaEUga!


E: ka Saksamaa aadress muutub:
tsitaat:
Hea klient,

Teatame, et alates 17. maist muutub Saksamaa lao aadress. Edasiseks edukaks pakkide planeerimiseks on oluline:

Selliste pakkide kohaletoimetamiseks, millele müüja määrab tarneaja enne 17. maid, palume kasutada Saksamaa lao vana aadressi.
Pakkide kohaletoimetamiseks, millele müüja määrab tarneaja pärast 17. maid, kasutage palun uut lao aadressi Saksamaal.
Saksamaal asuva lao uue aadressi leiate oma kontolt lao aadresside kõrvalt alates 26. aprillist.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2021 13:15:38 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Tegin ka mitu kuud tagasi konto aga hiljem siit sealt uurides selgus, et pakid pidid kaduma minema. Aga ühe korra tahaks ikka ära proovida


Nüüd siis juhtus nii, et kodanikud kaotasid minu üsna hinnalise paki ära(LT laost). Otsivad juba teist nädalat. Vastavad ka nii kuidas jumal juhatab ... kopp.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 12:50:52 vasta tsitaadiga

Tellisin eelmine nädal saksast päevase erinevusega kaks asja. Ühe tarne võtsin läbi Ostaeu ja teise läbi ESWD. Kätte sain mõne päevaga samasuguse päevase vahega. Seega minu näidetel mõlemad teenused töötavad hästi.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 13:33:32 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
pois11 kirjutas:
Tegin ka mitu kuud tagasi konto aga hiljem siit sealt uurides selgus, et pakid pidid kaduma minema. Aga ühe korra tahaks ikka ära proovida


Nüüd siis juhtus nii, et kodanikud kaotasid minu üsna hinnalise paki ära(LT laost). Otsivad juba teist nädalat. Vastavad ka nii kuidas jumal juhatab ... kopp.gif


Kaotasid ära omaenda laos ja kahju ei korvata. kopp.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2021 15:15:53 vasta tsitaadiga

mm, telefonile ei vastata ja email ka ei toimi, suht sketshi, sai 149.- eurine printeri ahi tellitud Itaaliast, ID ei saanud külge kuna ei olnud seal ebays seda lisa info kohta ja müüja ka seda ei nõudnud.
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2021 16:08:11 vasta tsitaadiga

vohh! tundub, et ma pole ainuke, kelle praegune ja esmakordne kogemus ostaeu'ga on selline, et paistab olevat totaalne ja eepiline skämm! thumbs_down.gif huvitav jah, et varem on nad väidetavalt siiski ka pakke actually kohale toimetanud inimestele.

tegin konto, maksin neile selle paar euri mitte millegi eest (mis on iseenesest juba skämm...aga kuna summa oli üldmõistes väike siis no mida iganes), sain aadressi ja tellisin paki ka kohe ära. poola allegrost. läks 2 nädalat mööda, ei kipu ega kõppu, nende kodukal ei näe mitte midagi. uurisin poolast müüja käest, et miks pakki pole saadetud. pakk oli saadetud kohe tellimisele järgneval päeval ja tüüp andis mulle ilusti tracking numbri, mis näitas, et pakk on üritatud aadressil üle anda, keegi pole vastu võtnud ja seega ootab pakk mind nüüd kuskil kohalikus postkontoris. no tere talv icon_mad.gif kokku 3 nädala jooksul üritasin osta'ga ühendust saada IGAL võimalikul viisil. Lõpuks minnes kohale kirjas olevale aadressile...kus loomulikult mingit sellist asja nagu nende esindus või isegi mitte kontor/kabinet ei asugi icon_lol.gif

Ühesõnaga - tegu on kõige puhtatõulisema petuskeemiga. Ma küll ei kujuta ette, mis suurt varandust nad niimoodi enda meelest kokku ajavad aga ilmselt on paras aeg teha avaldus vastavatesse asutustesse nende suhtes. Minu jaoks oli väga oluline saada see pakk mõistliku aja jooksul kindlasti kätte. Lõppkokkuvõttes pidin nüüd sõitma ise poola piiri äärde pakile järgi.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2021 16:57:34 vasta tsitaadiga

kurb kuulda, ise kasutasin mitmel korral ja toimis probleemivabalt ei tea mis seal juhtunud?
endal siiamaani bookmarkis oli et kui vaja pake kuskilt välismaalt tellida .
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 01:41:31 vasta tsitaadiga

jama tõesti sest omalgi oleks vaja veel mitmeid asju tellida...aga no palju sa jaksad seal poolas neil ise järel käia icon_confused.gif

kui see asi kunagi toimis siis arvatavasti kas läks asjaajamisega kuskil, mingi hetk midagi nii pekki, et "rahad võeti välja" ning lasti asjal lihtsalt minna. või siis läks mingi muu asjaga hetkel nii kehvasti, et asjaosalistel tuli orbiidilt täielikult kaduda mõneks ajaks icon_biggrin.gif samas see on ikka äärmiselt kahtlane, et kodulehel on antud nö. ametlik aadress, kus ei ole ega suurima tõenäosusega polegi kunagi olnudki mingit kontorit ega nn. esindust.

kas on veel mingeid samalaadseid teenuseid? (mis veel reaalselt toimivad ka..)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 01:45:35 vasta tsitaadiga

Miks üldse ostaeu kasutada, eshopwedrop palju parem

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=717557
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 09:36:36 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Miks üldse ostaeu kasutada, eshopwedrop palju parem

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=717557


jah, seda hiljem kui tuttavad olid osateu-d reklaaminud, samas eks seal ole samamoodi jamasid olnud icon_biggrin.gif

minu ostul on hetkel paypal kaitse peal, et OSTAEU enda nn kindlustus on pmst olematu, ja firma on 4 kuud vana, skämm ?
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 11:29:48 vasta tsitaadiga

Wiltz, see paari euro makse küsimine on igal pool, alates PayPalist ja kui ma õigesti mäletan siis vajalik tuvastamiseks. Sa said esimese tellimuse selle võrra odavamalt usutavasti.

See Poola paki lugu - mida jälgimine näitab kuna seda pakki üritati üle anda? Nädalavahetuseti näiteks vastu ei võeta, ka hilja õhtul või varahommikul. Oli muidu aadress ikka korrektne? Järgi käimise osas - edasi saatmise / ümber suunamist ei saanud tõesti korraldada?

UK ladu läheb remonti:
tsitaat:
Pange tähele, et alates 25. augustist on lao renoveerimistööde tõttu UK lao aadress ajutiselt suletud. Edasiseks edukaks pakiplaneerimiseks on oluline:

Ärge tehke pärast 25. augustit tellimusi kohaletoimetamisega UK lattu. Pärast 25. augustit saabuvaid pakke laos vastu ei võeta ja need tagastatakse müüjale.
Jälgige teavet lao renoveerimistööde kavandatud lõpetamise kohta www.ostaeu.ee uudistes ja lao aadressi jaotises

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 13:50:56 vasta tsitaadiga

Itaalia lao kohta seda infot pole
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2021 04:13:50 vasta tsitaadiga

Killhoven...mingi omapärane iroonia? icon_lol.gif kui sa mu posti lugesid siis peaks olema üsna üheselt selge, et ma pole mingit "esimest pakki" saanud ja ei saagi kunagi. ei odavalt, kallilt ega odavamalt. nad lihtsalt ei võtnud pakki enda reklaamitud aadressil vastu ning sellega see "business transaction" lõppeski!
seega ostaeu on mulle võlgu selle küsitud summa ning nende tegevusetuse tõttu oleks mul jäänud pakk kätte saamatu..kui ma poleks sellele ise poola järele sõitnud icon_evil.gif

Eks seda juttu võib rääkida jah, et "vajalik tuvastamiseks". kõlab peaaegu usutavalt...aga ma ei tea, tuvastamiseks on justkui ka muid võimalusi. seega minu jaoks kõlab see pigem kui bunch of BS.

Paki jälgimise osas. Ma ülidetailselt enam kõike ei mäleta aga trackingust oli näha, et kuller oli proovinud paki üle anda antud aadressil...mis iganes põhjusel seda teha ei saanud. Mina seda ilmselgelt ei tea, miks ei saanud ja ega nii detailselt pole seda ju ka kuskil kirjas. Loogiline oleks, et ju siis seal aadressil ei olnud kedagi lihtsalt seda pakki vastu võtmas. Pühapäevad ja muud asjad, no selline teema pole nagu enam minu asi. Kuidas ta saakski olla? Kuidas ma saan ennustada või teada, mis päeval täpselt mingisugune kuller kuskil poolamaal mingi paki kuskile kohale toimetab? See kõlab absurdselt. Kui ma selle ostaeu konto tegin ning sealt vastava aadressi sain siis polnud küll mitte kuskil minumeelest kirjas, et pakke võetakse vastu vaid tööpäevadel 9'st 5ni. Ma arvan, et ma poleks sel juhul seda teenust üldse kasutada proovinudki sest sisuliselt on see siis ju loterii mängimine.

Aadress oli täpselt nii korrektne kui korrektselt see nende endi kodulehel kirjas on. Kopipaste. Mis ümber suunamise korraldamisest räägid kui ostaeu'ga on võimatu ühendust saada?!? Kuhu ma seda ümber peaksin suunama ja kuidas?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OstaEU mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.